אתמול סימתי את הקניות שלי לחג בעיקר מתנות למשפחה

נימה3

New member
אתמול סימתי את הקניות שלי לחג בעיקר מתנות למשפחה

השנה בחרתי במתנות קטנות שגם כך הן הוצאה לא קטנה. אבל אני אוהבת, נותן הרגשה טובה להעניק לאהוביך משהו, לא חשוב הגודל...

צפיתי אמש בתכנית עובדה בעיקר ראיונות עם גנץ, אמנם אני לא הצבעתי לו אבל הפעם התגלה כאדם בטוח בעצמו ונחוש להבדיל מכמה ראיונות במשך הקמפיין שלו. גם נכנסה התכנית ל"מטבח" של מערכת הבחירות, מענין מאד.

בוקר טוב, האם יש פה עוד משוגעות כמוני?

אני קןנה קרפיונים, צבקשת שילתכו לי אותם אבל טוחנת לבד בבית, מאוד נגעלת שמטפלים לי באוכל, קשה לי עם מסעדות בתי מלון ולאכול אצל אחרים, ולא בעדי, אתמול ראיתם את הכתבות על בתי המלון ועל החידקים הצואתיים? עובדים הולכים לשרותים מנגבים את התחת וחוזרים למטבח לבשל. לגבי מתנות לחג, אנחנו נותנים כסף ושיקנו מה שירצו.

יש למה לצפות, בחודש הבא אתברך באורחים.

הבם שלנו צגיע עם בת זוגתו, הנכד שלנו הבכור בן 22 מגיע לחגוג בר מצווה בכותל מכיוון שבגיל 13 לא חגגו לו כי ההורים היו בשלב מתקדם של גרושין, כמו כן ולפני החגיגה הוא מגיע לפה עם פרוייקט "תגלית" ואז יחגוג עם המשפחה בכותר ולאחר מכן הוא התקהל לפרויקט "מסע " בו יעבוד בחברה ישראלית במשך 3 חודשים שעוסקת בבינה מלכותית , מכיוון שזה התחום אותו הוא לומד שנה שלישית באונברסיטה, יש למה לצפות. יופ טוב ושמח לכולם.

יוליקה

Member
מנהל
מישהו יודע מה זה "לחץ מוסתר"

בענין דגים, אני בוחרת את הדגים בבריכה בעודם חיים...
ואז מנקים וחותכים אותם לפי דרישתי ...
גם אני טוחנת אותם לבד....

הדסהש1

New member
בוקר טוב אנו מתנהלים כרגיל

ללא לחץ מיוחד לפסח.אנו נשארים
בבית לא ניסע לאף מקום.לנו אין רכב והבנות כל אחת עם המשפחה
עושים מידי שנה טיולים בארץ.אמו כבר לא בנויים לזה.גם הגיל והבריאות אומרים לנו להרגע ולנוח.

tamarsharoni

New member
היי , עם תגובות כאלו , אוסיף עוד משהו נחמד .

קצת באיחור , [מימי םורים העליזים] , אבל נחמד .
איך יודעים שאסתר המלכה היתה צדיקה ?
כשבני ישראל היו במדבר ,
המן שירד , לצדיקים ירד ליד הבית .
לשכבת הביניים , ירד קצת רחוק מהבית .
לרשעים ירד המן רחוק מאוד .
לאסתר המלכה , המן נפל על המטה .
לילה טוב ומהנה גם לכם.

משתפרת

New member
תיקון

הלחצן שציין שפירא? לפעמים הנהלת הפורומים מעלה הודעה מסויימת בעמוד הראשי של תפוז (של תפוז כולו, לא של הפורום), כדי למשוך תגובות של אנשים שלא נמצאים באותו פורום. זה משפיע על מי שנכנס מהדף הראשי של תפוז ולא ישירות דרך קישור לפורום שנשמר במועדפים.
לאחרונה תפוז התחיל לסנן מלים מסויימות, והודעה שמכילה מילה כזו "מקופלת". בהודעה של ניצת השקד היתה התיחסות לחידקים ממקור מסויים במערכת העיכול (אני נזהרת), והמילה ההיא כנראה גרמה לקיפול ההודעה. גם מילים שמתיחסות למקצוע העתיק בעולם, למעשים שבין גבר לאישה או בין אדם לעצמו וכדומה יעשו זאת.
ולראייה: אני מסמנת כרגע את התיבה של "אל תציג את ההודעה בעמוד הראשי" וחותמת לך שההודעה שלי לא תתקפל.

למעלה