תקיפות מורים וסרוב משרד החינוך לפעול

תקיפות מורים וסרוב משרד החינוך לפעול

הבוקר מספרת מורה 35 שנה כיצד הותקפה על ידי תלמיד בריון שהשליך עליה שולחן, גרם לה לפציעות והיא נזקקה לבית חולים והיא מטופלת בגדורים ופיקוח פסיכולוגי.
משרד החינוך לא עושה דבר והתלמיד הבריון ממשיך להתהלך כמו מלך.
היא החליטה, ועזבה את מערכת החינוך.

הבעיה שטוענים שאלו מקרים חריגים והם בכלל לא חריגים.
הבת שלי מורה בכירה ולא פעם כמעט הותקפה על ידי תלמידים או הורים, היא מחוייבת למסור להורים את מספר הטלפון הפרטי שלה ואסור לה לסגור אותו 24 שעות ביממה כדי שיוכלו להתקשר ולבלבל את המח על שטויות ולאיים עליה וכו.

הנכדה הקטנה חוותה אלימות של ילדה מופרעת (בנות 14) ואף אחד לא עושה לה שום דבר והיא מתעללת בכל הכיתה, לבסוף הנכדה הודיעה למנהלת שמכיוון שהיא מפקירה את התלמידים לבריונות, היא מבקשת מיידית העברה מבית הספר.
וכך היה.
אה, אותה בריונית ממשיכה למרר את חיי כל הסובבים אותה, בביטחון מלא.....

היום מערכת החינוך מתרפסת בפני ההורים והתלמידים והחוצפה שלהם הולכת וגוברת, אבל לשר החינוך החרדי יש רק דבר אחד בראש: "הדתה", מיסיונריות כל הזמן ובכל מצב......

מה שזיעזע אותי והתמונה ממש לא משה מזכרוני כשהראו לפני כמה ימים איך תלמידים מפרסמים ביוטיוב בלי להתבייש כי צד תלמיד תוקף מורה....

מה זה תוקף? משך 30 שנות שירות במשטרה נוכחתי לפחות בתוצאות של אלפי מקרים של אלימות מבריונות כביש ועד רצח, אבל התמונה הזו לא משה מזכרוני.

רואים שם תלמיד בריון, עומד מול מורה בטווח של מטר, מרים את היד וחובט בפניה עם אגרוף בכל הכח והראש שלה נזרק לאחור.
כך, תקיפה ישירה ואלימה ביותר בלי לחשוש ובלי להתבייש ועוד לפרסם זאת ביוטיוב.

אני לא הייתי מוכן היום להיות מורה בשום אופן.

מינהר

New member
אסור למורה לכבות את הטלפון? מה, היא שר הבטחון?

רופא בכיר בשרותי חירום בתורנות? נו באמת..

הדסהש1

New member
רצוי ששר החינוך התעסק בחינוך יותר מאשר נקודות לבגרות..

עד שלא יקרה אסון אף אחד לא יתעורר...

מינהר

New member
בהחלט הדסה. מחקים את בנט יופי בסטירה

בטלויזיה, עם השינים הבולטות, הנגיעה בכיפה, וההכרזות הפוליטיות שלו.

למעלה