שבוע טוב לכולם..נראה מה ילד יום

הדסהש1

New member
שבוע טוב לכולם..נראה מה ילד יום

אם הבחירות יוקדמו או שיתנו לבנט מה שהוא רוצה כדי
שלא יוקדמו הבחירות וימשכו את הזמן עד סיום
הקדנציה..יש בעיות עם התקציב .כל פעם יש לתת
על חשבון התקציב של משרד כל שהוא .הפעם זה לתקצב את השוטרים והסוהרים..ויש הרבה מתנגדים..ומה עם הנכים
והקשישים???למה אותם לא סופרים..כל פעם מחדש
זה מרתיח אותי .הם שם לא חושבים עלינו??כי להם יש פנסיה גדולה ומשכורת שהם נותנים לעצמם תוספות..לנו אין את מה שהבטיחו לנו..איפה הפעימות???שהם שם יחיו מהשכר שמקבלים
הנכים והקשישים..נראה אותם מסתדרים עם זה...מקווה שהשמש
תצא היום ...

אל תשכחי

את התוספת לשוטרים המושווים לקבע, קבע בג"צ כבר ב-2006 (12 שנה) ונתניהו מצפצף על בג"צ ומסרב, וכעת מתפלא שהחוב עצום,
המניאק הזה גנב את הכסף שלי.
והוא סופר מניאק כאשר עיתונאי מטעם מפיץ טבלאות של שקרים כאילו רסר במשטרה מרוויח 25.000 שקל, כאשר הנכון (הצגתי את התלוש) פחות מחצי, ואני רנ"ג3, כאשר המשכורת שלי צריכה להיות מושווית לסגן-ניצב (כמו סגן אלוף) בלי התוספות שלו, ברוטו.

העיקר שהוא קונה מטוס ב-600.000.000 וארמון ב-700.000.000 ומיטה במטוס בחצי מיליון, טס לחו"ל כל שבוע עם "שרה רעייתי", לן במלונות למליונרים ומבזבז מליונים, והכל על חשבוני.

ומעבר לכל, עושה הכל כדי להפוך את המדינה לדיקטטורה עם מיעוטוקרטיה שבה הוא עצמו הוא כל הממשלה כמנהג הפריצים, ולא מענין אותו שבגלל התנהלותו החרדים השתלטו כבר על כל מוסדות המדינה.

ותזכרו מה שאמרתי פעמים רבות: ברגע שהוא לא יהיה ראש ממשלה, הוא אורז את משפחתו המטורללת ואת המליונים שעשה על חשבוני וטס לאר"הב, שם ירוויח מליונים בהרצאות על איזה ראש ממשלה מוצלח הוא היה.....

נירונתניהו.
כל פעם שאני רואה את התמונה שלו עם "הלוואה וחסכון" זה מצחיק (בעלי קרחות שמגדלים שיער ארוך בצד אחד כדי שיכסה את הפדחת), ויותר נלעג מזה לא יכול להיות.....
ואתם תמשיכו לקרוא לו בשם חיבה.......

נימה3

New member
אתמול היה מפגש נוסטלגי מקסים כרגיל

במפגשים כאלה אנשים שהיום הם בני קרובים לשנתם ה 70, שנזכרו בימיהם כתינוקות וכפעוטים וכילדי גן על החוויות המרובות היפות והפחות יפות. כל אחד ונקודת ראותו. בכל מקרה נעים להיזכר.

יוליקה

Member
מנהל
ביבי נאחז בקרנות המזבח

מוכן לתת לבנט את הביטחון בתנאי שיחתום על הסכם להמשך הממשלה עד נובמבר 2019... כחלון לא יקח על עצמו לבד להפיל את הממשלה... גם אם זו ממשלה צרה... מי יהיה יותר חזק?

מינהר

New member
מעניין למה הוא לא מנסה לדבר עם ליברמן-

לבדוק איזו פעילות בטחונית תרצה אותו.

judithedna

New member
ליברמן רוצה פעולה צבאית נרחבת

ונהנתיהו חושש בגלל הבחירות.

נתניהו עלוב הנפש מחפש על מי להפיל את התירוץ לנפילת הממשלה

כאשר מי שאשם זה רק הוא
וכעת הוא חוגג את הסיכום לשלם לשוטרים את הכסף שהוא סרב לשלם מ-2006 למרות החלטת בג"צ, והוא מהלל את המשטרה שהם פועלים למען המולדת ובלה בלה בלה...

חתיכת עלוב נפש דו פרצופי.
12 שנה הוא גונב את כספי וכעת הוא חוגג כאילו הוא זה שיזם את התשלום.
מתי ילך לעזאזל המאוס הזה.
הוא והמשפחה המטורללת שלו וה-"הלוואה וחסכון" שיש לו על הראש.

למה לא רואים אותו כמעט ברוח ומדוע הוצאת הון תועפות על איפור?

תארו לכם שהוא עומד בקבוצת פקודות ומשחק אותה רמט"כל, ופתאום מגיע פרץ רוח.......
כל ה-"הלוואה וחסכון", העיצוב הלך פייפן.....

נראה כמו לידי אנגליה עם נוצה בכובע,

רק שבמקום כובע יש קרחת .
לא ברור לי , עם מי שאני מדברת , מתכתבת או מאזינה לו , מתנגד לביבי ,אם להגיד זאת צורה עדינה . או לא סובל אותו , אם מדברים דוגרי . ובכל זאת המרואינים ברדיו , כולם , אומרים שהוא יזכה בבחירות . זה לא מסתדר לי , זה לא עושה שכל .

כבר התרגלנו לממשל מטורלל, והדוגמא של טראפ מבהירה הכל

הבעיה המרכזית שהם חושבים שהם מנהלים את המדינה, כי מי שמנהל אותה הם בעצם החרדים שממררים לנו את החיים על בסיס יומי.

המשפחה המטורללת והפרזיטית וכל חבר מרעיה המטורללים רק מחמירים את המצב כל העת, כאשר הם מבססים את כוחם על מליון מסוג האספסוף שעבורם נתניהו הוא אלוהים וככל שיכה בהם יותר הם יעריצו אותו יותר, בדיוק כמו שמתנהגים ערבים.

שמעתי גם נאום של נתניהו מלפני כמה שנים, והוא מתנהג בדיוק כמו שדיבר נגד אחרים בנאום, שלמשל מנהיג אסור לו להישאר בתפקיד אם הוא חשוד בפלילים וכו.
אבל הוא מפורסם כבר בשקריו מבלי למצמץ, מבטיח משהו ולא מקיים, תמיד אבל תמיד הוא לא מגיב בזמן אלא אחרי שהוא נוכח לראות לאן נושבת הרוח.

ככה זה כשנאחזים בכל הכח בקרנות המזבח.....
ממשלה של איש איש וכורסתו, והדאגה רק לכיסו, כוסו וכורסתו.....

והנה גם תמונה של שוטר שלא היה יכול להתאפק מלהגיב אחרי כתבות השקר בנוגע לכסף של השוטרים, כי זה בדיוק מה שאני אומר- נתניהו גונב לי כסף כבר 12 בניגוד להחלטת בג"צ.

למעלה