לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1613916,139 עוקבים אודות עסקים

פורום דיני משפחה

גולשות וגולשים יקרות ויקרים.
ברוכים הבאים לפורום.
מטרתי בפורום זה - לתת לכם מענה לשאלות ולמצוקות בנושאים השונים של דיני משפחה.
הפורום מיועד הן לאלה מביניכם המצויים בסכסוך זוגי והן למי שמתעניין בתחום המורכב והמעניין הזה.
דיני משפחה מקיפים תחומים שונים: נישואים, גירושים, שלום בית, מזונות, משמורת בילדים, ענ יני רכוש שונים ועוד ועוד.
אתן ואתם מוזמנים אם כן  לשלוח לי שאלות בקצרה ובבהירות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דיני משפחה

גולשות וגולשים יקרות ויקרים.
ברוכים הבאים לפורום.
מטרתי בפורום זה - לתת לכם מענה לשאלות ולמצוקות בנושאים השונים של דיני משפחה.
הפורום מיועד הן לאלה מביניכם המצויים בסכסוך זוגי והן למי שמתעניין בתחום המורכב והמעניין הזה.
דיני משפחה מקיפים תחומים שונים: נישואים, גירושים, שלום בית, מזונות, משמורת בילדים, ענ יני רכוש שונים ועוד ועוד.
אתן ואתם מוזמנים אם כן  לשלוח לי שאלות בקצרה ובבהירות.

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום דיני משפחה.
אתן ואתם מוזמנות ומוזמנים לשאול שאלות בנושא הפורום - מזונות, משמורת, רכוש, גירושין, שלום בית וכד'.
הפורום אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי, ובשל התשובות הקצרות המתבקשות מטבע האתר, אפשר והתמונה לא תהיה מלאה ומדויקת.
לכן אין לכותב ולתפוז כל אחריות משפטית או אחרת.

המשך >>

לצפיה ב-'זהירות!!!!!!! כת הסיינטולוגייה הורסת משפחות'
זהירות!!!!!!! כת הסיינטולוגייה הורסת משפחות
<< ההודעה הנוכחית
25/06/2007 | 01:29
49
7

לצערי, אשתי במסגרת המאמצים שלה לחפש את עצמה, מצאה את כת הסיינטולוגייה שעטו עליה כמו ערפדים והצליחו לסובב לה את הראש ב-180 מעלות, האישה התחרפנה לגמרי, בזבזה עשרות אלפי שקלים בכל מיני "קורסים" ו"דרכים לטיהור המוח" , והיום היא לא רואה אף אחד ממטר, הרסה את המשפחה, מסיתה את הילדים נגדי, כופה על הילדים להיות חלק מהסיינטולוגייה, הבית הפך להיות לסניף של כנסייה שאין בו שום דבר מלבד סיינטולוגייה.

לא בכדי, הכת ההרסנית הזו נזהרת מלצרף אליה אנשים הקשורים לעיתונות ולתיקשורת (אפילו אם יש לך אח עיתונאי - לא תוכל להצטרף לסיינטולוגייה, והם בודקים את זה לפני שאדם מצטרף אליהם) וזאת מפחד שכל הליכלוך שיש בפנים יחשף לציבור.

לדעתי, צריך להוציא את האירגון הזה מחוץ לחוק ולפרסם ברבים את הנזקים שהאירגון הזה גורם לבני אדם , ושהציבור ידע איזה שטיפת מוח והשתלטות על הנפש יש בכת הזו לפני שהוא נופל קורבן למיסיונרים שמנסים לשכנע את האנשים להצטרף.  
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'סינטולוגיה היא תורה עיונית מעשית............'
סינטולוגיה היא תורה עיונית מעשית............
25/06/2007 | 06:22
12
1
מקורה במילה הלטיניתscio  שפירושה "לדעת" או "להבחין", ובמילה היוונית logos שפירושה "הלימוד של." לפיכך, משמעותה של המילה היא לימוד החוכמה או הידע. משמעותה היא לדעת איך לדעת. סיינטולוגיה, מוגדרת בתור הלימוד והטיפול ברוח ביחס לעצמה, לעולמות ולחיים אחרים. סיינטולוגיה מבוססת על העיקרון שהאדם הוא טוב ביסודו, לא רע. ומכיוון שהאדם הוא טוב ביסודו, יש לו את היכולת להשתפרות רוחנית.

דת הסיינטולוגיה עוסקת בגבר או באישה האינדיבידואליים. שאיפתה היא להביא את האדם להבנה הדרושה לו על עצמו ועל חייו, ולהביאו להיות חופשי לבצע שיפורים כשהוא מוצא שהם נדרשים ובדרכים המתאימות לו

מטרתה של דת הסיינטולוגיה היא להביא את האדם לנקודה שממנה יהיה מסוגל להבין טוב יותר את חייו, וכך יוכל לפתור את בעיותיו. מבחינה זאת, סיינטולוגיה שונה ממאמצם של אחרים המנסים לפתור לאדם את בעיותיו עבורו. סיינטולוגיה מאמינה שאם יועמד אדם במצב בו תהיה האינטליגנציה שלו גבוהה יותר, בו יוכל לעמוד בפני החיים טוב יותר ולזהות את הגורמים בחייו בקלות רבה יותר, הוא יהיה מסוגל לפתור את הבעיות העומדות בפניו.

סיינטולוגיה מכילה פתרונות לבעיות החיים. התוצאה הסופית שלה היא מודעות מוגברת, חופש ליחיד ושיקום הכוח הבסיסי, ההגינות והיכולות שלו. את זה משיגים דרך לימוד ויישום של טכנולוגיה מדויקת אשר פותחה מהידע של חוקים יסודיים של החיים. בטכנולוגיה הכוונה לשיטות היישום של העקרונות של משהו, בניגוד לידע בלבד של הדבר עצמו. מחוקים יסודיים אלה פותחו טכניקות רבות אשר בעת יישום מדויק יכולות לגרום תמיד וללא יוצא מן הכלל לשיפור באדם וביכולתו.

הרבה משחקנים ידועים כמו טום קרוז שייכים לדת הזו.......אישתך פשוט התחרפנה!!!
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'סיינטולוגיה היא כת,ומהמסוכנות שבהן.'
סיינטולוגיה היא כת,ומהמסוכנות שבהן.
25/06/2007 | 08:38
2
המצטרפים עוברים שטיפת מח ברמה זו או אחרת,עד שנאמנותם טוטאלית לחלוטין.הכוונה להשתלט על חיי המצטרף.
ומי שמנסה "לעזוב"..שלא נדע...
קיימות מדינות שהוציאו מחוץ לחוק  כת זו,אני מניחה שגם בארץ יפקחו,האמונים על הנושא את עיניהם,ועדיף מוקדם.
מכירה מקרוב מקרים דומים,כמו אלו שציין הכותב,ובטוחה כי נציג הסיינטלולוגיה לא יעיז להגיב כאן.

בקיצור-אשתך במצב לא טוב.הלחם בתופעה,או ברח,ומיד!
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'איזה מדינות בבקשה?'
איזה מדינות בבקשה?
26/06/2007 | 17:01
1
הפוך -
במדינות שבהן היתה בעיה בהתחלה לסיינטולוגיה - כגון ארה"ב ואוסטרליה, הבעיות נפתרו כבר בשנות ה-80' של המאה הקודמת והדת קיבלה הכרה רשמית.

"נציג הסיינטולוגיה"?  שו האדא?
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'כת מסוכנת בתחפושת תמימה. + קישור לבלוג'
כת מסוכנת בתחפושת תמימה. + קישור לבלוג
26/06/2007 | 23:43
1
הנה כמה קישורים. האחד מתוך אתר מידע על הכתות בישראל.  השני מתוך בלוג של אדם שהיה בסיינטולוגיה והצליח להחלץ.
דיני משפחה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
25/06/2007 | 09:55
6
1
1.  זה שתום קרוז וג'ון טרבולטה ואחרים שייכים לכת הזו לא נותן לגיטימציה כלשהיא לדת הזאת, גם מדונה ומייקל ג'קסון נכנס להם לראש הקבלה ומוחמד עלי הפך להיות מוסלמי אדוק. ברוב המקרים דווקא כל המפורסמים האלה לא מוצאים את עצמם וזה הרבה תלוי מי הצליח להשפיע עליהם.
2. למרות שהסיינטולוגייה מנסה לקרוא תיגר על הפסיכולוגייה ,  רוב העקרונות עליהם מושתתת הדת הסיינטולוגית  ולמעשה כל הנתונים שהצגת לקוחות ממדעי הפסיכולוגיה והתנהגות האדם והנביא רון האבארד לא המציא שום גלגל, הגלגל הזה קיים מאות שנים.  אך מאחר שהצלחתו בשנות החמישים (בהתחלה כסופר למדע בדיוני) היתה כה רבה והיה צריך לשלם מס הכנסה די משמעותי , החליט האדון  ל"סבן" את רשויות המס ולרשום את פעילותו כשליחות דתית כך שכל ההכנסות יהיו פטורות ממס ואכן הוא הצליח לעבוד עליהם עד שנת 1967 .
3.  מאז ייסוד הדת הצליח הנביא רון בכוח האישיות שלו והכריזמה לגייס אנשים לפעילות מיסיונרית שמצליחים למצוא את האנשים המבולבלים וחסרי חוליות למיניהם ומבטיחים להם טיהור עצמי של ה"מיינד הריאקטיבי" והשגת האושר הנכסף (מה שבעצם כל דת מבטיחה למאמיניה כולל הרי קרישנא, בודהיזם, יהובה  וכו' וכו') .
4.  אותם מסכנים גם משלמים סכומי כסף אדירים בשביל להשיג משהו שבעצם יש להם ולמעשה רוב האנשים שהדת הזו השתלטה עליהם מפסידים את כל הונם וכספם (לא לכל האנשים יש כסף כמו לתום קרוז) ובסופו של דבר הם נותרים "טהורים מכסף" וחלקם אף מגיעים לפת לחם , כמובן שאז הם נזרקים לרחוב כמו כלבים אך כמובן "כלבים עם ראש נקי"

דיני משפחה >>
לצפיה ב-'רק הערה קטנה'
רק הערה קטנה
26/06/2007 | 17:06
5
1
טום קרוז, טרבולטה ורבים נוספים היו סיינטולוגים *לפני* שהם נהיו שחקנים (שניהם כמדומני הצטרפו בתחילת שנות ה-70').
ללמדך ש:
1. סיינטולוגיה לא רק שלא פגעה ביכולת שלהם להתפתח - היא עזרה להם להתפתח.
2. סיינטולוגיה לא רוששה אותם, היא העשירה אותם.

בקשר לשני טיעונים האחרונים:
"הנביא" רון האברד נפטר לפני קצת יותר מ-20 שנה.  הסיינטולוגיה חיה ובועטת.  מכאן שכנראה שיש בה הרבה יותר מקצת כאריזמה של אדם אחד.
והדבר השני, האם אתה מכיר מישהו מהמסכנים שהגיעו לפת לחם?
מוזר, אני כבר 7 שנים בסיינטולוגיה ועוד לא ראיתי אף-אחד רעב...
אדרבא, בזכות הדברים שלמדתי שם, קיבלתי עבודות במקצוע שלי (מחשבים) שלא הייתי מקבל בצורה אחרת.
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'הבטחת רק הערה קטנה..'
הבטחת רק הערה קטנה..
26/06/2007 | 17:58
4
1
:)

1. מאיפה אתה בטוח שהסינטולוגיה עזרה להם להתפתח? ומה עם כישרון?
2. טיעון מעניין אבל מופרך כמו קודמו. הצלחה אומנותית בארהב באה עם כסף. הרבה כסף. גם מל גיבסון הצליח. זה מוכיח ששנאת יהודים עוזרת. היא גם הפכה אותו לעשיר.

ואם מזכירים "נביאים" גם ישו מת מזמן והנצרות חיה ובועטת. אפילו חזק.  אז מה? זה מוכיח משהו?
או כן, גם מוחמד...אולי עדיף האיסלם? תראה כמה עשירים הערבים. וואללה. אחלה דת.

ולבסוף, אם לא היית מקבל עבודה בלי הסינטולוגיה, כנראה שאתה לא מוכשר מספיק..ואם לא ראית עניים מימיך אז אתהכנראה  גם עיוור.
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'whatever'
whatever
26/06/2007 | 18:09
1
1
לצפיה ב-'נשמע משכנע מאוד.'
נשמע משכנע מאוד.
27/06/2007 | 06:21
1
גם אתה מורה?
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'איזה שטויות'
איזה שטויות
26/06/2007 | 18:16
1
1
מל גיבסון לא הצליח כי הוא שונא יהודים,ההצלחה שלו עוד הגיעה הרבה לפני.
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'ציניות. מזהה?'
ציניות. מזהה?
26/06/2007 | 18:26
1
לצפיה ב-'ממש מוזר שהיא התחרפנה "במקרה"'
ממש מוזר שהיא התחרפנה "במקרה"
26/06/2007 | 09:32
1
1
אחרי שהצטרפה לכת.
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'למה מוזר? יש אנשים שחוזרים בתשובה ומתחרפנים'
למה מוזר? יש אנשים שחוזרים בתשובה ומתחרפנים
26/06/2007 | 17:31
1
אישתך פשוט כנראה לקחה את זה יותר מידי ברצינות.

לך וצקרא באינטרנט על הדת ותראה שאין ממה להתחרפן שם, זה יותר עיניינים רוחניים, יוגה זה רוחני עם הרבה שלווה.
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'אני מלמד סיינטולוגיה 20 שנה'
אני מלמד סיינטולוגיה 20 שנה
25/06/2007 | 19:38
4
אין שחר לטענותיך.

הרב שוכמכר
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'השתכנעתי'
השתכנעתי
26/06/2007 | 09:20
2
לצפיה ב-''
26/06/2007 | 09:49
לצפיה ב-''
26/06/2007 | 15:39
לצפיה ב-'הרב שכמכר.. אנערף- אתה שקרן מניאק!'
הרב שכמכר.. אנערף- אתה שקרן מניאק!
26/06/2007 | 09:53
לצפיה ב-'אם אתה מלמד 20 שנה, אתה ודאי מכיר את טכניקה88'
אם אתה מלמד 20 שנה, אתה ודאי מכיר את טכניקה88
26/06/2007 | 09:18
1
"על מנת לשלוט באדם יש לשקר לו" - ל.רון האברד.

וגם את הסיפור על ליסה מק'פירסון
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'מי זו ליסה מקפירסון?'
מי זו ליסה מקפירסון?
26/06/2007 | 18:20
ספר לטובת אלו שאינם מכירים.
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'שום כת או שום דבר הורס משפחות'
שום כת או שום דבר הורס משפחות
26/06/2007 | 09:34
1
אלא רק אלו שקשורים למשפחה הזאת וזה המשפחה ....האנשים שבה.

אישתך פשוט התחרפנה ואתה מאמין שזה הכת שאשמה בזה ...

וזה קצת הזוי לא??? הרי יש בפנים אנשים מפורסמים ..אז לא יודעת לגבי "התנאי קבלה" ...

בכל אופן השיקול הוא שלך ...אבל לפי דעתי זה הרבה יותר עמוק מהכת הזאת

דיני משפחה >>
לצפיה ב-'רק לצורך הדיוק - בארה"ב, אוסטרליה'
רק לצורך הדיוק - בארה"ב, אוסטרליה
26/06/2007 | 16:57
שבדיה ומדינות נוספות, סיינטולוגיה מוכרת כדת לגטימית ולרשויות אין איתה בעיה.
בישראל היא הוגדרה פעם אחת ככת על ידי דו"ח שמעולם לא פורסם ואשר הסתמך על החלטות משפטיות (בארה"ב ובאוסטרליה) ששונו או בוטלו על-ידי ערכאות גבוהות יותר בשנות ה-80'.

מצ"ב: ההכרה של סיינטולוגיה כדת לגטימית בארה"ב, שבדיה, ואוסטרליה:
http://img212.echo.cx/img212/3218/englishrecognition9xl.jpg
http://img218.echo.cx/img218/2923/sweedishen6dl.jpg
http://img286.echo.cx/img286/8872/australiapage11uf.jpg
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'הייתי קודם רוצה לשמוע גם את הגרסא'
הייתי קודם רוצה לשמוע גם את הגרסא
26/06/2007 | 09:46
של אשתך..

אתה מבין שזה שהיא עוזבת אותך עדיין לא אומר שהיא התחרפנה?
אולי היא באמת מצאה את עצמה שם?

איש באמונתו יחיה
דיני משפחה >>
לצפיה ב-' צודק בהחלט- הסינטולוגיה ממיתה אותך!!!'
צודק בהחלט- הסינטולוגיה ממיתה אותך!!!
26/06/2007 | 09:48
3
הכת הזו היא כת מסיונרית שהורסת לאנשים אתהחיים.
מכרה טובה שלי נכוותה מהם קשות, הם הורידו אותה מהדת - היא הייתה חרדית.
ויתרה מכך- הם לא הרשו לה לצאת מהם, ובסוף מבושה ומרדיפת יד לאחים היא ברחה לחו"ל.
פשוט הרסו לה את החיים,
היזהרו אל תיכנסו לשם!
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'תגיד שאתה דתי זה כבר מסביר הכל'
תגיד שאתה דתי זה כבר מסביר הכל
26/06/2007 | 10:07
2
לצפיה ב-'דווקא אני לא ממש דתי- וזה לא קשור לדת'
דווקא אני לא ממש דתי- וזה לא קשור לדת
26/06/2007 | 10:10
1
זה קשור לזה שהם מוצאים ממך את כל הסודות שלך יענו עושים לך ניקוי למיינד- המוח.
ואח"כ לא מרשים לך לצאת מהכת שלהם.. וסוחטים אותך כלכלית וכ"ו.
רשעים ארורים הם!

אולי הבודהיזם כבר יותר טוב מהם...
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'חרטא'
חרטא
26/06/2007 | 16:50
לצפיה ב-'הסינטולוגיה ממיתה אותך טיפין טיפין.'
הסינטולוגיה ממיתה אותך טיפין טיפין.
26/06/2007 | 09:58
בצורה אכזרית ביותר.. ראו אתשאר הודעות שלי כבר רשמתי שם על כך...
בהמשך
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'תהרגו אותי,למה אנשים מצטרפים לסדנאות'
תהרגו אותי,למה אנשים מצטרפים לסדנאות
26/06/2007 | 10:12
האלה "מהות החיים" "סיינטלוגיה" וכל הטיפשות הזו. מה הקטע הזה של "לחפש את עצמי" ואם כבר למה סדנא ולא GPS?
דיני משפחה >>
לצפיה ב-' קטע ענק!'
קטע ענק!
26/06/2007 | 21:36
לצפיה ב-'עפ"י הידוע לי'
עפ"י הידוע לי
26/06/2007 | 11:51
1
כת הסיינטולוגייה  היא מחוץ לחוק בארץ.
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'שלילי (וטוב שכך)'
שלילי (וטוב שכך)
26/06/2007 | 16:48
לצפיה ב-'החרדים כל הזמן זועקים להוציא את הסינטולוגיה'
החרדים כל הזמן זועקים להוציא את הסינטולוגיה
26/06/2007 | 12:01
מתוץ לחוק, אבל לועגים להם ומאשימים אותם בכפיה דתית.
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'מעניין ... כנס'
מעניין ... כנס
26/06/2007 | 16:46
10
נראה שאשתך גילתה שהבן-אדם שהיא חיה איתו עד היום הוא כנראה לא מציאה גדולה ויצאה לחופשי.

אני סיינטולוג כבר הרבה שנים ונשוי באושר כבר הרבה שנים לאשה שאינה סיינטולוגית, וחיינו מצויינים.

אני לא מאמין שאתה שה תמים כמו שאתה מנסה להציג את עצמך ונראה לי שזה שאתה תוקף את סיינטולוגיה זה רק תרוץ בשביל לא להסתכל במראה.
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'אתה יכול בבקשה'
אתה יכול בבקשה
26/06/2007 | 21:13
9
להגיד לי שהדברים הבאי אינם שטויות:

החל משנת 1963 האברד התחיל לפרסם סדרת מכתבים בהם טען כי לפני 75 מליון שנה הגיע לכדור הארץ עריץ בשם זנו (Xenu) מהחלל. הוא שתל בהרי געש נשמות של חייזרים ואחר־כך הפציץ הרי געש אלו בפצצות מימן. אחרי חורבן החיים על־פני האדמה נותרו רוחות החייזרים שנהרגו בהפצצה ואלו נצמדו ונצמדות עד היום לבני אדם ומתנהגות כטפילים נפשיים. הם מכונים "תטאנים גופניים" (Body Thetans) והשלבים המתקדמים ביותר בטיפולים סיינטולוגיים עוסקים בסילוקם.

הטיפול באנגרמות וברוחות החייזרים מדורג. הטיפול הראשוני הוא היוועצות בסיינטולוג. אם טיפול זה נכשל, עוברים לטיפול באמצעות היפנוזה ואם גם סוג זה של טיפול נכשל נשלח המטופל לבידוד, עד שמצבו ישתפר. שיטות טיפול אלו הביאו להעלאת טענות בדבר התעללות כנגד מכונים סיינטולוגיים. במקרה מוכר אחד, תבעה משפחתה של ליזה מקפרסון, שמתה בעת טיפול סיינטולוגי, את הכנסייה. המשפט נמשך תשע שנים והסתיים בפשרה עם המשפחה, אשר פרטיה לא פורסמו [12].

תוכנם הסודי של הלימודים המתקדמים בסיינטולוגיה כולל בעיקרו סיפור שכתב האברד [13] בסוף שנות השישים:

"ראש הפדרציה הגלקטית (76 כוכבים סביב כוכבים גדולים יותר בהם ניתן להבחין מכאן) שנוסדה לפני 95 מליון שנה (250 מיליארד תושבים בכל כוכב - 178 בממוצע) באמצעות השתלה המונית. הוא גרם לכך שהאנשים יובאו לטיגיאק (כוכב ארץ) ומיקם פצצות מימן בהרי הגעש העיקריים (מקרה 2) ואז אלו באוקיינוס השקט נלקחו בתיבות להוואי ואלו באוקיינוס האטלנטי ללס פלמס ואז 'נארזו.' שמו היה זֶנוּ. הוא השתמש במורדים. מידע מטעה מסוגים שונים באמצעות מעגלים, וכו' מוקם בשתלים. כאשר בגלל פשעו קצינים נאמנים (לעם) לכדו אותו אחרי שש שנים של מאבק ושמו אותו במלכודת הר אלקטרונית שבה הוא עדיין נמצא. 'הם' נעלמו. המקום הפך מאז למדבר." לפי מסמך זה, הסיפור כונה על־ידי האברד עצמו "אופרת חלל".
למרות אדרת הסודיות האופפת את תורת הנסתר הזו של האברד, עותקים של הטקסטים מופצים באינטרנט במקומות רבים. למרות המערכות המשפטיות הרבות שסיינטולוגיה מנהלת על הפרת זכויות יוצרים, בפועל הפצה זו נמשכת. הדוברים הרשמיים של הארגון נמנעים בתוקף מכל התייחסות לתוכנה של "אופרת החלל", אך לא מכחישים את קיומה לחלוטין. רוב תלמידי הסיינטולוגיה ברמות הנמוכות אינם מכירים את הסיפור על פרטיו. עם זאת, אזכורים לחיים תבוניים מחוץ לכדור הארץ קיימים בסיינטולוגיה; למשל, "המילון הרשמי של סיינטולוגיה ודיאנטיקה" נותן הגדרה למושג "אופרת החלל" [14].

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
זה מויקיפדיה.
נ.ב., אם הסיינטולוגיה זה דבר אמיתי ונכון אז למה הם הגיעו לפשרה עם המשפחה של ליסה מקפירסון?
אם זה היה נכון ואמיתי הם היו מוכנים ללכת למשפט כדי להראות שהם צודקים ושאין אפילו דבר רע אחד בכת הזאת
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'סיפור המאבק של הקליקה הפסיכיאטרית נגדנו'
סיפור המאבק של הקליקה הפסיכיאטרית נגדנו
26/06/2007 | 23:52
8
מובא במלאו בלינק הזה.

העובדות הן שהחל מ-1950 ועד סף שנות ה-90', אותה קליקה החוששת לפרנסתה ניסתה את הפצתה של כל פיסת לכלוך אפשרית עליה אתה חוזר כרובוט יפני מוצלח.

כמו כן, העובדות הן שלאחר שאותם גורמים נכשלו כשלון חרוץ בהפצת התעמולה הזו.  סיינטולוגיה זוכתה מכל אשם והוכרה כארגון לגטימי הפועל על פי חוק ללא כוונות רווח בארה"ב, אוסטרליה, בריטניה, ומדינות נוספות.

אבל הלכלוך נשאר, וכמו רוחות רפאים מהעבר הוא ממשיך ורודף את הארגון וכמו כל בדיה שאנחנו מקבלים מדי פעם באימייל (ע"ע תנובה והחומרים "המפסטרים" בחלב), פשוט צריך ללמוד לחיות עם זה.  זה האינטרנט האהוב שלנו, לטוב ולרע.  כלי מצויין להעברת מידע, אבל גם כלי מצויין להעברת הכפשות.

באשר לליזה מקפרסון. עליך להבין שארגוני הסיינטולוגיה משרתים עשרות אלפי אנשים בשנה, כל שנה, אם לא יותר מכך.  אינני יודע מה הסיפור הספציפי שלה.  כולנו יודעים שמדי פעם ילד צונח מת באמצע מגרש כדורגל, או חלילה קורים לעתים גם מקרים של רשלנות, כמו בפסטיבל ערד ב-95' (שם נהרגו שלושה ילדים חפים מפשע).  כל מקום שנותן שירות לעשרות אלפי אנשים מסביב לשעון, 365 ימים בשנה, אינו חסין בפני מקרי מוות, בין אם קרו באופן טבעי, או חלילה קרו מרשלנות.  

כאמור - סיינטולוגיה נבדקה בזכוכית מגדלת מכל הכיוונים על ידי הרשויות במדינות המערב, ויצאה מחוזקת ומאושרת (תרתי משמע).

לעומת זאת, אם אתה באמת רוצה לדעת איפה אנשים מתים בכמויות ולמה, אתה מוזמן לפוסט האחרון שפירסמתי.
אני לא סתם מסיט את הדיון לכיוון אחר - אני עושה זאת משום שאותם אנשים שאחראים על מרבית ניסיונות ההתאבדות במדינת ישראל (מחקר מלפני שבוע בערך - פורסם ב-YNet), הם גם אותם אנשים שתוקפים בכל כוחם את הסיינטולוגיה.  מקריות מעניינת, לא?
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'מה שאתה אומ זה נחמד,'
מה שאתה אומ זה נחמד,
27/06/2007 | 01:07
4
אבל הבן אדם טוען שחייזר שתל נשמות(!) בתוך הרי געש ואז פוצץ אותם עם פצצות מימן! זה שטויות! ואז הוא אמר שהנשמות האלה נצמדות לבני אדם! נחש מה? זה גם שטויות!
ואם זה שטויות, אז סביר להניח שכל השאר שטויות.
חוץ מזה, אני קראתי את הערך על הסיינטולוגיה בויקיפדיה ואני חייב להגיד שזה נשמע לי טיפשי מאוד.
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'*אומר'
*אומר
27/06/2007 | 01:10
לצפיה ב-'בכל הקורסים שלמדתי -'
בכל הקורסים שלמדתי -
27/06/2007 | 08:18
2
לא למדתי מעולם לא על אף אחד מהדברים שכתבת עליהם.
כן למדתי איך לנהל זוגיות טובה (ומהם הדברים שהורסים אותה).
כן למדתי איך לנהל תקשורת טובה עם אנשים אחרים (דבר שמאוד עזר לי בעבודתי).
כן התמודדתי בהצלחה עם כל מיני דברים שנעשו לי ועשיתי לאחרים בעברי, והשארתי מאחוריי כאבים שרדפו אותי שנים רבות.
כמו כן, סייעתי לאחרים שהיו במצוקה, בעזרת הטכניקות שלמדתי מה שהוכיח לי שהן לא עובדות "רק עליי" או "רק על תלמידי סיינטולוגיה".

למרות שאני מעריך את ויקיפדיה כמקור מידע - שאלת תם לי אליך:
כיצד הם מוודאים שהם לא נופלים קורבן למניפולציות, שקרים, ושכתובי הסטוריה?
הרי גם העולם הערבי, לדוגמה, אם הוא יחליט להתלבש על הערך "ישראל" ולשכתב אותו כראות עיניו, איזה סיכוי יהיה לנו להלחם בזה?  

אני יודע מה אני לומד ויודע מה התועלת שיצאה לי מזה, וזה מה שמשנה מבחינתי.  שאחרים יגידו ויכתבו מה שהם רוצים.
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'אז כנראה שלא שילמת מספיק.'
אז כנראה שלא שילמת מספיק.
27/06/2007 | 14:23
1
אני מבי שאתה רוצה להגן על הכת הזאת, ושאתה למדת שם דברים טובים, אבל יש דברים ממש טיפשיים בסיינטולוגיה.
בכל המקומות באינטרנט שקראתי בהם על הסיינטולוגיה רק באתר של הסיינטולוגיה לא היה כתובים דברים על הכת הזאת, אם היא כל כך טובה והרעיונות של נכונים אז איך זה שרק היא משבחת את עצמה?
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'מיצינו'
מיצינו
27/06/2007 | 15:05
לצפיה ב-'תוספת:'
תוספת:
27/06/2007 | 01:30
2
ד"א, הייתי שמח לדעת למה לא אמר כלום על הקטע עם החייזרים שביקשתי את התגובה שלך עליו,
כל מה שכתבת זה משהו על ההתנגדות של הפסיכאטרים על שיטות הטיפול שלכם ומשהו על הסיפור עם ליזה מקפירסון שלא ענה על השאלה שלי.
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
27/06/2007 | 08:33
1
כאמור, כל דבריי הם על מה שאני מכיר, על דברים שחוויתי והתנסיתי בהם.
ומה לעשות, חייזרים לא היו חלק מהחוויות שלי, למרות שזה היה יכול להיות מעניין.
התועלת שאני הפקתי עד כה היתה מאוד מיידית ומאוד פרקטית.  מאוד "ארצית", אם תרצה לקרוא לזה כך.

התשובות שלי הסבירו לך מדוע אתה נתקל מידי פעם בפרסומים שמטרתם להציג את הסיינטולוגיה כמשהו מגוחך, נלעג, אפל, וכו'.

אותם גורמים שרוצים להרחיק אנשים כמוך מהסיינטולוגיה, להפחיד אותם ולהרתיע אותם, הם גם אלה שרוצים אותך בתור לקוח של התרופות שלהם כשיהיו לך בעיות ולא תדע למי לפנות.
(האמת היא - שלמרבית הבעיות האנושיות יש פתרונות די פשוטים, כשאתה יודע את העקרונות.  אבל יש מי שמרוויח מכך שלעולם לא תדע).
אם הסיינטולוגיה היתה כזו בעייתית או נלעגת - היא לא היתה מתפשטת לעשרות מדינות ומתורגמת לעשות שפות.

לסיכום, ציטוט מתוך הספר "מהי סיינטולוגיה" בפרק העוסק באותם אלה המכפישים את סיינטולוגיה.

"אולם אפילו כאשר מטחי היריות שלהם ממשיכים לזמזם בחדגוניות, קיימת נקודה נוספת שעליהם לשקול: העולם שהם עזרו ליצור, עולם שבו הבלתי שפוי, השיכור והמסומם, תועה ללא מטרה בשכונות המצוקה שלנו, שם הפשיעה חסרת התכלית גובה חיים חדשים מדי כמה דקות, ודורות שלמים שוקעים תחת המתקפה הכפולה של תלות בסמים ושל בערות, הוא עולם שבו גם הם נאלצים לחיות.

ולכן, לבסוף, אפילו אלה אשר ניסו לעצור את סיינטולוגיה, ירוויחו בסופו של דבר מניצחונה."
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'כן, אבל הקטע עם החייזרים הוא אמיתי'
כן, אבל הקטע עם החייזרים הוא אמיתי
27/06/2007 | 14:27
וחלק בלתי נפרד מהסיינטולוגיה, אם אתה לא מכיר את הסיפור הזה כנראה שאתה לא ברמה גבוהה מספיק ושאתה צריך לשלם יותר.
אני קראתי על הסיינטולוגיה וכל שיטות הטיפול שלכם שאמורות להיות יותר טובות משיטות הטיפול הנורמליות נשמעות לי כמו סוג מתוחכם של שטויות.
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'תגובה חשובה...'
תגובה חשובה...
26/06/2007 | 16:52
אשתך נכנסה לשם ונבלעה כל כך בקלות...כי לא היה לה מה לאבד...משהו במשפחה היה כבר רקוב לפני זה...אולי בזוגיות שלכם...כאשר היא מצאה את הכת הזאת...היא מצאה אהבה חדשה...אהבה רוחנית ושלווה...היא מצאה סיבה לקום בבוקר...משהו שיניע אותה...כי לפני זה היא לא היתה מסופקת אחרת לא היתה מחפשת משהו כזה בכלל...
זוג הולך יד ביד תמיד...לא משנה מה בטוב וברע...ברגע שאין תקשרות טובה בין בני הזוג אחד מהם עוזב את היד הזאת וככה נבלע לתוך משהו אחר זה יכול להיות רומן או כל סוג של בגידה שלא חייבת להיות מוחשית...במקרה שלך זה הכת המסויימת הזאת...אתה צריך לחשוב טוב מה אתה רוצה לעשות...האם להמשיך בקשר הזה או לנתק אותו...אם בחרת להמשיך איתו...אתה צריך לעשות 100% שהאישה שלך תרגיש רצויה ומיוחדת...ולהראות לה שעוד "כת" רוצה אותה "כת המשפחה"- קבוצה של אנשים (המשפחה שלך) שבהם היא תרגיש מאוד שייכת ושאוהבים אותה...מכל הבחינות...ושאין לה צורך לחפש אהבה במקום אחר...תעבוד חזק מאוד על הזוגיות שלכם...תכניס קצת רומנטיקה...פרחים , מכתבים,ארוחות רומנטיות...ותראה איך היא חוזרת אלייך...
ותגיד לה שאתה אוהב אותה ולא משנה מה היה בעבר...אתה רוצה לפתוח דף חדש...
להלחם בכת הזאת היא הדרך היחידה...בהצלחה!
דיני משפחה >>
לצפיה ב-'הסמטוגיה הזאת זה סתם חרטה!'
הסמטוגיה הזאת זה סתם חרטה!
26/06/2007 | 20:52
לצפיה ב-'אכן, סיננטולוגייה היא כת בעייתית'
אכן, סיננטולוגייה היא כת בעייתית
27/06/2007 | 00:46
בין החברים בה נמנים אנשים כמו אייזק הייז וטום קרוז.

הוספתי פליקס בנושא מן הסדרה "South Park", הפליקס לקוח מפרק 12 בפונה התשיעית(912) ששמו "Trapped in the Closet", הפליקס אינו מתורגם.
דיני משפחה >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד בני דון-יחייא יליד תל אביב. חבר לשכת עורכי הדין משנת 1974.עוסק בדיני משפחה, ירושה ועזבונות 40 שנה. כתב 9 ספרים: 3 ספרים בסדרה "משפחה במשפט" -
עוד...

הודעות אחרונות

20:02 | 08.11.18 עוד בני דון יחייא
13:20 | 02.11.18 עוד בני דון יחייא
04:59 | 02.11.18 אורחים בפורום
20:10 | 29.10.18 עוד בני דון יחייא
14:24 | 26.10.18 עוד בני דון יחייא
23:25 | 25.10.18 אורחים בפורום
18:42 | 24.10.18 עוד בני דון יחייא
20:30 | 18.10.18 עוד בני דון יחייא

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ