יום 9 באב יום שבו יושבות משפחות שבעה

הדסהש1

New member
יום 9 באב יום שבו יושבות משפחות שבעה

על תנוקות רכות שנפטרו על לא עוול בכפם.
אמת שהאבות סוסלים ומתענים עד סוף חייהם.
וכולם אומרים לי זה לא יקרה .אבל רואים שזה קורה
למשפחות נורמטיבים .למי שצם שיהיה צום קל.

אפילי

New member
בוקר טוב = צריך לחוקק חוק ולאכוף אותו

לכל מי שיש ברכבו כסא לתינוקות וילדים קטנים
שיהיו בו כל המכשירים החדשים שראינו בטלוויזיה
המתריעים על כך שיש תינוק נטוש ברכב.
כמו שמקפידים לעשות דוחו"ת לשאר העבירות,
השוטרים יתפנו קצת גם לבדוק את הרכבים
האלה כדי למנוע ממעשים אלה שיחזרו על
עצמם לעתים כה קרובות.

יום נעים
אפי

מה ששיגע אותי אלו ההמלצות.

אם יש תינוק ברכב שימו לידו את האייפון. אותו בטח לא תשכחו.

מזעזע לחשוב שהאייפון חשוב מהילד......
אני לא מאמין למקרא עיניי.....

הדסהש1

New member
אני לא הייתי בצרפת אבל לפני 14שנה

הייתי בלונדון וגם שם היא מוצפת במהגרים
מכל הארצות האיסלם....

יוליקה

Member
מנהל
בלונדון זה התחיל

כשכל הפקיסטנים וההודים הציפו אותה.
יש בלונדון רובעים שלמים, אפילו תיירותיים
שנשלטים ע"י פקיסטנים... איזור נוטינג היל ופורטו בלו...

יוליקה

Member
מנהל
אז מה הפלא שהאיחוד האירופאי

מקבל החלטה שההתנחלויות אינם יותר חלק ממדינת ישראל...

הייתי בפריס לפני מספר

שנים ולאחרונה באיטליה ואנגליה. מוצפות מהגרים. באיטליה בלט דבר אחד - כל מקום שהיו בו מהגרים. בעיקר הודים - היה מזוהם. מקומות של איטלקים - היו נקיים.

זה לא חדש: אירופה נכבשה ע"י המוסלמים

כל הזמן הם הניפו שלטים שאמרו:"האיסלם ישלוט בעולם" והאירופאים הזחוחים לא הבינו שהם מתכוונים ברצינות, וכעת 70.000.000 שבעים מליון מוסלמים כבשו את אירופה (רבע מפריז, רבע מאמסטרדם,חמישית מלונדון, חמישית מברלין הם בשליטה מוסלמית).
חבר הפרלמנט ההולנדי חירט וילדס צועק את זה 10 שנים, צחקו עליו ואירופה נרדמה בשמירה.

גם אצלנו מי שבשלטון אטום ולא מבין

זה שהדתיים מתכוונים להשליט את ההלכה במדינה, הם מתכוונים ברצינות, אבל החילוניים בשלטון לא מבינים זאת, ולא רוצים לשמוע ומנחיתים עלינו עוד ועוד בעיות של חרדים למינייהם, בטלנים יושבי ישיבות שלא מכירים במדינת ישראל.
אם אמנם תשלוט כאן מדינת הלכה, המדינה תיכבש על ידי ארצות ערב תוך 10 שנים ותושמד.
העיקר שהמקלל עובדיה ימנה לראש ממשלה את בנו השלישי.....

רק אל תשכחו שחסה גורמת לאוטיזם כי לשניהם בגימטריה 73 - אז אוסרים על אכילת חסה (כן, ב-2013)
גם האינטרנט עוצר את הגשמים ועוצר את הברכה, זה כתוב, כי אינטרנט מביא לסרטן כי שניהם בגימטריה 312. אז אסור להשתמש באינטרנט. (כן, ב-2013)
ואל תשכחו ש-"יתד נאמן" בגימטריה "טינופת" , אז להחרים את העיתון...(כן, ב-2013)
אבל לפי התורה מותר למכור את בתך לשיפחה....

ואלו רוצים לנהל מדינה......

אני די מרוצה ממה שקורא

בצרפת , זה לא רק שם , זה בכל אירופה וגם סקנדינביה, פשוט מגיע להם על שיתוף הפעולה שלהם עם הנאצים !!!

יוליקה

Member
מנהל
לאה, כשהמוסלמים יחדרו להנהגה האירופאית

(כי האנטישמים כבר חדרו...) אז זה ישפיע מאד עלינו!!

כעת עוד יש לנו אהדה בממשלות כמו גרמניה, צרפת, איטליה...
אבל לא לזמן רב!!

י מ י ת 2

New member
אירופה מוצפת עובדים זרים כי האירופים לא

רוצים לעשות את כל העבודות השחורות וגם אצלנו בדיוק אותו דבר . עד 1967 היהודים הישראלים עשו את כל עבודות השחורות והמלוכלכות בבנין, בחקלאות, במסעדות וכד' אחרי המלחמה באו הפלשתינים והישראלים הפסיקו לעשות את כל העבודות האלה לאחר האינתיפדות הביאו פועלים זרים מחו"ל כי הישראלים כבר התרגלו לא לעבוד... אז אין לנו אלא ללין רק על עצמנו. וכך גם לאירופים.

היום כמעט כל מסעדה ש "מכבדת את עצמה" מעסיקה

שוטף כלים ומכין סלט סודני תמורת גרושים.
אלה אחת הנקודות הקריטיות בשרשרת המזון במסעדה - הם מתקבלים לעבודה ללא כל בדיקה רפואית למרות שעל פי הפירסומים 55% מהם נושאים מחלות כגון שחפת.
פרופסור קרסו התריעה על כך אך אף אחד לא עושה כלום.
אין לי בעיה שיעסיקו אותם לאחר בדיקות אבל אף אחד לא עושה זאת ומשרד הבריאות לא עושה דבר.
ההוכחה שהם "סכנה בריאותית" היא שיש בתי חולים שלא מקבלים אותם לאישפוז ואו יש להם כניסה מיוחדת ומבודדת לטיפולים.
אני אישית לא חוזר למסעדה שמעסיקה אותם ודואג להודיע על כך לבעל המסעדה.

http://www.youtube.com/watch?v=cgNIdsofgZA

אודי, לכן אנחנו נמנעים מללכת

למסעדות , אני אישית בכלל לא אוהבת אוכל של מסעדות, ולא קונה אוכל מוכן, כי היום כל כך קל לבשל,
כשיש איזה יום הולדת או דומה לו במשפחה ומזמינים למסעדה, אנחנו הולכים למסעדה שהיא ברמה ושם לא מעסיקים סודנים !(אני מקווה שאני צודקת)

בדיוק בשבוע כתבתי לכם על לימון

עם מים, תראו איזה כתבה לעינין

היתרונות הבריאותיים של שתיית מים עם לימון

שתיית מים חמים או פושרים עם לימון מעולה למערכת העיכול, מסייעת לדיאטה ואף טובה לעור. בכתבה זו נדבר על היתרונות הבריאותיים של שתיית מים עם לימון.

אגוגו-מגזין בריאות| Agogo | פורסם 18/4/13

תיאור: מים חמים או פושרים עם לימון

מים חמים או פושרים עם לימון

1.טוב לעיכול

הלימון עשוי לסייע במספר רב של בעיות בעיכול כשהוא משולב עם מים חמים, בעיות כמו בחילה, צרבת או טפילים. הלימון מסייע למעיים בתהליך סילוק הפסולת, ובין השאר למנוע עצירות. הלימון מתפקד כחומר לניקוי הכבד, ובכך מסייע לו בייצור המרה הנחוצה לתהליך העיכול. הלימון מפחית את כמות ייצור הליחה בגוף ועוזר להמיס אבנים בכיס המרה.

2.מעולה לעור

הלימון הוא חומר מחטא טבעי, היכול לקחת חלק בטיפול בבעיות בעור. הלימון עשיר בוויטמין C, אשר בין השאר אחראי על מראה ובריאות העור שלנו ויכול לסייע בצימצום קמטים וכתמים על העור. אפשר להשתמש בלימון ממש על פני העור בכדי לצמצם נזקי צלקות.

3.טוב לשיניים

מי לימון טובים גם מבחינה דנטלית. שימוש במי לימון על שיניים כואבות עשוי להקל על הכאבים. שימוש במי לימון על החניכיים יכול להפסיק דימום בהם. אך כמו כן, הלימון עשוי לגרום נזק מסויים לשכבת האמייל בשיניים, לכן יש להשתמש במידתיות.

4.מרפא זיהומי גרון

הלימון עוזר לנו בטיפול בזיהומי גרון, כמו למשל גרון כואב. פשוט סחטו חצי לימון עם חצי כוס מים וגרגרו לעיתים תכופות וכאב הגרון יעלם במהרה.

5.מעולה לדיאטה

אחד מהדברים היותר טובים במי לימון הוא בכך שהם גורמים לנו להרזות יותר מהר. אחת הסיבות לכך הוא שהלימון מלא בסיבי פקטין הגורמים לנו תחושת שובע לאורך זמן רב יותר. אז פשוט ערבבו לימון עם מים פושרים ודבש, הדבר עשוי לסייע ולהקל עליכם את הדיאטה.

6.שולט על לחץ דם גבוה

מי לימון מסייעים בשליטה על לחץ דם גבוה, סחרורות, בחילות וכמו כן מקנים שלווה ורוגע לכל הגוף. מים עם לימון נמצאו כמסייעים בהפגת לחץ ודיכאון.

7.מפחית חום

מים עם לימון עשוים לסייע לאדם הסובל מהתקררות או שפעת. כנראה הדבר נגרם כתוצאה מהגברת הזיעה כתוצאה מצריכת הלימון.

בנוסף לכך

מים עם לימון הם מקור מעולה לנוגדי חימצון, המונעים התפתחות של רדיקלים חופשיים בגופנו. כמו כן מים עם לימון יכולים לעזור לנו בטיפול בהאנגובר. מים עם לימון הם חסרי קלוריות ממש כמו מים רגילים, אבל הם טעימים יותר, מסייעים באיזון רמת הסוכר בדם, מזרזים את חילוף החומרים בגוף ומנקים לנו את העור. שווה לנסות.

הוראות שימוש: פשוט סחטו חתיכת לימון, כשמינית לימון לכוס עם מים חמים או פושרים.

רק להזכיר בקשר למסתננים

החוק הפלילי אומר במפורש - שהעסקתם, סיוע להם, הסעתם, מתן דיור וכו - מהווים עבירה מסוג פשע שעונשו 5 שנות מאסר ועד 15 שנות מאסר למי שזו לו לא פעם ראשונה.....
לכן גם כל מי שקורא לסייע להם, עובר עבירה של הסתה לביצוע עבירה מסוג פשע.

י מ י ת 2

New member
אכלתי הערב במסעדה סוזאנה

בסוזאן דלאל. הזמנתי את נכדתי ובתי לכבוד סיום י"ב. האוכל היה טעים מאד. לא נכנסתי למטבח לראות מי הטבח.
מופע המחול של אוהד נהרין "החור" היה מרתק ומיוחד במינו. מומלץ.
שפירא אני מזכירה לך שכל חסידי אומות העולם עברו על החוק של ארצותיהם.
לילה טוב.

למעלה