בוקר טוב, לא מאמינה מה עוד יתגלה

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב, לא מאמינה מה עוד יתגלה

את המדינה מנהל ראש ארגון מאפיה!!!
החשד להטרדת פילבר: דובר רה"מ יונתן אוריך נחקר במשטרה
דובר ראש הממשלה ותנועת הליכוד יונתן אוריך נחקר בסוף השבוע, לצד מנהל קמפיין הליכוד ודובר משפחת נתניהו עופר גולן, בחשד שהטריד את שלמה פילבר באמצעות מכונית מצוידת ברמקולים שנשלחה לביתו. בנוסף אליהם זומן לחקירה לפחות בכיר אחר בקמפיין.
בעקבות הסערה ברשתות החברתיות, במשטרה הבהירו כי לא "יחטטו" בטלפונים של אותם דוברים, אלא רק באישור בית משפט - ולמקרים ואנשי קשר ספציפיים שלגביהם יבקשו כאמור אישור מיוחד.

כל תורתו במשפט:"אנהל נגדך את קרב חיי" (למוזס)

זה מה שהוא עושה, מנהל את קרב חייו להישרדות כמו כל דיקטטור שמפרפר את פירפוריו האחרונים והורס את המדינה בשיטתיות, לפני שהוא נגרר אל ככר העיר...

נימה3

New member
אמנם אני לא הצבעתי כחול לבן אבל

עכשיו שמעתי את דברי ארבעת הראשים של המפלגה ובראשם גנץ לאחר המפגש עם נתניו גנץ אמר בפירוש שנתניהו צריך להיפרד מגוש ה55 שלו ורק כך תקום ממשלת אחדות אמתית, בלי הספחים. אחרי שיסוכמו קוי היסוד בידי שתי המפלגות אפשר יהיה לצרף מפלגות חדשות. מענין מה תהיה תגובת נתניהו והליכוד. אני יכולה לנחש אבל אולי יתפכחו.

שרון א77

New member
נמצא ליד מגוריו החייל הנעדר:

החייל המשרת בחיל -השריון אליעזר אשכנזי בן ה-20 מכפר סבא,
לאחרונה נראה אתמול בבוקר סמוך לביתו בשעה חמש בבוקר ,ברחוב סוקולב בכפר סבא, כשהוא לבוש במדי -צה"ל ,
ונושא את נשקו - האישי.
הוא יצא לעבר הבסיס בו הוא משרת, אך לא הגיע לשם.
לאחר 24 שעות יצאה חברת חילוץ לחפשו בסיוע כלבים ,
וכעת מצאו את גופתו בכביש כפר סבא -הוד השרון.(חשש כי נפגע בתאונת פגע וברח.)
ע
וד אסון למדינה,אחרי כול התאונות הקשות בשבוע האחרון.

המשטרה הצבאית פתחה בחקירה.

מי יתן ולא נדע עוד תאונות,וחיילים יצאו לדרכם ויחזרו בשלום.

יוליקה

Member
מנהל
אמו דיווחה על היעדרו לאחר שהשאיר בבית את תעודת החוגר

שרון א77

New member
הבעייה היא שמרגע ההודעה ממתינים 24 שעות שזה המון זמן,,

אולי הם יכלו להצילו במידה והיו יוצאים מיד לחיפוש אחריו,
אך זה לא ע"פ תקנון המשטרה .(לפיו יש להמתין יממה טרם החיפוש.)
מקרה עצוב.
יהי זכרו ברוך.

זה לא על פי "תקנון המשטרה" אלא על פי החוק.

וגם לא "ממתינים"

במשטרה מתקבלות מאות הודעות כאלו כל יום , הניידת שמקבלת את האירוע מסתובבת עם המשפחה במקומות אפשריים להימצאו, אבל סריקות נרחבות ע"פ החוק רק אחרי 24 שעות להודעת ההיעדרות.
במקרה של חייל , המשטרה מדווחת גם למשטרה הצבאית שתבדוק במקום השירות שלו.

הבנתי שכאן לא מדובר בפלילים אלא כנראה שנפגע בתאונת דרכים.

את מדברת על מקרה חריג, לא נוהל ולא אחרת

ראשית, כמו שאמרתי המשטרה תמיד פועלת מיד.

כדי לגייס כוחות לחיפוש יסודי ונרחב, צריך נסיבות מיוחדות, כמו למשל שמגיעה אמא נסערת ומספרת שהבן שלה חייל ואמר שהוא הולך להתאבד (אמר לה או למישהו אחר) ויצא מהבית עם הנשק שלו,
זו נסיבה חריגה המחייבת פעילות נרחבת מיד.

המקרה הנוכחי לא כזה, ומסתבר שהוא כנראה נהרג בתאונת דרכים (לפי התקשורת).

יוליקה

Member
מנהל
ובגלל זה הוא יצא מהבית והשאיר את תעודת החוגר בבית????

כי זה מה שעורר את חשדה של האם....

זה עדיין לא מעורר חשד לאירוע פלילי/לאומני

סביר יותר ששכח את התעודה ועל זה ניתן לעלות כבר בביקור הניידת הראשונה.

ברור שאנשים דואגים, ויש אפילו היסטריים כמו אשתי שאם לא עונים לה מייד, היא בהיסטריה שקרה משהו ונכנסת ללחץ אדיר, ואומרת לי לרוץ לחפש אותם. רק בלימה שלי מונעת ממנה מלחייג למשטרה לפחות פעם-פעמיים ביום.

ולא עוזר שאני אומר לה שאם יקרה משהו אז יודיעו לה.....

אני נוסע לאן שהוא והיא מתקשרת כל 10 דקות "איפה אתה?" ואם אני לא עונה מיד היא נלחצת ומצלצלת כל 2-3 דקות וכך יכולה לצבור עשרות קריאות, כאשר היא יודעת שבעת נהיגה גם אם זה יהיה נשיא המדינה אני לא עונה.
(ואני מרגיש כשמצלצלים כיוון שהטלפון שלי מכוון לרעש+רטט) כבר אמרתי לה שלא תצלצל אלא במקרה חירום, וזה לא עוזר.

משתפרת

New member
כשחייל חמוש (או מאבטח חמוש) נעלם-

המשטרה מפעילה חיפושים מיד, כולל בדיקת מיקום של הנייד שלו, כולל הפצת תיאורו לכל הניידות וכנראה כולל פעולות שאינני יודעת עליהן, מחשש לפעולה לאומנית.

למעלה