בוקר של חיוכים:

שרון א77

New member
בוקר של חיוכים:

אמירות של הנכדים הפיצפונים:
הנכדה בת השנה שמעה את אימא שלה אומרת שהיא צמאה וכעת הולכת למטבח לשתות, מיד הקטנטונת הנדיבה ,הושיטה לאימא
את בקבוק החלב שלה, ואמרה: "הנה אימא קחי ".

הפעוט בן השנתיים התבונן בתמונות החתונה של הוריו המצולמים עם בני -המשפחה המוכרים לו.
הסתכל בהתעניינות רבה, ולבסוף שאל בדאגה : "ואיפה אני" ?

בת השלוש : "סבתא את יודעת שסבא אוהב אותי מאוד ,
אבל הוא לא יכול לחבק אותי וגם אותך, כי אין לו מספיק ידיים".

יוליקה

Member
מנהל
אני תמיד מתלהבת מכושר ההתבטאות של תינוקות!!

התעוררתי בבוקר ב-4 לפנות בוקר עם כאב ראש ענק...
אסור לקחת כדור על בטן ריקה, אז שתית מיץ תפוזים ועגבנית שרי...
לקח לכדור להשפיע אולי 3 שעות... ואז הצלחתי להירדם...

למי שלא מצא חן בעיניו ההשוואה בין הנאצים לחרדים

הניה 8

New member
מי שעושה השואה בין הנאצים והחרדים ממש נורא

כמה חרדים שרפו יהודים?? קבר אחים כבר יש?? קברו יהודים בקבר אחים??
שמו מעבר לגדרות?? עקרו נשים??
רצחו משפחות שלמות?? רצחו ילדים בזרועות אמותיהם?? הלבישו תלטי צהוב לזיהוי??
רק מילה אחת יש לי לאמר בושה וחרפה, ואני מלאת חלחלה,

כדאי להתעמק קצת בהיסטוריה

לגרמנים לקחת כמה שנים להגיע למצב הסופים, אבל התפתחות התנועה הנאצית דומה למה שקורה אצל החרדים.
כל ההבדל הוא שכאן יש מי שיתנגד להם ובגרמניה אין, כי הם סחפו אחריהם את כל האספסוף והצליחו להשתלט על המדינה, פה זה לוקח יותר זמן, אבל זו המגמה.

להתעלם מזה זו טעות שתעלה ביוקר רב.

את יודעת מה קורה בתוככי החרדים? - כמו רוב הציבור - לא.
אני הייתי בנסיבות מסויימות שתול אצל החרדים, ומה שקורה שם זה בדיוק אותו הדבר למעט רצח ההמונים כי עדיין יש מי שיבלום אותם.
הם רואים בחילונים אויבים שיש להשמיד.

החרדים מחולקים לכתות רבות ויש בינייהן מלחמה כל יום, זה מתחיל ב-"מדים" שונים, נמשך לחרמות ובידוד, תקיפה פיזית ע"י "משטרת הצניעות" ועד הריסת בתים של ממש למי שסוטה מעט מהחוקים שלהם.

אצלנו זה בדרך, עם חוקים דומים ועם השתלטות איטית ובטוחה על מוסדות ממשלה שונים. אז זה יקח זמן אבל זה יגיע אם לא ייבלם.

מי שמתעלם מכל זה, רק תורם להאצת התפתחות ה-"יודונאצים" (ולא אני המצאתי את המונח הזה) - יחד עם הדרישות שלהם שהולכות וגוברות לחזור לחיים כמו בימי דוד/שלמה המלך ועם מדינת הלכה וכו.

מי שמתעלם מכך חוטא לעצמו ולאחרים, ועובדה שהחוקים של הדתיים תואמים לחוקים הנאצים, רק שכאן זה לוקח יותר זמן ליישם אותם.

הניה 8

New member
שפירא במחילה מכבודך אני מכירה את החרדים וראשית כל

כשאתה כותב חרדים תדיק בכתיבתך אתה מכליל חרדים ויש קבוצות חרדים קיצוניים וחרדים רגילים והשוני עצום
וחרדים בכלל ,תכתוב מה שאתה רוצה על החרדים אבל ההשואה מביאה לבחילה
אם חלילה כל משפחתך היו נשרפת בקומטוריום או שהיו עושים מהם סבונים
נראה לי שהית כותב אחרת אני לא מסוגלת לקרוא כל מה שכתבת
ויש בך המון שנאה כשהיא פוקדת אותך אתה יכול לא לאהוב אבל לשנוא בצורה כזו לא כל אחד מגיע לדרגות כל כך גבוהות כמו אצלך
כל הזמן אתה שונא בצורה חולנית , גם את ביבי ,יש שלא אוהבים גם אני בתוכם
אבל אצלך דרגות שנאה מגיעה לחולניות,

התגובה שלך פשוט מבחילה, וכבר עברת לקללות, זה כבר איננו דיון.

רמות השינאה מגיעה לחולניות ? השתגעת ?
או שאת מקללת בכוונת תחילה או שרמת ההבנה שלך בעברית לקויה, אחרת לא היית מתנפלת עלי באופן אישי ומקללת באופן כה נחות.....

את גם לא יודעת מה עברה המשפחה שלי וכותבת דברי בלע בלי חשבון.
ואת לא מכירה אותי כדי להעלות תגובה נחותה כזו.
כנראה שדברי סגן הרמט"כל גם הם חולניים ? כך זה נראה מהכיוון שלך.

כבר אמרתי פעמים רבות.
אין לי שום דבר נגד החרדים, לא, אני לא אוהב אותם אלא בז להם עם אמונותיהם המפגרות, עם מליארדי פסקי הלכה ופירושים שאיש לא הסמיך אותם לפרש ושכל אחד מפרש.

הם מוכנים לעשות רבות כדי לשמר את המיתולוגיה היהודית לדת מכוערת והאמונה בחבר הדמייוני שהוא המצאה של מישהו כדי לשלוט על אנשים ולהפוך אותם לעבדים נרצעים. וכל מאווייהם להפוך את המדינה למדינת הלכה והלכה המדינה, כאשר הם שונאים את המדינה ומסרבים לקבל את חוקיה , תורמים להרס המדינה מתוך אמונה עלובה שרק כשהמדינה תיהרס, יבוא המשיח , מה שכמובן סותר את הטענה שהרבי מלובביץ שמת הוא המשיח.

מה שאני שונא זה שהם עושים הכל, אבל הכל, כדי להשתלט על חיי וחיי החילוניים בכלל, בטענות שוא שונות ומשונות, עם אמונות תפלות הזוייות למכביר שכולן ככלל מופנות נגד החילוניים, ויש בהם הרבה שינאה והיא מובעת בהתנהגות הפנימית שלהם
הם מסרבים להשתתף בהגנת המדינה בטענה שהמדינה היא מדינת השמד, עמלקים, העיקר שהחילוניים ייהרגו בשדה הקרב והם ימשיכו להתחמק מאחריות.

התנהלות דומה היא של נירוןתניהו שסוחף אחריו אספסוף שתומך בו בלהט עברייני של ממש ובאלימות מילולית ומעשית , והוא מחקה את התנהלותו של היטלר בפעילות להשתלטות על המדינה ובהשלטת הדיקטטורה ביחד עם החרדים

פעמים רבות אני רואה אותו מגיב בזחיחות בדיוק כמו התגובות שהיו להיטלר, כך מתנהגים דיקטטורים, ומאידך, הוא מפקיר את המדינה לטובת עצמו ולא מענין אותו להרוס אותה העיקר שהוא מתחבר לחרדים ומשקיע בהם מיליארדים למרות שינאתם למדינה (למה אין שר בריאות? בדיוק...) ובמתנחלים שבכלל לא גרים במדינה, הוא עסוק בהנאותיו האישיות החל מטיסה לחו"ל כל שבוע עם אשתו העבריינית, קנה לעצמו מטוס ב-800 מליון שקל, בונה ארמון ב-700 מליון שקל ועוד כהנה וכהנה.

בשורה התחתונה, אני לא מוכן לקבל אף אחד שמנסה בכל להשתלט על חיי ומנהל חיי פאר והוללות על חשבוני ומפקיר את המדינה, את המולדת שלי.

ובכך, אני מסיים איתך, בגין ההתנהגות העלובה שלך שאת לא יודעת לנהל דיון ועוברת לפסים אישיים ולקללות נחותות שמגיעות עד כדי הוצאת דיבה.
מכאן ואילך, את לא קיימת יותר אצלי.....

יוליקה

Member
מנהל
הניה, גם אם אני לא מסכימה עם דבריו של שפירא

אתווכח עמו על דבריו ולא עליו עצמו...
אמרנו לא אחת כי אנחנו מתווכחים לגופם של דברים ולא לגופם
של הכותבים.

מאיר הדברים חלים גם עליך, גם אם היא התחילה - לא משיבים לה
באותה מטבע... לא פוגעים בכותבים אלא מתווכחים על התוכן!!

הניה 8

New member
יוליקה זה הוא שכתב את זה, אז למי אפנה??

הכתיבה כל כך מזעזעת כל בני משפחתי שנשרפה
וסבי וסבתי שזכיתי לראות רק את שערותיהם בתוך צנצנות מזכוכית
הוציאה אותי משלותי
ודבריו יצאו מפיו , פיו זה הוא ,ונגיעה בפיו שמגועלים
אין להם כפרה,
אני לא התחלתי זה הוא שהתחיל בהשואה הנוראית הזו
ואני לא מצטערת על מה שכתבתי,,,כי ההשואה שיצאה מפיו של יהודי
מצמררת
כל זה נכון יוליקה ,למעט נגיעה בהרוגים הקדושים בידי הנאצים הארורים
יהא שמם וזכרם לקללת עולם,

באיזה זכות יש לאדם להשוות קדושים אלו ,לשום דבר בעולם,
בושה וחרפה,

נימה3

New member
הניה מה שאני מבינה מהדברים של שפירא

שאמנם יכולים להיאמר במלים יותר מדודות, בעיקר הטבלה שהראה ואני לא חושבת שהוא הכין את הטבלה הזאת, מראה שהצעדים שהנאצים נקטו לפני המלחמה ולפני שהחלו בפעולות השמד שלהם, כלומר התורה שלהם היא תורה גזענית שהביאה למעשים המשוקצים. ולצערי הרב דומה מאד לדברים שמצוטטים מפי רבנים . ראי את הפרסומים של הרבנים מישיבת עלי למשל הם לא שונים בהרבה. ומדרך הטבע התלמידים שלהם שרבים מהם משרתים בתפקידי פיקוד חושבים כמוהם.
רק היום שמעתי ויכוח עם רב בענין שרות הבנות בטנקים בשריון עד שהרמטכל החליט להגיב ואמר שבצבא רק המפקדים יתנו פקודות ולא רבנים למיניהם.
כנראה שכבר נמאס לו מהתערבות הרבנים בעניני הצבא. וזו רק דוגמא אחת מההתערבות של החרדים בכל עניני המדינה.

הניה 8

New member
שיכתוב על הרבנים מה שירצה שישוה אותם למה שירצה

שישאיר את טהרת האנשים הקדושים במקומם ,ולא יביא מאמרים של השואה
להשואה, כי היא קדושה

אני לא מסיגלת לשנוא שום אדם ,אפילו אם הוא לא צודק לדעתי
התערבות של הרבנים ??שיעשה פוסט על רבנים או פוסט על ביבי בלי השואה
לנאצים הארורים,ועל קורבנות הנספים ,כי אין השואה לשום דבר שבעולם,לשואה,

ובכן

כמו שאני לא המצאתי את המילה "יהודונאצים" (פרופסור ישעיהו ליבוביץ), כך הטבלה היא מהספריה הלאומית, אני רק הדפסתי אותה מחדש תוך ריכוז הנתונים.

המקור הוא: מצע עוצמה יהודית (המפורטת, לא התקציר המרוכך) גם להצעות חוקי כהנא (מיכלול) וגם לחקיקה הנאצית (חוקי נירנברג), אולם ברור לי שאטרח לשוא כי אף אחד לא יקרא מאות דפים.

הבעיה עם מי שמתמקד במה שלא אמרתי, וכבר רמזתי שלא ידברו על משפחתי כי אף אחד לא מכיר אותה, ואני לא עומד לתחרות למי היה אסון גדול יותר.

מה שהוציא אותי מהכלים אלו היו הקללות גסות הרוח שאי לא זוכר כמוהם בפורום הזה מעולם. אני לא נוהג לקלל אף אחד, להיפך, אבל לקלל אותי אישית כאשר המקלל בכלל לא מבין את הכתוב ?

הרי לא דיברתי על הקורבנות שלא באשמתם שהיו מעשה נפשע ללא שמץ של ספק באופן מוחלט על ידי הנאצים שאיבדו צלם אנוש וזה בלתי נסלח לעולמים (ממשפחתי אף אחד מהנשארים לא חזר אליה מעולם) ,
דיברתי על החוקים ועל הדרך וההשוואה של אלו ששכחו מה היה, ורוצים לחוקק אותם חוקים שסללו את הדרך לנאציזם , כאשר אנחנו רואים יום יום התבטאויות של רבנים ומורים דתיים שמדברים בטירוף מוחלט על מי שלא חרדי.

התבטאויותיהם נגד המערכת החילונית, הכל כדי להשתלט על המדינה ולהפוך אותה למדינת הלכה, כאשר הם מתבססים על פרשנויות הזויות לחלוטין ועל בסיס המיתולוגיה היהודית שעוסקת בהתנהלות נגד עמים אחרים, נגד נשים ונגד עצמאות ועוד.

זה שהם משויצים בהתנהגות חיובית לנשים "כל כבודה בת מלך פנימה" זה שקר מוחלט כיוון שמדובר בבת מלך צור ולא ביהודיה ולא מדובר בכבוד אלא בכבודה (רכוש), כנ"ל גם נושא איסור שמיעת שירת נשים שזה מהתורה, זה כמובן שקר מוחלט ויש בתורה מאות חוקים נגד נשים (כל זה בספרי: "התנ"ך כתוב עברית שכל אחד מבין").
אלו כמובן 2 דוגמאות מתוך מליוני פרשנויות הזויות.

אז כן, אפשר לטמון את הראש בחול ולא לראות מה קורה ומה עומק להתרחש וליפול עלינו, ואפשר להתריע.

תגובות כמו שהיו אני מכיר ולא יכול להתרגל אליהם, למרות שמה שאני כותב זה נכון, ולרכב על גלי האמפטיה של הקורבנות כדי לתקוף באופן כה גס רוח שלא האמנתי שזה יכול להיות בפורום הזה, והנה זה בא, ממי שלא מצליח לרדת לעומק הדברים ומתמקד בפרט שלא רק שהוצא מהקשרו, אלא בכלל לא נאמר, נהפוך הוא.

שרון א77

New member
לפני שבוע קרה לי,שהתעוררתי בגלל כאב ראש חזק,

ובבוקר הלכתי לכירופרקטור שבקופ"ח,(במסגרת הביטוח המושלם,)
ולאחר 5 דקות של טיפול כמו קסם- הכאב ממש נעלם,
והוא אמר לי שבמקרה שלי ,כאב -הראש נגרם בגלל לחץ שנוצר בחוליות -הצואר,
ולאחר שחרור הצוואר מיד הכאב חלף.

acamolit

New member
רק בריאות

מאוד לא רצוי לקחת תרופה המצריכה מזון לפניה, על בסיס של חומציות כמו עגבנייה ומיץ תפוזים.
תפקיד המזון לפני הארוחה הוא "לרפד" את פנים הקיבה ולמנוע ממנה להפגע מהתרופה. עגבניות ותפוזים גורמים לחומציות הקיבה וחשיפתה להשפעות תרופתיות.
מכל הלב,
רק בריאות.

למעלה