יום בחוץ - ומגעילים

יום בחוץ - ומגעילים

יצאנו מוקדם בבוקר כדי לחזור לפני הפקקים.
לקחתי את הבן ומשפחתו לכרמל לעשות מסלול רגלי ואני ממתין להם בסוף המסלול לאסוף אותם.
בשמן שהמתנתי להם נעשיתי רעב ונסעתי לתחנת הדלק אלון בכניסה למצפה עופר וכפר המהר"ל (איגזים לשעבר, מהמשולש הקטן יחד עם ג'בע [גבע כרמל] ועין ר'זאלה [עין איילה] היוו את המשולש הקטן העויין בכביש 4, שנכבש במבצע שוטר).
במסעדת "כרמלה" מובטח שקשוקה במחיר 46 שקלים.
אז הנה דוח מצב-
א. זמן המתנה היה משהו כמו 15 דקות
ב. השקשוקה הוגשה במעין מחבת, לוהטת, נראה לי שלא היה שם רסק עגבניות, טעימה ביותר
ג. יחד עם זה הוגשה לחמניה גדולה (בוגצ'ה?) שנאפתה במקום, טעימה מאוד
ד. זה בא עם חומוס וסלט, בקשתי בלי סלט.
ה. אמרו לי שאין טחינה, עניתי שזה בסדר חומוס בלי טחינה, בסוף לא קיבלתי חומוס...
ו. בקשתי לימונדה, הביאו לימונענע חמה.
ז. סה"כ קיבלתי- שקשוקה,לחמניה,לימונענע, המחיר 64 שקלים......

ואיפה המגעילים?
ירדתי מהכרמל, והתעכבתי קצת בנקודה מסויימת שהכביש היה ישר ויש קו מקוקו באמצע הכביש.
מכונית צופרת, אני לא מבין מה הבעיה, ומסמן לה לעקוף.
מכונית שניה, הנהג כשעובר לידי אומר משהו, עניתי לו שיסע הדרך פנויה, עקף אותי (רואים שאני לא צעיר), עצר על הכביש לפניי, עכשיו הוא ירד "ויראה לי".
החזקתי את שתי ידיי על ההגה כך שנראו מהחלון, ביד ימין מחזיק גז מדמיע וביד השניה תג שוטר עם תעודה.
אני לא יודע אם הוא ראה אותם או לא, אבל הוא המשיך לנסוע.....

נסיון חיים

תמיד יש לי בתרמיל: משקפיים רזרבה, גז מדמיע, פנס חזק, מצלמה, סכו"מ לחירום, בטריות, ציוד לעזרה שלישית, וכו.
תמיד היה לי יותר ציוד מאחרים, ותמיד היו מי שליגלגו על זה אבל כשהצטרכו משהו, תמיד ידעו שאצלי יש.
בכל דבר זה ככה. למשל יש לי בבית מטף כיבוי במרפסת (לכמה יש?), למחשב יד לי גיבוי כפול 3 כי יש לי עבודות שאני יוצר יותר משלושים שנה, וכו וכו.

תראו איזה פריחה יפה יש אצלי האדניות ,,

תגדילו !!!

מאיר אחרי ההסבר שלך , הבנתי מה זה הביטויי "מגעילים " , את המונח הזה , אני שומעת בפעם הראשונה !!

יפה מאוד, אני שותלת רק קקטוסים

כי הפרחים הם לרוב עונתיים ואין לי סבלנות
כל הזמן להחליף.

עמיקם10

New member
סבלנות היא שם המשחק..ואני תובע זכות יוצרים

על המגעילים. [ במקום פרחות וארסים. וזה גם מכוון לאשכנזים. כי פרחות וארסים זה לא מעדה מסוימת.]
2.
היום הגענו לסניף פלאפון ליד קניון הזהב-בראשון-פעם שניה להחלפת השקע של הטענת סוללה שלא נטענת.
הזמנו תור באינטרנט-והתקבלנו במידית...איך שאומרים. הצעת התיקון היתה 250 שקל..ומיד קיבלנו [כמובן]הצעה להחלפת המכשיר בחדש.
במקום 40 שקל לחודש 50 שקל-וחיוג חינמי ל-10 יעדים. של בזק ושל פלאפון.- לקחנו.
כדי לחבר את המכשיר החדש למחשב- צריך דרייבר של סמסונג..[בתהליך]
אשתי לא שולטת במחשב- וזה העיסוק שלי לימים הקרובים. אם לא ילך- קוראים לבן..שבמסגרת עבודתו- בגרפיקה דו-מימדית מגיע עד סן פרציסקו. לעזור לגויים. ארץ נהדרת..ארה"ב כמובן- אחרי שמאיר ואני סיכמנו שכאן הארץ המגעילה...כלים.
3. אפריל..החודש המקסים בשנה. המון שירים יש לאביב.

למעלה