בוקר טוב לשבת בבוקר

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לשבת בבוקר

שבוע אחרון לינואר 2020...איך שהימים בורחים לנו...
אתמול כתבתי מייל ליאיר לפיד שאני ועוד רבים כמוני חושבים
שאסור לגנץ ליפול למלכודת שבישלו לו ביבי וטראמפ... כי מעבר
לזה שזו מלכודת זו התערבות בוטה בבחירות במדינת ישראל!!
קיבלתי תגובה מלפיד:
אביבה,
יש הרבה שכל במה שאת אומרת. לוקח את זה בחשבון.
תודה!
יאיר

בערב כבר שמענו שגנץ דחה את ההזמנה מהבית הלבן
אבל הלחץ עליו ענק מכל הכיוונים, בערב יודיע הצהרה...
נקווה שלא יחזור בו.

שרון א77

New member
כול הכבוד יוליקה,

פנייתך הייתה הנכונה ,בזמן הנכון ,ולאדם הנכון.
גם בי עלו מחשבות אתמול, על כול תוכניותיו של "הקוסם" אשר מובילות לכיוון המלכודת ,
הרי הכול הוא יעשה בכדי למשוך את הזמן בנושא החסינות,ולהעבירם לאחרי הבחירות.
וכפי הנראה הפעם כול תכסיסיו כבר לא יועילו.

נימה3

New member
השאלה היא איך לצאת מהמצב הבלתי אפשרי הזה

מקוה מאד שתימצא הדרך הנכונה מבלי לשבור את הכלים. כי אם הכוונה שגנץ יהיה ראש המהמשלה הבא שלנו הוא יצטרך כך או אחרת לעבוד עם הממשל האמריקאי. מצב מסובך.

שרון א77

New member
הקוסם פעל שנית בדרכי עורמה,והחליט להקדים את פגישתו בארה"ב,

באופן מפתיע "הקוסם" הגיע לפני גנץ, שלא כפי התוכנית .
הרי נקבע שגנץ אמור יהיה להקדימו בפגישה עם נשיא ארה"ב,
אך כרגיל ,גם כאן לקוסם היה תרגיל ,,,

כעת את יכולה לאמר שהנה השפעת. כל הכבוד על היוזמה.

כי מי אומר שאין למדינה כסף ? למה הגענו לבור של 50 מיליארד? למה נראה כי "אכול ושתו כי מחר נמות...?"
יש לזה תשובה - בסדר חלוקת אוצרות הממלכה =

שרון א77

New member
גנץ החליט להיפגש ביום שני עם טראפ לבדו ,ללא נתניהו.

זו החלטה שקיבל הערב גנץ.

יש להניח שגנץ גם לא יטוס במטוס ה-700.000.000.....

מחד, זה לא חכם לא להיפגש לפי הזמנת נשיא אר"הב, מצד שני אסור להיות שפוט של הנאשם המפורסם ואשתו העבריינית שגנבה את כספי המדינה.....

נראה לי שהפתרוון של גנץ, אמנם חכם, ובלי פוילעשטיקים...

הניה 8

New member
בקר טוב, אחרי שנשות הפוליטיקאים שמעו כיצד

העם מתנהג עם נשות הפולוטיקאים, איזה אשה לא למדה שעור
מהנעשה?? אף אשה לא תסכים יותר להצטרף לבעל
לומדים מהחיים, ונשים הן לא טפשות,

הדסהש1

New member
שרה תמשיך.להצטרף לנסיעות

זה בודאי ההסכמים בינהם.הוא לא טס לבד...חייבים לשמור עליו .להחזיק לו את היד בעליה וירידה מהמטוס...בעיני נוא אומלל.

הניה 8

New member
הדסה אני לא מאמינה, שמותר להם לעשות הסכמים מעבר לחוק

וכנראה שזה חוקי, היא מחזיקה לו את היד לא לשם שמירה
פשוט לשדר כמה שהם ביחסים טובים ואהבה יש בינהם ביניהם
האם לא שמעת כשטראמפ היה בארץ ומלניה וטראמפ היו בארץ, איזה סיפור היה כשהם לא הלכו שלובי ידים??
או כשקייט מידלטון הורידה את היד של ווילאם מהכתף שלה, כבר היו שמועות שהיחסים ביניהם מעורערים,
אנשים בכל העולם לא רק בישראל, כל פסיעה של פוליטיקאי או סלב אוהבים
לפרש כראות עינים , וברור שתמיד לצד הלא טוב,
לא חסר רוע באנשים,,אינני מצדיקה לא את ביבי ולא את שרה בהתנהגותם,
אבל אני לא מסוגלת להבין את השנאה המרובה שיש לאנשים בקשר לשיפוטים זה יוצא מפרופורציות
לדעתי יש גם קצת קנאה באנשים, לא כולם אבל רובם , גם הם היו רוצים לטייל ולנסוע בעולם,ומכאן נובעת השנאה הנוראית שאינני מסוגלת להבין לא רק כלפי ביבי ושרה בכללי שנאה מטורפת שקימת אצל חלק מאנשים, אפשר לא לאהוב
אבל השנאה??איך טמון באנשים שנאה כזאת, רחוק מבינתי

יוליקה

Member
מנהל
את פשוט עוצמת עיניים ומסרבת להכיר בעובדות!!

האישה הזאת מנהלת את משרד ראש הממשלה!!
וביבי פוחד לעשות צעד או מינוי או החלטה כלשהי
בלי שיש לו אור ירוק ממנה, ואם החליט בלעדיה,
הוא נאלץ לבטל...
זה לא שיש להם שונאים שמספרים על מעלליהם,
אנשי שלטון בתפקידים בכירים מאד מספרים שלא מסוגלים
לעבוד איתם... בנט ושקד פרשו בגללה ממשרד ראש הממשלה,
מאיר דגן ז"ל שהיה ראש המוסד סיפר על עשרות מקרים
שהיא היתה נכנסת לפגישות הכי חסויות וביבי לא הסכים שתעזוב
את החדר... אז מאיר דגן עזב!!
בעלה לשעבר כתב ספר עליה ונאלץ לגנוז בהתערבות עורכי הדין שלה
שם הוא פרט את הבעיות הנפשיות איתן היא מתמודדת... שלא חלפו
עד היום.
הניה! תתעוררי, שרה חושבת שהיא מרי אנטואנט!!

הניה 8

New member
יוליקה מעולם לא כתבתי שאני מעריצה אותה ומכירה כל מה שהיא

עושה, סהכ כתבתי שאני לא מסוגלת לשנוא ברמות כאלו,
נקוה שיבוא סוף,,בלי שנאה תהומית,

יוליקה

Member
מנהל
אבל את מסרבת להכיר שהתנהלותה שלילית מאד!!

והיא משפיעה על התנהלות ראש הממשלה!
זה שהם מחזיקים ידיים לא משנה את העובדה!

הניה 8

New member
זה לא נכון, אני יודעת שהתנהגותה שלילית אני תמיד מדברת

רק על השנאה התהומית, שחרף ההתנהגות שלה שמעולם לא הצדקתי אותה
שנאה תהומית בעיני שלילית
נקוה שיסתדר, בלי לשנוא , שנאה היא דבר לא בריא,ולא סתם כתוב שהשנאה מוציאה את האדם מהעולם,,
ידים כתבתי רק כתגובה להדסה,

נימה3

New member
הניה יש כנראה באשה הזאת משהו שמעורר באנשים

רגשות שליליים והיא מצדיקה את התגובות האלה כל יום מחדש. חבל מאד שזה כך אבל זו העובדה. היו עוד נשות מנהיגים שלא התנהלו כולן פרפקט ובכל זאת לא היתה נגדן תגובות כל כך שליליות .

הניה 8

New member
בסדר נימה, אז תמשיכו לשנוא אם זה עושה לכם טוב,אני אישית

נגד שנאה שיוצאת מפרופורציה גם אם היא צודקת,
העולם השתנה לא מה שהיה פעם זה היום,,,בכל השטחים

והנה ראיתי איך נוסע מתעלל בנהג בצורה אלימה כי לא עצר
אני חיבת לצין שאני נגד שנאה, נגד אלימות ,מכל סוג גם מילולית
והנוסע האלים חיב לקבל את עונשו
אבל אני חיבת להוסיף שלא פעם אני עומדת בתחנת אוטובוס וכשיש רק אדם אחד
הנהגים לא עוצרים, וזה מעלה את הסעיף,
אולי בדרך לא כשרה ומבישה, ילמדו הנהגים לקח חבל ועצוב שמגיע
לאלימות שאותה אני שוללת מכל

מחזיקים או לא ידיים, זה לא מענין כיוון שזו רק הצגה

הם משפחה שנואה כיוון שהם מתערבים בכל דבר,

הבן הפרזיט מקלל ללא הרף את כל מי שהוא מוצא לנכון והולך לבתי זונות (בטח שאין לו 400 שקל, הוא הרי לא עובד) , מכפיש את שם המדינה בכל העולם (שהוא טס לשם על חשבוני) ומספר לרשתות טלויזיה שאילולא אביו, ישראל היתה עדיין עוסקת ביצוא תפוזים ותו לא
מזל שלא סיפר ששיירות גמלים נעים ברחובות, כי הרי אבי סיפר שראה בגיל 5 שוטרים בריטים בירושלים, כשהוא בכלל נולד ב-1949, טען שהיטלר לא רצה להרוג יהודים אלא עבד אל קאדר אל חוסיני שיכנע אותו, והוא גם מספר כדי להתחנף לאספסוף שמקורו במשפחה מזרחית ועוד שקרים כיד הדמיון עליו.....

ואילו מיס פיגי עצמה במקום להתבייש ולהיחבא אל הכלים אחרי שהורשעה בבית המשפט ונקבע שהיא גנבה מהמדינה, ואחרי כל המשפטים על התעמרויות בעובדים,

היא ממשיכה להופיע ולהתנהג בגסות רוח אופיינית = לא צעקה על הטייס שלא ברך אותה בכניסה למטוס ? כאשר ע"פ החוק הבינלאומי לקראת עליית אנשים עליו להיות מסוגר ונעול בקוק-פיט עד עזיבת הנוסע האחרון. מסיבות בטחוניות.

והבעיה החמורה מכל היא התנהלותו של הנאשם המפורסם שעושה מה שהוא רוצה, אף אחד לא מענין אותו אלא רק הוא עצמו בעצמו, כל מוסדות המדינה מופקרים כי הכסף הולך לחרדים שונאי המדינה, מתנחלים שלא גרים כאן, טייקונים, חברים מלחכי פינך...

מה שהוא אמר לאשה בקרית שמונה, זו בדיוק ההתנהגות שלו ובדיוק לזה הוא מתכוון:"את לא מעניינת אף אחד, את משעממת" (והטיפשה מהאספסוף ממשיכה להצביע לו) או כמו שאשתו אומרת:" המדינה קטנה עליו, נרד לאמריקה ושהמדינה תישרף"
אלו בשלטון וכביכול מנהלים את המדינה, לא החרדים ששונאים את המדינה.....

זו הבעיה המרכזית של מי שמתעקש להרוס את המדינה מטר אחרי מטר ולא אם נתנו ידיים או לא , והיא בכלל לא פסיכולוגית בהתנהגותה, אחרת היתה יודעת שלא מתנהגים כך. (אני מתפלא שעדיין לא חוקרים איך היא רשומה כעובדת בעיריית ירושלים, מתי יש לה זמן לזה בין התככים???)

כל שנה רמת החינוך הכללי יורדת כאשר יש הדתה מוגברת,
מאות משקים חקלאיים נסגרים, (הלב כואב לראות את המושבה הוותיקה יבנאל כשהלולים והרפתות ריקים, הבנים עוזבים ואת מקומם תופסים פרזיטי חרדים שבנו בית כנסת כמו ארמון ומשתלטים על המושבה שהם קוראים לה:"יבנאל עיר ברסלאב בגליל"....

בתי החולים בקריסה מוחלטת (פעם אחרונה המתננו במיון 16 שעות) רופאים מתאבדים עקב לחץ העבודה המטורף,

הרווחה על הרצפה,

ניצולי השואה מזולזלים,

כשלים חמורים בצהל כי אין כסף לאימונים מחד, ומאידך השתלטות הרבנים על יחידות הצבא והדתה בכח היחידות עם חוקים מטורפים נגד החיילות.

התחבורה תקועה עם פקקי ענק כשמשך 70 שנה לא השכילו לבנות תחבורה ציבורית טובה שתוריד את העומס ממרכזי הערים

מצב הבטחון מעורער לחלוטין כשהתמורה להפצצת הישובים היא מסירת מליוני דולרים לרצועת עזה שיהיה במה לקנות עוד פצצות וטילים נגדנו.
ואפס מעשה נגד הבלונים ששורפים מאות דונמים של אוכל, ואיש לא עוצר בעדם.

והוא בלי להסס משקר לציבור כל הזמן וללא הרף (לא אמר תחת כל עץ רענן שאם ניכנס לרצועה, הוא ישמיד את תשתית החמאס, נכנסנו, והוא באמצע הקרב ברח, נמלא, הפקיר), אי אפשר לסמוך על מילה שלו כיוון שזמן קצר מאוחר יותר הוא יאמר את ההיפך, הוא מביא את המדינה אל עברי פי פחת, העיקר שלא יתן את הדין על מעשיו, ולצורך כך מבזבז מיליארדים מהקופה הריקה כשהוא לא רוצה לקבל שלמעשה הפסיד בבחירות.....

ולא צריך להשוות למלניה טראמפ, שמרגישה רע אחרי סיפורי הזיונים של בעלה שגם השוויץ שאם יאנוס מישהי במרכז ניו יורק, לא יעשו לו דבר.
היא הוכיחה שהיא בן אדם , והיה מאוד מרגש לראות אותה יד ביד עם נחמה, כשהיא אומרת שהן תלכנה לאט בקצב של נחמה, כי היא זיהתה בנחמה בן אדם ולא פוליטיקאי תחמן.

ולא כמו מיס פיגי שמספרת לכולם ולמלניה שכל העם אוהבים אותם (הצביעו להם 12.5% אחוז מהעם, 1.1 מליון אספסוף), רק התקשורת שונאים אותם.....
משפחה של מתבכיינים, לא שמים על אף אחד אבל מתבכיינים. "הקוזקים הנגזלים".

מכל זה נמאס כבר, לראות איך משפחה בשיתוף פעולה , הורסת את המולדת שלי והופכת אותה לפושטת רגל , על זה אני לעולם לא אסלח למנוול הזה ולכל המשפחה המופרעת שלו.

הבעיה לא יד ביד כן או לא, זו רק הצגה, לא המחלה.....

אפשר לכתוב עוד שעות (וכבר כתבו עליהם ספרים) והם מתנהגים כמו פריצים והם שוכחים שאפילו יוסף בורג שר הפנים המיתולוגי, יום הגיע והוא נאלץ לפנות את כסאו ונעלם מעל במת ההיסטוריה.....

למעלה