בוקר טוב אין חדש תחת השמש..ש"ס ניצחה

עמיקם, אני גרה במערב העיר אז ככה:

רחובות רחבים, שדרות מתחת לרחובות כך שאפשר לטייל ללא סכנה, בין הבתים מרווחים גדולים, חנייה יש בשפע - בכל הרחובות יש חניות מסומנות אבל הישראלי הממוצע לא מוכן ללכת שני מטר ברגל; בכל הבתים שנבנו בעשרים השנים האחרונות יש חניות; באזור שלי נקי מאוד ומטופח; גם לא צפוף; אתה פשוט גר במרכז העיר לעבר המזרח ושם באמת יותר מוזנח. אז אל תכליל.
ערד נמצאת בקצה העולם שמאלה, אנשים לא מגיעים לשם ולכן החניה בחינם ויש יותר מקום. ראשון היא מרכז הארץ.
ודואר - בקניון הבאר יש דואר - לא מחכים בו. דואר רוטשילד הוא המרכזי.
ויש לי רעיון כביר - אם אתה חושב שכל כך רע בראשון, שתי אפשרויות - תחזור לערד או שתרוץ לראשות העיריה ותשנה מה שלדעתך זקוק לשינוי. אני גרה בעיר הזאת כבר כמעט 30 שנה - יש דברים שאני לא אוהבת אבל אני מתמקדת במה שאני לא אוהבת ואם יש לי תלונות - אני פונה ללשכת ראש העיר ותתפלא - הם נענים לכל פנייה.

עמיקם10

New member
הייתי במאה ערים בעולם-במאה קיבוצים מאה מושבים

ובעוד מקומות. כל מה שעושים - עשו ועושים אנשים..אם את חושבת שזה מה שהיה צריך לעשות בראשון וזה מה שעכשיו צריך לעשות. מגיע לך. ולי.
חייתי 42 שנה בערד- תאמיני לי שאני יודע על מה אני מדבר-כשאני רואה את ראשון לציון. ואחרי שנה דעתי רק מתחזקת.
ובהשוואה-אתן לך דוגמא.וזה לא שייך לראשון.
הנעשה בשטחים למשל- בעיני חלק מהישראלים - הכל שם בסדר. אז מה לא בסדר ? אולי הכל בסדר. לפי צורת החשיבה שלך. שאין מה לעשות. ככה זה.

עמיקם, אתה פשוט מערבב דבר בדבר !!

המדובר היה ספציפית על ראשון, לא על השטחים ! הדוגמא בכלל לא מתאימה !!!

עמיקם10

New member
בראשון לא צריך להתחשב בשום דבר-אלא לתקן אותה

ועוד לא מאוחר.נתנו לקבלנים לבנות בתים כשהמרחק ביניהם לפעמים פחות מהתקן. את הגינות חיסלו כשהעלו את מחיר המים-אבל מי שהשתמש בגינות לחניה-לפעמים הכניסה מאוד קשה אליה. [כעת יש חוק שיש לבנות חניה לשתי מכוניות. בעבר זה לא היה וכל קבלן עשה לפי מה שהכניס לו יותר כסף לכיס. ]
ניקח את רחוב רוטשילד-שהוא הרחוב המרכזי בראשון הרחוב המייצג. התקינו בו מדרכות משני הצדדים. עשו את המינימום. החליפו אבני שפה. משום מה מדרחוב רוטשילד מרחוב הרצל באורך של 300 מטר אולי קצת יותר נראה אחרת לגמרי. איך - כנראה הרסו קצת..פה ושם. לדעתי כל רחוב רוטשילד היה צריך להיות מדרחוב. ויש מספיק רחובות- שיחליפו אותו לתעבורה.
בעולם יש ערים שכל מרכז העיר הוא מדרחוב. ואין בכלל כניסה למכוניות. או שבונים שדרה רחבה- הכל שאלה של כסף. לצאת המהקופסה..שנקראת המוח של ראש העיר.
מעוף וחזון לא קונים בסופר. הכל שאלה של ארגון..וכוונות.ואת הכל עושים אנשים. פחות מוכשרים ויותר מוכשרים
[כמו בשטחים]

עמיקם, אני במקומך הייתי שולחת

לו את המכתב הזה למשרד שלו, חבל על מה שאתה כותב פה, כי פה אף אחד לא יכול להושיע לך, רק ראש העיר !!!
אח"כ תספר לנו מה הוא ענה לך,
לפי מה שאני רואה , הוא עושה הרבה דברים יפים, ומשפץ בכל מקום !!!

עמיקם10

New member
כל מדינה והמישרות שלה..השאלה למה צריך מדינה

חוץ ממימון של ממסד שגדל וגדל. במקום חלק מ-120 חברי כנסת צריכים עוד מבקרי מדינה. אוש שכל נושא משרה צריך פעם בשנה לעבור חקירה צולבת אצל אביגדור פלדמן.

עמיקם10

New member
חוקקו חוק שהמליך נסיך גרמני על אנגליה.

1. מסקנה חוק-ש-מ-ו .....
2.בארה"ב רק זה שנולד בארה"ב נבחר לנשיא.
3.ואצלנו ? כנראה שאין חוקים. ממציאים כל פעם משהו אחר. ניגוד אינטרסים. הפרת אמונים. מעילה באמון. ומי שזוכר את הנשיא לשעבר ..יבין.

י מ י ת 2

New member
אנחנו מדינה שיש בה חוק השבות באידאולוגיה

כך שאי אפשר לחוקק חוק שרק ילידי הארץ רשאים להיבחר למישרה כזו או אחרת.
האמת שמלך ג'ורג', יש לנו ממזמן בצורת רחוב בתל אביב.

אילו הממשלה רצתה, היו מחוקקים חוק-נוגד-חוק

יש תקדימים לכך.
למשל=
תרגיל ההונאה המקיף של x.99 שניסו להציגו כטריק מסחרי, הוא הונאה של ממש.
אם את רואה משהו שמחירו 199.99 שקלים, אדם סביר ממיר זאת בראשו כבר למחיר הריאלי 200.
המחיר המוצג בא להטעות את האנשים שלא יחשבו על 200. האשה שואלת את הבעל כמה זה עולה, והוא עונה "מאה תשעים ומשהו..."

אז נקבע חוק ב-1.4.1991 הקובע שאגורה איננה הליך חוקי יותר, וב-1.1.2008 שחמש אגורות אינן הליך חוקי יותר. ומאז המטבע הקטן ביותר הוא 10 אגורות.
למרות זאת כולם ממשיכים לרמות את הקהל שגם אם כתוב 9.99 , אתה משלם 10, כי הוא לא יכול להחזיר לך אגורה עודף.
מה עושה המחוקק הטיפש ? ממציא חוק שנקרא "עיגול אגורות".
וכך אתה יכול להמשיך לרמות את הקהל ולכתוב מחיר עם 99 אגורות בסוף ולגבות שקל שלם, וזה חוקי.
פשוט חוקקו חוק נגד חוק.

אותו דבר אפשר לחוקק חוק שלא יסתור את חוק השבות, ויקבע שיכולים להיבחר לתפקידים ממשלתיים או ציבוריים, רק ילידי הארץ.
כמה פשוט.
או כמו שאמר התימני ההוא:"עם רמאים, תתרמע..."

עמיקם10

New member
בירושלים אחת מצלעות המשולש הוא רח'המלך ג'ורג'

ותודה לאנגלים על מה שהם השאירו כאן. ואם נשכח להם חלק מהירידות עלינו אציין שהיהודים תיקנו מה שהיה צריך.
ולראיה 'הרשות הפלשתינית' שבהשוואה לישראל היא עולם X וגם היא היתה חלק מהשטח המנדט

עמיקם10

New member
רחוב המלך ג'ורג' ה-5 בירושלים

לוח הנצחה לכבוד חנוכת רחוב המלך גורג' בירושלים רחוב המלך ג'ורג' החמישי אחד מהרחובות המרכזיים בירושלים. נחנך בימי המנדט הבריטי, במלאת שבע שנים לכיבוש ירושלים על ידי הצבא הבריטי בראשות אלנבי, ונקרא על שם המלך הבריטי באותה העת - המלך ג'ורג' החמישי.
לוח אבן הקבוע בבנין הניצב בבנין מס' 2 ברחוב מנציח את מעמד חנוכתו של הרחוב, שנערכה ביום 9 בדצמבר 1924, במעמד הנציב העליון סיר הרברט סמואל, מושל מחוז ירושלים-יפו - סיר רונלד סטורס וראש העיר ראג'ב נשאשיבי.

י מ י ת 2

New member
בענין רוכל הביגלעך. נראה לי משפט מוגזם

ובענין המלך ג'ורג' גם בתל אביב יש רחוב המלך ג'ורג' ובזמנו גם היה לנו יום חופש מבית הספר ביום ההולדת של המלך ג'ורג' החמישי. איזה כיף.

יוליקה

Member
מנהל
רכשתי היום כיריים גז של זק"ש

תשמעו את הסיפור הזה:

רכשתי היום את הכיריים 5 להבות של זק"ש
http://www.sachs.co.il/heb/lego_tree.php?instance_id=6&actions=show&id=289

הזמנתי טכנאי שירכיב לי את הכיריים - החברה שהתקשרה אלי דרשה שאני אפנה את הכיריים הקיימים שזה אומר שאני צריכה לנתק את הגז והחשמל מהכיריים ורק אחרי זה הטכנאי ירכיב לי את הכיריים החדשים. על האריזה מופיע הוראה שרק טכנאי גז מוסמך רשאי לטפל בכיריים ותמורת זה עלי לשלם לו 120 ש"ח+ מע"מ...
האם עלי לבצע את חצי העבודה ולשלם לטכנאי את התמורה עבור עבודה שאני ביצעתי???
אם הטכנאי לא מוכן לפרק את הכיריים מהגז והחשמל, אני מוותרת על הרכישה ואחזיר את הכיריים לחנות!!!!

תגובת חברת זק"ש:

אביבה, את רשאית להתקין את הכיריים עם כל טכנאי גז מוסמך שתרצי.
חברת השירות שאנחנו עובדים עמה מבצעת את ההתקנה במחיר מסובסד. יחד עם זאת הם לא מתעסקים בפירוק כיריים המודבקים / מוברגים / מולחמים לשייש. הם לא מבצעים עבודות שיש או עבודות נגרות. הם רק מתקינים את הכיריים ומדריכים אותך.
במידה ואת חושבת שפירוק הכיירים הנוכחיות שלך דורשות עבודה מסויימת, את רשאית להזמין כל טכנאי גז אחר ולפרק ולהתקין דרכו. בהצלחה.

ואני עניתי להם:

ולשלם פעמיים לטכנאי????? הכיריים לא מחוברים לשיש הם רק מונחים עליו בתוך גומחה!!!!

יוליקה, כנראה שיש להם בעיה עם העובדים שלהם,

לפרק כריים גז , זה עבודה של 5 דקות, אם את מאוד רוצה את הכריים האלה, תקני אותם , ותזמיני טכנאי מהחברה שמספקת לך גז , שירכיבו לך את הכריים !! הם ירכיבו לך ללא בעיה, תרימי טלפון לחב' הגז ותספרי להם את הסיפור ותשאלי אותם כמה יעלה לך הכל ,אם תזמיני את הטכנאי של החב' שלהם !!!

יוליקה

Member
מנהל
ועוד מוסיפים שמן למדורה

תגובת זק"ש:

זק"ש - מוצרי חשמל ביתיים אף אחד לא ביקש ממך לשלם פעמיים לטכנאי, תזמיני כל טכנאי מוסמך שאת מעוניינת בו והוא יפרק את הישנות וירכיב את החדשות. חברת השירות שאנו עובדים עמה, לא מפרקת כיריים. רק מתקינה. את יכולה לפרק בעצמך או לבחור כל טכנאי אחר שיעשה לך את שתי הפעולות.
45 minutes ago via mobile · Like

Aviva Julia Hartmann וזה ניקרא בריחה מאחריות!!!! אם הייתי יודעת זאת מראש - לא הייתי קונה את הכיריים שלכם!!!! בושה וחרפה ליחס שכזה - כיריים זה לא מקרר או מכונת כביסה - שאם אותם מבקשים לפנות זה לגיטימי!!!

למעלה