בוקר טוב לכולם

הקונספירציה המכוערת מרימה ראש שוב...

והנה איך אנשים מתלכלכים בזיקנתם והורסים את שמם במו ידיהם.
פרופסור קידר מפורסם כערביזיולוג, ותקף את המקורות הערבים ובראשם אל ג'זירה על אמירותיהם השיקריות נגד יחסי יהודים מול ערבים.

היום הוא איבד בעיני את כל יוקרתו בגלל התנהגות מטומטמת כאשר זיקנתו מכערת את נעוריו.

הוא טוען שרבין לא נרצח על ידי יגאל עמיר אלא בידי מישהו אחר, לא מהימין.
זו טענה שהקונספירטורים העלו כל השנים עם "ראיות" לכאורה, אמירות ללא שום בסיס אלא רק עם דמיון פרוע ומצע פוליטי שיקרי.

בעבר לא יכולתי לאמר זאת, אולם אני יכול חלקית רק לספר, שבאותו לילה 4.11.11995 אני הייתי כל הלילה במרד"מ-ת"א (מרכז המבצעים המחוזי של המשטרה) אני הכרתי את מערכי הכוחות בשטח, ואחרי האירוע דיברתי עם המפקדים והשוטרים (מג"ב, בילוש, סיור וכו) וקבלתי את התמונה המלאה מה קרה שם.

וזאת אמנם שיחזרתי בתרשימים עבור וועדת החקירה (מי שייקלע למסמכים, ימצא את הסמל שלי מוטבע עליהם).

לא אפרט יותר מידי, רק אומר 2 דברים בסיסיים:
1. האירוע צולם, הרוצח נתפס מיד בעת המעשה ונעצר.
2. שוטר שאני מכיר היטב היה בתוך מעגל האבטחה וראה בדיוק כל שניה מה קרה שם.
וכמובן שהיו עוד דברים רבים שכמובן לא אמנה כאן.

כל היתר הן , לדעתי, קונספירציות מכוערות של שקרנים ונוכלים כנראה מהמפה הפוליטית.

יוליקה

Member
מנהל
דביר קריב שהתראיין הבוקר בערוץ 13

היה איש השב"כ הראשון שקיבל את יגאל עמיר לחקירה ראשונית.
דביר כתב לפני כ-4 שנים ספר שנקרא "יצחק" שם מגולל כל הסיפור...
תיאורית הקונספירציה מתעוררת כל שני וחמישי מחדש...
כולם חשודים בעיניהם... למשל למה לקח לדמתי נהגו של יצחק רבין
להתברבר בדרך מהכיכר לאיכילוב... ולמה יש סימני ירי מלפנים כאשר
יגאל עמיר ירה בו מאחור...
אלה היו הכדורים המיוחדים שהכינו יגאל ואחיו בביתם שמתפוצצים בתוך
הגוף לאחר הירי.... והם יצאו מלפנים...

שמעתי את רוב הקונספירציות

גם אני שאלתי לגבי הרכב, אבל היה ברור לי אחרי בדיקת השטח עוד באותו לילה (מה שאף ממציאי תיאוריות לא עשה) מסתבר שבכניסה לחניה יש דוקרנים קפיציים המוכרים בכניסות רבות לחניונים, הרכב נכנס משם ורא"המ ירד מהרכב ישר לרחבה שממנה עולים למרפסת.

כאשר הזדקק לצאת לבית החולים לא יכול היה לנסוע אחורה כמה מטרים לאיבן גבירול, אלא היה מחוייב לעשות סיבוב דרך הכניסה הישנה לגן החיות (הדסה) ומסביב לככר המדינה ורק אז לעלות לאבן גבירול. עם התנועה המפוצצת שהיתה של בהפגנה, זה היה עיכוב אלא אם רוצים לדרוס עשרות אנשים למוות.

התחמושת היתה "הולופוינט", נכון, עושה חור גדול יותר יציאה.
(ובצילום רואים מצויין שהרוצח ירה בו מאחור ולא מלפנים)

מישהו טען שראה את החולצה והיו בה 4 חורים כך שירו בו עוד כדור.
דברי הבל. מי שכתב זאת לא מכיר את שיטת הכנסת החולצה למכנסיים שלמדו פעם: אם החולצה קצת גדולה, מקפלים בצדדים ואז החזית והגב חלקים ובצדדים יש קפל. כמובן שצריך להיות משלושה כדורים או שלושה חורים או או חמישה ולא 4.
האפשרות היחידה של 4 חורים היא שכדור אחד עבר דרך הכפל ועשה שני חורים ויצא בלי לפגוע ועוד שניים זה 4.
אבל מה לעשות שההמצאה לא מתחברת למציאות כי הוא נפגע משלושה כדורים.

ולהאשים את המאבטח שלו ירון רובין (י"ר כדברי קידר) ברצח, זה פשע ועלילת דם זידונית במיוחד.

עד עכשיו אני לא מבין את קידר למה הוא מספר סיפורי סבתא, התחרפן כנראה.....

אלא שתמיד זה ככה עם קונספירציות, תמיד יהיה מי שיעורר אותן על מנת להתפרסם או מסיבה אחרת, וכך עם כל הסיפורים.

המאבטח היה צמוד אליו ולכן כדור שיפשף אותו ופגע ברבין

אגב, הרוצח עצמו מעולם לא טען שהוא לא הרוצח.....

למעלה