למה לא מספרים לציבור את האמת ???

למה לא מספרים לציבור את האמת ???

הנגיף הגיע ומופץ ע"י הסודנים ואריתראים שהוברחו ארצה ע"י הבדואים , שהו אצלם שבועות וחודשים וא"כ נדדו לכיוון המרכז.
הם עובדים כיום במסעדות וחברות מזון ומפיצים מחלות.
לפני יותר משנה פרופסור קרסו הזהיר ואירגוני השמאל צחקו עליו.
http://www.youtube.com/watch?v=Z0B0GXxkhZE

צריך להעמיד לדין את ראשי מערכת הבריאות

שנרדמו בשמירה.
זה יום הכיפור של מערכת הבריאות.
אני אישית שמעתי בבית החולים שיחת רופאים בנושא כבר יותר משנה.
אירגוני השמאל סתמו להם את הפה בטענה של גזענות.
זו לא גזענות,זו הבריאות שלנו.

אנחנו מביאים על עצמינו את המכות האלה

מישהו פעם אמר אל תהיו טובים מדי
שכחנו את זה ועכשיו משלמים את ועל זה בילדינו
בטפינו ומי יודע מה עוד מחכה לנו.

המרחם על אכזרים, מתאכזר אל רחמנים

תזכרו מהיכן הגיעו המגיפות הגדולות ביותר בעולם המודרני: אבולה,איידס, שחפת - הכל מאפריקה.

אבל הממשלה לא עושה למעשה שום דבר לסלק את המסתנים שהממשלה הכניסה לתוך הארץ (כן, הם הביאו את המסתנים לבאר שבע ולתל אביב ושיחררו אותם לחופשי...)
ויותר מזה, הרי קיים חוק מפורש שאפילו תוקן בתחילת השנה שאוסר על מתן מחסה או סיוע או הסעה או דיור או עבודה וכו למסתננים, ולא רק שלא עושים שום דבר נגדם, והם שוכרים דירות ופותחים מסעדות משלהם וכו, אפילו המפכ"ל הטיפש שלא מבין שום דבר במשטרה, אומר שאם היו נותנים להם עבודה, הם לא היו מבצעים פשעים. משמע, המפכ"ל קורא בריש גלי להפר את החוק - הוא היה צריך לעוף מהתפקיד שלו מיד.

אבל כל אלו הדבוקים לכסאות, לא יעשו שום דבר משמעותי, כי זה פשוט לא מענין אותם.

י מ י ת 2

New member
אני מניחה, מאיר, שיש לך רעיון ממש מוצלח

לפתור את הבעיה הזו. אגב, לאחרונה דווח שפסקו ההסתננויות כמעט לחלוטין מאז הוקמה הגדר.

טיפש זורק אבן לבאר, מאה חכמים לא יוציאו אותה.

מלכתחילה עשו מעשה מטומטם בכל קנה מידה, לקחת את המסתננים מאיזור הגבול ולהכניסם לתוך תל אביב ולתתת להם להסתובב חופשי.
המדינה בעצמה עברה על החוק שהיא הוציאה, בכך שהסיעו אותם מהגבול לתל אביב לאילת ולבאר שבע.

מה הם חשבו כשעשו את המעשה המטופש הזה ?
להכניס מסתננים ללב המדינה, ועוד לזרוק אותם לתחנה המרכזית הישנה המקום עם האוכלוסיה החלשה ביותר בגוש דן.

כעת צריך להחזיר אותם לארצותיהם (כבר נקבע שחוץ מבודדים שהם פליטים פוליטיים, כל היתר הם מסתננים שמחפשים עבודה) וזה יעלה ביוקר, כשאנחנו למעשה נשלם על כך.
אבל הממשלה לא מזדרזת לפתור את הבעיה, ורמת הפשע הולכת וגואה.

לא, אין לי כאזרח, פתרון.
לממשלה יש פתרונות, אבל נראה לי שמה שהם מתכוונים לעשות, זה לתת למצב להישאר כמות שהוא, איזור התחנה הישנה יהפך לסלאמס יותר ויותר עמוק, וכך תהייה גם לנו באיזור התחנה הישנה ושכונת שפירא, ל-"הארלם" משלנו...
והפשע יחגוג.....

ההסתננות פסקה? מוכרים לנו לוקשים כיוון שהמסתנים צריכים ללכת יותר רחוק ולהיכנס מגבול ירדן, כמו כן ברגע שאל-קעידה ישתלטו סופית על סיני, הגדר תיפרץ וגל חדש של מסתנים כולל מחבלים, ייכנסו ארצה , ויצטרפו ל-70.000 שכבר ישנם פה, ואלו בינתיים יקימו משפחות, יפיצו מחלות, יחוללו פשע מוגבר, ויפי הנפש יצעקו "גוואלט, תנו למסתנים להשתלט על המדינה".....
אין לנו מה לצחוק על אירופה בקרוב ל-70.000.000 מוסלמים השתלטו עליה ובתוך 10-20 שנים הם ישתלטו סופית על כל אירופה, ואז לא יהיה אביב ערבי, אלא קיץ ערבי שישרוף את כל מי שאיננו מוסלמי.

אז נתכונן -
"אללה הואא אכבר. לא אללה איללה אללה ומוחמד ראסול אללה !!!"

יוליקה

Member
מנהל
בשבוע בע"ה אחרי שתצא בתי מבית החולים

אספר לכם סיפורים על המרכז הרפואי שיבא שיסמרו שערות ראשכם....
בינתיים אני מצלמת ואוספת עדויות....

יוליקה, ידוע כבר שתל השומר הוא כבר לא

"הבת חולים", הבת שלי ילדה שם לפני 3 חודשים ולפני השחרור
אמרה לרופא בביקורת שכואבת לה מאוד הבטן ויש לה צמרמורות
הרופא אמר לה שזה יעבור.

היא הגיע הביתה עם התינוקת והחום עלה לה ל-41 מיד זמנו לה רופא
שבדק אותה ואמר לה גברת אם את לא מתאשפזת מיד את מאבדת
או את הרחם שלך או את חייך.

זוכרת שסיפרתי לך אז ואת בנבידותך הצעת לי את עזרתה של כלתך /שעובדת
באסף הרופא שם בתי התאשפזה כי לא רצתה לראות יותר את תל השומר.

ברוך השם לאחר 10 ימים שבה לאיתנה ולביתה.

יש עוד המון ספורים אך אני מפנה את הבמה לסיפורים שלך.

תהיו רק בראים כולם ושלא נזדקק לבתי חולים.

אמן.

עמיקם10

New member
בתי החולים חוששים מזיהום.ומשחררים מהר.

לפני שנים בסורוקה-אמר לי זאת רופא כשחזרתי בגלל ...משהו.

השבוע ביקרתי חולה בבית חולים עפולה-עולם שלישי

זוהמה בחדרים,טעיות במתן תרופות,אוכל עומד במסדרונות מתקרר ואין מי שיחלק,לא מנקים שרותים,שפת האם המדוברת שם היא לא עברית ואי אפשר להבין כלום ועוד...
אחרי יומיים המשפחה הוציאה את החולה ושלחה אותו עם אמבולנס למדיקל סנטר בהרצליה ומשלמת מכיסה באופן פרטי.

הדסהש1

New member
יוליקה אני מקווה שתעשי עם הממצאים

דבר מועיל...ביתי ילדה שם לפני 1.5 שנה שהיה בשיפוץ
שלחו אותה הביתה לאחר קיסרי 4 ימים..ולחזור להוציא תפרים...
ולילוד לבא לבדיקות צהבת...פעם היו משאירים לפחות שבוע...
בזמני לפני 46 שנה היה אשפוז ארוך לאחר ניתוח....והיו לי 4 כאלה...

לכן שינו את שמו מ-"בית חולים העמק" ?

חבל, כי אפילו כאשר בית החולים היה בסך הכל אוהל ואחר כך שני צריפים בעין-חרוד-למטה לפני כמאה שנים , הטיפול היה אישי וענייני......

לגבי אישפוז אחרי ניתוח, בבתי חולים הניתוחים היום הרבה פחות נרחבים וברוב המקרים המנותחים נשארים בבית החולים זמן קצר מאוד.
זה לא דומה למה שהיה פעם.

עמיקם10

New member
בבית חולים העמק..נולדו

אשתי [שגם למדה שם וחותנתי שעבדה שם בשנות ה-40 וילדה שם את שלשת ילדיה ] ושניים מילדי..בסורוקה נולדו שלשה..מנכדי. שתיים בתל השומר- והיתר[5] באיכילוב.
ואני חצי מומחה לבתי החולים.
מסקנה של 'חצי מומחה'- במדינה של 8 מליון- לא הוסיפו לפחות 3-4 בתי חולים. בשביל זה לא צריך להיות ליצמן..ואולי יעל תעשה יותר..
אבל מי ש'אשם' בזה אלה הרופאים ולא הפוליטיקאים. כי הם עובדים שם. והם חיים שם.

יוליקה

Member
מנהל
אורח לרגע רואה כל פגע

ואתה היית רק בביקור...
מה שתיארת לעיל הוא בערך מה שאני ראיתי בשיבא, אבל לא רק בביקור אלא בשהייה ממושכת...
להבדיל מדבר אחד - מה איכפת לך השפה????

הדסהש1

New member
מערכת הבריאות חולה ...אין מספיק משאבים

לצערינו בקרנו בשנים האחרונות זמן רב בתל השומר...
הצפיפות רבה...הרופאים קורסים...אין מספיק מיטות...
אבל הבניה בעיצומה...יש לציין שעושים מאמצים לשפר אבל???

לא ניראה לי תקין

שבביקור רופאים דנים על החולה בשפה שהוא לא מבין ולכן גם לא יכול להשחיל שאלוות.
לא ניראה לי תקין שרופא יתן הוראות לאח או אחות מבלי שהחולה יבין מה הולכים לעשות לו.
היום החולה מספיק מתוחכם ורוצה להיות שותף בהחלטות.
החולה מוצא עצמו בעמדת נחיתות וצריך לשאול כל הזמן : מה אמרתם,מה אמרתם?
תסבירו לי,תסבירו לי בעיברית, וכד...
דוגמא : ביום האישפוז קבעו לו שני צילומים שונים.הרופא אמר לאחות בערבית שעליו להיות בצום מ 12 בלילה.
האחות לא דאגה להעביר בעברית לחולה וכמובן למחרת הבדיקות בוטלו.
אם היה שומע ומעורב בשיחה זה לא היה קורה.

עמיקם10

New member
מ-30 שנות נסיון למדתי שאני לא הרופא

וגם לרופא שניים לא נותן הוראות. ועושה תמיד מה שהם אומרים.

עמיקם10

New member
ושלשה טבעו בשלולית שעומקה הממוצע חצי מטר

על שמם של הרופאים במשפחתי יש רחובות בישראל. בסורוקה הצילו לנו. בירושלים תיקנו לנו. בעפולה נולדו לנו.[כאמור] ואשתי [היתה] פרסונל.אז יש לי מושג.
כללית- תוחלת החיים של כל העולם עולה רק בגלל הרפואה. לא שום דבר אחר. לאנורקסיה למשל אין פתרון חוץ ממומחים. ניתוחים עושים רופאים. וטעויות..המדינאים עושים יותר..בגללם נהרגים מליונים..ורק הרפואה מצילה את הפצועים.

אומרים שהאדם הוא הרופא הטוב ביותר של עצמו

אני מלך הצייתנים לרופאים, עושה בדיוק מה שאומרים לי ולא סוטה מההנחיות כמלוא הנימה.
אלא מה,
אני תמיד משקיע גם מעט מחשבה במה שאומרים לי או עושים לי וחושב אם אני צריך להפעיל שיקול דעת.
נשמע סותר ? בכלל לא.

באחד המקרים אושפזתי בגלל בעיה (כך קורא מי ששכח יומיים לקחת גלולות, שלא רוצה להעליב את עצמו...).
הרופאים דחפו לי חומר בעירוי, מה שהיה חסר לי באותה עת.
בהמשך נתנו לי כל כמה שעות כדור מסויים.

כיוון שהייתי מחובר למוניטור, אני עוקב ורואה שפעילות הלב, דופק- 70 אחרי כדור, אחרי עוד אחד 60, אחרי עוד אחד 50, ואחר כך 40.....
את הכדור הבא סרבתי לקחת, ולא עזר לאחות שום דבר.
האחות הזעיקה את הרופא והתלוננה נגדי שאני מסרב לקחת את הכדור. הרופא הציץ במוניטור והלך. כעבור כמה דקות חזרה האחות ולקחה את הצלוחית עם הגלולה.
אף אחד לא אמר לי מה קורה, ולי היה ברור: הסרוב שלי הציל אותי ממוות, והם לא הודו בכשלון שלהם, ולא אמרו לי דבר.

למעלה