בוקר טוב של עונג שבת ⛱����‍♀️��‍♀️☕️

אפרת10511

New member
בוקר טוב של עונג שבת ⛱����‍♀️��‍♀️☕️

השכנים נאים בעיני, אשמח לשבת איתכם.

יוליקה

Member
מנהל
ברוכה הבאה

וואי , איזו כניסה מרשימה .

אני מאוד אוהבת את דירה להשכיר .
לצערי , השכנים החדשים שנכנסו לדו משפחתי שלנו , לא כל כך לטעמי .שומעים מוזיקה חזקה במרפסת . לפח האשפה הדו מש............מכניסים ארגזי קרטון , בלונים מנופחים מחגיגת יום הולדת וממלאים אותו באשפה נקיה . על זה מכניסים את השאריות מהמטבח , ולא סוגרים את המכסה . כל חתולי הרחוב מגיעים לחגוג .לא אומרת לה מילה . רוצה לשמור על שקט , אבל הבעיות עם פחי האשפה התחילו רק לפני 3 חודשים .

תמר

אם לא מנסים, משלמים את המחיר, לדעתי אפשר להעיר להם בעדינות
וברוח טובה, יחסי שכנות זה תמיד בעייתי, אבל אם הם חדשים, עוד אפשר לפתור את זה, אולי הם לא מודעים לבעיה שהם גורמים ותמיד גם אפשר לפנות לעיריה, דרך
אגב, יש עיריות שקונסות על דברים כאלה,
זאת דעתי.
שבת טובה

בת חן191

New member
ברוכה הבאה אפרת, ינעם לך מקומך החדש

לי היו בעיות עם שכנה מהבית השני היא האכילה בחצר שלנו את כל חתולי השכונה
כשארתי ה בעדינות הראתה לי אצבע משולשת,,
יש לקנות גרעינים מיוחדים לפיזור כלבים וחתולים לא רעילים חס וחלילה
וזהוא יש שקט, מה ששלה שלה שתאכיל אותם בחצר שלה הבעיה שהם מתרבים ללא גבול וצריך לעקר אותם ואם הם שלה,,,שתטפל בהם בחצר שלה,

בקומה למטה באו לגור זוג צעיר דתי לאומי מה זה חמודים
כל הזמן שואלת אם אני צריכה עזרה אמרתי לה לא תודה אני מסתדרת אבל את שיש לך תינוק ואת צריכה דחוף ללכת לאיזה שהוא מקום ברצון אשמור על התינוק שלך
כמה כסף את רוצה?? איזה כסף?? הכל בחיים זה כסף???
שום כסף הכל מהלב,

כל כך שונה מהשכנה מהקומה השניה ,,,אבל יש שקט וזה הכי חשוב
אין בינונו קומנניקציה אבל שקט יש

בת חן , השכנה שלי אינה מאכילה חתולים ,

גם אין לה בעלי חיים , יתרה מכך , היא שונאת/פוחדת מבעלי חי . אבל כשהפח מלא על גדותיו בשאריות אוכל, ואינו סגור, החתולים מזמינים את עצמם , אבל החצר שלה תמיד מאוד מאוד נקיה . על איזה גרעינים את מדברת ? בשכונה שלנו יש פחי אשפה , אחד לכל דו [שתי דירות ] . גם אצלנו העיריה לא מבקשת להכניס ארגזי קרטון לפח , גם לא בלונים מלאי אויר , עושה זאת רק מי שחושב על החצר שלו בלבד .
&nbsp
למי שמעונינת במנת עוף מאוד טעימה וכלום עבודה , הנה מתכון .
1]חלקי עוף נקיים, לפי מספר הסועדים/ או לכמה ימים בשבוע
2]כמה כפות קמח מתובל בתוך שקית נילון. אני משתמשת בפפריקה מתוקה ופלפל טחון , אבל מלח יתקבל בשמחה וששון למי שאין בעיות לחץ דם .
3]קופסא של שימורי אננס חתוכים .
מכניסים את העוף לשקית עם הקמח . מערבבים הייטב שהכל יהיה מצופה ומטגנים את העופות
. כשכל החלקים מושחמים קלות מכל הצדדים שופכים את האננס עם הרוטב .
קופסא שלמה לעוף שלם , חצי עוף =חצי קופסא .
מבשלים על אש נמוכה עד שמתרכך .
נזלל מצוין עם אורז לבן .
בתאבון .

בת חן191

New member
תמרי אני לא יודעת איך קוראים להם אבל בחניות של חיות אם תגידי

גרענים כדי שגרש חתולים וכלבים הם יתנו לך הם לא רעילים החיות לא אוהבןת את הריח

בקשר שהיא לא סוגרת את הפח,,תנסי לא להגיד לה כלום תסגרי כמה פעמים את את המכסה אולי יהיה לה שכל להבין את הרמז

תודה על המתכון- אנסה

מינהר

New member
תמר, גם אני בדעה כמו ציפי שכדאי לדבר.

ולמה בכלל יש לכם פח משותף? כאן לכל משפחה בדו, בתלת, בטורי --יש פח נפרד. קרטונים העיריה לא דורשת לשים בפח נפרד של פסולת נייר?

משתפת אתכם במה שקורה לי בזמן האחרון

אני מקבלת לטלפון הודעות על כל מיני ארועים מאנשים שאני לא מכירה ולא קשורה אליהם בכלל, בשבוע שעבר קיבלתי בווטסאפ הודעה, מזמינים אותי לערב של ''סבתות על הסקיפ'' ,כך נקראת הקבוצה שמישהו הקים לסבים וסבתות שיש להם נכדים בחו''ל, ההזמנה היא למפגש בבית פרטי בהרצליה פיתוח שכוללת ארוחת ערב, כל המוזמנים מתבקשים להביא משהו, לא מכירה את יוזמי הקבוצה ולא יודעת מי הם משתתפי הקבוצה, האם הייתם הולכים למפגש שכזה?

יש עוד קבוצה שהתארגנה הוזמנתי אליה שנקראת קבוצת השבעים, זו קבוצה חברתית ללא עלות שעורכת כל שבוע מפגשים, לפני שבוע ארגנו פיקניק בחוף הצוק ומה שמעניין שמצאתי בווטצאפצ של הקבוצה 2 זוגות שאני מכירה ממקומות חברתיים מסוימים ועל כן הלכנו, היה מאוד מאוד מהנה, הגיעו 2 שניגנו על גיטרה אחת שנגנה על אקורדיאון, רקדנו ושרנו והיה מגניב ביותר.

יוליקה

Member
מנהל
מה הבעיה? מתנתקים מהקבוצות

חברים או מכרים שלך מצרפים אותך לקבוצה... את לא רוצה? פשוט מתנתקים מהקבוצה ולא יטרידו אותך שוב... אותי מצרפים בכל פעם עם קבוצות של יש עתיד... ואני מתנתקת מהם כי די לי הפעילות בפייסבוק אינני יכולה כל היום להיות מחוברת לקבוצות....

מינה ממש לא הבנת אותי, אני לגמרי יודעת

שאפשר להתנתק אני תמהה איך יש לאנשים שאני לא מכירה את מספר הטלפון שלי על מנת להכניס אותי לקבוצה ולספר לי מה טיבה ולדעת שיש לי ילדים ונכדים בחו''ל וכ'ו וכו'.

יוליקה

Member
מנהל
מספיק שיש מישהו אחד בקבוצה

שיש לו את הטלפון שלך והוא או היא צרפו אותך לקבוצה...

אני לא זוכרת למי עניתי מינה, בכל מקרה

זה די חצוף לצרף לקבוצה, צריך לשאול אם מעונינים אבל זה לא הדבר היחיד שחצוף , אני אישית לא אוהבת קבוצות כי כל הזמן שולחים את אותם הבדיחות וזה די טירחה כל הזמן להתעסק עם המחיקות ועוד כמה סיבות שלא אפרט כי לא בא לי ליצור ויכוח..

אני שונאת ווכחנים, אבל נשואה לאחד כזה ובחבר'ה שלנו יש עוד כמה כאלה ובמפגשים לפעמים עולים ניצוצות, כל אחד חושב שבוא הכי צודק והכי יודע.

כאשר היינו צעירים יותר וחשבתי שאוכל לשנות דברים הייתי לפני היציאה מהבית מסכמת עם בעלי שלא יגרר לוויכוחים, לימים ראיתי כמה הוא אומלל כי כולם מתווכחים והוא יושב בשקט חזרתי בי, אבל שונאת ויכוחים.

למעלה