בוקר טוב עם שבוע חדש - שמים סוף להתעללויות??

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב עם שבוע חדש - שמים סוף להתעללויות??

בכל פעם כשמתגלים כאלה התעללויות אני מזדעזעת...
בבית האבות אין מטפלות רק מטפלים???
מה פתאום גברים מפשיטים את הקשישות?? ברור שהיא מתנגדת
שיוריד לה את המכנסיים... איפה המטפלות??

וההורים החרדים שמתעללים בבנם בן ה-4...
לא שזה לא קורה אצל חילונים... אבל אצל חרדים זה קורה
בלי שאף אחד יהיה מודע למעשים כי הם ממודרים....
המעשים הזוועתיים האלה ...איפה שירותי הרווחה???

יוליקה

Member
מנהל
זה מה שכתוב באתר הבית של בית האבות

זה מה שכתוב באתר הבית:
הצוות
צוות הבית הוא צוות מקצועי גדול, מיומן בטיפול בקשישים, חם ומסור. הצוות שומר על קשר הדוק עם בני משפחות הדיירים ומעדכן אותם בכל שינוי בריאותי או תפקודי. האווירה בבית, בזכות הצוות המסור, הינה אווירה משפחתית שמחה. צוות הבית כולל רופאים מומחים בתחומי הגריאטריה והפסיכוגריאטריה, אחיות, פיזיותרפיסטים, עובדים סוציאליים, מרפאים בעיסוק, עובדות תעסוקה, מדריכים בחוגים, עובדי הסעדה, ספרות וטיפוח, ניקיון ותחזוקה. הצוות שומר על קשר הדוק עם בני משפחות הדיירים ומעדכן אותם בכל שינוי בריאותי או
תפקודי ???? שקרנים!!!!

הכרתי פעם מישהי שעבדה במקום כזה

מסיבה כל שהיא הגעתי אליה לעבודה (בחולון) , ולמרות שבחיים שלי הייתי באלפי בתים בין אם כחוקר או כסייר, נדהמתי למזבלה הזו ולעליבות עם ריח שתן לכל הכיוונים ואנשים עלובים שבעלובים זרוקים בחדרים או בכסאות גלגלים יושבים בוהים או ישנים, וכל מה שהם עושים זה להמתין למוות.
לך תדע מה הם היו בעברם וכעת זקנתם מעליבה את נעוריהם.

שאלתי אותה למה היא עובדת במקום כזה, והיא טענה שהיא זקוקה לכסף.

בחזרי לתחנה הגשתי ידיעה פלילית בקשר לבית האבות הזה, ושמעתי כעבור מספר שבועות שהמקום נסגר.

הדסהש1

New member
חמותי ז"ל היתה בבית אבות פרטי..ושם התגלתה

הזועה..לאחר חקירה נעצרו בעלי המקום והחוסים הועברו למקומות אחרים...
זה היה כבר לפני 20 שנה...

נימה3

New member
אני חיבת לומר שהמקרים האלה מעלים חרדה בלבי

כי אי אפשר לדעת לאן אנחנו עלולים להתדרדר. אמנם אני סומכת על המשפחה שלי, אבל יש מצבים שאני מכירה שהמשפחה יכולה לבקר אבל לא יכולה לטפל בבית. בכל מקרה כסף יכול לעזור בכל מקרה.

אשתי ואני החלטנו שאנחנו לא יוצאים מהבית

מכסימום אפשר לבקש סיוע מביטוח לאומי.

כעת הראו בטלויזיה את מעצר החשודים בבית האבות שהתעללו בחוסים, ושמעתי אותה צועקת.
שאלתי מה קרה ? היא היתה בשוק,
היא זיהתה את האשה שדיברה כבת דודה שלה, נחמה, כי הסתבר לה שאחת החוסות שהוכתה היא דודה שלה מחיפה חולה באלצהיימר, ומי שגילה את הפרשה והכניס את המשטרה לתמונה היא הבת נחמה שהיא שוטרת בחיפה (התפרסמה כשייחד עם בן זוגה לניידת תפסו בחיפה מחבל לפני כשנתיים) שמבקרת אצלה לפחות פעמיים בשבוע.

בגילי אני משתדל למצות את מה שאני יכול בחיים, אבל אף אחד לא יודע מה יכול לקרות לו מחר.....
למרות זאת אני משתדל להיות אופטימי.

למעלה