בוקר טוב!! וואו התעשרנו ב-6 שקלים

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב!! וואו התעשרנו ב-6 שקלים

לקצבת הזיקנה הוסיפו 6 שקלים הבוקר!!
אמש חזרנו מחתונה באיזור צומת כנות... חצר המלכה!!
חתונה דתית וגם מעורבת... חצי חתונה היתה לפי המסורת
וחצי שני היו ריקודם מעורבים... הצעירים הדתיים חובשי כיפות
סרוגות, יודעים לעשות שמח לשמח חתן וכלה!!

הדסהש1

New member
בוקר אור ליום חדש..ממש חגיגה 6 שקלים..אפילו כריך עולה יותר

איך אין למי שמתקצב את הקיצבה לתת את הסכום הזה..
היום אני נוסעת עם המועדון לבית צבי להצגה..זה דבר שמסובסד ע"י המתנס ולנו זה עולה 60 שקל עם קפה ועוגה..זאת הנאה עצומה לראות מאות אנשים(אנני יודעת כמה מכיל האולם)אך תמיד הוא מלא עד אפס מקום...ואנשים מבוגרים שבאים עם המטפלים שלהם זה מחמם את הלב.כי אני חושבת שזאת היציאה היחידה להצגה עבורם.חלקם עם הליכונים.אני עם המקל שלי הצמוד..מבקשת לשבת קרוב כי גם עם מכשירי השמיעה אנני שומעת טוב.אני בקרוב החליף אותם.צריך 3 שנים כדי להחליף.לפני צריך שוב לעשות בדיקת שמיעה...אתמול הייתי אצל הרופא שהמליץ שוב על הקאנביס הרפואי .זה הליך מייגע.ראשית שמלמים 150 שקל לביקור.לאחר ההמלצה צריך לשלם מראש על הקאנביס 330 שקל..כך זה עובד.אם לא אקבל הכסף לא מוחזר.ביקשתי לשלם בשני תשלומים .והיה צריך לקבל אישור..הם חושבים שיש לנו כסף נזיל איתנו.שילמנו באשראי .כך זה עובד.ועכשיו צקיך לשלח שוב את כל הניירת במייל.הם עושים הכל כדי שנתיאש...זאת מדינתינו הנאורה..טוב שפסחו על הביקור אצל פסיכיאטר כי כבר היה לי המלצה מלפני שנה וחצי..הרופא אמר שהדבר שקרה לי הזוי.כי זה לא לוקח כל כך הרבה זמן.אני נפלתי על תקופה של קושי לספק את החומר בגלל בעיות של חוסר זמני ותיקצוב הסכום שרוצים שנשלם.תודה על ההקשבה.יום טוב לכולם.
פ

יוליקה

Member
מנהל
לפני כן היתה לו חווה מצפון לכנרת

אלא שהמקום שם לא הספיק, כיוון שמסביב הכל שדות חקלאיים, והוא עבר לגלבוע שם היה מסוכסך שלא מרצונו עם בעלת חווה אחרת.
הראשונה היתה ממש על "שביל ישראל" ולכן נפגשתי עימו מספר פעמים, ואמנם איש היה משכמו ומעלה תרתי משמע.

יוליקה

Member
מנהל
אתה מתכוון לטפי?

טפי הסתכסכה עם כל מי שמסביבה...
היא טענה שהישוב שלי גן נר, ניבנה על שטח מרעה הפרות שלה...

הדסהש1

New member
יהי זיכרו ברוך.דור הולך ונעלם

תחילת הסוף, סוף סוף.....

גם אם זה יקח זמן, כדאי לשב"ס להכין את המיטה של נירוןתניהו ליד מיטת הרב הראשי.....
ולא לדאוג , גם בבית הסוהר הוא יהיה עבורם כאב ראש גדול עם השגעונות שלו.
מוטב בכל מקרה שיהיה כאב ראש לסוהרים, ולא למדינת ישראל -
האם מולדתי ניצלה ? ימים יגידו.....

https://www.walla.co.il/

זה מזכיר אגדה מהמיתולוגיה היהודית:

היה פריץ אחד שקופתו היתה נקובה והוא חיפש דרכים למלא אותה מחדש.
החליט שהוא מטיל על יהודי עירו קנס בסך 2000 זהובים, או שהרב יאכל 10 דגים באושים, או שהרב ילקה ב-30 מלקות.

כיוון שהיהודים היו עניים מרודים הסכים הרב לאכול דגים באושים, כי הרי היהודים אוהבים דגים.
אחרי 3-4 דגים הקיא את נשמתו והיה זקוק למנוחה רבה בטרם יכול היה בכלל לדבר.

הלך לחטוף 30 מלקות (פלאקות) על כפות הרגליים. אחרי 6-7 מלקות התעלף ולא יכול היה לעמוד יותר.

היהודים שראו כך , הלכו ומכרו את טבעות הנישואין וכל פרט שהיה להם כולל ריהוט הבית ואספו פרוטה לפרוטה עד שהיה להם את הסכום הנדרש של 2000 זהובים שנמסרו לפריץ.
זה צחק עליהם בכל פה:"אתם יהודים חכמים ? גם אכלתם דגים באושים, גם חטפתם מלקות, ובסוף שילמתם את המס....."

judithedna

New member
ראיתי שהוסיפו. ובמקביל בינואר חברי הכנסת

הלא קיימת הוסיפו לעצמם לשכר, והמשפחה הקיסרית הארורה ממשיכה לבזבז....

המסמר האחרון של נירוןתניהו, בינתיים...

ההכרזה על השתלטות החוק הישראלי וסיפוח חלקי של קרקעות בגדה, נועד לאוזני האספסוף, בנסיון נואש להמשיך ולשלוט בכל מחיר, כן בכל מחיר - כי הפעם זה לא יהיה רק בתת רמת החיים במדינה או בכספיה, אלא גם באנשים כאשר הצעד הראשון יוביל למלחמה על הערבים בשטחים, ונירוןתניהו יחגוג, כי הוא חושב שזה יביא לו את המלוכה, ולמעשה "התכנית לשלום ההתנחלויות הבלתי חוקיות" יגרום למדינה להיכנס לבור מטורף.

אתה לא יכול להשתלט על אדמה של אנשים ולקחת להם את האוכל מהפה, ולצפות שזה יעבור מסדר היום.....
אז נירוןתניהו ממשיך לבלות ולטייל בעולם על חשבוני, לראות רומא נשרפת ולחגוג כמאמר אשתו...

הבעיה גם כדי שלא להכעיס את ההתנחלויות גנץ נגרר אחריו כדי שלא להפסיד את אהדת המתנחלים שלא גרים בארץ, ובכלל הם שייכים למצביעי הימין....

איך אמר הנביא נתן במיתולוגיה היהודית לדוד המלך שעבר עבירות שדינן מוות? - "ועתה לא תסור חרב מביתך לעולם"...
אז מי שמאמין במיתולוגיה היהודית, כמו שאמר משה תהיליםזעגער, שיאמין עד הסוף.....

הניה 8

New member
הבעיה שהם לא יודעים ויכולים לתמוך בעצמם על עצמם

מדינה משלהם?? ומי ינהל אותה אנחנו??
נספק למדינה מים וחשמל הם לא מסוגלים לנהל חיי עצמאות בעצמם

קיבלו את עזה קיבלו עצמאות מדוע הם צריכים להשען עלינו??
שיפרחו וישגשגו שיבנו מקומות תעסוקה למתגוררים בה, מדוע הם צריכים לבוא ולעבוד אצלינו אחרת ימותו ברעב,אבל הם לא בנוים לעצמאות
אלמליא אנחנו לא היתינו תומכים בהם איזה עצמאות זאת??
תמיד אני תוהה מדוע אנחנו צריכים לתמוך בהם?? חשמל מים כספים
יופי רוצים מדינה ושמדינה אחרת תתחזק אותה,
מתחזקים אותם העיקר שלא יתפרעו ויתנקלו לנו, אבל זה לא עוזר
מקבלים כספים מאתנו,,והתמורה שאנחנו מקבלים בלוני נפץ
עם מסכן-על חרבו חי,,וזו האמת , כל עצמאות ומדינה, לא תציל אותם מעצמם,

הדסהש1

New member
צהריים טובים ביבי דואג רק לעצמו.

לאחר שהסיר את בקשת החסינות והוגשו האישומיםנגדו הוא לא חזר לארץ להתמודד עם הבעיות אלה טס לפוטין כדי לומר חו מה קרה,ולהביא את נעמה איתו במטוס לאחר שפוטין יחתום על חנינה.והדבר יעשה לביבי מסע בחירות
לפני שהחלו הקמפיין.זה יהיה עוד מנדטים עבורו.וימשיך עם כל הבלגן
והאישומים לנהל את המדינה.אולי הוא באמת קוסם.איך ראשו יהיה במשפט? וגופו בענייני המדינה??? וזה יכול להמשך חודשים ארוכים.ושכחנו את אותם עצורים בעזה שקולם לא נשמע.ולא לדבר על עבריינים שבתאילנד
שעברו עברות ואף אחד לא זועק לטובתם.שלא ישכחו שהיא העבערה סמים במשקל קטן אך ברוסיה זאת עבירה קשה.

הניה 8

New member
הדסה יקרה נעמה בשביל הרוסים היתה פתיון לקבל את מה שהם רוצים-

וקיבלו,

tamarsharoni

New member
ביבי וטרמפ אמרו ? לא !! רק עודד אומר .

אינני מבינה למה נתנו לתוכנית הזו שם כל כך בומבסטי ומחייב , "תוכנית המאה" , אולי כדי להגדיל את האפקט שהיא נותנת לביבי . יעני , כאילו זו תוכנית מצוינת וכל המצביעים צריכים לתמוך בה/בו . גם אם זו תוכנית טובה , והדגש הוא על גם ! אי אפשר לקבלה מיידי , צריך לדון בדברים . פה לא משחקים ב "עודד אמר" וכולם חייבים להצביע . פה מדובר בעתיד המדינה , וצריך גם לדבר עם הפרטנרים שלנו , הפלסטינאים . אסור פשוט לקפוץ למים , ונראה מה יהיה .
ולך הניה , אנחנו סוגרים על הפלס............ מכל צד . כל הגבולות חסומים איך לדעתך יקימו חברת חשמל , מפעל מים , תירות , חקלאות , איך ייצאו מוצרים. אנו יושבים על כל הפתחים והברזים , אם לא נתן חשמל , מים ומזון אנשים ימותו , וזה יהיה על הראש שלנו .אנחנו בזמנו קיבלנו הרבה כסף מחו"ל . היו השילומים מגרמניה היו קניות של תוצרת הארץ ,משלוחים של חבילות מזון, היה יצוא . לנו היה הרבה יותר קל לבנות את המדינה .

הניה 8

New member
סליחה שאני אומרת,,שטויות , בשנת 48 כשהוכרזה המדינה

גם אז ללא קשר למה שאת כתב ת ואני באותו יום הערבים יצאו עלינו למלחמה לא הסכימו מאז ועד היום שתהיה לנו ארץ,,וככה יהיה להבא
לא היו לנו שום אמצעים יזכרו לטוב ימי הצנע, לא פרחנו בבת אחת אבל היה רצון
להפריח את השממה יבוש הביצות וכו,ללא שום אמצעים ,צריך רצון ולא רק רצון להלחם,
כאשר נראה שלפלסטינים יש רצון לפתח את עזה יכירו בנו כאומה,,אני מבטיחה לך שיפתחו השערים, אם היפתחו השערים עכשיו
אבוי לעם ישראל ראשית הם צריכים להכיר בנו
בגוש קטיף לא גודל אפילו צנון אחד, הכל קשור ברצון לזרוק את החרב
ואת זה אין להם , יש להם רצון אחד זכות השיבה שזה אומר שחיטה של כולנו,
כיצד הם כורים מנהרות אם אין להם אמצעים והמעברים סגורים??? באותה דרך שהם כורים מנהרות
שיבנו בתי חרושת,לחם לעם,

הניה 8

New member
וחוץ מזה תמר בהכרזה אתמול נכתב על מדינה לפלסטינאים

אבל הם דוחים אותה, כמו שדחו כל הצעה טובה שניתנה להם בעבר, גם בידי אולמרט שנתן להם כמעט הכל, ואהוד ברק גם את ההצעה שלו דחו, זה רק מוכיח שהם מעונינים בהנשל המלחמה ופניהם לא לשלום,ולא הכרה בנו כעם,
הרי הם אומרים לא פעם לא מדובר על שטחים אלא על אי" כולה
זה המצב, שמצרים וירדן יתנו להם חשמל ומים וכסף ,אלו אחים שלהם
אבל מלך ירדן שחט אותם,,והוא טוב על חשבוננו ,אף אומה ערבית לא רוצה את הפלסטינאים, טובים על חשבוננו וכשהם מתנגדים להכרזות, זה לא בגלל שהם רוצים את טובת אחיהם ,הם פוחדים שיפלו על צוארם , ירדן מצרים ושאר האומות הערביות טובים לאחיהם, בדיבורים לא במעשים,

tamarsharoni

New member
אתמול היה לי יום קשה .

כשחגגתי 80 קיבלתי שובר לארוחת בוקר זוגית+כניסה לבריכת השחיה , ספא ומסג" . הכל במלון לאונרדו בבאר שבע . מסיבות רבות ושונות לא מימשתי וגם לא אממש את השובר .
ברוב קולות שלי, של אשת בעלי , של תמר , ושל הגברת שרוני החלטתי לתרום אותו לבני ליום נישואין . אחרי המון שיחות טלפון , התיאשתי ונגשתי למלון לדבר איתם .מכיוון שהפקידה היא גם המשג"יסטית הייתי צריכה להמתין יותר מחצי שעה . היות והייתי כבר סחוטה , ירדתי ללובי והזמנתי קפה ועוגה .היה מאד טעים ומאד במקום, אממה העגה היתה כל כך גדולה וטובה שחיסלתי אותה ויצאתי משם עם כאב בטן . חזרתי לספא , קיבלתי מ"ס טלפון נוסף והבוקר קיבלתי אישור להחליף את השמות על השובר לאדון והגברת שרוני הצעירים .מקווה שהם יהנו .
ולמי שמתענין במחיר של הקפה והעוגה , שילמתי 25 ש"ח+5 ש"ח טיפ . בהתחשב בכך שגם ישבתי לנוח חצי שעה זה ממש לא יקר .

למעלה