בוקר טוב. איפה כולם? עדיין ישנים?

מינהר

New member
בוקר טוב. איפה כולם? עדיין ישנים?

אתמול הכנתי פשטידת כרובית. חברות שהיו אצלי נהנו.

עולם הרחפנים

מה ששימש פעם מרגלי וסרטים דמיוניים, היום זו מציאות.

לא רק החיזבאללה גילו אותם אלא בסין למשל חברה ישראלית לטייק-אווי שולחת אוכל מוזמן ללקוח בתוך דקות ישירות למרפסת ובלי שליח שמתפתל בכבישים על קטנוע מקרטע. (החברה ישראלית).
לשאלה מתי זה יקרה בארץ, ענו שאין סיכוי.

התחלתי להתענין ברצינות בנושא הרחפנים כיוון שהיום במצבי הבריאותי יש לי בעיה שאני לא יכול להגיע לאובייקטים כמו למשל מצודות בראש ההר ללא דרך לרכב.

מזמן כבר הרגשתי בחוסר הזה במחקר שלי בכרתים (בארץ אני לא בטוח שאפעיל אותו מחשש של יירוט).

רחפן שמתאים לי מקצועית =
יכול להתייצב בלי לזוז באויר, לביצוע צילום
טס למרחק עד 7 ק"מ,
מצלמה חזקה עם יכולת גמישות בתנועת הראש לצילומים לכיוונים שונים,
כפתור לקריאת הרחפן חזרה לנקודת המוצא,
מופעל על ידי הסמארטפון משולב בתוך השלט,
מתקפל לגודל קטן ביותר כמו חצי פקט סיגריות
ועוד ועוד

אחד כזה שהוא כלי מקצועי ולא צעצוע (צעצועים יש החל מ-200 שקלים) עולה כ-6000 שקלים (אפילו ב-10 תשלומים זה לא מעט)
.
אשתי כמובן מתנגדת (אבל לה אין בעיה לבזבז כל חודש 2000 שקלים על סיגריות)
אולם החלטתי לקנות אותו כדי להיכנס לנישה שונה לגמרי בנושא הצילום, ולתת נופך אחר, כאשר במקום להשתמש בצילומי לווין בגוגל-ארץ , להשתמש בתמונות ממש .

כעת אוכל לצלם תמונות טובות ובלי לשאת מצלמה כבדה עם זום כפול 32 ולצלם רק מה שאני רואה, אלא צילומים מסביב ומלמעלה וכך להציג תמונות מרהיבות.

כי בתכנית שלי לנסוע עוד הרבה שנים לכרתים, אפילו אהיה בכסא גלגלים.....
כי על זה נאמר:"רק דגים מתים שוחים עם הזרם".....

מאיר, הצילום בעזרת רחפנים

פורח וכנראה שעובד היטב. באשר למשלוחים - אמזון עושה את זה באטלנטה וזה עובד טוב. בארץ קצת קשה בגלל הפרנויה....

יוליקה

Member
מנהל
בעלי "מת" על הרחפנים...

כבר לפני כשנתיים רכשנו לילדים...
לפני כחצי שנה הוא הזמין דרך עלי אקספרס... זה הגיע, אבל
משרד התקשורת הערים קשיים בקבלת אישור... אז הוא החזיר אותו.
אבל עדיין לא ויתר על רכישה...

אז, זהו. קניתי היום רחפן מקצועי

כזה שמתאים בדיוק למטרותיי (שהן לא מעטות) כולל רחוף במקום לצילום, טווח 3 ק"מ, אמין, קל להפעלה, זמן רחיפה 27 דקות, מצלמה מובנית מעולה עם אפשרויות הטיה לכל כיוון לצילום וידאו/סטילס/סלפי לפי תנועת יד.

לרחפן שלט שאתה משלב בו את הטלפון שלך והוא טס עם תקשורת GPS ולא ווי-פיי כך שלא משנה איזו תקשורת יש בסביבה.

כעת מה שצריך זה לעבור הדרכה מקצועית (300 שקל) והכל בסדר.

לגבי רשיון, נאמר לי במפורש שאין צורך אם אני קונה לצורך שימוש אישי, אם אני מתכוון לעסוק בזאת באופן מקצועי, אז כן צריך רשיון ופה מגיעה התיחכום המכוער של משרד התקשורת לידי ביטוי.

הרחפן עצמו DJI MAVIC PRO מתקפל לגודל של 10 על 20 ס"מ.....

יוליקה

Member
מנהל
כל הכבוד!! גם אנחנו היינו היום בחנות

ממה שפרטת, זה בדיוק מה שבעלי מחפש, מצאנו, אבל אז המלאי
יגיע רק מחר.

אצלי הוזמן מהיבואן ויגיע בשליח הביתה מחר

תמיד כשאני רואה אנשים מבוגרים עוסקים בטכנולוגיה בין אם זה כתחביב או מקצוע, אני ממש שמח.
אדם פעיל שמפעיל את המח, הוא אדם חי ובריא וחושב.

ולא רק זה, אלא זו הוכחה לרמה האישית שלו. אני מזדמן פעמיים בשנה לסניף ארגון השוטרים, ומוצא שם אולם מלא מפה לפה בגימלאים שכל עיסוקם הוא לשחק בקלפים (לא שהם מבקרים למפגשים, אלא זה כל עיסוקם) , זה ממש פאטתי.

אני זוכר כאשר הגשתי את התוכנית למיחשוב המבצעים בתל אביב (מוקד המשטרה טלפון 100 של גוש-דן ומרכז המבצעים) צחקו עלי לאורך כל הדרך, אבל החל מ-1991 מוקד 100 ממוחשב, ותוך שנתיים-שלוש כל המשטרה מוחשבה בעיקבותי, כולל החלפת כל מכונות הכתיבה במעבדי תמלילים !!!
ואני זכיתי בפרס-ייעול ענק ומסחרר של..... 500 שקלים.....

אני התנגדתי למיחשוב הניידות כיוון שזה מסיט את תשומת הלב של השוטר למסך, בעיקר כאשר בחלק גדול מידי של הזמן יש בניידת שוטר אחד בלבד שגם נוהג, גם מדבר בקשר וגם עוסק במחשב.
קצין בכיר ליגלג עלי וטען שאני מפחד מקידמה.
הוא לא כל כך הבין למה כולם צוחקים עליו צחוק פרוע.....

מינהר

New member
יוליקה, אני צוחקת. גברים הם כמו ילדים בנושא

של רחפנים ושאר צעצועים?

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לשבוע חדש

לא...אנחנו כבר לא ישנים - אני כבר ביקרתי במרפאה לבדיקות תקופתיות.
פשטידת כרובית זה מעדן!!
גם אני עשיתי... בנוסף לכרובית מטוגנת...

בת חן191

New member
בן 50 נחנק מאכילת ז"חנון

מה לא יותר טוב מסופגניה??

די לא יפה לצחוק,,זה טרגי
האמת ,אני אפילו כדור לא מסוגלת לבלוע,,מרסקת יש מכשיר מיוחד לריסוק כדורים

מאחלת לו הבראה במהרה

בת חן191

New member
בקשר לרחפנים לא מתחברת אליהם

אבל באמת יכול לעזור למי שזקוק להם,

יוליקה

Member
מנהל
דוד ביטן נקרא לחקירה בלהב 433

במשטרה חושדים כי בכיר בארגון פשע סייע לכיסוי חובותיו - וביטן קידם בתמורה את ענייניו.
צמד הדודאים כל הזמן טוען שחוק ההמלצות הוא לא בעד נתניהו... אבל הבוקר כשנקרא ביטן לחקירה אמר ח"כ אמסלם, המקדם עם ביטן את חוק ההמלצות: "מנסים לטרפד את החקיקה. צבא עצום התגייס להפלת נתניהו"
טיפש, כבר אמרנו??!!

מינהר

New member
יוליקה יש לי 2 חברות שמעריצות את נתניהו,

ובטוחות שהכל זה מזימות של השמאל. ואסור לידן להגיד עליו מילת בקורת.
אבל-- אל תשכחו כולכם, ששאר הפוליטיקאים הם גם כן לא צדיקים. והכוח משחית את כ ו ל ם. כולל כחלון, שעוד לא בטוח איפה הפרוסה שלו מרוחה.

יוליקה

Member
מנהל
מנסים לחפש על לפיד שחיתות...

היום קראתי שהוא התמנה להגיש תכנית בטלויזיה כשאביו טומי לפיד היה יו"ר רשות השידור... רק שקצת התבלבלו להם התאריכים...

טומי לפיד - ב-1979 מונה למנכ"ל רשות השידור, וכיהן בתפקיד זה עד 1984.
יאיר לפיד - ב-1993 החל להנחות את "סופשבוע", תוכנית האירוח המרכזית של הערוץ הראשון, ששודרה בליל שבת. בשנים 1995–1997 הנחה את התוכנית "סוגרים שבוע" באותה המשבצת.

הקשר היחיד שיכולים לקשור את יאיר לפיד זה לארנון מילצ'ן - בשנת 1997 לפיד עבר לגור בארצות הברית לאחר שהתמנה למנהל מחלקת הטלוויזיה בחברת ניו ריג'נסי של המיליארדר ארנון מילצ'ן.

ערב נעים לכולם, רק עכשיו התפנתי להיכנס לפורום.

הייתי עסוקה בבוקר באקו לב, שזו בדיקה מאוד לא נעימה מורחים גליצ'ה על החזה
וצריך להפסיק לינשום בקיצור כל מה שקשור לבדיקות זה לא בשבילי,

יש לי שאלה ואשמח עם מישהי יודעת
אם יוגורט שכתוב עליו bio בלבד זה יוגורט שמכיל פרוביוטיקה?
הדיאטנית אמרה לי לאכול יוגורט עם פרוביוטיקה אבל זה בא במיכלים גדולים ובמיכלים הקטנים כתוב רק bio, אז אם מישהי יודעת אשמח שתענה לי.

בת חן191

New member
הלואי וכל הבדיקות תהינה כל כך קלות כמו אקו לב

זה ממש כמו בדיקת הריון
רק לא בבטן
איו צורך לשתות כלום, שוכבים והאחות סורקת את החזה
קצת ז"יל מה קרה בציק מנגבים לא כואב ולא כלום
יש בדיקות פולשניות שזה משהוא,נורא,

בביו יוגרט יש חידקים טובים גם כתוב על גבי המיכל ,,נדמה לי חידקי אצידופלוס
בכל חברה יש חידקים אחרים של חידקים טובים אפשר מידי פעם להחליף את חברת הביו יוגורט,

בת חן191

New member
גם צילומי רנטגן אומרים לא לנשום דקה,,גם תרגילי התעמלות

של נשימה ושאיפה מחזיקים את האויר ולא נושמים דקה
מה הבעיה??

למעלה