בוקר טוב לשבת בבוקר

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לשבת בבוקר

מישהו צופה בסברי מרנן?? האם אתם לא חושבים שכבר מיצו את התכנית הזאת??
כותבי התסריט כבר איבדו את זה... ואני מתפלא על סנדרה שדה שמשתתפת
בסאגה המוגזמת הזאת... אני עזבתי אמש באמצע!!

tamarsharoni

New member
שנאבס , לפני עד לא מזמן נייתי צופה אדוקה שלהם .

לאחרונה , היו פעמים שעזבתי באמצע . אתמול , אחרי 5 דקות עבתי . ממש משעמם .

הניה 8

New member
שבת מבורכת, אוי איזה תכנית איומה

פעם ראיתי קצת אחכ" כל זמן שזה מופיע אני פורשת,

הסופר ארוין יאלום לא ידעתי שהוא יהודי
אני מעריצה את כתיבתו,הוא פרופסור בדימוס לפפסיכיאטריה
על הספה כשניטשה בכה
עכשיו אני קוראת אמא ומשמעות החיים
יש בו קטעים שלא כל אחד יאהב לקרוא אמא שתלטנית
קשת מזג חונקת את בנה מאהבה אותי זה מענין
אז כשיש את התכנית האיומה אני פורשת לספר

נימה3

New member
לאחר כמה פרומואים הבנתי שזה לא בשבילי

אני בכלל ממעיטה לצפות בסדרות הישראליות משום מה לא מושכות אותי גם לא בדיוק יודעת היכן לחפש אותן. לא ראיתי למשל את פאודה שכולם מדברים עליה וגם זכתה לפרסים כנראה ראויה אבל לא לטעמי.
אמש צפיתי בסרט "צמפיונס" על קבוצת כדורסל של בני אדם מפגרים ברמות שונות איך מגיע מאמן שקיבל לאמן אותם במקום לשבת בכלא על תאונת דרכים שגרם. צחקתי כל הסרט. השחקנים נראים לי אוטנטיים אני לא מאמינה אחרת. כל אחד מהם עם המום המיוחד שלו. זה אולי מכמיר לב אבל בסופו של דבר יוצא מצחיק. כמובן שמראים את ההתחלה כאשר הם לא מבינים מה רוצה מהם ולא מצליחים לעשות שום פעולה עד הסוף הידוע מראש של נצחון בתחרויות. אבל איך הבמאי מגיע לזה. זה העיקר לא ה"מה" אלא ה":איך"

הניה 8

New member
אתמול הראו בטלויזיה שהוקם בהס" להפרדה

רק בנות, והיתרונות שיש בכך, הפרדה בין בנים לבנות בבתי ספר חילוניים , אחרי ששמעתי או שמענו כל כך הרבה קובלנות נגד אלו שמתנגדים לכך,ואפילו משמיצים
מה דעתכם בקשר להפרדה בבתי ספר חילוניים, האם יש הגיון בהסתכלות בהסברה
בה הוסבר גם עי" התלמידות שהן מרוצות מאד,
כיצד אתם מקבלים את דברי הקבלה שלהם??

הדסהש1

New member
עובדה שהבנות מאוד מרוצות מהסידור

זה הוסיף ביטחון עצמי.לא צריכות להתמודד עם בנים שלעיתים מורידים לבנות את החשק להתקרב אליהם.ואפילו אמרו שאולי יעשו זאת במקומות שונים בארץ.

הטלויזיה המאוסה הזו מצאה דרכים להמאיס את עצמה על הציבור

1.
כל הסדרות הישראלייות מציגות אנשים טיפשים/פחדנים/עלובים/גזענים וכל מה שעלוב.
2.
ערוץ הבידור הוא הערוץ המאוס ביותר, שם מציגים את הסדרות שהיו פעם שוב ושוב מאות פעמים.
3.
גם הסדרות המתחדשות כמו "סברי מרנן" או "שנות ה-80" הם מבקשרים הם מציגים סידרה חדשה, אבל צוחקים עלינו כל הזמן, כי הסרט הראשון הוא חדש והשני עתיק. כמו כן הרמה הולכת ויורדת, אם אם הסידרה הישנה היתה מה שמניתי, החדשה כביכול מציגה שעמומון אחד גדול ונראה לחלוטין שמי שכותב אותה כבר התעייף ומזבל לנו את השכל.
4.
גם הסדרה עם השלישיה (כמדומני "עם סגולה"), מטופשת וצריך להיות ממש נחות כדי לצפות בה
5.
חדשות.
כל אירוע שקורה ואפילו לא ממש חשוב, מותחים אותו על פני שעות, כאשר כל מה שקשור אל האירוע מוצג שוב ושוב ושוב, עם אותן תמונות בדיוק ואתן חדשות שכבר התיישנו, ובכל פעם שעוברים ל-"כתבנו" זה קישקוש כי אין לו מה להוסיף ואז הוא מתחיל לדבר על מקרים קודמים או אפילו על מקומות רחוקים (כתבנו באילת מדווח על אירוע בקרית שמונה, למשל).
6.
הרעה החולה של הטלויזיה הן הפרסומות המוצגות עשרות ומאות פעמים. (פירסום מוצרים, ופרסום תוכניות טלויזיה) בדקתי פעם משך 24 שעות ומצאתי כי הפרסומות תופסות בערך 60% מזמן השידור.
מתוכנית של שעה, חצי שעה הן פרסומות לרוב בשתי אשכולות או שלושה, ואז אתה יושב כמו טמבל מחכה שהפרסומות הלא מעניינות הללו יסתיימו.

יש גם כל מיני טריקים מלוכלכים, למשל, ברכול פרסומות יכולים להופיע מידי פעם אזה סמל או תמונות מהתכנית, כדי שמי שהקליט, יעצור במחשבה שהתכנית ממשיכה, אבל מה שממשיך אלו הפרסומות.

רבע שעה לפני סיום התכנית שאתה צופה בה, יש כמות של פרסומות, ובסופה, עולה המנחה ו/או תמונות מהתכנית למשך כמה שניות, וזהו. העיקר שהחזיקו את הצופה לראות את הפרסומות הנאלחות שלהם.

בנוסף לכל זה, בפינה ימנית עליונה מופיע זמל הערוץ, בפינה שמאלית עליונה פרסומת לתכנית טלויזיה כאשר לרוב היא כסה את פני המרואיין, כי הוא לא חשוב, חשובה הפרסומת, והנה השליש התחתון של המסך הופך לאיזו פרסומת, וכך ממשיכים בהמצאות שונות.

בשורה התחתונה,
הטלויזיה הישראלית היא בסך הכל פלטפורמה לפרסומות, לכן מוגשות תוכניות עלובות או כאלו החוזרות על עצמן מאות פעמים, כמעט בלי סוף.....
הם יודעים שאם יפתחו ערוץ לסרטים (לא בערבית, או טלנובלות כאלו ואחרים) לדעתי רוב הצופים יזנחו את הערוצים המאוסים.

נימה3

New member
הפרסומות מפרנסות את הערוצים

ככל שיש יותר פרסומות סימן שלתכנית יש יותר רייטינג. ועל הרייטינג עומד הכל.

זה מה שאמרתי, הטלויזיה היא רק פלטפורמה לפרסומות. הצופה במקום

וזה לא קשור לרייטינג, זה קשור לעשיית כסף נטו, מה גם שהם מקבלים החזרים ממס ההכנסה על הוצאות תיפעול,
ומי שמשלם על כל הבלוף הזה זה הצרכן,
שפעם אחת משלם על הערוצים
ופעם שניה משלם בזמן מבוזבז, ובסוף מה הוא מקבל ?
תוכניות עלובות כאילו הטלויזיה לא מתפרנסת ממנו.....

הדסהש1

New member
נתוכנית עשתה את שלה.גם השחקנים

כבר עייפים .דיי הגיע הזמן לפרוש בזמן.

הדסהש1

New member
היו ערוצים שנעלמו מהמקרע וזה ממש חבל.

אבל לא נותנים ערוצים חלופיים.והכסף שאנו משלמים זה לתוכניות חוזרות ונשנות.כמעט אין חדשות.ועכשיו גם בערוץ הראשון יש פרסומות שזה מוציא מהדעת.

הדסהש1

New member
צנריים טובים.היום ביתי הגיע אלי כדי לשלוח

למדרד הבריאות את כל המסמכים שהם רוצים כדי אשר לי קאנביס רפואי.ראשית היה צורך.לסרוק את כל המסמכים.ממכתב מהרופאה דלי.הרופא ממרפאת כאב.הראמטלוג.כל רשימת התרופות שקעבלתי מבית המרקחת בשנתיים האחרונות.זה לקח 3 ימים כדי לקבל את הרשימות.אני לא העזתי לעשות זאת לבד פחדתי שאפקשש משהו .ביתי מתעסקת במחשבים.כל הדבר הזה לקח כמעט שעה.למה לעשות כזה קושי לנצרכים.יש אישים מבוגרים שלא יודעים להתעסק עם המחשב
הרי לא כל אחד מקבל הפניה לכך.יש לציין ששני רופאים כבר הימליצו.מקווה לאחר כל המסמכים והתעודות הרפואיות אקבל את מה שמגיע לי בחוק כח אני לדברי הרופאים כבר נהפכתי לנרקומנית של משכחי כאבים.ולא באשמתי.

הניה 8

New member
הדסה למה שלא תגדלי בבית בעציץ?? אני לא יודעת מאיפא לוקחים

שתיל או זרעים ,אבל אפשר להתענין נכון שזה אסור
אבל אם כל כך מקשים על מי שצריך, צריך לעקוף ולמצוא פתרונות,

tamarsharoni

New member
ליוליקה ! נדמה לי שזו את היית שסיפרת

שאת מאד אוהבת את האישיות והכתיבה של נועם חורב . ובכן לידיעתך הערב בחדשות השעה שמונה בערוץ 12 תהיה כתבה עליו . מקווה שתספיקי לצפות .

יוליקה

Member
מנהל
לא, זו לא אני הייתי

לא שמעתי את שמו עד הערב שראיתי אותו בחדשות...

למעלה