חזרתי הבוקר הביתה מהמרכז

יוליקה

Member
מנהל
חזרתי הבוקר הביתה מהמרכז

הדרך היתה חלקה ומהירה לעומת הכיוון ההפוך שהיה פקוק כל הדרך לתל אביב...
אז למה אנשים ממשיכים לשלם לכביש 6 ?

הניה 8

New member
שפירא אני עונה לך מיום אתמול על העיתונים כל מה שכתבת נכון,

אבל יש הרבה וגם אני בתוכם שמביאים כתבות
להוכיח צידקתם שהרבה פעמים נכתב מתוך אינטרס
של העורך, וכאילו אין עורערין על מה שנכתב, יש לקחת הכל בערבון מוגבל

זה נכון. יש להתייחס לכתוב בהחלט בעירבון מוגבל.

היום אני קורא שחוקרים קבעו שהר סיני המקום בו כביכול ניתנה התורה ע"פ המיתולוגיה היהודית הוא בכלל בהר השקדים בערב הסעודית...

בספר המחקר שלי על התנ"ך/ המיתולוגיה היהודית - "התנ"ך כתוב עברית שכל אחד מבין".
א.
כל מה שכתוב זו המצאה שלא מסתמכת על שום דבר
ב.
כל מה שכתוב על בראשית והמבול עד כינון ממלכת דוד, הכל המצאות מהדמיון
(הכתב הומצא רק 3560 לפנה"ס , אולם המעבר מכתב יתדות לכתב אותיות היה, הפלא ופלא, בערך 1000 לפנ"הס...)
ג.
התנ"ך נכתב רק ב-1000 לפנה"ס (תקופת מלכות דוד, תקופת ברזל 2) לפי חוקרים חילוניים (וגם נכתב ע"י אנשים רבים ושונים ויעידו על כך חזרות על כתובים בנוסחים שונים, אין אחידות וסגנונות כתיבה)
לפי חוקרים דתיים התנ"ך נכתב 700 לפנ"הס...
ד.
אם זה ציור של אדם סוגד לשור, למה הוא עומד מאחוריו ולא לפניו ?
ה.
ציורי סלעים יש באלפים רבים כולל בנגב. הציורים נחרתים על גבי סלעי גיר שצברו פטינה (חומצת ברזל).
ו.
פירוש הציור המוצג הוא כמובן דמיוני, כי מה שנראה מאחורי השור זו לא ממש דמות, ולדמות עם סגידה יש מיתאר אחר לגמרי בכל מקום.
ז.
אם נלך לפי הסיפורת במיתולוגיה היהודית, הרי אחרי חציית נהר מצרים עלו לצפון מזרח ושם בדרך היה איזה טכס דתי אולי, ולמקום הם קראו הר סיני. ומה שאנחנו מכירים היום כהר סיני (עם מנזר סנטה כתרינה) בכלל לא היה במסלול כיוון שהתנועה לא ירדה דרומה, אלא רק לצפון מזרח ואחרי הטכס למזרח-צפון-מזרח עד עקבה ומשם לאורך הערבה עד נקודת מעבר הירדן מערבה.
ח.
נקודה אחרונה, יציאת מצרים התרחשה סביב 1300 לפנ"הס (בערך 2480 לספירה היהודית) ואף אחד לא יכול לזכור מה קרה במשך 2500 שנה כולל מי אמר לי ומה.....

https://travel.walla.co.il/item/3328256

למעלה