לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
95149,514 עוקבים אודות עסקים

פורום גימלאים יוצאים לדרך

ברוכים הבאים!הפורום יהווה מקום מפגש לגולשות וגולשיםבני הגיל שרבים לו הכינויים: גיל הזהב הגיל השלישי גיל הגימלה וגיל העמידהמאחלת לכולנו הרבה גיל, שמחה ורנניםשיחממו את הלב ואת...הקלידים.בזה הפורום אפשר לבטא רחשי-לב, חוויות ודעה,ברוח טובה, ברצינות וגם בהלצה.הנכם מוזמנים לכתוב על דא ועל הא,ל"הקשיב", להגיב, להציע ורעיון להביע.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גימלאים יוצאים לדרך

ברוכים הבאים!הפורום יהווה מקום מפגש לגולשות וגולשיםבני הגיל שרבים לו הכינויים: גיל הזהב הגיל השלישי גיל הגימלה וגיל העמידהמאחלת לכולנו הרבה גיל, שמחה ורנניםשיחממו את הלב ואת...הקלידים.בזה הפורום אפשר לבטא רחשי-לב, חוויות ודעה,ברוח טובה, ברצינות וגם בהלצה.הנכם מוזמנים לכתוב על דא ועל הא,ל"הקשיב", להגיב, להציע ורעיון להביע.
x
הודעה מהנהלת הפורום

דף הפורום אינו משמש כלוח מודעות - נא לא להכניס הודעות מידע
הודעות מידע ניתן להכניס ל"לוחות" הפורום.
הפורום משמש מפגש וירטואלי של גימלאים וכל מי שמוצא שפה משותפת
אתם מוזמנים להצטרף
המשך >>

לצפיה ב-'שבת שלום לכולם.יוליקה ברוך שובך..טוב שהכל הסתדר!!!'
שבת שלום לכולם.יוליקה ברוך שובך..טוב שהכל הסתדר!!!
<< ההודעה הנוכחית
03/04/2020 | 07:49
2
40
המצב הוא דיי עצוב..כל יום שמתקרב ליל הסדר הכל נראה דיי עגמומי.
פעם ראשונה בחיינו נעשה "סדר" לבד .שני אנשים מבוגרים..נשתדל לראות את כולם הזום..נקווה שנצליח..היום הבת שלנו תגיע עם קניות אחרונות ותעזור לנו עם האפליקציה של הזום..אנו וטכנולוגיה עכשיוית
לא מסתדרים..הנכד שתמך בנו בזה נמצא בצבא כבר שבת 3 שהם לא יוצאים ואין תחזית מתי ישוחררו.השבוע הם אמורים לצאת לעזרה לחקלאים בעוטף...מאחלת לכולם לשוטרים ולצבא התומך..לצוותות הרפואיים שעושים עבודת קודש והכל יעבור במהרה...אמן כן יהי רצון..
גימלאים יוצאים לדרך >>
לצפיה ב-'תודה הדסה!!'
תודה הדסה!!
03/04/2020 | 10:40
1
37
מחר אנסה לנסוע למיזרע לטיב טעם.
להשלים קניות. יש לי הזמנה מהסופרסל שעשיתי לפני יותר משבוע שתגיע מחר.... ניסיתי לעשות השלמת קניות... אבל זה שינה לי את  מועד האספקה לאחרי פסח....
השהייה בבית מתסכלת מאד... מזל שיש ווטסאפ וזום שבעזרתם אני רואה את הילדים והנכדים שחסרים לי כל כך... משיעמום אני מבשלת ואנחנו רק שניים...
כניראה מחוסר פעילות פיתחתי כאבים בכל הגוף... קיבלתי תרופה חזקה מאד שאני נזהרת לקחת אותה רק אחת לשלושה ימים.... הגיל עושה את שלו!!
גימלאים יוצאים לדרך >>
לצפיה ב-'יוליקה בכל פעם מחדש אנחנו נוכחים לדעת כמה אנחנו תלויים '
יוליקה בכל פעם מחדש אנחנו נוכחים לדעת כמה אנחנו תלויים
03/04/2020 | 11:33
39
"בפלאי הטכניקה". אבל בסוף הכל מסתדר טוב שחזרת אלינו היית חסרה.
ליל הסדר מתקרב אני מתלבטת . הבנים שלי לא גרים לידי אבל אחד בעל משפחה כנראה שישאר עם כלתי בבית והנכדים שלי כל אחד יעשה סדר בביתו עם משפחתו. 
הבן השני חי לבד כנראה שכך יהיה גם בליל הסדר הוא גר רחוק ולא יכול להגיע. זה מצער אותי מאד גם אני כנראה אשאר לבד למרות שבתי גרה ממש קרוב, אבל הם פוחדים להדביק אותי למקרה שמישהו מהם... 
יש עוד כמה ימים להתלבט. בינתיים אני עושה את מרבית עבדות הבית כי העוזרת לא הגיעה מקוה שאחרי פסח כבר יסתדרו הענינים פחות או יותר. הדבכ הזה תיכף ומיד נותן אותותיו על גבי כך שאני צריכה מדי פע להתישב וזה מה שאני עושה עכשיו. שתהיה שבת שלום ושמרו על הבריאות
גימלאים יוצאים לדרך >>

הודעות אחרונות

09:56 | 24.05.20 יוליקה
09:33 | 22.05.20 יוליקה
11:09 | 21.05.20 ציפי ב החמודה
15:10 | 19.05.20 שרון א77
09:31 | 17.05.20 הני16
23:39 | 15.05.20 שרון א77
07:49 | 13.05.20 יוליקה
09:55 | 10.05.20 הדסהש1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ