בוקר טוב ליום ששי

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב ליום ששי

שוב הכניסו את קיצבאות ביטוח לאומי מוקדם יותר!!

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לשבת בבוקר

השרב חלף... מחכים לגשם שהבטיחו בצפון...

שרון א77

New member
למחר,חזו שגשם ירד בכול הארץ ,והזהירו משטפונות בנחלי-הדרום

וביום שני צפוי להיות מזג אויר אביבי ונעים.

שרון א77

New member
הבוקר יצאתי להליכה ,כמו בכול יום ובדרך פגשתי ,,

את אחד השכנים שחזר מבית -הכנסת. הוא אדם מאוד לבבי ונחמד,ועוזר לכול מי שנזקק לעזרה. הבחור רווק בן 40 ,שבעשור האחרון הוא מתגורר בקרבת מקום לבית אימו האלמנה , והיה בקשר יומיומי איתה ודאג לה מאוד,עד שלפני שנה חלתה אימו ונפטרה (בגיל 85), ומאז פטירתה הוא לקח על עצמו לקיים מצווה וללכת בכול שבת להתפלל בבית הכנסת, והנה התברר שהאיר לו המזל והכיר את זוגתו שאיתה הוא בקשר כבר חצי שנה, ובקרוב תהיה החתונה,וזה מאוד שימח אותי שסוף סוף, אחרי כול התלאות שעבר עם אימו החולה, שרצה המזל והתגשם חלומו להכיר בת זוג כלבבו, ולהקים בית בישראל. הם זוג חילוני שאוהבי מסורת ,ושהולכים לבית הכנסת בשבתות. אגב, אני גם מכירה עוד אנשים אשר אינם מקפידים במיוחד על מצוות, ולא הולכים עם כיפה ביום -יום, אלא רק בבית הכנסת,כי נהנים מאווירת השבת ומהזמירות בבית -הכנסת בכול מקרה,הבשורה הטובה שבישר לי הודות בת -הזוג שהכיר,שמחה אותי מאוד. והוא אמר, שהפתיע אותו שדווקא במקום הכי לא צפוי אליו הגיע,שם פגש את בחירת ליבו. זוג של פגישה גורלית. שיהיו תמיד רק שמחות. &nbsp

tamarsharoni

New member
ציפי , לכל שבת יש מוצ"ש ולכל גשם יש מוצ"ג .

.........כל זה יבוא מחר אם לא היום ואם לא מחר אז מחרתיים . [נעמי שמר].

שרון א77

New member
יוליקה אם התרופות לא ממש מועילות להרגעת הכאבים,,

ולאחר 3 ימים אין לתרופות כול השפעה מרגיעה, עדיף לא להמשיך ליטול אותם ,אלא לפנות לרופא המטפל.

צהריים טובים

לשבת נעימה. אני מרשה לעצמי לפתוח שער חדש ליום שבת ולא להגיב היום על שרשור של אתמול, שאותי זה מבלבל, אז יופי של מזג אוויר ואני שמחה. סבלתי שלושה ימים ללא מזגן, שהטכנאי בא והלך ובכל ביקור חשב שסיים את עבודתו ולקח תשלום, אתמול היה הביקור השלישי, כדי למצוא את הסיבה לנזילה, שהציפה לי חצי חדר וכמעט שברתי את הראש , כשהחלקתי על המים,הוא עבד קשה וחיפש, עד שבמזל הוא מצא וע"י החדרת גז,הוא הצליח לפתוח את הסתימה, אז עד חצות עבד המזגן ועשה לי טוב, כיביתי אותו והלכתי לישון בחדר נעים ומאוורר,היום פתחתי את כל החלונות והתריסים והבית מוצף באוויר טוב, אפילו הצלחתי לעשות כמה עבודות במטבח, שדורשות בישול ועברתי את זה בשלום. איך האימרה, האדם מתכנן ואלוהים צוחק, אז אצלי זה בדיוק כך, כבר שבועיים, שאני מתכננת ללכת למשרד מסויים בת"א, שאני מאד צריכה אותם וכל פעם יש משהו, שדוחה לי את זה, אז תכננתי למחר ומתוכנן לנו גשם, אני בגשם לא יכולה לצאת מהבית, מכל מיני סיבות, אולי בכל זאת הוא יתחשב בי וייתן לי זמן כדי ללכת ולחזור, כי זה מאד חשוב לי. יש לי עוד המון במה לשתף, אבל אני עייפה ולא בא לי, שיהיה לכולנו סוף שבוע נעים ורגוע.

שרון א77

New member
לציפי ,ביום שני יהיה מזג אויר נעים, ללא גשם.

רק בריאות,ותרגישי טוב.

שרון א77

New member
לציפי,גם יום חמישי מזג האויר יהיה נעים.

ביום חמישי צפוי מזג אויר נעים ומעונן חלקית.

למעלה