בוקר טוב..מהיום מי שלא ישים מסיכה

הדסהש1

New member
בוקר טוב..מהיום מי שלא ישים מסיכה

ישלם הרבה כסף.אולי זה ירתיע ויעשו הכל כדי למגר את המגיפה.ראינו שעדיין יש פחד ולא יוצאים בהמונים לרכבת מי שלא צריך.םצאת למרחב מעדיף להשמר.כי לא יודעים מה צפוי בהמשך..אני הןלכת היום למועדון לשמע הרצאה מפי סופרת כי שבוע הספר בוטל.ועדיין יש אנשים שאוהבים לשמע על ספרים חדשים .וסיפורים מסופרים אנונימיים..

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב, אכן צריך להיזהר

לא להיזהר לא להיתפס אלא להיזהר לא להידבק!! התקינו את האפליקציה מגן בטלפון...

tamarsharoni

New member
בוקר , אצלנו , בבאר שבע , כולם במסכות .

אני יוצאת מהחצר שלי פעם ב10 ימים בערך , [לקופ"ח] בדרך כלל , מוסיפה לאותו יום עוד משימות הכרחיות , ומשתדלת לקצר ככל האפשר . כל האנשים שאני רואה בדרך , כולם עם מסכות , אם זה בבנק , במוסך , או הולכי רגל . ביום שישי האחרון בא הנכד הבכור לקחת את ההליכון ששימש את בעלי לפני כ20 שנה . הוא [ההליכון] במצב מצויין . אחיו התאום יושב כבר כמעט שבועיים במעצר בית כי מישהי מהשכבה חלתה . בדיקה ראשונה היתה שלילית , אם גם השניה תחזור כאחותה הבכורה ,כלומר שלילית , הם כולם יבואו בשבת אחה"צ לבקר .

נימה3

New member
עברתי היום בקניון רוטשילד בראשון לציון

כולם במסכות אבל הקניון דליל החנויות ריקות אין אנשים. גם בתי הקפה לא פועלים. עצוב, נראה כמו מצב מלחמה.

הני16

New member
חבל שרק 500 שקל מרתיעים אנשים
זה רק מוכיח שאנשים לא ממושמעים,,עד שלא פוגעים להם בכיס
מה זה אומר??
ההרגשה הכללית מזופטט , כל הרגש האנושי ניטל מאדם
לא רק שאדם לאדם זאב,, אדם מאדם,,מפחד וזו הרגשה ממש
לא נעימה,
אני משתדלת ללכת לסופר בתחילת השבוע שיש פחות אנשים,,
השבת עדין לא באופק

tamarsharoni

New member
אני לא הולכת לסופר ,

עושה קניות און ליין ממחסני השוק .הם אמנם הרבה יותר יקרים מרמי לוי + 30 ש"ח משלוח , אבל עשיתי חשבון שלהסתובב בסופר שעתים ולהסתכן , שווה לי לשלם עוד 10 % +30 ש"ח משלוח , ולא להכנס למכונת הנשמה לחודש ימים ,[במקרה הטוב ] . בשרים למיניהם , הבן או כלתי קונים לנו ברמי לוי או "באושר עד " . הם יודעים שאם קונים חזות עוף בנדיבות , עם כל הלב , הם מקבלים את הרוב חזרה בצורת שניצלים + מחיר הקניה +עיגול לטובה ......

יוליקה

Member
מנהל
אני עשיתי משלוחים בכל תקופת הקורונה

עד שהתברר לי, ששליש מהמשלוח אין להם... פריטים שמופיעים ברשימות שלהם, אבל אין במדפים לדוגמא ביצים היה רק M בפירות וירקות היו חוסרים... אז למרות שמאד קשה לי ללכת לסופר בגלל כאבי השרירים אני הולכת פעם בשבוע...

הני16

New member
כנל גם אצלי ,למרות שהביאו לי,,גם ילדים גם בני משפחה בתחילה
שמו לי ליד הדלת תמיד הפוך ממה שכתבתי ו וגם באון ליין
לא מביאים הכל
אין כמו לבד,,בסופר אצלינו אני עושה משלוחים,,בתחילת השבוע אין כמעט אנשים
ואם יש כמה ,שומרים על הכללים מסיכות וכבר באופן אוטומטי אחד מתרחק מהשני
בשר ודגם אני מביאה לבד,,היתר הם מביאים לי הביתה ואני רואה כל מה שאני צריכה
לגבי זה סידור מצוין, מסיכה וכפפות אינני אוהבת לגעת את העגלה ושאר הדברים
ביד גלויה

קניות וסידורים אחרים

המטפל של אורי, עושה קניות ברצון, הוא נוסע עם האוטו שלו ומשלב קניות שלנו עם קניות של עוד מטופל, זה טוב וגם לא טוב, כי הוא לפעמים חוזר אחרי שעה וחצי ואני לא יודעת כמה זמן המצרכים,שצריכים להכנס למקרר, שוכבים ומתחממים אצלו באוטו, ביום רביעי, יש יום שוק פירות וירקות במחסני השוק, זה יום שבעצם הוא לא מגיע אלינו, אבל אני הולכת למחסני השוק, עם עגלת הקניות, עושה קניה, מתקשרת אליו והוא מגיע עם האוטו שלו ולוקח אותי עם עגלת הקניות הביתה, הוא גר לא רחוק מאיתנו. אני מקווה שמחר זה גם יהיה, כי האוטו שלו בתיקון.

למעלה