בוקר טוב לשבוע חדש

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לשבוע חדש

כבר מזמן היו צריכים לעצור אותו!!!
"רב" שעושק את מי שבא לבקש אצלו מזור...
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5674411,00.html#autoplay

אתמול צפינו בתחרות קפיצה לגובה במוט... שבר את השיא 6.17!!
אבל זה היה באולם את התוצאה הטובה ביותר מחוץ לאולם קבע סרגיי בובקה האגדי ב-1994 - 6.14 מטר, שיא שהחזיק 20 שנה ונחשב לאחד הקשים לשבירה באתלטיקה.

שרון א77

New member
יש עדיין כמה צדיקים כאלה, רק חבל שיש רבים שאינם ראויים -

להיקרא רבנים,
בהתנהגותם הם "מקלקלים" את שמם הטוב של הראויים לכך.

הדסהש1

New member
יתכן והוא רב אמיתי.אבל.ידע ברפואה אין לו.

יש רב אחד שהוא הרב פירר.שהרופאים מתיעצים איתו.אנחנו לפני 20 שנה שנולדו התאומים של ביתי ואחד היה עם בעיות בריאותיות היא הגיעה אליו לאחר שבועות של טלפונים וגפ הרופא של הפגיה עזר לה.בזמנו היא שילמה לו אלפי שקלים.והוא היציל את התינוק בזה שייעץ לרופאים לא לתת לו את האןכל הרגיל שנותנים לפגים אלה אוכל מצרפת שמיוחד לפגים .וזה הציל אותו.עזר מציון היה מזמין את הקופסאות ובעלי היה נוסע לבני ברק לקבל את האוכל
כך במשך שנתיים.היום הוא חייל בח"א.אז צריך לבדוק בציציות של הרב.לרב פירר כבר אז היה שם עולמי.
&nbsp

נימה3

New member
הרב פירר לא רופא

אבל הוא כנראה מבין ברפואה והחכמה שלו זה לקשר בין החולה לרופא המתאים.הוא מכיר את הרופאים ובתי החולים הרלונטיים גם בחו"ל ויכול להפנות גם לשם. אנחנו נעזרנו בו כאשר חיפשנו המלצה לרופא מתאים בחו"ל
הרב ברלנד הוא לא רב ובודאי שאינו רופא סתם שרלטן. איש בזוי.

הדסהש1

New member
ערב טוב לערב קר .שפירא מאחלת לך בריאות.

לצערי אנחנו תלויים ברופאים .והכדורים שהם לדעתם אנחנו חייבים לקחת לעיתים גם אני אומרת שזה מוגזם.אבל עושה מה שאומרים לי.היום סוף סוף עשיתי צילום חזה.מקווה שזה סתם התקררות למרות החיסון.
נכדי היה בבית בסופ"ש .מילא את שעות השינה.הוא לא דיבר יותר מידי על הדריסה.הוא יותר מופנם.מקווים שהבחור יתעורר ויבריא.המשך ערב טוב.

יוליקה

Member
מנהל
אכן קר מאד!!

הייתי בבוקר אצל שיננית... להגיע מהאוטו עד המרפאה...
קפאתי... למרות שהייתי לבושה היטב!!

שרון א77

New member
בקור הזה,, ליבי עם הילדים הקטנטנים שעושים דרכם לגן.

מעירים אותם מוקדם בבוקר בקור הזה,ומוציאים אותם מהבית ממש כמו לטירונות.
בתקופה שילדיי היו קטנים ,אנחנו הישגחו עליהם בבית,
ולאחר מכן, שהיו בגיל 3 העסקנו מטפלת, ולא שלחנו אותם לגן לפחות עד לגיל 4 .
&nbsp
מערכת חיסונית של הפיצפונים מאוד רגישה ומדי שבוע מצטננים ומדביקים אחרים,
ואז שוב נדבקים בגן ,ושוב חולים ושוב סובלים חום וכאבים ואח"כ נרפאים,וחוזר חלילה.
&nbsp
אני רואה את כיום על הנכד שלנו: שולחים אותו לגן שבו 15 ילדים פצפונים,,
כבר 10 פעמים מתחילת החורף היה חולה עם חום גבוה,ולאחר החלמה הוא חוזר לגן לכמה ימים ושוב נדבק בשפעת, ונשלח הביתה.
מצב לא פשוט,
הוריו מחכים כבר לאביב עם השמש החמימה.
&nbsp

תודה

בינתיים אני ממשיך לקחת את התרופות שאני רגיל (13 כדורים ביום) למרות שבדוח הסיכום של בית החולים כתובים רק 5, אבל יש שתי רשימות ואחת מהן השמות לא מוכרים לי.
כ"כ כתוב שלמשל פוסיד 1 ליום, כבר ביום השני עברתי ל-4 שאני רגיל למרות שאמרו שזה גורם נזק לכליות,
כיוון שבלילה חשתי שאני נחנק פיזית, התחברתי למחולל החמצן ומיד ניתקתי כי זה החמיר את הבעיה. כמובן שלא יכולתי לאכול ולא לישון. רק כמה שעות אחרי שלקחתי את ה-4 ואחרי ביקור של כ-12-13 פעמים בשירותים בשעתיים, ירד הלחץ בבטן והתחלתי לנשום (זיהיתי שהבעיה היא שהנוזלים ממלאים את הקיבה וכאשר אני נשכב, הם חודרים לריאות וחונקים אותי).

מזעזע לחשוב שמי שהיה הולך לישון אחרי שלקח כדור שינה, לדעתי לא היה נשאר חי מהמצב הזה...

אם אסכם את הביקור בבית החולים מיום שני עד שישי = חוץ מזה שערכו לי בדיקות מקיפות, רעבתי ממש כיוון שרוב האוכל לא היה אכיל עד מגעיל (ואני לא בררן) וכעת אני מתאושש מבית החולים.....

ביום רביעי יש לי תור אצל הרופאה שתאמר לי מה לקחת, יומיים אחר כך אצל קרדיולוג שהרופאה מבקשת לאשר תרופה אחרת במקום הקומדין , ואז אקבע תור לנפרולוגית.
אגב, היא טענה כל הזמן שאיסוף (אתם יודעים מה) איננו מספיק, והאולטראסאונד קובע שאמנם זה המצב בגלל המבנה של המאגר אצלי....
.

למעלה