שבת שלום לכולם.יוליקה ברוך שובך..טוב שהכל הסתדר!!!

הדסהש1

New member
שבת שלום לכולם.יוליקה ברוך שובך..טוב שהכל הסתדר!!!

המצב הוא דיי עצוב..כל יום שמתקרב ליל הסדר הכל נראה דיי עגמומי.
פעם ראשונה בחיינו נעשה "סדר" לבד .שני אנשים מבוגרים..נשתדל לראות את כולם הזום..נקווה שנצליח..היום הבת שלנו תגיע עם קניות אחרונות ותעזור לנו עם האפליקציה של הזום..אנו וטכנולוגיה עכשיוית
לא מסתדרים..הנכד שתמך בנו בזה נמצא בצבא כבר שבת 3 שהם לא יוצאים ואין תחזית מתי ישוחררו.השבוע הם אמורים לצאת לעזרה לחקלאים בעוטף...מאחלת לכולם לשוטרים ולצבא התומך..לצוותות הרפואיים שעושים עבודת קודש והכל יעבור במהרה...אמן כן יהי רצון..

יוליקה

Member
מנהל
תודה הדסה!!

מחר אנסה לנסוע למיזרע לטיב טעם.
להשלים קניות. יש לי הזמנה מהסופרסל שעשיתי לפני יותר משבוע שתגיע מחר.... ניסיתי לעשות השלמת קניות... אבל זה שינה לי את מועד האספקה לאחרי פסח....
השהייה בבית מתסכלת מאד... מזל שיש ווטסאפ וזום שבעזרתם אני רואה את הילדים והנכדים שחסרים לי כל כך... משיעמום אני מבשלת ואנחנו רק שניים...
כניראה מחוסר פעילות פיתחתי כאבים בכל הגוף... קיבלתי תרופה חזקה מאד שאני נזהרת לקחת אותה רק אחת לשלושה ימים.... הגיל עושה את שלו!!

נימה3

New member
יוליקה בכל פעם מחדש אנחנו נוכחים לדעת כמה אנחנו תלויים

"בפלאי הטכניקה". אבל בסוף הכל מסתדר טוב שחזרת אלינו היית חסרה.
ליל הסדר מתקרב אני מתלבטת . הבנים שלי לא גרים לידי אבל אחד בעל משפחה כנראה שישאר עם כלתי בבית והנכדים שלי כל אחד יעשה סדר בביתו עם משפחתו.
הבן השני חי לבד כנראה שכך יהיה גם בליל הסדר הוא גר רחוק ולא יכול להגיע. זה מצער אותי מאד גם אני כנראה אשאר לבד למרות שבתי גרה ממש קרוב, אבל הם פוחדים להדביק אותי למקרה שמישהו מהם...
יש עוד כמה ימים להתלבט. בינתיים אני עושה את מרבית עבדות הבית כי העוזרת לא הגיעה מקוה שאחרי פסח כבר יסתדרו הענינים פחות או יותר. הדבכ הזה תיכף ומיד נותן אותותיו על גבי כך שאני צריכה מדי פע להתישב וזה מה שאני עושה עכשיו. שתהיה שבת שלום ושמרו על הבריאות

למעלה