קיצוץ קצבאות הילדים תירוץ שקוף

עמיקם10

New member
קיצוץ קצבאות הילדים תירוץ שקוף

להקטנת הגרעונות- של הביטוח הלאומי שרבים אינם משתתפים בו- והגירעון באוצר-שנוצר מהתקציב בן השנתיים-שבשנה הראשונה הוציאו יותר מדי-יחסית-
נוכון שהבדואים ייפגעו-הכי הרבה-כי רבים מהם מתפרנסים מזה-
אבל להקטנת ההכנסה ב-500 שקל חודש לפחות -במשפחות עם 5 ילדים- צריכה להיות תשובה של המדינה.

בהחלט כל הנושא לא נראה לי

אף פעם לא הבנתי למה המדינה צריכה לתת כסף לאנשים שעושים ילדים .
אני יודע שזה מימי בן גוריון שרצה להגביר את הילודה ולהגדיל את האוכלוסיה בארץ, אבל זה טיפשי, מכיוון שמי שנהנה ביותר מהכסף זה דווקא אלו שלא מגיע להם, הפרזיטים הגדולים ביותר שלא תורמים למדינה ושבכלל המדינה לא מעניינת אותם, והם מעדיפים להצטרף לאוייבי המדינה.
והממשלה עוזרת כל הזמן לרמות את הציבור עם "גיוס חרדים" או "הנחל החרדי", שעיתונאים הוכיחו שהרוב המוחלט של האנשים שם הם לא ממש חרדים, זהו שקר מוחלט.
פוליטיקאים שקרנים רמאים נוכלים וגנבים אמרתי ? אמרתי.

המטופש פה היא העובדה שקיצוץ קצבאות הילדים פוגע גם במעמד הביניים, זה שתורם למדינה כסף,עבודה ושירות צבאי.
מי שהגיע לכנסת על גלי התמיכה של מעמד הביניים, הולך ומתרחק במהירות, ועד שנגיע לבחירות הבאות, לא יישאר מזה דבר.....
בדיוק מזכיר את לוי אשכול שלא קיים הבטחות ואמר:"אני הבטחתי, אבל לא הבטחתי לקיים את מה שהבטחתי".

עמיקם10

New member
קיצבאות ילדים נהוגות בכל העולם.

ישראל נמנית על 4 מדינות [פולין,סלובקיה,ועוד] בהן הקיצבה היותר נמוכה. יש מי שמנצל מה שמיועד לילדים לדברים אחרים- והיחס לחינוך ילדים הוא שונה במגזרים השונים.
לאוצר יש חתכים מי מקבל יותר ומי משלם יותר ולמי בכלל לא מגיע.
לצערנו מסים חדשים העלאתם והעלאת המחירים מאפיינת את הממשלה בינתיים.

מה איכפת לי מה אחרים עושים ?

למה מי שעושה 10-15 ילדים, אני צריך לממן אותו ?
מה איכפת לו לעשות 10-15 ילדים ? כך יש לו משכורת והוא לא צריך לעבוד.
ולא משנה כעת אם הוא חרדי בטלן שונא ישראל, או ערבי בטלן שונא ישראל.
ואני הפראייר המטומטם שמממן את כל הפרזיטים האלו.

אני ידעתי שאני לא יכול להרשות לעצמי עם משכורת של 200 לירות שיהיו לי יותר משני ילדים, ואני צריך לשלם עבור כל אלו שעושים ילדים בלי חשבון ובלי אחריות, מה האפליות הללו ?
הוא רוצה 15 ילדים ? שיממן את עצמו.
אבל למה שיעשה זאת ? כשיש פראיירים שיממנו אותו והוא יתבטל לו בכיף, ועוד יש לו את החוצפה לתקוף את החילוניים שמפרנסים אותו, בדרישה שגם הם יהיו פרזיטים כמוהו.

גם עם משכורת מסודרת אבל בלתי מספקת (פועל נקיון בעיריה הרוויח אז 800 לירות ועבד רק 3 שעות כל יום) , ידעתי שחשוב שהילדים שלי יקבלו חינוך ראוי, ואשתי הלכה אחרי העבודה לשטוף מדרגות בבתים רבי קומות כדי שנוכל לקנות להם ספרים, ולא הלכנו לכל מיני מוסדות לבקש נדבות. או יותר גרוע מזה - לדרוש נדבות.

זו דעתי גם אם זה לא מוצא חן בעיני אלו הנפש שמתנדבים לממן את כל הפרזיטים הללו.

אפילי

New member
לאחר שביטלו לנו ביטוח קולקטיבי ששולם במשך

שנים רבות וההטבה היא 6 שנים כל חודש 6000 ש"ח
מה שהייתי צריכה לשלם עבור זה כל חודש יותר מ-450 ש"ח.

פתאום באוצר החליטו לבטל הכל - מה ששולם ירד לטימיון.

פניתי לחברת ביטוח פרטית - וניתנה לי הצעה של
200 ש"ח לחודש למשך 5 שנים - וההטבה רק 2500 ש"ח
לחודש.

אפשר להתפוצץ.

יוליקה המון פעמים נכנסתי לפייסבוק של יאיר לפיד
וכתבתי על כך - הודעתי מיד נמחקה ולא ניתנה תגובה.
מצטערת שהצבעתי עבורו.

המשך יום נעים
אפילי

הדסהש1

New member
אני כבר מודיעה לכולם..לא בוחרת באף אחד

בבחירות הבאות...לפיד איכזב...אני בין אלה שהצבעתי עבורו
כל פעם שבחרתי קיבלתי סטירה.....

הדסה ואפי ,אתן צודקות !!!

תמיד חושבים אולי הפעם זה יהיה אחרת, אבל תמיד אותה הגברת , בשינויי האדרת !!! כולם אותו דבר, אבל אין לנו מנהיגים שיכולים לתפוס את השילטון ולשנות הכל , כי אין להם רב מוחלט !!! כנראה שהזמן יעשה את שלו, אבל בנתיים העתיד לא נראה זוהר !!!

עמיקם10

New member
קשה מאוד לשנות מה שנהוג במשך שנים.

ולכן הצפייה מחברי הכנסת מוגזמת. ראו מצרים-טוניס-לוב-וסוריה. וגם בארה"ב- לא גן עדן. המשבר הכלכלי מ-2008 אירע למזלו של אובמה לפני שנכנס לכהונתו.

עמיקם10

New member
ביטוח ועריכת דין שני מקצועות של פסאודו שקרנים

לדעתי עורך דין שלא מצליח במשימה צריך לקבל רק מחצית משכרו. וסוכן ביטוח שחברת הביטוח לא עמדה בהתחייבויותיה-צריכה להחזיר כסף.
בביטוח הסיעודי בדרך כלל-מנסים ומצליחים להתחמק בגלל האותיות הקטנות. או בטענה שהעלמת איזה מחלה ישנה. או שהיה גורם עלום. וכשזה קשור למדינה-ראינו את ההתחמקויות-אצל לוחמי השייטת.ובדימונה.. [מכיר אחד כזה- ואחר שבלוטת התריס שלו פתאום גדלה..בסוף מת ממשהו אחר אבל למיטב ידיעתי לא קיבל גרוש.]

אין שכל , אין דאגות

אחותה של אשתי היא טיפוס מיוחד.
כל דבר שמספרים לה, יש לה מיד דוגמא שאצלה זה יותר טוב.
למשל, שמעה שהנכדה שלי התקבלה כפקידת לשכה אצל הרב הצבאי הראשי (א-גדילה...), מיד היא מספרת שגם הבת שלה שרתה כפקידת לשכה של קצין חינוך ראשי (כמובן שמדובר באחד העוזרים הזוטרים שלו)
כל הזמן יש לה מחלות נוראיות (שמסתבר שזה לא נכון), וכשמישהו מספר על בעיה שיש לו , אצלה הבעיה חמורה יותר.
אתמול אשתי סיפרה לה שבבדיקות שלי מצאו שאי ספיקת הלב שלי עלתה מ-40% ל-45%, אז היא מיד כמובן סיפרה שאצלה מצאו בבדיקות אי-ספיקת-לב 100%......
אם זה לא היה עצוב, זה היה קורע מצחוק.

י מ י ת 2

New member
מאיר, האחות של אשתך שייכת כנראה ל95%

מהאנושות...ואשר לאי ספיקת הלב שלך תהיה בריא ושמור על עצמך.

שפירא

אי ספיקת לב מעל 50% נחשבת תקינה.
כלומר,מ 40% ל 45% = שיפור בתיפקוד ולא נסיגה.
הרבה בריאות.

אני שואלת , איפה העם שלנו הצעירים,שרואים

מעשים כאלה ולא מתעוררים !!!
תמונות זוועה פרסמו בכל מקום ! לבי בוכה !!! , תראו מה שאסד עושה לעמו ואין מושיע!!
הם מבקשים את עזרתינו, הם טוענים שאסד מוביל אותם לכבשני אש, הורג אותם בפצצות חימי ואין להם מושיע !!!,
איפה האו"מ , איפה רחמי האנושות, למה לא מגייסים חיילות מכל העולם לגמור עם הצורר הזה !!
אנחנו התפלאנו שהעולם שתק כשהגרמנים הרגו מליונים !!! ישראל לבדה לא יכולה לעזור להם, כי חייב להיות שיטוף עוד כמה עמים !!!

יש לכך שתי סיבות

לנו אין מה להתערב, כי רק נסתבך עם מסכות של שקרים ועלילות שוא של ארצות המוסלמיות, כי הרי אנחנו הישות הציונית שרוצחת ערבים, עובדה שגם את המהפיכה במצרים אנחנו חוללנו.....
לכן, מדינת ישראל איננה יכולה להתערב לטובת ארץ אוייב שכל מטרתה היא להשמיד אותנו. (הטיעון שזה השלטון ולא העם, מוכח כלא נכון שוב ושוב ושוב בכל המקומות בהם מכה האביב הערבי.

הארצות האחרות לא מתערבות ? התשובה ניתנה = סוריה איננה אינטרס של אף אחד, כי אין לה משאבים שחשובילם לעולם, ואמריקה היא האוייב שלהם, ולכן אמריקה בוודאי לא תערב, הרי גם ככה מאשימים אותם ואותנו ביצירת המהומות.
ואל תשכחו את קוריאה, וייטנאם, עירק - אסור להיכנס לבוץ מוסלמי, כי תטבע.

מאיפה הבאת זאת ?

אי ספיקת לב נובעת מצלקות שהלב חוטף (לא יודעים בדיוק איך, אבל זה בגלל לחץ דם כנראה, כשאני חטפתי לפני 8 שנים, לחץ הדם שלי היה 280...) ההסבר הוא של מחלקת הקרדיולוגיה בבית החולים.
בדיקת אקו לב אחרונה שלי - שלשום.
משמע הדבר, שהלב לא עובד בכלל באותו חלק, משמע, שאצלי 45% מהלב לא עובד, ואני מרגיש זאת מאוד.
מהליכות של 30 ק"מ בתנאי מדבר עם משא על הגב (הדרכתי גם טיולים במדבר, הפעם ללא "חגור פילים") כיום אני לא הולך רציף יותר מ-500 מטר בלי לעצור לנוח.
ההשוואה היא לנשים בהריון שהלב שלהם עובד בשביל שניים, רק שאצלן זה מצב זמני לנשים צעירות.

אגב, יש גם יתרונות לחטיארים - צריך לעשות חיסון נגד דלקת ריאות כל חמש שנים, ומרפאה מסודרת מדווחת לאנשים מתי הגיע זמנם.
מסתבר שמגיל 65 ומעלה, עושים פעם אחת חיסון, וזה לכל החיים (מה שנשאר מהם......
)

עמיקם10

New member
למאיר-

שיהיה לך רק טוב..נהנה ואני בטוח שכולם כך- לקרוא מפרי עטך.

שפירא,קרא בשני הקישורים המצ"ב

תוכל להבין שמעל 50% נחשב תקין.
ירידה באחוזים נחשבת הרעה.
http://www.israel-heart.org.il/מאמרים/אי-ספיקת-הלב/item/189-דרגות-שונות-של-אי-ספיקה

מתוןך ויקיפדיה:
בכל מקרה, הבדיקה הדפיניטיבית היא אקו-לב, אשר מדגימה באמצעות על-קול את מבנה הלב והמסתמים, ומאפשרת למדוד את חללי הלב ובעיקר את מקטע הפליטה (Ejection Fraction) - אחוז הדם שאותו פולט חדר שמאל בכל התכווצות שלו. הנתון הנורמלי אינו 100% אלא סביב 60%, ומקובל להניח שנתון מתחת ל-50% מצביע על פגיעה בתפקוד חדר שמאל. מטבע הדברים, ככל שמקטע הפליטה נמוך יותר כך ברורה יותר הירידה בתפקוד. זאת אף על פי שבעיות נלוות עשויות לערפל את התמונה: למשל, באי-ספיקת לב דיאסטולית ייתכן EF גבוה גם אם התפקוד הסיסטולי של הלב פגוע. כמו כן, במצבים שבהם קיימת, למשל, אי-ספיקה משמעותית של המסתם המיטראלי (mitral regurgitation), הEF עלול להתקבל כגבוה מכפי שהוא באמת, היות שהדם ה"בורח" בחזרה לעלייה השמאלית יוצר תמונה של התרוקנות יעילה יותר של החדר.

שני בתי חולים וארבעה קרדיולוגים, לא טועים

קראתי את המאמר ולפיו אני נמצא בשלב השלישי.

מה שאתה לא הבנת ש-50% מתייחס לכמות הדם הנכנס ויוצא מהלב, ואמנם ברור שהלב לא יכול להתרוקן כי אז יווצר ואקום והוא יקרוס. בדיוק כמו כל אבר אחר בגוך שמשמש כלי להעברת חומרים כלשהם.

אי ספיקת לב מתייחסת למצב פעילות הלב.
הלב עובד אצל בני האדם ב-100% תפוקה, ברגע שהוא מתחיל להצטלק, הוא מתחיל לאבד מהתפוקה שלו.
אצלי על הלב צלקות (מצב שלא יכול לעולם להתרפא) עד כדי כך שהלב פועל רק ברמה של 55% מהתפוקה שלו, משמע 45% הם אי ספיקת לב.

למעלה