סוף שנת הלימודים לחטיבות והתיכונים

הדסהש1

New member
סוף שנת הלימודים לחטיבות והתיכונים

היסודיים ימתינו עוד שבוע.....שיהיה להם חופש מהנה.

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לקראת סוף שבוע

מחר יגיעו בתי ואמי לסוף שבוע...שניים שאני רוצה לפנק...
התחלתי להכין תבשילים שהם אוהבים תוך מחשבה לשמור לבתי
על קלוריות וסוכר.... התפתחה לה קצת סכרת הריונית...

אבל קודם הערב יש חתונה בכפר הירוק....

מצטערת על פטירתו של ג'יימס גנדולפיני (טוני סופרנו)
לא הכרתיו כי לא ראיתי אף פרק של סופרנו... יהי זכרו ברוך.
מה שעצוב שהוא היה רק בן 51 אבל בגלל מימדי גופו ניראה הרבה יותר
וליבו לא עמד בעומס.

הדסהש1

New member
אתמול דברו על זה שהכירו בהשמנת יתר

כמחלה ...בארצות הברית הממדים איומים.

יוליקה

Member
מנהל
נכון, שמענו אמש בחדשות

יהי זיכרו ברוך.

האם אתה זוכר את המפכ"ל קראוס?
היה אח"כ שגריר ישראל בהונגריה...

לא צפיתי בסופרנוס אבל אני

מכירה את השחקן מסרטים אחרים. לא התהלבתי ממנו אבל בכל מקרה - למות בגיל 51???

הכרתי גם את קראוס גם כממ"ז וגם כמפכ"ל

אג"ב, אף אחד ממפכ"לי המשטרה לא היה מעולם שוטר פשוט. היחידי שהתחיל בדרגה נמוכה, היה קראוס שהיה רוכב אופנוע בעפולה בדרגת סמל יחד עם אבי, שניהם על ה-הארלי דיוידסון.
לכן אין לי הערכה מיוחדת לאף מפכ"ל שלא יודע מה זה להיות שוטר. אף אחד מהם לא ביצע מעצר מימיו ולא הגיש דו"ח מימיו ולמעשה את הבסיס לשוטר אין ולא היה להם. הם כולם בסך הכל מנהלנים.

הדסהש1

New member
בזמן האחרון המשטרה מתקשה לתפקד

עד מדינה שהיה במקום מסתור בפרשת ברנוער ברח
היה תחת שמירה .?

לא לכתוב מה שלא מבינים

מטרת השמירה היא שלא יתנכלו לו, משמע, שמירה מבחוץ פנימה.

להיפך (מבפנים החוצה), אין לו שום בעיה להסתלק ולא ידעו, אם הוא לא מתאם עם השוטרים.
עדים ששומרים עליהם עושים זאת כל הזמן, ורק כשמישהו מהם נפגע, המשפחה מייללת "איפה המשטרה?".

אם בית המשפט היה מצווה על המשטרה לשמור שהעד עצמו לא יסתלק, הוא היה נמצא ב-"מעצר הגנתי" בתחנת משטרה.
הצהלולים לא במקום.

יוליקה

Member
מנהל
מאיר, 2 דברים

עד מדינה, עד כמה שאני מכירה את המושג,
הוא פושע לכל דבר רק שהוא עושה עיסקה עם המשטרה
שיוותרו לו על פשעיו, בתמורה הוא יסגיר את שותפיו לפשע.

לכן, השמירה עליו לא היתה רק לצרכי הגנה עצמית, כי ברגע שהוא
בורח ומוותר על הגנת המשטרה - הוא הופך לפושע וכל העיסקה איתו
מבוטלת.

לגבי קראוס, אנחנו מכירים אותו כשעוד היה קצין חקירות במטה רמת גן.
אבי דיבר איתו הונגרית...

הוא היה עד ולא עצור

השמירה היתה סלקטיבית, ואם עזבו אותו בשעה 0200 סימן שמדובר רק בשמירה כשהוא יוצא מהבית.
גם כל הדרמטיזציה של העיתונאים היא סערה בכוס מים. כי אם עזבו אותו בשעות 0200-0700, לשם מה "נמלט" מהחלון ? סתם ממציאים סיפורים.
משמע מכל זה שלא מדובר באבטחה 24 שעות ולא באבטחת הבית, והוא היה יכול לצאת מהדלת הראשית וללכת ואף אחד לא היה עוצר בעדו, וכמובן שאין כאן שום "בריחה".

ברור שאם הוא לא יתייצב להמשך עדות בבית המשפט, כי אז הוא מפר את ההסכם עם המשטרה, וחוזר למעמד הקודם שלו, בין אם היה חשוד או לא. (עד מדינה יכול להיות אך ורק מי שאיננו העבריין העיקרי באירוע, מכאן שהוא לא נאשם בשום דבר אלא אם יש נגדו אי אילו חשדות בעבירות אחרות).

י מ י ת 2

New member
שפירא אני מינה שנפגעה ציפור הנפש שלך

אבל ממה שנאמר בחדשות אכן היתה עליו שמירה. לא בבחינת נאשם אלא בבחינת עד מדינה שצריך לשמור על חייו גם היה בתכנית להגנת עדים. נאמר שהוא נכנס לישון סגר את הדלת וכנראה יצא מהחלון והשוטרים גילו זאת רק בבקר. יותר מדי פשלות לאחרונה במשטרה בנושאים של שמירה על אסירים או עדים. נקוה לטוב.

לי נראה יותר שהבריחו אותו מהארץ !

לא הוטל עליו פקודת , אי יציאה מהארץ, הוא היה יכול לצאת מהארץ גם בשמו !

עמיקם10

New member
גם לדעתי זו מניפולציה.

אמרו שהפאפארצ'י גילו את המסתור שלו. ולכן הבריחו אתו למקום אחר.[כבר כתבתי שלא חיפשו אותו או מישהו מסויים אלא ירו שם כדי להתנקם במה שקורה במועדון.]

ראי תגובתי ליוליקה. העיתונאים אוהבים דראמות

זה טוב לרייטינג, וגם מציג את העיתונאי כאילו הוא יודע על מה הוא מדבר, והוא ממש לא.

גם בעיתונים הפסקתי לקרוא את הדיעות של העיתונאים. תפקידו של העיתונאי להביא חדשות וחדשות אמת ולא להמציא סיפורים ודראמות. אבל זה מה שהם עושים כל הזמן.

י מ י ת 2

New member
מיד כשאמרו בכיר ברבנות חשבתי על הרב

מצגר. באמת כבר היה אתו עסק לפני שנים אני לא מבינה איך הוציאו אותו אז נקי. הרבנות כולה מסריחה מהראש. גועל נפש. מדברים בשם התורה ועושים מעשים שפלים. אמנם עדיין לא הוכח שום דבר, אבל אני מאמינה שלא סתם המשטרה נטפלת לרב הראשי. העוד שלו הוא ליבאי, אולי יצליח להוציא אותו נקי...

הדתיים כל הזמן צוחקים עלינו

כי הם יודעים טוב מאוד שעשרת הדיברות הן לא אלו שמספרים לכולם, צריך רק לקרוא מה שכתוב: הרי את הלוחות המורות לא לרצוח ולא לגנוב וכו משה שבר ולא מסר לעם. כתוב במפורש. ועשרת האחרות היו משהו אחר לגמרי.
חוץ מזה הם לומדים מעובדיה יוסף שהוא מפר סידרתי של מצוות, אז למה שהם יקיימו אותן ?

בת אל7

New member
לא היתי מגינה על המשטרה,,,מצטערת היא די מפשלת

אנמית,ודי מזלזלת,

בקשר לרב היתי מבטלת בכלל רב ראשי לא צריך

מי שרוצה רב באופן אישי בודאי ימצא את הכתבת

אם זה נכון

זה יהיה פשוט חילול השם גדול מאוד.
בכל מקרה היהדות האורתודוכסית כבר לא באמת מייצגת את עם ישראל.
רוב העם לא הולך לפי היהדות האורתודוכסית בגלל שהיא רוויה בפוליטיקה, רוויה בשחיתות, מלאה בעריצות חברתית נגד נשים נגד חלשים בחברה, כת נגד כת, עדה נגד עדה.
הרבנים האורתודוכסים מייצגים את מה שלא יפה ביהדות.
רק לראות את מלחמתו של הרב עובדיה במועמד לרבנות הראשית ואת ההסתה ברחוב החרדי נגד חופש של נשים, נגד מתגייסים לצבא היהודי, בכדי להבין שיש לתת לרבנים קונסרבטיבים לנהל את מוסדות הדת של המדינה.
הרבנות הראשית לא שייכת לרבנים חשוכים, היא שייכת לעם ישראל ועם ישראל הוא עם נאור שלא מקשיב לרבנים האורתודוכסים.

למעלה