לא מאמין - יכול להיות שחלום הבלהות נגמר ? נירוןתניהו יוק?

אני שמח ששלב ראשון הסתיים, וכעת יש עוד דרך חתחתים לשלב השני

ישבתי והקשבתי רוב קשב לדברי היוע"מש.

אם נסיר את כל הקליפה שמסביב, בעצם נגלה שהוא בכל זאת "דילל" את האשמות.
תיק 4000 הוא מואשם - שוחד,מרמה והפרת אמונים.
אליה וקוץ בה =
תיק 2000 + 1000 = משום מה אשמת השוחד לא קיימת, למרות שבסיס הראיות כולל גם שוחד, איך אמרנו פעם ? "וואבוההא".

גם אברמוביץ העלה לכך תמיהה, לדילול ההאשמות .

כעת רק נשאר לראות כמה טריקים ותרגילים מכוערים יתרחשו מסביבתו של נירוןתניהו החשוד הידוע,(חולה, דרישת חסינות כאלה ואחרים) כדי לדחות את תחילת המשפט.....

כעת בהפגנה לטובת החשוד מישהו נשא שלט ענק "שי ניצן הוא חייט פרא"......
אלו תומכי החשוד הידוע
או התמונה של האשה המבוגרת שנושאת שלט ענק:"השמאלני גבר, הוא שמאלני בקבר, ואמא שלו שונה", אשה מבוגרת בלי שמץ של כבוד עצמי......

היא פרי הסתה של החשוד הידוע.

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב ליום שאחרי

מופע האימים של נתניהו אמש... מביא להרהור האם באמת
אנחנו מנוהלים ע"י משפחה שאיבדה את השפיות...
כל העולם נגדי... כולם מזוהמים ורק אני צח ונקי!!!

נימה3

New member
שמעתי היום ברדיו מחלק מתומכי הימין כמובן שמצאו

את נקודות הזכות ושוב התפלפלויות משפטיות מה דורש החוק כאילו שמוסר זה משהו זניח ולא חלק מהשיח הציבורי שלנו. גם בישראל היום דפדפתי כמובן שהאשמות נגד הפרקליטות ונתניהו זך כשלג. נשגב מבינתי איך יכולים כך אנשים אינטיליגנטים לחהתעלם מדברי היועץ המשטי שלכל הדעות הוא איש ימין ותומך של נתניהו.
עוד נכונו לנו ימים לא קלים

"עבריין-צעצוע"

כך קוראים במשטרה לעבריין שכל הזמן הוא תוקף את כולם והוא מלא תירוצים טיפשיים.
כך בדיוק אני מרגיש כל פעם שהנאשם הידוע פותח את הג'ורה לקלל , להעליב, להסית, ולשקר עד בלי די.
וזה שבתחילת דבריו אומר שאוהב את המדינה, ממשיך אחר כך כאשר 99.9% מדבריו הם נגד כל המדינה

דבר ברור לגמרי: ממלכתי הוא לא היה ולא יהיה בחיים.
אגואיסט מניפולטור, שקרן בלתי נלאה ונוכל בלי הכרה, אלו התכונות "הטובות" שלו, ויש גם רעות מאלו.....

כל ההוצאות שלו על עצמו והתנהלותו, גם הן על חשבוני - שיסע כבר לאמריקה ואז כולנו נגלה שהזונה (טראמפ) לא שם עליו.
אין לו גם כבוד עצמי בגרוש, כל הזמן ללא הרף "אני ואני ואני ואני ואני....." או שמחליף ל-"אכלו לי שתו לי"......

טיפוס מחליא עד אין קץ.

הניה 8

New member
למען יראו ויראו כל הבאים אחריו, בכל הסקטורים מעמד לא מקנה

ניצול למטרה עצמית , וצפצוף על החוק, הוא נועד לשרת את העם ולא אותו עצמו
ולתת דוגמא אישית ליושר , מקטן ועד גדול,

tamarsharoni

New member
הוא לא נועד לשרת את העם !

הוא בחר (לפחות כלפי חוץ) לשרת את המדינה . בשיחה צפופה בינו לבין עצמו , בחר לשרת את עצמו , לעשות לביתו , במסווה של דואג לעם ולמדינה . אני מאד מקווה , שבקרוב המדינה תשיב לו "טובה תחת טובה" ותדאג לכל צרכיו , כולל ביגוד (בגדי יצוג כתומים ), חופשות מאורגנות וארוחות של כבוד השף מעשייהו .
שבת שלום לכולנו .

נימה3

New member
אני רק מקוה שהוא לא יחליט על תמות נפשי עם פלשתים

לפי הנאום ההזוי שלו אחרי שמנדלבליט קרא את כתב האישום נראה שהוא לא הפנים את מצבו. שמעתי עכשיו ברדיו את השופט בדימוס מצא שאמר כי מנדלבליט היה עדין מאד עם ביבי שיכול היה מלהחמיר יותר ועוד אמר כי הנוהג של הליכוד שנצמדים במנהיג, הוא לא נוהג דמוקרטי כי אם המנהיג תעה יש להוקיע אותו ולהתנער ממנו ולא כך נוהגים בכירי הליכוד שנראים כמו עדת מסוממים.

למעלה