בוקר טוב לכולם

הניה 8

New member
אני בזה לנערים החרדים שתקפו את גנץ

בעת שרקד בחתונת בנו של חבר כנסת אשר החרדי, למרות שמצטיר כחנופה,
אוי עם שכל מתי תשכילו להבין, שכל אחד חי כרצונו??
כפיה היא מחוץ לתחום,
לך לערבים צעקו לו, בושה

למה אתם כל הזמן מחלקים פרחים לאנשי רשע ???

מציק לי מאוד שאנשים שנואים ו/או טיפשים ו/או דורסניים ו/או רשעים,
ממשיכים לקרוא להם בשמות חיבה - ביבי, מיקי, מירי, דודי, ועוד.....

הדסהש1

New member
אני מועזעת שוב ממה שנעשה בארץ

ביבי מנהל כמו שאין עליו חשדות לפלילים..מתנער ממשפחת רבין בבוז
ושוב אני נמצאת בסערת רגשות בגלל מצב הבריאות בארץ..פעם שניה תוך שנה
וחצי שאבי מתאשפז באיכילוב..אדם שנתן כל כולו למדינה בן 99.5..קטוע רגל
שיש לו בעיה בכיס המרה והכבד..כבר נמצא מאתמול אחר הצהרים במיון..
מחכה למיטה במחלקה חירורגית..הצות עובד ללא הפסקה..
עבר פעולה במשך הלילה והוחזר למיון..עד מתי יסבלו אנשים ששילמו כל חייהם
מס בריאות.אך שהאדמור של ליצמן חלה הוציאו אדם מחדרו והוא קיבל 5 חדרים גם לעוזריו..לא להאמין שמטילים זאת לחוסר תקציב..לשיפוץ הוילה פרטית של המשפחה מבלפוור יש תקציב..למטוס שיטטיס אווווותם לחו"ל יש אבל לרפואה הדחופה אין...

הניה 8

New member
הדסה בחלק אני מסכימה איתך, לא בהכל

מצב הבריאות צריכים למצוא כסף מתחת לאדמה ולדאוג לחולים זו שערוריה
אבל אין לקשור דבר בדבר אולי היו צריכים מחברי הכנסת כל אחד שיתן מכספו
לקנית המטוס אולי??
אבל המטוס ראשית הוא לא של ביבי הוא לצרכי הנסיעות של ביבי והנשיא
והנשיאים ןראשי ממשלה,שיבואו אחריו , אם גנץ יבחר לראש ממשלה המטוס יהיה לרשותו

ראשי ממשלה לא נוסעים לבלות הם נושאים לשם עבודה לא קלה עם ראשי ממשלות לדאוג למדינה, הם צריכים להיות עירניים והמטוס משמש להם למשרד
גם כשהם באויר והם צריכים את הנוחיות המרבית אולי זה נשמע כבלוי אבל זה לא קל,

אני לחלוטין לא מסכים איתך

א.
במחיר של 700.000.000 שקל אפשר לממן במטוס של אל על 700 טיסות לחו"ל של רא"המ ואשתו, שזה במצב נורמלי 700 שנה ולפי נירוןתניהו שטסים לבילוי כל שבוע בחו"ל, זה ענין של 13 שנה, שאז המטוס כבר מתיישן וצריך להחליפו.
ב.
הנשיא כבר הודיע מזמן שהוא לא יטוס במטוס הזה, אלא כמו אחד העם באל-על.
ג.
הסיבה לריבוי הטיסות של נירוןתניהו עם אשתו ולעיתים עם מי מילדיו ובעיקר הפרזיט, הן אך ורק לטובת קידומו האישי ושיכירו אותו בעולם, והוא מתרברב שכל האישים שפגש גם אוהבים אותו, (חוץ משני נשיאים ושני ראשי ממשלה שאמרו עליו בפומבי שהוא שקרן, כמה שמתעלמים ממנו ועוד כמה המוכרים כדיקטטורים)
ד.
יש תקדים שהוא רק חושב על נוחיותו, וזה התקנת מיטה בחצי מליון שקל במטוס לטיסה של 4-5 שעות כאשר במחלקות ראשונות של טיסות יש תנאים נוחים מאוד.
ה.
כל זה יחד עם הוצאותיו הפרטיות כמו מליון וחצי למימון הארמון הפרטי שלו בקיסריה ועוד התארחות במלונות ומסעדות פאר, ועוד הוצאות אחרות, והכל על חשבוני.
ו.
הוא אישר בניית ארמון לראשי ממשלה במחיר 700.000.000 שקל מחיר התחלתי, ואם זה ילך כמו המטוס (הצעה היתה 150 מליון וזה הגיע ל-700 מליון), בשורה התחתונה זה יעלה למדינה משהו כמו 3.000.000.000 (שלושה מיליארד) שקלים בחישוב מינימלי .
ז.
בשורה התחתונה נוכל למצוא בתגובה שלו בקרית שמונה:
אשה שצעקה לו למה לקח את חדר המיון מהעיר קרית שמונה
תשובתו היתה שהיא לא מעניינת והיא משעממת.
זו כל תורתו על רגל אחת.

אני ואני ואני ואני - ועוד עוד משהו אחר.
במחיר הביזבוזים שלא שלא היו מעולם כאלו, הוא שהמדינה מתמוטטת והוא מתנהג כמו פריץ, בדיוק כמו כל מדינה טוטאליטארית עם שליט דיקטטור.

בתי חולים מתמוטטים והציבור סובל סבל רב מידי, משקים חקלאיים נסגרים והיבוא פורח (משמע, פרנסת תושבים במדינות חו"ל, כולל מדינת האוייב טורקיה), אנשים מוותרים על תרופות כדי שלא למות מרעב, הרווחה התמוטטה מזמן, החינוך הולך ומקצין לכיוון החרדיות, מיליארדים מוצאים לטובת החרדים ששונאים את המדינה ולא תורמים לה דבר, ולמתנחלים שבכלל לא גרים בארץ והחקלאות שלהם בסיוע המדינה, פורחת.

העיקר שהוא ישלוט, ואי אפשר שלא להזכיר את דברי מיס פיגי שיש להניח שהיא מצטטת אותו -

נימה3

New member
שגעון הגדלות כבר עולה לנו הון

אנחנו לא אמריקה וחראש הממשלה שלנו הוא לא נשיא ארצות הברית. הוא לא צריך מטוס במחיר כל כך מופרז. גם ראשי ממשלה לפני נסעו בענינ י המדינה ואנ מניחה שנמצאו סידורי נוחיות במטוסים הרגילים של אל על.
כדאי לך לפקוח עיניים ולראות את העיוותים הגדולים שנתניהו עושה וממש לא איכפת לו מהבריאות או מהחינוך או מהזקנים וודאי לא ממני וממך.

tamarsharoni

New member
הנשיא , כאמור , הודיע שלא ישתמש ארמון המעופף .

קשה לי להאמין שגנץ ישתמש בו, יותר נראה לי , שאם יוכל , יעמיד אותו למכירה , ואת התמורה יעביר למשרדי הבריאות והחינוך . אני מאוד מקווה שלבובי לא יצא להשתמש בארמון המעופף הזה , אלא , אולי בג"סטה יועבר בעזרתו מבלפור למעשיהו .
הניה : כל ראשי הממשלות של ישראל לדורותיהם , דאגו למדינה , ונסיעותיהם לחו"ל לא היו לחופשות משפחתיות . המטוס שימש להם כמשרד וחדר שינה/ מנוחה . ועשו עבודה מעולה למדינה ולא כמו הנוכחי שדואג בעיקר לעצמו ולמשפחתו . המדינה במצבה הנוכחי אינה מסוגלת לקנות ארמון מעופף כזה , ולו רק בגלל חסרון כיס . האם את כמנהלת תקציב משפחתי , היית מוציאה סכום שכה גדול על התקציב המשפחתי למען מטרה ממש לא הכרחית .
אני לא ! דברי כמובן אינם אישית אליך . אני חייבת לשחרר לחץ בגלל המצב .

הניה 8

New member
יקירי

אף אחד לא הבטיח שיהיה שלו, או של נשיאנו, ולגבי היתר בל נהיה נביאים

למעלה