שבוע טוב !!! נכדי יצא לדרך לגולני..היום מתחיל הגיוסים

הדסהש1

New member
שבוע טוב !!! נכדי יצא לדרך לגולני..היום מתחיל הגיוסים

לגולני וגבעתי שימשך עד ל 11.לחודש.נאמר בבוקר שההתגיסות
לקרבי ירדה בעשור האחרון לשפל המדרגה.רק 67% מתגייסים לקרבי.
עכשיו אני מתפקדת כאמא שלו ולא כסבתא.הוא חי אצלנו כבר חודשים כי אמו ובן זוגה ואחיו עברו לקריית גת בגלל העבודה שלו.הוא לא עבר איתם כי כל חבריו כאן.וגם בחופשות בבית הספר עבד כדי לא לבקש כסף מאימו.גם ביומיים האחרונים עבד..ואת הקניות עשה מכספו.עכשיו לאימו יש 2 חיילים בצבא.אחיו לא קרבי.מאחלת לשניהם גיוס טוב ושיהנו ממנו וישמרו על עצמם.

נימה3

New member
בקר טוב לשבוע חדש.

הדסה איחולים לנכדים שלך שישובו בשלום שיהיה להם שרות קל.במידת אפשר.
אתמול ביקרתי עם הנינים והנכדים שלי במדיטק בהצגה "בא אלי פרפר נחמד" הילדים הקטנים בני שלש וארבע נהנו עם סימני פחד ואפילו ביקשו לצאת לפני סוף ההצגה. ובאמת היו שם כמה אלמנטים מפחידים אני חושבת שלהצגה לילדים שהיא מאד מושקעת ומשוחקת יפה והיטב צריך לקחת בחשבון שהקהל הוא ילדים קטנים היו שם אפילו ילדים בני שנתיים, ואם מחשיכים את הבמה ואם השחקנים מדברים בקול מאד רם בעזרת המיקרפונים שצמודים לרקתם הרי זה יוצר אוירה קצת מפחידה עבור ילדים קטנים. זאת אני כותבת למרות שאני מאד מעריכה ואוהבת את המופעים במדיטק בחולון אבל הפעם קצת התאכזבתי. אחרי ההצגה הלכנו למסעדה וזה היה סיום נאה לבקר נפלא. אני נוהגת פעם בשנה להזמין את הנינים שלי לפי הגילאים למופע כמובן שבליווי אחד הנכדים, זה בוקר מהנה לכולנו.

הניה 8

New member
כמה יפה ונעים לקרוא נימה, ואכן את צודקת

אינני מבינה מדוע הם לא מבינים שצריך להציג לילדים הצגות
לא מפחידות אלא הצגות מצחיקות או עם ריקודים שירה, וסיפורים
יפים ומהנים

אני נזכרת בספר כיפה אדומה
גם הסצנה עם הזאב והסבתא היתי מוציאה מהספר

אני מצדיע לכל חייל ולא משנה אם קרבי או תומך לחימה.

הם יקרים וחשובים פי מאה מונים מכל חרדי חשוך ששונא את המדינה.

כדי שצבא יפעל הוא זקוק גם לחיילים קרביים טייסים וטנקיסטים וחיילים רגליים וימיים, אבל הוא לא יכול בלי תומכי לחימה שהם טבחים, אפסנאים, נשקים, אנשי הנדסה, מכונאים - ודומיהם.
(נהגי בוס, עובדי רס"ר ודומיהם הם בקטגוריה שלישית ואילך.....)

אילו זה היה תלוי בי, כל מי שמסרב לשרת בצבא תילקח ממנו האזרחות (מסרב, פירושו גם שעושה תרגילי הונאה כדי שלא לשרת).
ומי שמסרב, לא יהיה אזרח ישראלי, אלא אם הרשויות יתירו זאת, הוא ייחשב כתושב ללא זכויות אזרח.

מי שאיננו יכול לשרת ע"פ הוועדה הצבאית לבריאות, יחוייב לשרת בסיוע ציבורי לפרק זמן דומה לשירות הצבאי (שירות לאומי)

אין דבר כזה פטור מחמת דת, ושום התייחסות מיוחדת, לאלו שהם עבדי החבר הדמיוני וספר המיתולוגיה היהודית, שמתעלמים מקיום המדינה.

אבל אלו חלומות באספמיא - הפוליטיקאים הנחותים ימשיכו לתת פטור לחרדים, החרדים ילכו וישתלטו על כל משרדי הממשלה עד הסוף הידוע, כי בארץ שיש בה מדינת הלכה, יישארו רק בלית ברירה זקנים וחולים, כאשר החרדים שלא ישימו עליהם, עד שהאחרון מהם ימות.....

האזרחים האמיתיים של המדינה הם חיילי צהל בראש וראשונה.

הדסהש1

New member
תודה לכולם אני נמצאת בסערת רגשות ראשית נכדי התגייס היום

לחייל קרבי..שנית אבי במצב של תרדמת.וכבר חברת חדישא בבית חולים באה אל אחי ואחותי לשאול ולקבוע איפה ואיזו לוויה הם רוצים.אבי היה אתיאסט גמור
דיבר על לוויה אזרחית באחד הקיבוצים וזה עולה הון.הוא כנראה יקבר
בירקונים..אין ברירה..חשבתי שלקצין במ"ל שהיה עשרות שנים בצהל עוד מלפני הקמת המדינה תהייה לו אפשרות להקבר בקריית שאול.אבל שם אין מקום.רק מי שהכין מקום מראש..זאת מדינתינו הקטנטונת..

למעלה