בוקר טוב, כמו שמתלוננים מהר, כך צריך

בוקר טוב, כמו שמתלוננים מהר, כך צריך

לדעת גם להודות.

אז הנה התודות שלי

רוצה לציין לטובה את חנות ריקושט בקרית אונו.

קנינו מקל הליכה לקראת הטיול ולא השתמשנו בו, לאחר שבועיים הגענו לחנות ריקושט והחזרנו להם את המקל והם מיד זיכו אותנו בתנאים המקובלים בכרטיס האשראי, לא כפו עלינו זיכוי קניה.

כך צריכים להתנהג.
...

תודה שנייה מגיע לחנות המשביר לצרכן

רוצה לציין את המשביר לצרכן בקרית אונו לטובה.

קניתי לחתני 3 חולצות בחודש מאי, הוא מצא לנכון למדוד אותם רק לאחרונה וגילה שהמידה לא מתאימה, ניגשני לחנות בניהולו של מעוז המקסים, פנינו לקופאית והיא מיד מצאה לנכון לזכות אותנו.

כל הכבוד, כך צריך להיות.

יוליקה

Member
מנהל
טוב מאד ערנונה - צריך לדעת גם לפרגן

כשמקבלים שירות צרכנים טוב - צריך לפרגן!!

שבת שלום לכולם.

יוליקה

Member
מנהל
רוצה לשתף אתכם בפוסט שכתבתי בפייסבוק

כיון שיותר מ-40 שנה אני גרה בפריפריה כשמישהו צפונבוני
מתנשא וחושב שאין צורך לפתח או לעזור לפרירפיה זה מקפיץ אותי.

תתי כבר מישהו יבין שמדינת ישראל כבר מזמן לא בין גדרה לחדרה!!!
כן!! יש כאלה שרוצים לגור בפריפריה בשביל חינוך טוב וזול יותר לילדים מצפון תל אביב וגבעתיים!!!
יושבת לה בבית כתבת צפונבונית מול המחשב לא מוציאה את האף, לא ביקרה באף יישוב צפונית
או דרומית לגדרה או חדרה ומביעה את דעתה על הצורך של קרוב הפריפריה למרכז...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4409777,00.html

אין לך מושג על מה את מדברת!!! ביקרת ביישוב אחד לדוגמא מחוץ לאיזור מגורייך?? גרתי 30 שנה בדימונה!! רשת החינוך שלה יכולה לשמש דוגמא לרעננה כפר סבא וגבעתיים!! הילדים שם קיבלו הרבה יותר חינוך והעשרה מכל ילד במרכז הארץ!! שירותי הבריאות שלה מעולם לא סבלו מהזנחה...המרחק למרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע לא עלה בחייו של אף אחד. כיום אני גרה ביישוב קהילתי בגלבוע - מערכת החינוך כאן מהגיל הרך ועד לתיכון מעולה!!! שירותי הבריאות מעולים!!! אבל כן!!! חסרים לנו רכבת שתקרב אותנו למרכז - כי חסרים מקומות עבודה!!!! כביש 6 אמנם מקל אבל זה גם שעה ורבע... רכבת תקצר את המרחק ב1/3 ותתן איכות חיים במחיר דיור סביר!!

היום מקצועות אינם מה שהיו פעם

פעם היה מלצר מקצועי במסעדה או בית-קפה, כזה שהכיר את כל הניואנסים של העבודה. היום תראו "סטודנטית ממלצרת". וכך במקצועות רבים מידי שהחלטורה משתלטת על המקצוענות.
הבעיה גם שכל אחד חושב שהוא יכול להיות עיתונאי, וכל אחד שמוכתר בתואר "ידוען" גם אם הוא פליט של תוכנית טלויזיה דבילית, חושב שהוא מתאים להכל.
והם לא מתביישים, הם מופיעים בכל מקום אפשרי העיקר להתבלט גם אם אין להם שום דבר מה לתת, הבולטת מכולם היא כמובן הפרחה ליהיא גרינר.

בעיתון של שבת אני קורא עמוד שלם שבו כותב שלמה ארצי.
מה לזמר ולכתיבה עיתונאית ? והוא לא לבד, ישנה גם קרן פלס המרחפת , שיפרה קורנפלד שאחרי שכתבה ספר אחד היא קוראת לעצמה "סופרת", ועוד כמה כאלו.

שלמה ארצי כותב על נושא :"..טור מפוכח בניחוח יווני". ומה הוא כותב שם ? שנסע למלון בכרתים, היו שם ישראלים, שמעו שירים של סרנגה, התפלא שהמלון שם שני נגנים שינעימו לאורחים בלי סיבה מיוחדת, שוחח עם ישראלי הודי ואנגלי בחדר הכושר, ושוב על חדר הכושר, נהג מונית סיפר לו שעשה הסבה מעובד סוציאלי לנהג מונית, חדר הכושר מול אי המצורעים ספינלונגה (שמו קאלידו), הוא שמע על מותו של שאול ביבר, מה שהרשים אותו בחופשה זה התיירות הבריטיות הלבנות שחטפו מכת שמש ברצועות החזיה.
בעמוד ענק של עיתון שבת הוא כותב הגיגים אדיוטים, האם זו כל התובנה שלו ? זה כל המטען האישי שאיתו הוא חזר מכרתים ? עלוב נפש.

כבר כתבתי על סמדר שיר, שהיתה מוערכת כסופרת הכותבת סיפורי ילדים מומצאים, כשפתאום החליטה לכתוב בעיתונות, והמאמר הראשון שלה היה מטופש ומלא קישקושים שאין להם קשר למציאות.
היא כנראה לא מבינה את ההבדל בין לכתוב ספרים מהדמיון לבין כתיבה עיתונאית שצריכה להתבסס על עובדות.
ונראה מי שיעז לאמר לה שהיא לא עיתונאית ?

אז מה הפלא שעיתונאים שמרשים לעצמם לכתוב שטויות, לכתוב דברים לא נכונים שאין להם קשר למציאות, יכתבו גם על נושאים רציניים יותר באופן הזוי לגמרי ? אני בכלל לא מתפלא.
מזה זמן רב שהפסקתי לקרוא את מה שהעיתונאים כותבים, פרט לחדשות.

והנה תזויג מקרים:

נפל לידי עותק של "מסלול" מ-15.7 ויש שם כתבה גדולה על זוג שהתחתן ורצה לעשות ירח דבר שונה וגם בהתחשב שאין להם הרבה כסף.

קנו קטנוע וספה מודל 1964 עם סירה, הבינו שלא יכלו לנסוע הרבה עליו, ולכן קנו הונדה מודל 2004 והלכו למומחה שהרכיב להם את הסירה של הווספה להונדה ועם זה נסעו.
הבעיה שיש שתי תמונות ענקיות ובהן רואים את הזוג יושב על קטנוע וספה עם סירה חדישים ביותר.
כמו כן כתוב שהם תיכננו את המסלול שלהם מחדש כיוון שלא יוכלו לנסוע עם הקטנוע את כל שביל ישראל בגלל העליות התלולות.... ממתי שביל ישראל הוא לרכב ? זהו שביל שעיקרו הליכה ברגל. (פרט לחלקים קטנים שמשתלבים בדרכים רגילות) .
בקיצור , כתבה מטופשת לגמרי, כשהכותב לא מבין בכלל על מה הוא כותב.
ומי כתב ? - סמדר שיר.....

במאמר מוסגר, כמה שנים אחרי החתונה היתה לי למברטה מודל 1963,עם סירה ונסענו איתה לטיולים גם כזוג וגם כשהילדים נולדו לקחנו אותם איתנו, שני מבוגרים ושני ילדים עם הציוד, ולא היתה לנו שום בעיה. נסענו איתה בעיקר לגליל, והקטנוע לא התלונן על המשקל פרט לפעם אחת שפקק השמן עף, תוך רבע שעה הרכבתי פקק אחר ומילאתי שמן, ונסענו.

מאיר, האנשים האלה גם צריכים להתפרנס,

אם המבקר של העתון מאשר שאפשר להדפיס את זה, אז זה נכנס לעתון, הצרה היא שגם למבקר אין הרבה ידע בהרבה נושאים, ככה נכנסים כל מיני כתבות שמצוצות מהאצבע!
אם הכתבה משכנעת אותו אז הוא מאשר אותה, ככה נכנסים הרבה שטויות לעתון ! אני בכלל לא קונה עתון , כבר שנים !

אני מקבלת מחברה עתון ל"אשה" שהיא קונה , לפעמים יש שם כתבות שמעניינות אותי ויש שם הרבה התמונות יפות !

עמיקם10

New member
כתיבה נועדה לבטא מחשבות.

העיתונות מתאימה את עצמה לקוראים. לא כמונו שאנחנו כותבים מה שבא לנו. כי אנחנו לא מוכרים כלום.

גם אפשר להאמין לעיתונאים

כמו אלו דכתבו שנהג הקטר הספרדי אמר אחרי התאונה:"פישלתי, אני רוצה למות".
כן, ממש כך במילים הללו.
משמע שלפי דברי העיתונאי, הנהג הספרדי יודע את הסלנג העברי שמקורו בכלל במילה ערבית. ממש נהג קטר משכיל ורב תחומי....

יוליקה, אם היתה רכבת שפויה

הייתי כבר גרה מזמן בפריפריה, אפילו מעבר לחדרה. אבל כשבדקתי נסיעה ברכב התברר לי שזה פשוט בלתי אפשרי, וזה מרגיז! אבל מה? מי שאחראי לדברים האלה, כבר במשך שנים - חי במרכז הארץ, בירושלים או תל אביב, עם רכב ולפעמים עם נהג. אז מה אכפת להם?

זה עדיין לא נותן הכשר לשים טיטניום באוכל שלנו

ללא ידיעתנו.
תנו לנו טחינה טבעית ללא תוספות.

יוליקה

Member
מנהל
ידעתם שהגענו שלשום לדף הראשי של תפוז?

רק היום התברר לי כשגיליתי צעירים שהצטרפו לפורום....

לא להאמין עם מה ועם מי לפיד

והממשלה צריכים להתמודד!!! אלו יהודים אלו ????

יוליקה

Member
מנהל
אז מה הפלא שתוקפים חייל במדים

שעובר בשכונות שלהם!!!

למה בכלל "הציונים" נותנים להם קופת חולים...או שירותי עיריה???

יוליקה, את השאלה הזו צריכים

להפנות לממשלה "החכמה" הזו !!! אין לנו מנהיג שיש לו את הכוח והרב כדי להזיז דברים!
אם משהו שרוצה לשנות משהו, תיכך מוציאים לו את האויר מהכנפיים ! כל אחד מפחד על הכסא שלו !

אני נגד שיחרור ערבים ישראלים, כי הם פעלו נגד המדינה ! במדינה אחרת הם היו מקבלים מאסר עולם !או עונש חמור יותר
ואצלינו נותנים להם פרס, לפי הדרישות שלהם, אני לא מאמינה בשיחות שלהם,

בת אל7

New member
שחרור ערבים לא יזיז במילמיטר את המצב

כבר ראינו והרי נאמר אין חכם כבעל נסיון

בכלל נראה לי שזה טריק כדי לשחרר את האסירים
הם (הערבים) בכלל לא מתכונים לשבת עמנו

ומרגיז אותי שבשביל לשבת לדבר צריך קודם כל לשחרר אסירים,,
הרי נאמר ללא תנאים מוקדמים,והם שמים לנו אולטימטום

למעלה