בוקר טוב - ליום טוב

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב - ליום טוב

נהג נסע נגד כיוון התנועה ופגע בכלי רכב בכביש 5, הרקע נבדק

בכביש 5, בין אורנית לאריאל, נסע נהג נגד כיוון התנועה ופגע בכמה כלי רכב. לא היו נפגעים.

צה"ל עצר את הנהג, והרקע לאירוע נבדק....

אני מכירה את הכביש...זה הרי שני נתיבים נפרדים לחלוטין....אולי הוא בריטי???

סעו בזהירות לכל כיוון!!

בקר טוב ! מה שקורה היום במצריים,

מחזק את דברי, שצריכים לעשות הפרדה בין דת למדינה, שכל אחד יאמין במה שהוא רוצה בלי כפיה של הדתיים שרוצים להשתלט על כל חלקה טובה !!!

י מ י ת 2

New member
קבלתי היום מייל שענינו השתלטות

דתיים על מחנות צה"ל. אלוף במילואים כותב לרמטכ"ל ומספר לו על בסיס של חיל אויר , באחת השבתות נתקלה המשפחה שבאה לבקר את בנה שנשאר בשבת בבסיס ברב שמסתובב בבסיס בבגדים אזרחים, הלך כמו בעל בית עד השער ושם נעמד ותקע בשופר. מלבד זאת סופר שם שצוות מכונאים כוננים חייבים לשבת ליד המטוסים כל השבת מחשש של חילול שבת אם ימהרו למטוסים ברכביהם משיכון המשפחות באותו בסיס. המכתב מופנה לרמטכ"ל שישים לב ויראה מה קורה עם הצבא שלו. מכל הדברים האלה נדמה לי שהסיסמא שוויון בנטל וגיוס חרדים אולי יוצא שכרו בהפסדו.

יוליקה

Member
מנהל
לתקוע בשופר בשבת??

זה כניראה אחד הצ'יזבטים שמספרים...

תקיעה בשופר בשבת זה חילול שבת.

לא חידשנו שום דבר

א.
השתלטות על מחנות צהל הוא מעשה יומיומי החל מחב"ד וכלה באחרים, כבר שנים רבות.
ב.
כבר נוכחנו בעבר שקציני צהל נכנעים לגחמות של דתיים בצבא, כמו נושא הדרת הנשים שהדתיים טוענים שזו הוראה מדאורייתא (מהתורה) וזה בהחלט שקר כי זו הוראה מדרבנן (מהרבנים), אבל הקצינים לא רוצים עימותים ונכנעים.
ג.
סיפרתי שהנכדה היתה בבסיס הטירונות שהוא מחנה לנשים בלבד, הכניסו לשם חרדים לטירונות ומאותו רגע אסור לבנות להימצא בחלקים נרחבים של המחנה.
ד.
כל השיוויון בנטל זה קישקוש מארץ הקישקושים.
מה שקורה הוא שאין שום שיוויון.
החרדים משרתים בין חודשיים לשנה וחצי (פחות מהבנות)
הכיפות הסרוגות ("ההסדר") משרתים רק שנה וחצי במגמה לקצר להם לשנה ושלושה חדשים
כל המתחמקים משירות בצהל בטענה של דתיות (בנות בעיקר) מגוייסים לחודש ומקבלים פטור (ראה הזמרת מאיה בוסקילה, שאחרי חודש כזה טוענת בכל מקום "עשיתי צבא", קפיש? היא ואני עשינו צבא.....)
תחקיר עיתונאי מצביע על העובדה שמשקרים לנו כל הזמן ומרמים את הציבור.
יצאו בהודעות בכל העיתונים שהתגייסו 400 חרדים. שקר מוחלט. רובם בכלל חילונים ואחרים חוזרים בתשובה או שבבניקים, ששני הסוגים לא לומדים ולא עובדים רק מתבטלים ומתעללים באנשים אחרים בשם הדת כביכול.
מי נשאר ?
רק החילוניים אין להם שום דרישות טענות ומענות לצבא ומשרתים 3 שנים כמו פראיירים.
אז כל האמירות על השיוויון בנטל הם שקר ארוג אחד גדול.
חשבנו שתהיינה רוחות חדשות, שהוצאת החרדים מהשלטון תשנה את מה שצריך, התבדיתי.
הפוליטיקאים ממשיכים להסס, להציץ לכיוון הדתיים מה הם אומרים, ולא לעשות מה שצריך. "מתווה יעלון" מתווה בטיח, הכל שקר וקישקוש, מובילים אותנו באף.

וזה ממש מוציא אותי מהכלים.
החרדים טוענים שלימוד תורה חשוב משירות בצבא, והקיצוניים שבהם טוענים שגיוס לצבא זהו "שמד".
כל החברים שלי מכיתת השועלים נהרגו בקרב מעבר לקווי האוייב, אני היחידי שנשארתי חי מהיחידה, והמנוולים הללו טוענים שלהיות חייל קרבי ולהגן על המולדת זה פחות חשוב מללמוד את הספר הזה שכל טיפש מפרש אותו כמו שמתחשק לו.
זה מוציא מהדעת.

הנה היום, הממשלה אין בה את המפלגות החרדיות, ולמרות זאת, מפחדים לעשות צעדים בוני אמון, לשוויון בין חילוניים לדתיים.
בשורה התחתונה - כל הפוליטיקאים נמושות, ביבי מדושן העונג וחבריו, והם אשמים שהמדינה במצב כזה שהמדינה תהפוך יום אחד למדינת הלכה.
לראות את הדתיים הפנאטים שלא מסתדרים בינם לבין עצמם, משתלטים על המדינה, ואז ארצות ערב פולשים למדינה ושוטפת את כולנו לים.

אני מאוד אוהב לחיות, אבל אני רק מקוה שאני אמות לפני שזה יקרה.

עמיקם10

New member
יום אחד יקומו הצעירים ויפרידו..דת מהכל.

ובעיקר את הרבנים מהפרה החולבת. התהליך הנדרש הוא חקיקה בכנסת.

כנאמר:"ביום שיצמחו לי שערות בכף היד".....

אני תמיד הייתי בדעה שהפוליטיקאים הם אנשים מושחתים שקרנים רמאים נוכלים וגנבים.
בבחירות האחרונות היתה תקוה לשינוי אמיתי, והיא נגוזה ככל שמעמיק הזמן.
בבחירות הבאות: הדתיים יחזרו בגדול, והחרדים יבטלו את כל מה שמשוויצים שהושג, כביכול, וחזרנו לימי האופל.

ומה עשינו?
במאה ה-16 התפרצה הקידמה עם הקמת התנועה החילונית, לא עברו 15 שנה והיא הולכת ודועכת, וכל עובדי האלילים המתפללים לספר, יעלו במלוא עוצמתם.
מה יהיה על המדינה? כמו שהערבים הורגים אחד את השני, כמו שהחרדים נלחמים אחד בשני, זה יהיה הסוף על גבי המיעוט החילוני הפראייר, והאמא של הפראיירים, שימשיך לשרת 3 שנים בצהל בהגנה על המדינה שתלך ותרוקן, כיוון שהנהרגים באוהלה של תורה, ממש לא מענין אותם מהמדינה.
לא פלא שאני שומע יותר ויותר צעירים מדברים על ירידה מהארץ, אפשר לחשוב שבחו"ל רק מחכים להם (הרי שם הם יהיו במעמד נחות של "עובד זר".....)

עמיקם10

New member
המדינה הוקמה על ידי תנועה חילונית

למרות שהעליה ה-1 היתה ברובה מסורתית. כנראה שהאיכרים היו עסוקים ומפלגות הפועלים החל מ-1933 נבחרו להנהגת הישוב וההסתדרות הציונית. ההיסטוריה מוכיחה שהאיזון בסופו של דבר
עושה את שלו. למה איזון ? כי אוכלי החינם יורחקו מהשולחן.
אל תזלזל בצעירים..העולם שייך להם.

עמיקם10

New member
שני נושאים נמצאים בסדר היום הלאומי.

1.הפער החברתי- שלפי עמרם מצנע זהו ה'שד העדתי'..שבעצם הוא שד חברתי.
2. היחסים דת-מדינה.[ שכר הרבנים. אי יציאה לעבודה והשתמטות מהצבא.והקצבת כספים ללימוד תורה] אגב- חצי מהזוגות לא נישאים ברבנות.

כשאני מביט ביוון, אני מקנא

בכרתים למשל , האוכלוסיה איננה דתית, אבל טכסים דתיים נערכים, כנסיות מלאות בימי ראשון בעיקר בכפרים, הכרתי הממוצע יצטלב בכל פעם שהוא עובד ליד כנסיה.
אבל הדת מופרדת מהמדינה ואיננה מהווה כוח שלטון להשחית.
כמה פעמים שחיפשתי איזה כומר, הפנו אותי לשדה שלו או לבית המלאכה שלו, צריך להתפרנס לא ?
רק אצלנו זה לא ברור שצריך להפריד בין המאמינים ב-"חבר הדמיוני" לבין המדינה.
למה?
כסף,כח,שלטון,שררה, זה למה.

עמיקם10

New member
אין חוקה..

וחוקים נחקקים לפי השקפות ואינטרסים של אנשים פרטיים. כמו החוק של מדינה יהודית דמוקרטית. כאילו שחוק השבות לא מספיק להם- אולי כי לא הם חוקקו אותו.
יש עולים השוטמים את הערבים והם יוזמים חוקים כאלה. לאף אחד בעולם אין ספק שמדינת ישראל הוקמה בשביל היהודים וחלק גדול - לאחר ובגלל השואה.
להתעסק עם זה זה בזבוז זמן של החברה הישראלית שיש לה המון צרות אחרות. וחוץ מזה היו צריכים לעשות אחוז חסימה של 10 אחוז.

עמיקם10

New member
90 מליון מצרים..קצת יותר משהארץ הזו יכולה

לשאת. למזלם אין מצרים ברוסיה..
אגב הפנסיה- שיאיר אמר שזו רק טיוטה- והתקשורת התלבשה עליו..כמוצאת שלל רב- אז אתמול הסביר בייגה שלדעתי היה יכול להיות שר אוצר- כל הזמן- [גם בגלל שהיה שכן שלי ..במרחק שלשה בתים.. ]
אז הוא הסביר שעולה מרוסיה שעבד 10 שנים כבר מקבל 40 אחוז פנסיה..שלא לדבר על חצי מהעולים שהגיעו בגיל לקבלת קצבת זקנה- לא שילמו כלום. ועוד הרבה ועוד סיבות למשבר הזה שמעטים יודעים מהו, ומעטים מאוד- איך לפתור אותו.

ממש התפלאתי שלא מאשימים את ישראל, היום נרגעתי

ארדואן האשים את ישראל שחוללה את המהפיכה במצרים.
עכשיו הכל בסדר.
ועוד הנמושות חוזרות לטורקיה, אל סיר הבשר, בזחילה.....

למעלה