בוקר אור לעידן| חדש-ירושליים הוכרה כבירת ישראל....

מינהר

New member
האמריקאים הולכים לעשות קופה, אם יעבירו השגרירות

לירושלים. המגרש על שפת הים של תל אביב שווה הון.
מסכן השגריר כבר לא יוכל לגור בהרצליה פיתוח או משהו כזה.
אין דבר, ימצא לו בית במבשרת .
ולעניין פיגועים, ירגישו את המצב בירושלים, ואולי עוד יאשימו את ישראל שאינה מוותרת עוד ועוד לפלסטינים שוחרי הטרור.

יוליקה

Member
מנהל
האם אנחנו זקוקים להכרה???

ירושלים מופיע בתנ"ך מספר פעמים - לעומת הקוראן שבכלל לא מופיעה!!!
כמו שהעם הפלשתינאי זה דבר מלאכותי ומומצא כך חארם אל שריף
זה דבר מלאכותי...
ירושלים היתה מאז ומתמיד ואנחנו לא זקוקים להכרה...
עובדה שכל השגרירים עולים לירושלים כדי להגיש את כתב ההאמנה
לנשיא הישראלי היושב בירושלים!!
אף שגריר מאז ומעולם לא היתנה את הגשת כתב ההאמנה לא בירושלים!!

מינהר

New member
יוליקה, בעיני מנהיגי הטרור המוסלמים מה שכתוב בקוראן

מעניין כשלג דאשתקד. הם תאבי שלטון. ואיש לא יבלבל אותם עם עובדות.

בת חן191

New member
אני חושבת שאנחנו צריכים הכרה על כל הארץ לא רק

על ירושלים שקימת 3000 שנה,

פתאום צץ לו עם בשם פלישתינאים ששיכים לבני עמם הערבים
ונפרדו מהם או שלא התקבלו עי" אחיהם,

בת חן191

New member
יש פתגם שאומר" אם אין שכל סובל הגוף וזה

מה שקרה לי סחבתי משהוא כבד ועכשיו כואבות לי החוליות בגב
כנראה שחיקה לאט לאט כמו מכונית שבמשך הזמן נהית טרנטה
לא הלכתי היום למועדון וזה חסר לי

מינהר

New member
בתחן, למה את סוחבת משאות? את לא בת 16,

או בבני עקיבא. לפעמים בקבוק מים חמים עוזר.
קניתי טיפות ז'נטיל לפי עצתך 24.6 שח. אף רופא לא הציע לי. אנסה.
ויש לי טיפ גם בשבילך- חברה לימדה אותי לטפטף הטיפה לנקודה בעין שהכי קרובה לאף. אז הטיפות לא נשפכות.
סליחה ממי שהעינים שלו כמו חדשות..וזה לא מעניין אותו.

מינהר

New member
נימה, אגב כשהייתי בצופים בכיתה יא-יב והתחילו לדבר על

קיבוץ, השלמה לדגניה א במקרה, עזבתי וכמוני עוד קבוצת חברות. כי לא מצא חן בעינינו שינהלו לנו את החיים עד כדי כך.
אבל המיקום של דגניה א ליד מוצא הירדן מן הכינרת הוא אחד המקומות היפים ביותר בארץ.

בת חן191

New member
תודה מינה על הטיפ ,אני מקוה שיעזור לך הזנטיל כי הרי על כל

אחד משפיע אחרת,,,אם לא ,סהכ לא הלך הרבה כסף הרי העינים מעבר לסיכוך
שלא תהינה יבשות צריכות רטיבות הלואי ותהיי מרוצה,
כן אני טפשה שסחבתי מגיע לי,

בת חן191

New member
ועוד דבר מינה ,תעשי קומפרסים לעינים עם תה או בבונג או תה

רגיל ממש עושה טוב לעינים
תקחי שתי חתיכות צמר גפן תטבלי במימי התה החמים תשטפי בהם את העינים
וגם תשאירי את המים החמימים עם הצמר גפן הטבולים על העינים דקה או יותר

יוליקה זה דבר שאני לא מבינה -

מדינה עצמאית שלא יכולה לקבוע את הבירה שלה על דעתה היא, רק משום שהיא חשוב גם לדתות אחרות.

מי יצא לו לטייל בשיט לים הבלטי.

אני מנסה למצא לנו טיול לים הבלטי אמור לעלות טיול של 12 ימים 3.300 $ כאשר יומים ראשונים שיט בים, אחר כך יומיים טיולים, עוד יום בים עוד 2ימים טיולים וכך לסירוגין יותר על האוניה מאשר מטיילים, כאשר צריכים להתחייב 13.50 יורו טיפ כל יום האוניה לכל אדם זה יוצא לזוג עוד איזה 1000 ש"ח, נראה לי שאוותר וזאת מכיוון שצריך להרשם עכשיו ולא מבטיחים באיזו קומה אהיה בפניה יכול להיות גם קומה 3 מעל המכונות ואז יש רעש כל היום וכל הלילה, בפעמים הקודמות שלנו בקומה 9 בחדר עם מרפסת ועכשיו השתנו התנאים בטח בעקבות הדרישה הגדולה של ישראלים לייט וזאת מכיוון שהשיטה יוצא רק ביוני, רק אלוהים יודע מה יהיה עד אז עם הבריאות ובכלל.

האם הייתם עושים תכניות לש טיול לחו"ל 7 חודשים מראש ומשלמים עליו?

אני ה יו ום

מינהר

New member
ניצת, נשמע נחמד הבלטי. אבל להתחייב 7 ח'

מראש זה באמת לא מתאים כל כך בגילנו.

מינהר

New member
יהודית, הרי את יודעת שזה מאבק כוח.

לפני שהיהודים באו הנה את מי ענינה ירושלים. סתם עיירה עלובה.

יהודית, זו דרך מחשבה של פוליטיקאים מלכחי פינכה

האם ארה"ב ביקשה שמדינות תכרנה בוושינגטון כבירה ? הצרפתים על פריז? הבריטים על לונדון ?
אז מה המשחקים המטופשים הללו ?
רק פוליטיקאים חסרי עמוד שידרה יכולים להתנהג ככה.
אני לא דתי, להיפך, אבל ישנן ראיות חפציות על ירושלים במדע, כבירת היהודים מאות בשנים החל מהתנהלות אברהם על הר המוריה.

אם אברם נולד סביב 1811 לפנה"ס ועקדת יצחק היתה 1674 לפנה"ס (בהיותו בן 137 כביכול) על הר המוריה.
הרי ירושלים הינה בירת העם היהודי מזה 3691 שנים.

אז מה פתאום אנחנו צריכים הכרה בירושלים כבירת ישראל ?
רק מכיוון שערביי ארץ ישראל עברו לגדה המערבית בהוראת מפקדיהם במלחמת השחרור, עד שאלו וצבאותיהם הבלתי סדירים יחסלו את כל היהודים, ואז יוכלו לחזור לבתיהם ואף ליטול מרכוש היהודים.

אלא שהיהודים קילקלו להם את התוכניות וסרבו למות, ואז כל הערבים הללו שהפכו עצמם לפליטים, נשארו פליטים. אך ורק באשמתם הם.

פתאום הערבים בשטחים בתחילת שנות השישים החלו לקרוא לעצמם עם נפרד מיתר הערבים, כאשר הם מכנים את עצמם בשם פלסטינים, כאשר זה שם גנוב.
השם גנוב מהבריטים שקראו כך לישראל בשם פלשתינא א"י מערבית לירדן ופלשתינא ירדן מזרחית לירדן.
וגם הם לא המציאו את השם אלא הרומאים שהחליטו שצפון כנען תיקרא פלשתינא פרימה (הראשונה) והחלק הדרומי פלשתינא סקונדה (השניה)

כאשר הפלישתים הראשונים בכלל היו המינואים תושבי כרתים שנמלטו מעול המיקנים אחרי התפרצות הסנטוריני והגיעו למצרים בערך 1440 לפנה"ס (הדור הבא של הכרתיים הגיעו למצרים ב-1220 לפנה"ס והם המיקנים שנמלטו מפני הדורים) , כאשר פרעה מפנה את המינואים לארץ גרר שהוא קרא לה ארץ פלשת, הפולשים.

א. אני לא רואה כאן מה הקשר בין הכרתיים לערבים
ב. איפה הערבים בכל התיארוך הזה ? הרי מוחמד הקים את האיסלם ב-614 לספירה והחל להפיצו רק ב-622 לספירה,
ירושלים בירת היהודים מ-1674 לפנה"ס (2296 שנים) ואילו פעם שניה 400 שנה מאוחר יותר עם הכניסה לארץ בשנת 1271 לפנה"ס.
שזה כ-1893 לפני הפצת האיסלאם.....

ואם כבר נהיה קטנוניים, הרי כאשר באו"ם הצביעו על הקמת מדינת היהודים בארץ ישראל, ירושלים לא היתה בירת המדינה ? האם בהצבעה היה תנאי שירושלים לא תהיה בירת ישראל ? והאם מישהו היה שומע להם ? ממתי ארצות זרות קובעות למדינה מה תהיה עיר הבירה שלה ?

היום כל ההתחכמויות זה רק כיוון שערביי ישראל לשעבר שמהמקוריים לא נשאר דבר, קוראים לעצמם פלשתינאים וטוענים שירושלים היא בירת פלסטין ?
ולמה היא בירת פלסטין ? כי מוחמד עלה לשמים מהסלע שבמסגד אל אקצא ? והרי מוחמד מעולם לא היה בירושלים, והעובדה החד משמעית שהוא לא הזכיר את ירושלים אפילו לא במילה אחת לכל אורך הקוראן.....או החדית.....

בסופו של דבר, הכל מתנקז אצל הפוליטיקאים הרופסים שנותנים לערבים תחושה שהם יכולים לקבל הכל אם רק קצת יתפרעו ויאיימו באינטיפדה.

וגם כל הטוענים על הצורך בהליך של שלום בין ישראל לערבים בגדה, זה קישקוש מארץ הקישקושים, כל זמן שמי שישלוט בשני הצדדים הם הדתיים, שלום לא יהיה לעולם, וזה כתוב במפורש גם בקוראן וגם בתורה, והם רק מלגלגים על כל הטיפשים שמדברים על שלום שלא היה ולא יהיה אף פעם, וזה נהווה רק כלי לסחטנות.

מינהר

New member
כן, אבל אי אפשר לבלבל את הפתח והחמאס עם עובדות.

כשהם החליטו שחברון, עיר האבות ומערת המכפלה, קדושה להם, הם השיגו מהאום הכרה בה כאתר מורשת פלסטיני. הם מצליחים לשטות בעולם עם הסיפורים שלהם. ועם הנפט.

בת חן191

New member
לא בגלל שהיא חשובה לשלש דתות בגלל שהערבים אומרים שירושלים

היא בירה שלהם ,

למעלה