בוקר עצוב ומתוח

יוליקה

Member
מנהל
בוקר עצוב ומתוח

אומרים ש:- "מלחמות אינן קורות בחורף"
מקווה מאד שזה ישאר כך.
אירן מפעילה בשלט רחוק את כל אויבינו...
מהדרום וגם מהצפון... לנו יש ראש ממשלה פחדן והססן...
שחושב יותר מה יגידו "חבריו" פוטין מרקל ומקרון...

הבת שלי כל הלילה לא ישנה , גרה בציר

המטוסים של חיל האויר וכל הלילה היו טיסות.

לנו אין מה להתלונן כי אנחנו חוץ מלשמוע בחדשות לא מרגישים כלום
אבל כל מי שגר במרחב האזעקות בטח יהיו לו טראומות לנצח ובעיקר לילדים.

התארגנות לעונת 2019

השנה הבאה תהיה כנראה האחרונה שלי לטוס לחו"ל גם כי אני מתחיל להתעייף, או אולי לשנות יעד, כי את כרתים אחרי 120 טיסות, 30 שנות מחקר וכתיבת שני ספרים עליה , הייתי אומר שדי מיציתי.

וגם בגלל הלחץ של אשתי שצריכה כל הזמן מישהו שיביא לה ויעשה לה ויתן לה כאשר בעצם היכולות של שנינו שוות.....

קניתי אתמול כרטיסים לשלוש נסיעות, אחת בפברואר לבקשת סוכנים בכרתים לערוך להם סיור להכרת ארצם (!!!) שבוע ימים.
ליוני ולספטמבר לכל אחת לשבועיים. (ביוני אני מסיים את פרוייקט צילומי המצודות מהרחפן)

הנכון הוא שמנטלית אני לא רוצה להפסיק לטוס למרות שיש לי קצת קשיים, בכל שדה אני מוסע בכסא גלגלים (הסוכן מכניס הערה לכרטיס), אני לוקח טרולי אבל גם אותו אני מוסר לבטן המטוס (לידיעתכם- טרולי לא עולה כסף גם לא כשהוא נכנס לתא המטען).

ומצד שני אתמול רציתי להגיע לכתובת, נסעתי בקטנוע, אז הכוונתי על וויז, את הטלפון תוקעים באוזן בין הראש לקסדה, וכך מגיעים לכתובת.

אז כל מה שמראים לכם על טלפונים שזורקים מקומה שלישית ולא קורה להם דבר זה שקר, כאשר הסרתי את הקסדה הטלפון נפל לי למדרכה, הנפילה מגובה כמטר והוא נפל "על הפנים". זהו, מרגע זה אין טלפון.

מסתבר שהמסך כנראה הלך ויצטרכו גם לפרמט אותו, אז העדפתי חדש.
תיקון אמור לעלות כ-200 שקלים ולהמתין שעות בפרטנר, הטלפון שקניתי מחירו 700 שקלים (סמסונג גלקסי j4 ) הטלפון שלי מזכה אותי ב-350 שקלים, כך ששילמתי 350 שקלים לטלפון חדש.

למה הוא כל כך זול ?
לגמרי פשוט, הוא מכיל בקושי עשירית מהפונקציות שבטלפון רגיל, כאשר 95% מהן לרובנו אינם שימושיים מעולם ואפילו המכורים לא משתמשים ביותר מ-30%-40% מהפונקציות.

אז מה כן יש בו?
הודעות, ספר טלפונים, אלבום תמונות,
שעון מעורר, פתקים, מצלמה, מפות,
אנשי קשר, הגדרות, מחשבון,
אינטרנט ופייסבוק. וכן לוח שנה פשוט,
רדיו וגוגל, יוטיוב

אני הוספתי - וויז, שש-בש, מאגונג ולוח שנה עברי לועזי עם כל החגים והאירועים, קרדיו (לבדיקת דופק).
מצפן לא הצלחתי כי המכשיר לא תומך בו.

נתניהו העלוב- שיחזור של הסיפור על הרבי מבויבריק.....

בבויבריק היתה קהילה קטנה ששלט עליה פריץ ששנא יהודים.
יום אחד הוא החליט להטיל על היהודים העניים המרודים קנס של 2000 זהובים אחרת יקח להם את הבתים.

הלכו לרבי לטכס עצה מה לעשות, והוא אמר שהוא יטפל בזאת.
התלבש בגדים חגיגיים, הלך לפריץ והציע לו הצעה שאי אפשר לסרב לה:
הרבי תמורת ביטול הקנס, ילמד את הכלב של הפריץ לדבר.
הפריץ הסכים והתרה- אם הכלב לא ידבר בתוך שנה, הרבי ייענש או בתשלום הקנס, או ב-50 פלקות (מכות בקנה חיזרן על כפות הרגלים) או יאכל 20 דגים מלוחים באושים (רקובים).
הרבי הסכים

היהודים שאלו איך זה יהיה , הרי אי אפשר ללמד כלב לדבר.
ענה להם:"הכל יכול לקרות בתוך שנה- או שהפריץ ימות, או שהכלב ימות, או שאני אמות"......

כעבור שנה לא קרה דבר מאלו והרבי היה צריך לקבל את העונש של הפריץ.
טוב, מה זה דגים מלוחים ליהודי ? מעדן
אכל אכל ואכל דגים מלוחים, ואחרי החמישי הוא הקיא את מה שאכל וכמעט התעלף.

אמר, טוב, אקבל את 50 המלקות. אחרי המכה העשרים הוא התעלף.

אמרו אנשי הקהילה לאסוף את הגרושים שלהם ולמכור רכוש ולשלם את הקנס לפריץ.

בשורה התחתונה: הרבי אכל באושים, ספג מלקות וגם הקנס שולם.....

ככה נתניהו הפחדן והשקרן:
רצועת עזה ידועה מאז ימי התנ"ך כקן ציפעונים.
והנה הוא נותן להם חשמל ומים וגז, ועוד 500-800 משאיות אספקה ביום, מסכים להעביר להם מליוני דולרים, והם ממשיכים לירות.
צהל יוצא בפעולה מוגבלת נגד מטרה מסויימת של החמאס, ואז הם יורים 400 טילים ורקטות ופצמרים שכבר מתחילים לפגוע באנשים ולא רק נפשית, אלא גם פצועים והרוגים.

אבל האספסוף של בוחריו , בדיוק כמו בקולוסיאום ברומא ימשיך לצרוח: "דם..דם...דם..."
והערבים יאזרו עוד אומץ לפעול נגד ישראל החלשה שהממשלה שלה רופסת ופחדנית ובראשה ליליפוט נתניהו.....

אז נתניהו בדיוק כמו נירון קיסר שרומא בוערת והוא מנגן להנאתו, כך נתניהו עם "שרה רעייתי" והבן המרושע הפרזיט וכל חבר מרעיו, ממשיך לטייל כל שבוע בחו"ל חי חיי פאר והדר, והמדינה הולכת לעזאזל.

והאספסוף ימשיך לבחור בו :"ביבי מלך ישראל"... בדיוק כמו ערבים...

לא מכור, לעיתים די רחוקות.

בשש-בש אני משחק המון ומתחרה במחשב הטלפון גם בנצחונות וגם בנקודות, כבר הגעתי אחרי עשרות אלפי משחקים לרמה 3.

יוליקה

Member
מנהל
כשאני לא נרדמת או מתעוררת בלילה, משחקת עד שנעצמות לי העיניים

למעלה