בוקר טוב, זהירות ממיילים פישינג

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב, זהירות ממיילים פישינג

קיבלתי הבוקר מייל "כאילו" מהבנק שלי... שנמצאה פעילות חריגה בחשבון, וכדי לבדוק את הפעילות עלי ללחוץ על "בדיקה"... כמובן שלא לחצתי, העברתי לסל אשפה ומחקתי משם מייד. במקביל התקשרתי לבנק שהם הודיעו כמובן שלא שלחו... זהירות... לא לפתוח מיילים שאינכם מכירים או אינכם מצפים... אני מקבלת גם מפיי-פאל למרות שמעולם לא השתמשתי באתר שלהם...

הניה 8

New member
האמת לא עושה שום פעולות בנק באינט

אתמול ראיתי את הרב שאול לא זוכרת שם משפחה שלו שחיים אתגר ריאן אותו , האמת שהוא לא רב רק מתהדר בתואר של רב ומבייש את כלל הרבנים הזדעזעתי ממעשיו,את הנשים שאסור לשפוט בשעת צער אינני שופטת אבל קשה לי להבין , שנופלות ברשתו אינני שופטת אותן אדם כזה לכלוא על מנעול ובריח לכל שנות חיו,

יוליקה

Member
מנהל
אז מה את עושה? נכנסת לבנק??

אני לא הייתי חודשים בסניף הבנק! הכל אני עושה באינטרנט, תשלומי חשבונות, העברת כספים מעקב אחר החשבון...

הניה 8

New member
יש לי הוראות קבע,,מוציאה דפי חשבון, פעם בחודש

בכספומט של הבנק חיצוני, לא נכנסת לבנק וחוץ מזה מקבלת הביתה פרוטים מהבנק בדואר עוקבת אחרי הכניסות והיציאות, אפילו צקים שמקבלת, מכניסה דרך הכספומנט יש אפשרויות היום חיצוני בלי לעמוד בתור אני מפחדת דרך האינט,גם לא עושה קניות באינט אולי זה פרימיטיבי אבל מעדיפה כך שומעת כל מיני דברים באינט

הדסהש1

New member
אותי לא מכירים בבנק.בעלי

שצריך ניגש אני רק מסתכלת באינטרנט את המצב בבנק.יש הוראות קבע רק הטלויזיה.והתשלומים משלמים בבנק הדואר.

יוליקה

Member
מנהל
סליחה? מה את משלמת בדואר עבור הטלויזיה??

אגרה?? את פטורה מאגרת טלויזיה מאז מלאו לך 67...

שרון א77

New member
תודה על האזהרה, גם אליי שלחו הודעה על כרטיס PayPal

ומכיוון אין לי שימוש בכרטיס הזה, אפילו לא נכנסתי לקבלת ההודעה ,אלא מיד העברתי לדואר זבל. &nbsp

למעלה