בוקר אור לא יכולה לשמוע את הצהרותיו של ביבי.

הדסהש1

New member
בוקר אור לא יכולה לשמוע את הצהרותיו של ביבי.

תדמיתינו בעולם לא טובים נוחך מינויו של ליברמן..והחתימה
עדיין מתעכבת בגלל דרישות כספיות

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב הגשם שהובטח עדין לא הגיע

היאוש משתלט לאט לאט... אני מודאגת מאד...
תראו מי משתלט על המדינה

וגם אראל מרגלית מדאיג אותי... התמודדות עם אובססיה??
האיש אינו מבין שבאובססיה הוא לא יזכה בתמיכה ההתיישבות העובדת...

מכונת הכסף החרדית עושה מליונים......

מידי פעם מכריזים החרדים על מבצע מיוחד של משהו "קדוש". (מתחיל להיראות כמו אצל הנוצרים להם יש 365 קדושים, אחד לכל יום...)

בפעם שעברה זה היה מזוזה מקבר רחל, מזוזה קדושה בהשראת רחל אימנו ועל קלף בנוסח סודי שרק המקובלים יודעים, שרק 200 כאלו מכינים המקובלים בקבר רחל, ועובדה שיש לזה ביקוש כי בכל שנה נמכרים לפחות 6000 מזוזות (נסלח להם שהם לא יודעים חשבון, הרי הם לא לומדים לימודי ליבה.....)
כמובן שזה לא בחינם אלא בתשלום של רק 84 שקלים לחודש למשך שנתיים, משמע ה-"לקבל" הזה עולה לך 2016 שקלים......

השנה, ישנו "הנר הקדוש" בקבר רבי שמעון בר יוחאי, ומדובר ב-:"הנר הקדוש הינו נר מיוחד אשר מכינים המקובלים משיירי נר התמיד הדולק למעלה מ-400 שנה במערת רבי שמעון בר יוחאי אשר בהר במירון".
"בימים אלו מחלקים המקובלים את הנר הקדוש לכל מי שזקוק לישועה" ומצורף מספר טלפון בו ניתן לקבל את הנר הקדוש.

הכותרת אומרת ש-"מליון איש ידליקו את הנר הקדוש" , מכאן, שנס פח השמן בבית המקדש לא היה אירוע חולף אלא הוא עדיין איתנו.
מנר התמיד שבמערת הרשב"י יוכלו להכין מליון נרות לאנשים !!!!!!

מה שחסר כאן הוא רק קולות תופי הטם-טם ברקע.....

טוב, איך מקבלים ?
התקשרתי לטלפון ובקשתי פרטים =
מסתבר שאתה מוסר שם מלא ובאיזו ישועה מדובר. אז השם נמסר ל-4 צדיקות המתפללות עבורו בלילה, כל לילה (עומדות עם רשימת אלפי שמות עם תפילה לכל אחד? שוב ענין לימודי הליבה דופק אותם, אם יקדישו לכל שם אפילו רק דקה, הרי מליון אנשים זה מליון דקות, שהם 16.666 שעות שהם 694 ימים שזה כמעט שנתיים. אז איך אפשר לעשות זאת כל לילה ?....)

בנוסף לכך אתה מקבל
1. את הנר הקדוש
2. 4 תפילות שיתפללו עבורך כל השנה
3. כוס יין
4. קמיע של הרשב"י (צריך לנשק אותו ?)

כל זה יגיע באמצעות שליח.
כתוב "מקבל" אז מה ? זה לא בחינם כמובן והמחיר 84 שקלים למשך שנתיים, משמע בסך הכל 2016 שקלים.....

משמע מליון איש כפול 2016 שקלים הם - 2.016.000.000 (יותר משני מליארד שקלים) תוריד מזה כמה שאתה רוצה עבור השליחים המביאים לך הביתה את הפריטים, כמובן כולם בהתנדבות ויש רק הוצאות דלק, וייצור הנרות והקמיעות וקניית היין......

מי שרוצה לעשות כסף, שילמד מהחרדים.

אנקדוטה:
אלמוני חכם המציא שזו תהיה ברכה למי שיענוד חוט אדום על פרק היד.
צוחק מוכר החוטים בעמוקה (שם כביכול הקבר של יונתן בן עוזיאל, אלא שבמקור זהו קבר ערבי "שייח עבד", הקבר מוכר לנו מילדות) : הוא קונה סליל חוט רקמה אדום ב-5 שקלים, ומוכר אותו בחתיכות ב-5000 שקלים.....

מינהר

New member
מאיר, תעשית הכסף הדתית - דבר ידוע.

אשרי המאמין.
אני קוראת ששרי אריסון מוכרת את אחזקותיה או חצי מהם בבנהפ לחברת השקעות זרה. כולל פרמית שליטה.
הזרים כבר יחלבו אותנו טוב.
והמלח- היא בעל מונופול על יצור מלח. אך יש פיקוח על המחיר-- 2 שח לקג.
עכשיו רוצים להסיר את הפיקוח. מה הטענה כאילו? המלח מוצר מזיק. חוצפה אמיתית. שרי תרויח ואנו נשלם.

מינהר

New member
ליברמן מתעקש על קצבאות לעולים מרוסיה

וגם סיוע במשכנתאות.
כל הכבוד לו על ניהול מומ.
אם החרדים סוחטים הון כדי להיכנס לקואליציה- למה שהוא לא יעשה אותו דבר?
ואנו נשלם עבור שניהם.

ניומה

New member
ליברמן מתעקש גם כחלון מתעקש

ואני כבר שומעת עוד כל מיני עולים חדשים וותיקים שגם הם לא נהנים מפנסיה הגונה רוצים לחבור לדרישה הזו. כחלון מתעקש שהתוספת צריכה להיות כללית ולאו דוקא לעולים מרוסיה.
אני כבר קוראת תלונות מותיקים איך זה שמהגרים מקבלים פנסיה ואנחנו הותיקים לא. ובקיצור עוד אי אפשר לחתום על המוגמר.

מינהר

New member
למה כחלון "הצדיק" לא התעקש בעניין קצבאות

בטלני הישיבות?
אולי כי הם מזרחיים בעיקר ופה מדובר בעולם מרוסיה ?

ההבדל ברור וחד משמעי

ולאו דווקא בענין מזרחיים ואשכנזים.
הקשישים מרוסיה אינם נוגעים לנתניהו בכלל, ואילו לחרדים הוא צריך ללקק לאורך לרוחב ובאלכסון כדי שיצביעו לטובתו.

כחלון מתעקש לא לציית לנתניהו ? הסצנריו ידוע - שיתחיל לארוז.....

יוליקה

Member
מנהל
עצוב לי

איך שינתה את פניה המדינה שלי... מה עשיתם לה?? איך אתם מעיזים להשתמש באותיות מ.ח.ל איזה ליכוד הוא זה??? מה לו ולמייסדי הליכוד??? למעט בני בגין,
לאף אחד מחברי הכנסת מהליכוד אין שום קשר לליכוד...בדיוק כמו שלאף אחד במחנה הציוני אין קשר לאותיות א.מ.ת.!!!
עומד אופיר אקוניס ומצטט את יצחק בן אהרון שהתבטא למחרת תוצאות הבחירות ב-1977...
אופיר אקוניס!!! אתה היית בן 4 כשזה קרה - באיזו זכות את משתמש בזה....
אם כך בוא ואזכיר לך התבטאות אחרת שלכם...
בועידת הליכוד שהתקיימה בפתח תקווה ב-1981 לקראת הבחירות והיתה מהועידה הכי סוערת שהיתה... יצאו הצירים בסלוגן:
"היום זה ותיקי המעברות נגד ותיקי המחתרות "
איפה היית אז מר אופיר אקוניס??? אפילו בר מצווה עוד לא היתה לך!!!
אז באיזה זכות אתה משתמש בביטויים מ-1977 - מי אתה שתלגלג כך על תוצאות בחירות במדינה??? הרי שיניתם טוטאלית את פרצופה של התנועה והיום מי שמצביע לליכוד זה אכן וותיקי המעברות - מחקתם טוטאלית את ההסטוריה של התנועה... ואין לכם שום זכות להשתמש בתמונתו של מנחם בגין - כי ההדר שלו נמחק לחלוטין ע"י אנשים כמוך!!!

מינהר

New member
ויוליקה, אזכיר לך למה שרון עזב את הליכוד-

ניתקו לו את המיקרופון בועידות 3 פעמים ע-י ברברים למיניהם.
אמר הבן שלו גלעד בראיון השבוע.

ניומה

New member
שרון עזב את הליכוד כי רצה את ההתנתקות

וידע שעם הליכוד הוא לא יצליח כמו שבגין הביא את דיין וויצמן לממשלה כשרצה לעשות שלום עם מצרים, כי עם הליכוד לא היה מצליח.
מסקנה? הליכוד הוא מכשול לשלום.

יוליקה

Member
מנהל
גם אני עזבתי... אבל לא בגלל מכשול השלום

וזה נכון גם על העבודה...
את המדינה הקימו תנועות שהפכו למפלגות...
אם אין לכם עבר אין לכם גם עתיד...

למעלה