היי ,יום זורח,,כנראה שבפורם הנל

הני16

New member
היי ,יום זורח,,כנראה שבפורם הנל לא שמעו שאפשר לצאת מהסגר עם מסיכה וכפפות,
ואם מפחדים שאני אדביק, מוכנה להכנס לסגר,

tamarsharoni

New member
היי גדול לכולן .
אתמול אזרתי עוז , שמתי מסכה וכפפות ויצאתי למשתלה . לא יצאתי מהאוטו , הסברתי שמפאת גילי אני מעדיפה שהם יביאו לי שני מוצרים . הם מכירים אותי וזיהו אותי למרות שלא הורדתי את המסכה , ושמחו לעזור לי . משם מכנסתי למכולת קטנה ולקחתי 3 שמנת מתוקה עמידה ושאלתי על נס קפה ששכחתי להזמין און ליין ממחסי השוק . שאלתי מה מחיר הקפה וענה לי 30 ש"ח . ויתרתי על התענוג , בסופרים המחיר 20 ש"ח . באוטו ראיתי שאת השמנת המתוקה חייב אותי ב10 ש"ח ליחידה . אני מתלבטת האם לדווח עליו למחלקה למען הצרכן , או איך שקוראים לזה .
ובאשר לצמחים שקניתי היו ביניהם יחורים של פיטוס . שתלתי באדניות והשקיתי . הבוקר ראיתי איזו יום יפה ושמש נהדרת, אז חשבתי לעצמי אולי כדאי לפנק אתם קצת , והזזתי את האדניות לשמש . אחרי 3 שעות יצאתי לראות מה שלומם , המסכנים נשרפו קשות , קצת עיצב אותי . ביקשתי סליחה והחזרתי לצל . ימים יגידו אם יתאוששו . נקווה לטוב .
ד.א מי מכיר מי יודע מה עושים עם מסכה :לובשים , עונדים ,שמים , חובשים ?
שבת שלום גם לכם .
&nbsp

יוליקה

Member
מנהל
אצלנו ביישוב יש אספקה של פירות וירקות
ישר מהחקלאי!
כל שבוע מביאים משהו...
בשבוע שעבר הביאו ענבים
השבוע תות שדה ודובדבנים
ובשבוע הבא יהיו תירסים מתוקים

הני16

New member
טוב לראות אתכן,תמר מסיכה לובשים שהפה והאף יהיו מכוסים
שמעתי את יורם לס מנכל לשעבר של משרד הבריאות והוא טוען שכל הסגר
זה שטויות, ושולל מכל המהלכים של משרד הבריאות והממשלה,
לא הבנתי האם לא לקח דוגמא על מספר המתים בחול??וההדבקה המהירה של
הוירוס לא רואה בבני ברק ובירושלים מה קורה שיש שם צפיפות ולא נשמרה הבדידות??

הני16

New member
ועוד הוא טוען שאלו שמתו בארץ לא מתן מקרונה אלה ממחלות אחרות
ומשרד הבריאות משקר,

tamarsharoni

New member
ירקות ופרות , מסכה ופרו"פ יורם לס .
קיבלתי ווטצאפ על חקלאים שמוכרים ירקות ופרות טריים , אבל ארגז של ארטושוק , 10 קג בגזר , לפת ,סלק , [כל ירק 10 ק"ג] , והמינימום 100 שח. לי זה ממש לא מתאים .עשיתי הזמנה .
באשר למסכות , ברור נוסף שעשיתי אצל בר סמכא בעברית , מסכות כנראה עוטים , אבל כנראה כל האופצית סבירות .
ובאשר לפרו"פ לס ,יש שהו במה שהוא אומר , אנחנו מקבלים מספרים של מתים , מונשמים , מאושפזים , מחלימים וכו מכל הארצות . אבל בשביל לדעת מה מצבנו חיבים לתת גם את מספר התושבים באותה מדינה , מה שבבתי הספר קוראים אחוזים מתוך האוכלוסייה . אי אפשר להשוות מספר חולים מתוך 9 מיליון בארץ לעומת ? ? במדינה שאיננו יודעים כמה אוכלוסיה יש בה . שמשרד הבריאות יגיד מה אחוז החולים במדינה לעומת אחוז החולים במדינות האחרות .

למעלה