בוקר טוב לאחר החגים.יום שישי ה 13.

הדסהש1

New member
בוקר טוב לאחר החגים.יום שישי ה 13.

יש אנשים שמאמינים לאמונות טפלות בקשר ליום זה..אני מאלה שתמיד הזהירו
אותי מתאריך זה.לכן אני היום בבית ולא יוצאת עד מחר.בעבר קרו דברים לא נעימים בתאריך זה.זה מושרש בי...

יוליקה

Member
מנהל
אני לא מגלה לבעלי את התאריך

אנחנו צריכים לנסוע לנצרת למרכז המזון... הבית ריק!!

יום שישי ה-13 בחודש

מישהו יודע מדוע זה יום כל כך מפחיד?
עד כמה שזכור לי מנעורי כימאית בגדנ"ע ים, ה-13 בכל חודש הוא יום הולדתו
של נפטון אל הים והימאים נוהגים לחגוג ביום הזה.

arye9

New member
זכרונך נכון

ב"שלוש עשרה" דן הרים עוד כוסית,
ולפתע הגיחו ספינות המשחית:
אך דני אמר: "מעלש, נסתדר"
וזמר עליז כה זימר:
שושנה, שושנה, שושנה...

אבל לא יודע למה נבחר ה 13 לחודש להרמת כוסית

oritta17

New member
13 = י"ג ועל פי המסורת היהודות מסמל הרבה מזל ,

13 המידות, לפי הפרשנים, הן שלוש עשרה מידות הרחמים שבהן מתגלה הקב"ה,
שלוש עשרה מידות שהתורה נדרשת בהן, שהם עיקר היהדות.
&nbsp
מספר 13 נחשב למספר מזל ביהדות, לכן חוגגים בגיל 13 בר-מצוה לכול נער יהודי.
&nbsp
&nbsp
לעומת זאת,הנצרות מייחסת למספר 13 מזל רע ,וזאת,בגלל שזה התאריך של הסעודה האחרונה המפורסמת, שבה הכריז ישו שהוא בן האלוהים, המשיח ,
והודיע שבא להביא את הגאולה הסופית ומלכות השמים.ואז הוסגר ישו לרומאים על ידי שליחיו שבגדו בו, ונצלב על ידי הרומאים.
ומאז אותו מועד הסעודה האחרונה -ועד היום ,נחשב המספר 13 ליום הגרוע מכול,
בקרב הנוצרים.

יוליקה

Member
מנהל
זה מפני שליהדות ולנצרות גירסאות שונות

בארה"ב אין קומה 13... גם בנין ברחוב אין...
אצל היהודים ה-13 הוא מזל!!

שבוע טוב, תגידו פרימיטיבית, תגידו

מה שתרצו, אני מאמינה בעיניו הרע, הפייסבוק שלי מלא חברים ומל סיפורים, אתמול גמרתי להעלות פוסטים, אנחנו החיילים, יש לנו המון חברים שמשחקים שפתחנו, וכל ארוע אני מעלה בפייסבוק עם תמונות, 3 ימים לפני ראש השנה העלתי פוסטים בפייסבוק כמו כן כל ימי החדשות, 3 ימים לפני החג אושפזה בתל השומר עם ארוע מוחי קלה, רק אחת פה בפורום ידעה, ערב חג סוכות התעוררתי בבוקר עם כאב ראש נוראי, קיבלתי טיפול וביקשתי לנסוע הביתה, אתמול בערב שוב קיבלתי חום 39.9 ועכשיו בעלי הלך לקנות לי אספירין נוזלי, כי הראש מתפוצץ, אז קצת עין הרע הגיל ויש לי שישו ושמחו בגוף ובנשמה

יוליקה

Member
מנהל
על זה אומרים במחוזותינו "צרות באות בצרורות"

החלמה מהירה ושלמה!!!

לאף אחד לא צריכה להיות בעיה עם האמונות התפלות שלך.

מכסימום זה יצחיק.

לפחות את לא מאלצת את הציבור להאמין בזה, כמו שהחרדים עושים הכל להפוך את כל הציבור לחרדי ולהאמין באמונות ההבל שלהם ולהיות כמוהם, עם של עבדים.

"אני לא מכריח אותך להיות כמוני, ואתה אל תכריח אותי להיות כמוך".....
רק שאצל החרדים זה לא עובד, והם יעשו הכל כולל שקרים והונאות ועבירות פליליות כדי להשפיע על אנשים להיות אידיוטים כמוהם ולהאמין בשטויות שלהם, וזה לגמרי חמור בהרבה מאמונות תפלות.

בת אל57751

New member
קצת אמפטיה לבן אדם חולה,,,,תהיי בריאה , ושכל אדם יהיה בריא

חרף הדיעות שלו,

הדסהש1

New member
בקשר ל 13 יום שישי -אני הייתי צריכה ללדת

את ביתי ה 4 בניתוח מוזמן והוא נקבע ליום שיש ה 13.
התביישתי לספר שאני מפחדת מהתאריך...והילדב יצאה עם אפגר 0 על סף מות
והרופא המנתח עזב אותי וטיפל בילדה ובי טיפלו במנתח הזוטר.מסתבר שהיא קיבלה מההרדמה שלי יותר מידי..וזה נודע לי בעקיפין..כי בבית החולים לא רצן לספר את האמת..בדרך לא דרך זה נודע לנו...אז עשו קייסרי בהרדמה מלאה...

בת אל57751

New member
הדסה את באמת מאמינה בגלל התאריך?? אני חושבת

שזה רק מקרה,,,אבל לא מזלזלת במה שאת מאמינה

יוליקה

Member
מנהל
אמא שלי ע"ה נולדה בתאריך

של שלישיות

13.03.23
כמובן שאחת לכמה חודשים זה נפל על יום ששי....

ואני נולדתי ביום כיפור.....

אולי זו הסיבה שאני לוקח הכל יותר בקלות, מצחיק את אשתי כל הזמן, וגם אם אני כועס על משהו (אתם יודעים כבר על מה...) או כועס על איזה נהג שלא יודע לנהוג, אני לא לוקח ללב, יש לי עליו מספיק עומס...
,

וכן, איכפת לי, אבל לא אעלה על בריקדות, עשינו זאת מספיק כשהיינו צעירים (אשתי הקימה את "נשות השוטרים", ראה מישהו באוטובוס שידעה שהוא דרוש ורדפה אחריו, אני הייתי מזכיר איגוד השוטרים, עשיתי "צרות" רבות לפיקוד כיוון שלא הייתי "יס מן" ואי אפשר היה לעשות לי דבר כיוון שפעלתי בדיוק כחוק ולטובת הציבור)

ודווקא ברוב המקרים אני צוחק מכל מיני דברים , בגילי אין מה לקחת ללב, צריך לחיות את הרגע.....

לגבי התאריך הזכרת לי:
אשתי נולדה 1.8.50
כשהכרתי את אשתי היא היתה בת 18.5
התחתנו 18.5.69

בקשר לכאבי ראש כבר הייתי מומחה

(כאבי הראש עברו לי לחלוטין אחרי אירוע הלב.....גם כן שמחה...)

תנסי עם אופטלגין, אבל רק נוזלי, לא כדורים.

אם כאבי הראש קשים ולא משהו קל, לוקחים 50 טיפות (שווה לשני כדורים), אבל כל הענין הוא לא להמתין שאולי זה יעבור, כי זה לא עובר, אלא ממש איך שמרגישים שזה מתחיל, ואני בטוח שאת מרגישה שזה מתחיל. התגובה של האופטלגין הנוזלי היא כמעט מיידית.

גם לא צריך מזלף, מורידים את הפקק (הפתיחה בלחיצה כדי שילדים לא יפתחו) של הבקבוק, הופכים מעל כוס, סופרים את הטיפות, מוסיפים מעט מים (2-3 כפות) , מערבבים ושותים. קצת מר אבל אמור להשפיע די מהר.

אזהרה = לא לקחת אופטלגין בפחות מארבע שעות בין פעם לפעם.

למעלה