בוקר אור מינה מקווה שתחלימי מהר..אולי תיגשי לרופא

הדסהש1

New member
בוקר אור מינה מקווה שתחלימי מהר..אולי תיגשי לרופא

שיפנה אותך לטיפול במפרקים..אני חושבת שקוראים לו כירוטפרקט
יש דרך רפואה משלימה...
מקווה שעד הבחירות לא נשמע דברים הזויים כמו דברי הרב פרץ...כל פעם צץ משהו בקשר לקהילה הגאה...הגיע הזמן שהם יתקבלו כמו כולם..הם לא טובים פחות משאר האזרחים בארץ..יש בינהם אנשים מכל המקצועות בעלי תוארים ...דייי כבר להפרדה...

מינהר

New member
הדסה, התכוונת לנימה? נימה, אני מאחלת לך

בריאות שלמה. לפעמים פיזיותרפיה עוזרת.
גם אני לוקחת כדורים לכאב, אבל אצלי זה בגלל היובש הקשה בעין.

יוליקה

Member
מנהל
תעשו השוואה

בוקר טוב כולם וכמה מילים על הרגל

ה ר ג ל
התרגלנו לפתור כול בעיה בחיים כתרגיל
עשינו זאת מתוך הרגל
כמו רגל שהולכת כול יום
באותו מסלול בלי לחשוב ולחשב..
ככה החיים הופכים להרגל עד לסכנת שעמום
אבל רגע- לעצור, לחשב דרך נוספת.
לא קל לשנות הרגלים, אבל חשוב לפעמים
אז החיים נהיים יותר מעניינים
כמו ללכת באמצע היום
לים לגלוש על גל לשחק בחול,
ככה סתם כמו ילדים
או לבקר מכר מפעם שגר על החוף
ולבלות איתו בהעלאת זיכרונות.ועוד.

מינהר

New member
שחרזדה, שגרה נותנת שלווה. היא חשובה.

עם זאת את צודקת, שמעניין לגוון מידי פעם. ולשחק כמו ילדים, גם מבוגרים אוהבים.

מינהר

New member
והוא עוד טוען, שזכותו לחשוב אחרת,

כמו שזכותם לחשוב מה שהם חושבים. כאילו לא מבין על מה המהומה.

הוא היה טייס ורב ונשאר בור, נחות, טיפש, שקרן וגזען.

לא מדובר כאן כלל בדיעה פרטית. הוא בעצמו מודה שהורה לתלמידים ללכת לשיעורי "המרה", ז"א, לא מדובר בדיעה פרטית אלא בהוראה של שר החינוך.

וכולם מתעלמים מהצהרתו על תיגבור של לימודי המורשת , בעברית פשוטה - "הדתה".

הוא גם אומר שהוא רוצה לספח את הגדה על תושביה (2.500.000) אבל בלי זכות בחירה.... (קוראים לזה "אפטרהייד").

אני אמנם לא מתפלא שהוא רמאי שקרן ונוכל כמו כל הפוליטיקאים, ועל אחת כמה וכמה העבדים-הנרצעים של החבר-הדמיוני, אבל אין שבוע בו איזה חרדי לא יעלה איזה דבר מטורף ואמירה מקוממת שמקומה לא במדינה שטוענת שהיא דמורטית (היא לא יכולה להיות יהודית ודמוקרטית, כיוון שאין דמוקרטיה ביהדות.....)

הנה, מה אמר אתמול (אני ראיתי את הראיון בטלויזיה ולא האמנתי) ומה אומר היום השקרן הזה שיש לו עמובן ממי ללמוד.....

אנחנו היום נלך למרינה בהרצליה

מופיע שם זמר צרפתי בשם מישל מרין, חתחך שרמנטי ושר אוך איך הוא שר, אז נלך עם חברים לשמוע אותו, ההופעה שלו היא לכבוד "יום הבסטיליה" שהיה אתמול וגם יהיו דוכני אוכל צרפתי, נשמע לי נחמד.

נימה3

New member
תודה למתענינים בכאבי הפרקים שלי

הייתי אצל כירופרקט שלושה טיפולים לא עזר. חוץ מזה שפרק אותי ועזר לכמה זמן אבל בגדול הכל חזר לקדמותו. מקוה בכל זאת להתגבר.

שרון א77

New member
לנימה ,טיפול אצל הכירופרטור לא מספיק ,,

חייבים לתת מנוחה לגוף,
אני הייתי שבועים וחצי הייתי במיטה במנוחה מלאה.איפשרתי לגוף לנוח מכול פעילות ועבודה ,וכך לא נוצר לחץ על כלי הדם והמפרקים,והגוף נרגע מהכאב לחלוטין.
לכן חשוב שתנוחי כמו שצריך ורק אז הכאב ירגע.
מאז שחלפו הכאבים אני נמצאת במעקב אחת לחודש לטיפול אצל כירופרטור,בכדי למנוע מהבעיה לחזור.
צריך להבין שלאחר הטיפול חובה לנוח,לא לסחוב ,לא לעמוד על מקום אחד, ולא ולעבוד,
אין טיפול קסם מהיר לבעיה קשה כזו.
הגוף חייב להיות במנוחה,בכדי להרגיש טובלפחות שבועיים וחצי לנוח -עד שהכאב ירגע והכול יעבור.
&nbsp

מינהר

New member
שפירא, קראתי המאמר. אוחנה מכחיש. הוא האחרון

שצריך לתקוף את בית המשפט העליון. הוא ודאי לא מעדיף משטר הלכה, בשל נטיותיו. בסהכ חנפן עלוב של רוהמ. לעומת זאת, רוהמ נשמע ממש פיקח. אין לזלזל בחשבונות הכדאיות שלו.

למעלה