בוקר טוב לכולם

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לכולם

כשחזרנו לפני עשרה ימים מברצלונה, טסנו בטיסת ג'מבו 747,
הטייס הודיע לנו שזו היא טיסתו האחרונה של המטוס, ואחרי הטיסה הזאת יקורקע.... ושייצא לגמלאות אחרי 48 שנות טיסה...
הג'מבו אכן מטוס ענק עם שלוש קבוצות של שורות עם 3 בכל צד...
בדרך לברצלונה טסנו בדרימליינר מטוס יחסית חדש... וגם גדול מאד.
אל על יצאה בחיסכון במחלקת תיירים.... אין יותר ארוחות בטיסות של עד 4 שעות,
רק כריכים... יאמר כי הכריכים טעימים מאד ומגוונים... מי שלא רוצה כריך מקבל קערת סלט...
התאים מעל הנוסעים גדולים וחלק גדול מהנוסעים, טסים עם טרולי כדי לא לחכות למזוודות בירידה מהמטוס, שלוקח המון זמן עד שמגיעים...
עוד דבר יצויין כי מי שטס עם תעודת נכה, מקבל טיפול VIP... שלא נזדקק,
אבל אם יש זה עוקף תורים, גם לנכה וגם למלווה...

יוליקה

Member
מנהל
במה צפיתם אמש?

צומת מילר או מצב האומה?
או שאני מזדקנת או שההומור כבר לא כל כך מצחיק!
זיפזפתי בינהם ולמרות כל הפרומואים פיספסו את הפאנצ' ליין....

אפרת10511

New member
צפיתי אתמול בצומת מילר

והאמת לא הצחיק .... חיפשתי משהו מצחיק לצפות בו....

יוליקה

Member
מנהל
אז אני מבינה שאני לא לבד

הוא הפסיק להצחיק אותי מזמן...
הדבר היחיד שאני מעריכה אצלו זה היחסים עם אמא שלו... הוא נשאר הילד של אמא למרות שהוא נשוי ואבא לילדים...

ראיתי סרטים רבים שלו משתי סדרות

יש לו התנהגות מוזרה ופרצופים של דפוק והוא בכלל לא מצחיק אלא סתם מרגיז עם התנהגות עלובה ונחותה.
אפילו הסטנדאפ שלו איננו כזה אלא אוסף של אילתורים שבעיקרם לצחוק על הקהל המגיע למופע. אבל כמובן זו כבר בעיה שלהם, כאשר יודעים מה הוא עושה ובכל זאת באים.
סוג של מזוכיזם.

בכלל שמתי לב שכל הסדרות העבריות המוצגות בארץ בטלויזיה, הן אך ורק של כל מיני אנשים המתנהגים במופרעות כבדה או בינונית, כנראה שזה טעם הקהל שמגיע אליהם.

פן נוסף לבהמיות הזו אלו הסדרות שמשודרות שוב ושוב ושוב בלופ עד אין קץ וממאיסות את עצמן.
פתחו ערוץ הומור כביכול 29 בהוט.
זה אמור להצחיק אבל זה מעלה רק קבס.
לא יתכן להציג שוב ושוב ושוב מאות פעמים את אותם פרקים ועוד לקרוא לזה "ערוץ הומור".

עלוב לגמרי.

יוליקה

Member
מנהל
עם כל ההערצה שלי לרב פירר

שמציל נפשות בהתנדבות...
אינך יכול לקבוע לנו איך לחיות ואם הוזמנו אומנים לכבודך,
אינך יכול לפסול את המין הנשי...
הערב הוא מחווה לשלמה ארצי, בהשתתפותך...

הדסהש1

New member
צהריים טובים אני כבר מזמן לא מסתכלת בתוכניות של אדיר מילר

ושליין הן כבר ממחזרות את עצמן..לגבי דרישת הרב פירר שלא יופיעו זמרות זה מקומם..נכון שהוא עושה רבות להצלת חולים..אך מנסיוני לא כל אחד יכול להעזר בו..
צריךלעבור מסכת עוזרים ורק למקרים שהוא חושב לנכון לעזור זה כרוך כביכול לתרומה של הרבה כסף..

פירר (או פירהר...)

עם כל עדרי מעריציו הרי כל פעילותו היא רק להאדיר את שם החבר הזמיוני והרבנים ההזויים. התנגדותו לנוכחות בערב שירי שלמה ארצי, רק הוכיחה שהוא נחות ועלוב נפש כמו כל החרדים הבורים ועמי ארצות.

הוא עוזר לאנשים ? קישקוש.
מאז ומעולם שי כל מיני נשים העוסקות ב-"וודו" שעושות ניסים ונפלאות יותר ממנו, ולא נותנות לזה פן של קדושה.

מה שאף פעם לא הצליחתי להבין איך החרדים הללו חולי הנפש כל חייהם פועלים נגד נשים ומשפילים אותן בכל דבר, כשכולם שוכחים דבר חשוב - גם אמא שלכם היא אשה, ולולא היא לא היית אתה הזיבלון הקטן נולד בכלל.
אפסים.

יוליקה

Member
מנהל
אני ממש לא מסכימה עמך

הרב פירר מקובל ומכובד על ידי כל בתי החולים בארץ, והןא מצליח לכופף נהלים ולקצר תורים לחולים זקוקים שלא מצליחים לקבל תורים בדרך רגילה.... אני יודעת מקרוב על מקרים שהוא טיפל לקבל לא רק בבתי חולים בארץ אלא גם אצל מומחים בחו"ל... לדאבוני מכירה מקרוב מקרים....
השינאה שלך לחרדים עושה הכללה כלפי איש חשוב למערכת הרפואה.... אני בטוחה שאצל ליצמן אין לו דלת פתוחה.... אז נכון שהפעם הוא נפל בהדרה של נשים... כי זה מופע...

לכן זו דמוקרטיה.....

אני לא מדבר על דברים כאלו אלא על טענות שהוא עושה כל מיני ניסים לאנשים, שאין בזה שמץ של אמת.

ושוב, אני לא שונא חרדים, אני בז להם שהם עבדים של החבר הדמיוני שרק באומות מפגרות עושים זאת, לקחת מיתולוגיה ולהפוך אותה לדת ולהתעמר במאמינים ולדכאם עד היותם אבק אדם, עבדים נרצעים חסרי אישיות, עפר ואפר.

מה שיש לי נגדם עולה על הכל וזו ההדתה, כאשר אני לא מפריע להם בחייהם ההזויים, אבל הם עושים הכל כדי לפגוע בדרך חיי, הכל.
בזאת הם משניאים את עצמם.

מוטב לו היו לומדים מכת האיימיש באר"הב המנהלים חיי קהילה פנימיים לפי אמונה מסויימת גם אם היא הזויה , אבל לא מציקים עם זה לאף אחד ולא מתערבים בניהול המדינה אלא עוסקים אך ורק בחייהם הם.

אבל זה לא יקרה, כי מי שהריח שחיתות, עושר ושלטון - לעולם לא יחזור לתוך עצמו, מה גם שהם עצמם מסוכסכים באופן קשה ביותר ואלים מאוד בין הכתות השונות ("חצרות") שלהם. (אני מכיר זאת אישית) ואילו היינו מדינת הלכה, הגיהנום היה מפסיד בתחרות.....

יוליקה

Member
מנהל
איזה ניסים??

הוא לא עושה ניסים ולא נותן רפואה או מרפא חאף אחד הוא אוסף את כל הבדיקות והמרשמים... ויש לו כישרון לדעת לאיזה מומחה להעביר את הפציינט.... מקרה לדוגמא בן של חברה שלי נפגע בתאונת דרכים ונפגע בחוט השדרה, לא יכול היה לזוז מהעורף כלפי מטה.... היה מאושפז ולא ידעו לנתח אותו בארץ, הרב פירר שלח את כל הבדיקות והצילומים לבית חולים בלונדון, דאג להטסתו ולניתוח שם.
היום הבחור בריא לחלוטין הולך וחי ככל אדם....
ואין קשר לדתיות שלו הוא פשוט ידע לקשור את החוטים....

הניה 8

New member
יתכן מאד

שלו עצמו לא חשובה ההפרדה
אבל הוא מתחשב בקהילה שאליה הוא משתיך
ולא רוצה להיות בעימות איתם , גם זו יכולה להיות סיבה,

למעלה