מוזר ביותר שלא מתחילים שירשור חדש,

מוזר ביותר שלא מתחילים שירשור חדש,

כך אתמול וכך היום, היתכן שאני טועה?

יש לזה סיבה?

יוליקה

Member
מנהל
אז הנה פתחת - בוקר טוב לחג שמח

כשעונים על שאלה מאתמול... אז עונים מקום שם שואלים.
לעיתים פותחים שרשור חדש בערב, ואז אני מעבירה לשרשור הקיים.
זהו...החג האחרון בשרשרת החגים הפותחים את השנה...
האיזור שלנו מתוייר מאד והפקקים ניראים עד למרחוק....
אנחנו ניסע בערב בכיוון ההפוך נחזיר את הנכדות לסבתא השניה
ברמת השרון....
ושמחת בחגיך - והיית אך שמח!!

היינו תמול בערב בסרט פוקסטרוט,

הזדמן לנו לשבת ליד מיכל דליות (סופר נני), שאלתי אותה זאת את? ענתה לי כן זאת אני, התגלתה כידידותית עד מאוד בלי שום מניירות של כוכבת על או דמות טלוויזיונית, התפתחה שיחה מאוד נעימה בין הבעלים וביננו הנשים מין סמול טוק שכזה, היא סיפרה שנמאס לה לנסוע לאירופה, סיפרתי לה שהיינו בסרילנקה ומאוד נהננו, התענינה עם איזו חברה וכו' וכו' , סתם רציתי לשתף אתכם בחוויה לפגוש אנשים שלא מכירים ומיד מוצאים ערוץ תקשורתי.

קצת על הסרט, את מירי רגב אני לא אוהבת ולא אכתוב פה למה, כי 100 אנשים 100 דעות ולא בא לי שמישהו יחלוק עלי או להיכנס לויכוח חסר שחר, אבל לגבי הסרט הזה היא צודקת, התגלנו כשונאים את עצמנו וכבר מזמן נאמר "האדם הוא האוייב הגדול של עצמו" וזאת מכיוון שמראים שם עלילה שמאוד מפחיתה מכבודינו בכלל ומכבודו של צה"ל בפרט, ועצוב אם כך אנחנו נראים בעיני העולם כי כך הצגנו את עצמו בסרט, מתביישת במי שעשה סרט שכזה ומראה אותו ברבים אפילו אם זו האמת שלנו, לפעמים מותר להתבייש באמת.

אל תלכו לסרט, אין בו כלום מעניין, גורם רק למפח נפש ועצבות.

על זה נאמר: זה ההבדל בין חופש הביטוי לחופש השיסוי

אני לא ראיתי את הסרט, אבל לפעמים מתוך תפיסה מעוותת של חופש הביטוי, מרשים לעצמם לעשות דברים , בעיקר לא נכונים, העיקר להיראות חדשניים ועכשויים, כמו כאלו שבחו"ל מכפישים את שם המדינה בלי להסס.

לא צריך להסתיר את האמת, אבל גם לא להפוך כל אירוע לפסטיבל נגד המדינה.
וןלא כל התנגדות להתרחשות הופכת אותו לפעילות נגד חופש הביטוי.

ואני מתייחס באופן כללי, כיוון שכפי שאמרתי, לא ראיתי את הסרט.

סרט על קידמה, משרד שלם עובר לטלפון ומחשב.....

נימה3

New member
ראיתי את הסרט ודעתי שונה לחלוטין

זו האמנות שמראה את המציאות בלי כחל וסרק או דוקא עם כחל וסרק והעובדה שזה מרגיז אנשים סימן שזו תמונה די מדויקת. כדאי שנהיה מודעים להתנהגות שלנו להויה שלנו לנורמות שלנו, אלה אנחנו ואם אנחנו מתבישים להסתכל במראה זו בעיה שלנו או אולי כדאי לנסות לשנות משהו?למרות שסרט לא מתפקידו לחנך. הוא מראה מציאות בעיני האמן.
\
ובאשר לשרת התרבות שלנו אני חושבת שמותר לנו לדרוש ממנה שתראה קודם את היצירה בטרם תחרוץ דעה כל כך נחרצת ותבטל תקציבים ועוד כל מיני גזרות טוטלטריות.

הסרט מזעזע בתוכנו וצריך לב של אבן

וסאדיזם מיוחד על מנת להגיד עליו שהוא ראוי לצפיה, מעבר לזה שיש קטעים
בלתי מובנים לחלוטין מה רצה הבמאי להגיד, אילו הייתי רואה את הסרט בטלוויזיה בודאות הייתי סוגרת את המסך כי הוא גם מאוד משעמם.

אני לא באה להתווכח פה עם אף אחד אם אהב או לא אהב את הסרט, סיפרתי את מה שאני ראיתי בו ואת מה שאני הרגשתי כלפיו.

לא כל מה שאפשר, גם ראוי לעשות

מי שמפיץ חומר שיקרי נגד מדינת ישראל הוא תומך במחבלים ובוגד במדינה.

אני לא ראיתי את הסרט, אבל ראינו כבר פעמים רבות מידי ישראלים משמיצים את המדינה בחו"ל ובכך תומכים בשונאי ישראל.
למשל אני זוכר ישראלי בחו"ל שמילא בריכה בצבע אדום ושם שלט "ישראל" כאילו כל ישראל שטופה בדם.
או החרדים שהתחברו לערפאת או לפריץ הפרסי, כיוון שהם נגד המדינה.
אלו דברים מאוסים, ועברו מחופש הביטוי לחופש השיסוי.

הבעיה עם שרת אי תרבות, (זאת- רגע,רגע,רגע,רגע,רגע.....) שאין בה קורטוב של תרבות, שיש לה חוצפה וטימטום מוחלט להחרים סרט מבלי שנוכחה בו פיזית.

ואגב, עד היום אף אחד לא מספר מה יש בסרט הזה שהוא כל כך בלתי רואי. אין שום ספק שאני לא אלך לסרט הזה רק להיווכח אם הוא בלתי ראוי (אני לא הולך לקולנוע כבר עשרות שנים)

הסרט יש סצנה שבה יושבת משפחה ערבית בתוך

רכב במעבר גבול, בודקים להם את ניירות ולפתע נופת פנית מתוך הרכב ואחד החיילים צוער "רימון" ואז כל החיילים עבדת מעבר הגבול יורים במשפחה והורגים אותה, כאשר נפל מהרכב פנית של שתיה קלה, לאחר מכן הם מזמינים שופל, או דחפור מרימים את המכונית על תושביה ההרוגים ומדרדרים אותה לתוך תהום, להעלים עובדות.

זה קטע נוראי ביותר.

למעלה