בוקר טוב ליום חדש

mati40

New member
בוקר טוב ליום חדש

יוצאת לבדיקות הבוקר וזה בסדר

בעראב אצא למופע של מאיר שלו שאני תמיד נהנית

יום נפלא כולם

הדסהש1

New member
עונש מגוכך לדורס ילדה במעבר

חתיה .9 חודשי מאסר בפועל ושלילה ל 10 שנים
עם פיצויים.המשפחה זועמת שזה המחיר לילדה.בת 14.
והנהג דורש ללכת לעליון .אחרי שהיום שוב היתה
תאונת פגע וברח של קשיש בהרצליה והכל במעברי החציה.
אני שמתקשה בהליכה לא עוברת עד שהרכב נעצר ובולם.

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב, אין יום שזה לא חולף לי בראש

איך אמי חוצה את הכביש הסואן שליד ביתה...

הדסהש1

New member
אני מקווה שהיא לא הולכת לבד?

אבי נשאר עכשיו לבד.והוא הולך לסידורים ואני חוששת לו מאוד
הוא גר ליד האונברסיטת ת"א ושם סואן מאוד.אבל הוא לא מוכן,אפילו להשתמש במקל
למרות גילו 92.5 .נקווה לטוב

הדבר הבעייתי ביותר אצל מבוגרים- חוסר קשר עין

רוב הבעיות נובעות מכך שהולך הרגל המבוגר כל כך עסוק בחציית הכביש, איך הוא יורד מהמדרכה בלי ליפול, לעקוף מהמורות וכו, שהוא בכלל לא קשור לתנועה סביבו.
לכן כבר לפני שנים רבות מאוד , היתה הקריאה לצעירים לעשות מעשה טוב ולעזור לקשישים לעבור את הכביש (ולאו דווקא פיזית, יותר לשמור שלא ידרסו אותם), היום אלו הצעירים שתוקפים קשישים.
הכלל החשוב ביותר הוא קשר עין עם הנהג. ונכון בהחלט כפי שנכתב כאן, לא לנסות לעצור את התנועה בעצם הירידה לכביש, אלא להמתין עד שהרכב עוצר. למי שאין סבלנות, שישב בבית.

הסיבה שנהגים רבים יוצאים בעונש קל או בלי עונש, כיוון שכתוב בחוק במפורש שעל הכביש יש זכות קדימה לרכב.
להולך רגל יש זכות קדימה על מעבר חציה, אבל כתוב במפורש שהולך הרגל לא ירד לכביש אם הכביש לא פנוי.
למרות זאת מוכרת התופעה שיותר מידי אנשים מנסים להכריח את כלי הרכב לעצור בכך שהם יורדים לכביש, ואז אם קורית תאונה, האשמה היא בהולך הרגל.

אני רואה מבוגרים רבים חסרי סבלנות ומגיבים לעיתים גם בתוקפנות,בצעקות ואפילו באלימות, ובעיני זה נראה לא תקין, כי אני רואה על עצמי שככל שאני מתבגר יותר, יש לי יותר סבלנות.
לכן כאשר יש תלונה נגדית שהמבוגר תקף ראשון או קילל וכו, אני שואל את עצמי אם זה לא נכון? אולי העליבו אותו או קיללו אותו באופן בלתי נסבל (וזה קורה הרבה) והוא הגיב באלימות?
אנחנו אף פעם לא נדע באמת מה קורה כיוון שאנחנו לא מצויים בתיק החקירה, והעיתונאים הם ספקולנטים לא קטנים ומוכנים למכור כל לוקש העיקר להיראות כמביני דבר.

אני מכיר אנשים מבוגרים שהיו יוצאים מהבית בשעה 0730. למה ? לנצל את משמרות הזהב ולחצות כבישים, ולחזור בצהרים, שוב בניצול משמרות הזהב.
פתרון מצויין, אלא שהיום זה לא ממש עובד, וכבר ראיתי ילד חצוף שאומר לקשיש שהמעבר הוא לילדים לא למבוגרים.....
ברומנית קוראים לזה:"שאפטה אן דה אקאסה" (שבע שנים מהבית) משמע, כמו שחינכו אותך הוריך, כך אתה מתנהג.

הדסהש1

New member
נהג המשאית בתאונת פגע וברח נעצר.

גם לו בודאי יתנו עונש קל

emmy5

New member
יש לי בעיה באי מייל

נכנסים עשרות אי מיילים מכל מני אנשים .
אני לא פותחת , גם כתבתי לואללה ..בטח לא קבלתי תשובה ..
בהתחלה מחקתי .עכשיו ,אני מאשירה ,שואללה יראו אותם ..

האם יש עוד משהו באוללה אי מייל?

עמיקם10

New member
מישהו התלבש על וואלה..ושולחים המון זבל

זה לא קרה בעבר. עד 70 ליום..בספאם אפשר לרוקן בלחיצה אחת- בדאר נכנס צריך לסמן אחד ולהמשיך למחוק-הלאה. את כל הבאים.מעצבן.
2. אני [לא] מבין למה נמאס על מאיר 'המטייל המקומי' אבל לזה התכונתי שלא תענוג 'להכיר אנשים חדשים'...

יש לי דואר אלקטרוני (דוא"ל) של וואלה

אין שום בעיה.
א. לא למחוק, כי אז לא עשית כלום.
ב. מסמנים בריבוע שמימין לדואר שלא רוצים, כך שיהיה וי בתוך הריבוע ואז עולים למעלה ולוחצים על "ספאם", ההודעה אוטומטית עוברת למחסן הספאם.
ג. לאט לאט כל אלו יזרמו ישר למחסן של ספאם ולא יטרידו אותך
ד. פעם בכמה זמן - יש טור בצד ימין וליד המילה "ספאם" יש אפשרות "לרוקן", לוחצים על הפקודה ומאשרים ומחסן הספאם מתרוקן לפח.

emmy5

New member
תודה לכם,כתבתי לSUPPORT WALLA

יש לי מעל 400 מיילים ,ענו לי שיטפלו בזה

mati40

New member
הדסה תודה לך

דחו לי את הבדיקה לעוד חודש וטשמחתי
כי כדור מסויים הייתי צריכה להפסיק לקחת לפני שבועיים והפסקתי רק לפני שבוע
קבלתי בהבנה זאת

יום טוב

עמיקם10

New member
שוב רקיטות.החיל אויר פעל קודם. או אחר כך?

שהרי כל הסכסוך הוא על זה שהורינו באו הנה..והם יודעים שלא נלך..אז איך מסבירים להם אחרי שלא הצלחנו..לעשות מה שצריך.
לפי הנאמר- 'או שמצלחים או שמסבירים'.

י מ י ת 2

New member
פנסיונרית חדשה. כדאי להתענין במועדון קרוב

לקשישים נותן מענה יפה ואפשר להצטרף בכל עת. בהצלחה. ואל יאוש הכל יסתדר.

mati40

New member
תנו כמה ימי חסד לממשלה ומי שבתוכה

אני מתהלכת דווקא עם הרגשה אופטימית

ערב נעים

למעלה