בוקר טוב חדש לכולם

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב חדש לכולם

מי ראה את הירח אמש? איזה מראה מרהיב!!
רציתי לצלם לכם, אבל תאורת הרחוב לא הצלחתי...
צפו בתמונות: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4396063,00.html

עוד מכה לארדואן:
טורקיה מתרחקת מהאיחוד האירופי
כבר שנים שהמו"מ על צירוף טורקיה לאיחוד תקוע, והשבוע הוא אמור היה להתחדש. אבל בצעד שעשוי להחריף את המשבר בין אנקרה לברלין, גרמניה מודיעה: "לא רוצים לדבר עכשיו, אחרי הדיכוי האלים של המפגינים". בווינה: אלפים הפגינו בעד ארדואן...
גרמניה כבר שנים מוצפת בפועלים טורקים - זה עוד סיבה שהם לא רוצים אותם באיחוד...

אני בדרך לתל אביב - נשתקלד בערב!!

הירח היה באמת מקסים....

יא ירח יא ירח מה עשית.....
שארדואן יאכל מה שהוא מבשל. מדינה מוסלמית אלימה - ל אפלא שהאירופאים לא רוצים אותם.

האיחוד האירופאי לא רוצה להוסיף חטא על פשע

גם ככה האיחוד עשה טעות חמורה שצירף את יוון וספרד שהן מראש סיכון מוניטארי, לגוש היורו.
עד היום לא הצלחתי להבין איך היוונים הצליחו לרמות את הגרמנים בדוחות כוזבים כדי להצטרף לאיחוד המוניטארי, כשכל אחד ידע שהכלכלה היוונית כושלת.

עדיין לא הבנתי איך הישראלים נופשים שם

כשמי שמשרתים אותם הם למעשה "מזייפי אהבה" .

כשהם הציפו את כרתים אחרי סגירת טורקיה

ראינו מצויין את ההבדלים.
וגם בכרתים קרו כמה דברים לא טובים בעיקבות הגל הזה של "פליטי טורקיה".
אני מאחל להם הצלחה בחזרתם ל-"מולדת הכל כלול".....

לא יודע למה, אבל בכל פעם שאני רואה מישהו עם סרט צבעוני על פרק היד, אני חושב על חזיריה......
הייתי פעם אורח אצל מישהו ששהה במלון כזה בסיגנון הכל כלול, וכמויות האוכל שאנשים טוחנים שם לא ראיתי בחיים.
הספורט היחידי שהם עושים שם זה ללכת להביא עוד מנה, להביא צ'יפס, להביא גלידה,להביא ארטיק,להביא בירה, להביא אבטיח - רק מלכתוב את זה התעייפתי.....

י מ י ת 2

New member
חזרתי עכשיו מביקור במוזיאון ישראל

תערוכת הורדוס מרהיבה. מסודרת בצורה מאד מרשימה ונוחה להבנה. לקחנו אזניות ושמענו הסברים מאד מדויקים בכל תחנה בתערוכה מלבד זאת על הקירות יש הסברים מאירי עיניים ובהירים ובנוסף מסתובבות שם הרבה קבוצות עם הדרכות אפשר בקלות להצטרף מפעם לפעם לאחת הקבוצות ולשמוע הסברים מחכימים. הסברים כאלה שמענו מפי מירי קרימולובסקי למשל שהדריכה את אחת הקבוצה. אחרי הורדוס הסתובבנו עוד בתערוכות מאד מאד מודרניות בעיקר התרשמנו ממיצג של האמנית סיגלית לנדאו היא השחילה על חוט ברזל 400 אבטיחים והכניסה אותם לים המלח ושטה ביניהם ערומה לאט לאט האבטיחים הסתדרו בצורת ספירלה שאחר כך הותרה. כמובן שהיא נעזרת בצוות עוזרים שמשכו את חבל האבטיחים וצילמו אותם בעזרת מנוף מלמעלה. עוד אמנית ישראלית יהודית סספורטס קיבלה אגף ממש גדול במוזיאון היא שטה במשך ששה חרפים באיזה ביצה וצילמה אותה מכל מיני זוויות אלה לא סתם צילומים זה עיבוד של הצילומים ובנוסף, עם אפקטים קוליים ובקיצור, עבודה של ממש. בדרך כלל אני מעדיפה ציור-ציור אבל העבודות האלה היו מרשימות בכל קנה מידה.

שומר שדות, שונאים אותנו בכל העולם, אז

צריך לנסוע לאן ששונאים אותנו הכי פחות

לאו דווקא

בכרתים מאוד אוהבים את ישראל, ואני מתקבל בכל מקום במאור פנים. הם חשים איזו שותפות גורל איתנו.
הבעיה היא רק שהנוער שההורים חסרי האחריות נותנים להם לנסוע לבד, והם פשוט הורסים לאט ובטוח בעיירה מאליה וסביבתה את שמנו הטוב, ויש כבר מקומות רבים שלא נותנים לישראלים צעירים להיכנס.
עם הגעת פליטי טורקיה לכרתים, התחילה תופעה של צעקות על נותני שירות, גרימות נזקים, וגניבות מחנויות, שזה ממש מביש.

זה נכון אבל אף פעם לא נתקלתי בעוינות .

המקום היחיד שלא הרגשתי בו בנוח הוא גרמניה ורק בשלוש השנים האחרונות מצאתי כוחות לטייל שם.
היה לי העונג [מין נקמה כזו] לשבת ולקבל שרות ממלצרים צעירים במסעדות ובתי קפה כשתמיד דימיינתי --- הנה נכד צעיר של איזה נאצי שטבח את משפחתי משרת יהודי מישראל..
ימח שמם.

deebeebee

New member
בכל הארצות בהן ביקרתי

אני לא זוכרת יחס שלילי. בשנים האחרנות אני ממעטת לנסוע, אבל בשתי הנסיעות האחרונות שלי(פולין וארה"ב) לא נתקלתי ביחס רע.

למעלה