שבת-השעה 6:30, אוגוסא ואצלי יורד גשם

שוב לא מדוייק

אני חולה-לב שבולע 10 גלולות ביום, אשתי חולת סוכרת שבולעת 13 גלולות ביום ומזריקה אינסולין , שלשום קניתי לנו תרופות את המנה החודשית, וזה עלה פחות מ-400 שקלים.
יש לנו ביטוח למקרה של בעיה סיעודית, ובכלל, בזמן השירות שילמתי כ-52% סך כל המיסים, והיום רק 23%.
אני צריך מידי פעם איזה ציוד למחשב, נוסע לחו"ל לפחות שלוש פעמים בשנה, וגם חוסך כסף לימים אחרים.
ולא, אנחנו לא רעבים ולא חסר לנו שום דבר סביר.

הענין של ההתנדבות היא הבחירה של מי שרוצה להתנדב, לא רוצה לא מתנדב, אין אונס. אף אחד לא דורש ולא מאלץ.

למה לא בדקת לה את השיניים לפני החתונה

זה לא רציני לקנות חתול בשק.
אבא שלי תמיד היה בודק את השיניים של הפרדות\סוסים לפני קניה.

נדירון מצויי, תגיד לי , לא התפקשש לך

0 (אפס) אחד מידי?????? במחיר כזה אולי שיפצו לאשתך את השיניים ביהלומים???? מחיר הכי גבוה בפרטי ,לעשות זוג שיניים תותבות עולה 10.000 (עשר אלף) ש"ח !!!! ואם הייתה מזמין בעמותה לבריאות השן,
היה עולה לך רק 5.000 (חמש אלף) ש"ח !!! ועוד היו באים אלך הביתה לקחת מידות ולעשות אח"כ התאמות !!! כל מבוגר
מעל 70 שנה ,יכול לפנות אל העמותה ולבקש שיבואו אליו הביתה להזמנת שיניים תותבות .

בענין מחירי השוק, לכל אדם יש את הזכות לברר מחירים ! וכל סוחר יכול לבקש כמה שהוא רוצה, כי אין פיקוח על מחירים, הפריירים רק מתחלפים ומשלמים !!! אינני מדברת על מחירים של עוד שקל או פחות, תבררו מחירים!
הלכתי לקנות מיקרוגל, עברתי כ-10 חנויות, גם כאלה שהם מפרסמים שהם זולים, בסוף קניתי מיקרוגל שבכל מקום בקשו עבורו, 600 ש"ח , ממש בחנות האחרונה, גם שם היה אותו מחיר, הצעתי לו מחיר של 400 ש"ח , אם לא אני הולכת, הוא עשה כמה רגעים חושבים, ואמר בסדר ! עכשיו יש לי מכשיר לתפארת הכיס !!!

ממש לא התפקשש לי

לא בשיניים מפלסטיק מדובר כי אם בעקירה של כל השיניים בשתי הלסתות ובהשתלות ואחר כך הלבשת תותבות
אם זה עולה 10.000 אז אנחנו לא חיים באותה מדינה.
ואשר למחירים:
ואוו איך היית רצה לכל מקום שאפשר כולל למשטרה אם סוחר היה מוכר לך טבעת יהלום ואחר כך היה מתברר לך שזו זכוכית!
הוא שיקר לך ולכן הוא גנב.
גם זה שאומר שהמכנסיים היו 600 ועכשיו 150, גם הוא שקרן וגנב
בעיניי בכל אופן
אבל זכותך לשתף פעולה עם המערכת - מזה היא מתפרנסת הרי!

נדירון, לא דיברת על השתלות שיניים,

אני הבנתי שדיברת על זוג שיניים תותבות !! השתלות זה כבר סיפור אחר !!!

ladybug4NLP

Active member
בשכנות לאמא שלך

י מ י ת 2

New member
כמה טוב שבשבת בבקר כשאני רק פוקחת עין

אני כבר לומדת שכולם גנבים פושעים חומסים ובקיצור עובדים עלינו. וגם אני לומדת שאני צריכה למפות את כל הסופרים ברחבי הארץ ולדעת בדיוק איפה לקנות נס קפה ואיפה החניה הנוחה ביותר וכך אני יכולה להרוויח בהזדמנות זו גם טיול ברחבי הארץ ואם אלך ברגל אז ודאי וודאי שארויח גם בריאות.
אז לבריאות חברים.
שתהיה שבת שלום וחג שמח.

אפילי

New member
הבשורה הכי טובה ששמעתי היום היא

שירד גשם.

כמה אני מייחלת כבר לגשם, לברקים
וחו"ח לרעמים שאני פוחדת מהם.

סופרת כל יום עד לאותם ימים נפלאים
של מזג אוויר נהדר שאפשר לצאת
מהבית ולהתענג משיטוטים.

המשך יום נעים
אפי

emmy5

New member
עוד יהיו לנו גשמים,ונבכה שלא יכולים לצאת..

אפינקה ,אני בוכה אחרי ימי הולדת ביחד עם כל הפורום,
לא וירטואלי ,איזה ימים יפים היו לנו.

AIDA1

New member
אהבתי את תגובתך ,שנה טובה לך ולכל הגולשים פה!

למעלה