בור נאה. קמתי מוקדם כרגיל. כבר מיינתי קצת כביסה.

מינהר

New member
בור נאה. קמתי מוקדם כרגיל. כבר מיינתי קצת כביסה.

אתמול בריקודי עם נתנו ריקוד שרקדנו בגיל 13. שירו השיר. מישהו מכיר? נהניתי. היו עוד ישנים- על שדינו, באלה הידיים. במונוסון.

בוקר טוב מינה, כל שבת יש בבת ים בטיילת ובתל אביב

בטיילת ריקודי עם משעה 11.00 אנחנו אוהבים ללכת ולצפות כי זה עושה שמח בלב.

בתל אביב רחבת הריקודים גובלת לקפה ארומה ובשבת האחרונה הגיע מישהו מעובדי ארומה ושם ניילון אטום בין רחבת הריקודים לבתי הקפה, וסיפר לנו שאנשים נכנסים לבית קפה מתישבים לראות את הרוקדים ויושבים שעתיים על כוס קפה או על קולה, זה פוגע להם בפרנסה, אז כל שבת מסתירים את הרוקדים אבל את המוסיקה הם שומעים ועם כוס קפה זה מספיק לדעתי.

מינהר

New member
ניצת, יפה שאת מספרת. פעם רקדתי שם. לפני 20 שנה.

בתל אביב. הריצפה שם איומה. מתכון לכאבי ברכיים. והשמש בקיץ- מכת שמש בטוחה. אבל זה יפה. העיקר שנהניתם להביט. אגב, יש ריקודי עם לגימלאים בקרית אונו.

אני יודעת מינה, אבל אנחנו עושים את

הבחירות שלנו, ומכיוון שאני חסרת קורדינציה לחלוטין ריקודי עם לא מתאימים לי כך שבארואים אני רוקדת פסודובלה, טנגו, צ'ה צ'ה צ'ה, רובמה וסלו, בשאר הימים אני שוחה בקנטרי שמול ביתנו, גם בעלי כך והוא נאמן לפטאנק, וחוץ מזה יש עוד המון פעילויות, היום ב-4 מביאים לי את הנכדה עד 6 בערב ואז נוסעים לאבן יהודה שם יש הרצאה של שוקה דינור, מישהו שמע פעם את הסיפורים שלו, סיפורים מהחיים ממש מאלפים, כך שתוכן וענין ממש לא חסר, רק צריך להחליט מה רוצים לעשות.

למי שיש פייסבוק ולמי שאין אספר פה סיפור שקרה

בשבוע שעבר.

היה פוסט של קבוצת חיילים בודדים שסיפרו שמידי פעם עושים להם ימים של כף ואז הפ פוגשים תורמים, אחד התורמים הציע לחייל שילך לאיזו חנות או חנויות שהוא רוצה ויבחר לו בגדי כאוות נפשו , הבחור הלך בחר והתורם שילם, אחרי שבועיים צילצל לחייל והזמין אותו לסוף שבוע באילת, החייל הגיע בשמחה ונסעו לאילת, הגיעו וקיבלו את החדר והנה נפתחה הדלת וראה שבחדר יש מיטה זגית, הבין את הענין תפש רגלים וברח.

אז ניצול מיני לא רק מתחיל עם נשים....... ותחשבו על זה.

אל תשאלו שאלות מיותרות, פשוט כך היה כתוב בפוסט.

מינהר

New member
ברור. חשבת אחרת, ניצת?

סוטה סוטה וסטייתו. שמעתי איש טלויזיה אצלנו מתוודה, איך עוד כנער פיתה נערים תמימים. שכחתי שמו. נזכרת, גל אוחובסקי, דומני.
אגב, לא הבהרת את הדברים הסתומים שכתבת אמש בעניין ירושה.

יוליקה

Member
מנהל
שמעתם על פרופ' עוזי אבן?

הוא הומו מוצהר. היה זמן קצר גם חבר כנסת.
מביאים אותו בכל פעם כ"מומחה" לקריה הגרעינית בדימונה....
הוא תמיד מדבר נגדם... ויש לו סיבה טובה שאותה הוא לא מזכיר
אף פעם...
הוא הודח מהקריה לפני שנים רבות... כי פיתה חיילים צעירים לקיים יחסים
איתו... אז עוד לא ידעו על נטיותיו... ולכן הוא פוטר!!

מינהר

New member
בוקר טוב. אתמול באופן חריג יצאתי עם לקוח להראות

לו בית קומה אחת, כי יש לו 2 ילדים עם כסא גלגלים. הוא שכן שלי, והתחשבתי. אבל ישר הצטערתי. קודם כול זה היה בשתיים בצהריים. חזרתי עם כאב עינים נורא. בגלל השמש. דבר שני, הוא לא כל כך מעוניין לזוז 2 קמ למונוסון היפה, ומעדיף להישאר באור יהודה, ולקחת וילה במיקום פחות יפה, אבל קרוב לבית כנסת, לחברים, למשפחה. אני חוזרת לא לעבוד, ובולדוזר לא יזיז אותי.

אז כך לגבי תיווך, דירה מתחתנו היתה למכירה, רצו 2.2 מליון ש"ח

מכרו השבוע ב1.7 מליון, מחירי הדירות ירדו רצח.

לגבי החברה אני אספר כשאחזור, אני רצה לשיעור התעמלות במים.

מינהר

New member
שפירא, מותר למדינה להפקיע קרקעות לצרכי בטחון

או ציבור. למשל כביש או מחלף. מיהודים וגם מערבים. אדמת אבותם, או ירושה מהסבתא. הפיצוי אמור להיות סביר. לא מוגזם.

יוליקה

Member
מנהל
מסיימת את השנה עם מקרר חדש

השנה החלפתי כמעט את כל מוצרי החשמל בביתי.
אחרי תנור ומיקרוגל ומדיח כלים לפני חודש...
רכשתי מקרר חדש - שיגיע היום!

הדסהש1

New member
תתחדשי יוליקה..דבריו של ליברמן איומים

מה היה קורה אם היו מדברים כך על העליה הרוסית.....הוא האבא של הגזענות..

תתחדשי יוליקה, אבל פיספסת , בדיוק הבוקר

הודיע כחלון שהוא מוריד את המחירים על כל מוצרי החשמל הביגוד ועוד, גם אנחנו פיספסנו, התחדשנו בטלוויזיה 55 אינטצ', יאללה, העיקר שנהנה מהמוצרים, כסף הולך וכסף בא.

אצלנו מוכרים בקניון בדוכן של רולדין

סופגניות קטנטנות וחמודות, 10 ש"ח יחידה, תגידו לי זה לוא טרוף.

גם להשמין וגם לשלם 10 ש"ח על 4 ביסים???

מינהר

New member
אל תקני, ניצת. למה לפרנס את אויבי הגזרה

שלנו? שימכרו פשטידת ירק...

יוליקה

Member
מנהל
תודה חברות!!

אני הספקתי לרכוש את המקרר במחירי בלק-פרידיי.

מינה, ברור שאני לא קונה אצל גזלנים

אכנס לקונדיטורית עוגלה ואקנה שם, ביום רביעי מגיעים הנכדים להדלקת נר ולא מגיע להם חנוכה בלי מתנות מסבא סבתא וללא סופגניות.

למעלה