בוקר אור לסוף שבוע.לא מספיקים להתאושש

הדסהש1

New member
בוקר אור לסוף שבוע.לא מספיקים להתאושש

מראש השנה וכבר שבת.ולאחר מכן יום כיפור ושוב השבוע מקוצר.
מאחלת שנעבור את החגים ללא עליה במשקל ובריאות...

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לקראת סוף שבוע

אנחנו נמצאים בתקופה שבין כסה לעשור...
השבת שבין ראש השנה ליום כיפור נקראת "שבת תשובה"
אם לא צמים, אז לא צריך לעשות ארוחה מפסקת, נכון??
בכל זאת, אנחנו מבשלות ארוחה...
אני בדרך לשוק לקנות ירקות למרק, הירקות מגיעים לשוק מהמושבים
סחורה שאף פעם לא מגיעה למרכולים...
החמצתי צנצנת ענקית של מלפפונים... מחר יהיו מוכנים...

דיברתי הבוקר עם מינה, היא עדיין סובלת כאבים בעיניים... כשישתפר
לה תשוב אלינו.

בוקר , ומועדים לשמחה .

יוליקה אם לא צמים אין צורך בסעודה מפסקת ,כי לא מפסיקים לאכול .
ואפרופו מינה , מקווה שמסרת לה ד"ש מהפורום , אני חושבת עליה די הרבה . האם יצא לך לברר מה קורה עם בת חן , אני יודעת שנפלה לפני כמה חודשים , מקווה שלא נפלה שנית .
שיהיה לכולנו , גם לחולים בינינו , שנה טובה והרבה בריאות , תמר .

שאלתי בפורום מסוים היכן אוכלים צלעות אמרו לי

אצל חאג' כחיל ביפו, אז לידיעתכם אין לו צלעות, יש שם שווארמה חומוס ועוד אבל לא צלעות, קרוב לשם יש את אבו חלווה, יש לו צלעות, לאחר שהתישבנו שם והזמנו מנה של צלעות, בעלי לא אוכל בשר, הניחו לנו צלחות עם סלטים על השולחן כאשר במידית החזרתי להם 4 צלחות כי אני מאוד בררנית בסלטים אז המלצר אמר לנו שנצטרך לשלם עוד 30 ש''ח בגלל שמזמינים רק מנת בשר אחד, לאחר שהסברתי לו שאני ביקשתי שיחזירו את החלק הגדול של הסלטים ואין שום סיבה לשלם על מה שלא אוכלים הוא הסביר לי שככה זה עובד אצלהם, קמנו ללכת כי זה לא לעניין לשלם על מנת צלעות 170 ש''ח, בדרכנו החוצה שאל אותנו בעל המסעדה אם נהנינו, אמרנו לו שלא אכלנו, שאל למה? הסברתי לו שבעלי לא אוכל בשר ואני לא אוכלת סלטים ושרצינו רק מנת צלעות חומוס חמוצים ובירות,
אמר לנו בואו איתי תחזרו למקום ואני מזמין אתכם לארוחה על חשבוני אל תשלמו ותקחו מה שאתם רוצים אני לא מרשה לצאת מהמסעדה שלי בלי לאכול, כמעט בכיתי מרוב התרגשות לדבריו של בעל המקום, חזרנו והתישבנו, הזמנו מנת צלעות, מנת חומוס צ'יפס חמוצים כמובן שהגיעו פיתות שנאפות במקום חמות וטעימות ובירות שחורות כי המוסלמים לא מוכרים בירות לבנות, כל רגע הוא ניגש ושאל אם הכל בסדר, בסוף הארוחה ניגש איתנו לקופה ואמר להם כמה לקחת מאיתנו אמר אהלן וסהלן ותבואו עוד פעם, הבטחנו לבוא.

למעלה