עוד מעט צהריים..אני היום אמורה לנסוע לרופא

הדסהש1

New member
עוד מעט צהריים..אני היום אמורה לנסוע לרופא

מטעם המושלם לקניון הגדול בפ"ת שם יש מרפאה שר"פ שמרפאת כאב שלחה אותי לשם כי הרופא הכאב לא יכול לשלוח בקשה לקאנביס רפואי.למרות שראמטולוג בכיר שלח כבר לפני 1.7 שנה בקשה ובגלל כל הביוקרטיה אני לא קיבלתי תשובה מדוע לא ניתן לי הרשיון.הביקור עולה 150 שקל..ואז שוב המתנה.מביאה לו את כל הניירת שיש לי.בזמנו גם ליצמן וביבי אמרו שמי שזקוק ויש לו בעיות רפואיות שמצריכות יקבלו מהר ככל האפשר..הרופאים כבר אמרו לי שאני התמכרתי לכדורים נגד כאבים שהם כבר לא עוזרים..כולי תקוה שכבר תהייה עזרה כי לחיות עם כדורים זה כבר לא חיים..ולטרטר כך את האזרחים זה מרגיז מאוד..יש שנשלחים לפסיכיאטר שיבדור אם בכלל האדם שמבקש יכול להשתמש בקאנביס.אני נמנעת מהדבר כי יש לי מכתבים משני רופאים בכירים.לא פלא שהרופאיןם מאבדים עצמם לדעת גם בגלל התסכול שהם חווים.ועומס העבודה שהם עובדים...רק אתמול סופר על אחות בתל השומר בת 30 שהתאבד
הדבר מפחיד..ורק עכשיו ליצמן החליט להקים ועדה שתבדוק את העניין...יפה שעה אחת קודם.

הניה 8

New member
התקשרתי ללשכת השר ליצמן לגבי

תרופה מסוימת ,כמובן שענתה לי המזכירה שלו
המון זמן שאיננה בכל בבתי מרקחת, באינט ראיתי שהיא צריכה להגיע לשוק
בסוף דצמבר, ולמרות זאת הרוקחים אומרים שלא קיבלו כבר עלתה במוחי המחשבה
אולי הם מספסרים בתרופה , כמו שעושים עם התורים מי שמשלם יש למחרת mr
היא אמרה שתברר ותתן לי תשובה , אני כבר סקפטית לגבי הכל
מאמינים שתחזור??

הניה 8

New member
כן ציפי,,אבל ללוסק יש שם נרדף אומפרדקס תשאלי אצלכם בקופה

אולי יש

הניה

אומפרדקס לא עושה אצלי את העבודה, אבל בינתיים אני לוקחת נקסיום, שזה
קצת עוזר לי.

יוליקה

Member
מנהל
לאומפרדקס יש 2 סוגים

אני גם לוקחת לוסק.
אני מקבלת את האומפרדקס שמקביל ללוסק
ויש אומפרדקס שהוא כדור נגד צרבת שאין בו את החומר הפעיל שיש בלוסק.
אצרף לך צילום הצהוב מקביל ללוסק
האדום נגד צרבת.

הניה 8

New member
הסטזרים שאיתאבדו בבית חולים סורוקה , המחישו את העובדה שהם

לא מתאימים להיות רופאים-צר לי עליהם
נכון שהתנאים והלחצים שהם היו שרויים בהם, קשים מאד
במקום להתאבד יכלו לעזוב את העבודה , ולמצוא עבודה אחרת
זה לא פשוט, אבל ניתן,יותר מעשי מהתאבדות
עולים מרוסיה, רופאים שלא מצאו עבודה ברפואה, עבדו בנקיון
חבל שלא למדו מהם,

בהלת החיידקים מסין

מה שטוב אצל עיתונאים, שהם לוקחים ידיעה כל שהיא ומנפחים אותה ללא היכר. גם בטלויזיה, לוקחים אירוע ומפמפמים בשכל וחוזרים שוב ושוב מאות פעמים כאילו מספרים חדשות, על אותם דברים, עד שזה נמאס.

כותב בעיתון כתב שמספר על העיר שנגחאי (17 מליון איש) שוממת לחלוטין.
אז מה קורה ? אנשים גוססים ברעב בבתים ?
לא
האנשים מעדיפים שלא לצאת מהבית , אבל הם לובשים כפפות חד- פעמיות ומרכיבים מסיכות רפאיות, ויוצאים לקניות.

להציג תמונה של רחובות ריקים, אני יכול גם בכל עיר בארץ,
אז הכתב בשביל הפרסומת העצמית, מוכן לכתוב הכל.

יוליקה

Member
מנהל
התפרצות המגיפה היא לא בשנגחאי

"להימנע מנסיעות לא הכרחיות לעיר ווהאן שבסין",
הצילומים מהעיר הריקה היא מווהאן...
ממשלת סין יודעת לטפל כראוי.
הם דואגים לאספקת מזון לפתח הבית ... כולל תיירים...
למים נקיים, ולכל הצרכים...

לא מספקים מזון בשנגחאי, האנשים יוצאים למרכולים לקנות.

אפילו שוק הדגים פועל

נימה3

New member
הסינים הם ממושמעים אם אומרים לא לצאת אז לא יוצאים

הצטיידו במועד במזון ובכל מה שצריך לשהות ארוכה בבית. בעובדה בוטלו חגיגות ראש השנה יכול להיות שמקומות רחוקים אולי לא מקפידים כל כך. אתמול ראיינו ישראלית שחיה בשנחאי היתה עיתונאית בעבר גם כעת היא עובדת בתקשורת ספרה שהם מצוידים משתדלים לא להצטופף ויכול להיות שבעוד כמה ימים יחליטו לעבור למקום אחר. אז זו לא היסטריה לחינם. זה מצב שצריך להיזהר מאד. לא פשוט לשלוט על מליונים אבל הסינים מורגלים. גם בתי הספר לא חוזרים לתפקוד רגיל.

בבתי הספר בשנגחאי יחזרו תוך מספר ימים ללימודים

יש בעיה עם עוצר למיליארד ורבע בני אדם, אבל כמובן מצייתים שלא לצאת מהבתים שלא לצורך.

נימה3

New member
בעובדה הם עדיין מסתגרים בבתים.,

והמגפה מתפשטת ומספר המתים עולה. אני שומעת ישראלים שחיים בסין והם מספרים על סגר מוחלט כדאי להקשיב להם ולהאמין.

א. בקשר למינימום יציאה מהבית, כפי שאמרתי, זה נכון

ב. כלתי סינית והיא נמצאת עם הנכדה מזה שלושה שבועות בביקור משפחתי אצל ההורים שגרים בשנגחאי והיא מספרת לנו מה קורה שם, ויש לי אמון במה שהיא מספרת , כמקור ראשון.
היא כעת בבעיה כשהיא לא יודעת אם תוכל לחזור בשבוע הבא, הכל תלוי בראשויות

אז כן, אני מקשיב לה ומאמין.
אשתי והבן בקשר איתה בטלפון ובמחשב כל יום.

יוליקה

Member
מנהל
אני הייתי בשנגחאי - עיר ענקית ממדים

היא עיר לא טיפוסית סינית... היא דומה יותר לעיר מערבית...

הניה 8

New member
מה שקורה

בסין ממש נוגע ללב,אני מרחמת עליהם
זה בקלות יכול להיות מגפה בכל העולם,,,,זה המטאטא של אלהים
חברה שלי היתה אמורה לנסוע לסין אמרתי לה שתבטל,,

אני לא מצליח להבין את כל הקרקס הזה סביב "השלום" כביכול

כל זמן שהדתיים ישלטו בשני הצדדים, שלום לא יהיה בשום אופן.
וכל הדיבורים על שלום הם שקר רצוף ומרמה לציבור הרחב.
בדיוק כמו שהמצב בין ישראל ירדן/מצרים, שהוכרז כביכול על שלום, אבל זה לא שלום אלא "שביתת נשק" בלבד.

להזכיר לכם בתמצית:
יהודים - במיתולוגיה היהודית זה כתוב במפורש בדיבר הראשון:

יב הִשָּׁמֶר לְךָ, פֶּן-תִּכְרֹת בְּרִית לְיוֹשֵׁב הָאָרֶץ, אֲשֶׁר אַתָּה, בָּא עָלֶיהָ: פֶּן-יִהְיֶה לְמוֹקֵשׁ, בְּקִרְבֶּךָ. יג כִּי אֶת-מִזְבְּחֹתָם תִּתֹּצוּן, וְאֶת-מַצֵּבֹתָם תְּשַׁבֵּרוּן; וְאֶת-אֲשֵׁרָיו, תִּכְרֹתוּן. יד כִּי לֹא תִשְׁתַּחֲוֶה, לְאֵל אַחֵר: כִּי יְהוָה קַנָּא שְׁמוֹ, אֵל קַנָּא הוּא. טו פֶּן-תִּכְרֹת בְּרִית, לְיוֹשֵׁב הָאָרֶץ; וְזָנוּ אַחֲרֵי אֱלֹהֵיהֶם, וְזָבְחוּ לֵאלֹהֵיהֶם, וְקָרָא לְךָ, וְאָכַלְתָּ מִזִּבְחוֹ. טז וְלָקַחְתָּ מִבְּנֹתָיו, לְבָנֶיךָ; וְזָנוּ בְנֹתָיו, אַחֲרֵי אֱלֹהֵיהֶן, וְהִזְנוּ אֶת-בָּנֶיךָ, אַחֲרֵי אֱלֹהֵיהֶן.

(המיתולוגיה היהודית, התנ"ך, שמות לד יב)

אצל המוסלמים - יש המון קריאות להשמיד ולרדוף ולהשמיד כל מי שאיננו מוסלמי, ואלך דווקא לציווי הרך שבהם שלא מדבר על מוות:
"המאמינים, אל תקחו לכם את היהודים ואת הנוצרים לבעלי ברית".

(המיתולוגיה הערבית, הקוראן, פרשת השולחן פסוק נו)

אז כמו שאומרים:"לא שלום ולא בטיח".

וכבר הוכיחו זאת באופן ברור, כאשר התחילו לדבר על שלום אבו-מאזן הגיב בהכרזות שירושלים היא בירת פלסטין, ונירוןתניהו הכריז על בניית עוד 2000 בתים בהתנחלויות.......

וכך, שניהם בכל פעם מפילים את השיחות בנושא, והציבור ממשיך לתת להם למשוך אותו באף.....
העיקר שהפירסום נותן נקודות לפוליטיקאים.....

למעלה