בוקר טוב לשבת בבוקר של פסח

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לשבת בבוקר של פסח

אוי...נהייתי רעבה!!!
מי ששם לב בצד שמאל של הפורום יש פרסומת לסנדביץ בר עם לחמים טריים...
זה לא בדיוק העיתוי הנכון לפרסם דבר כזה בחול המועד פסח...

מישהו ראה אמש בחדשות הערוץ השני את הכתבה על המתקשרות???
האם אני הפתי כאן או שיש כל כך הרבה פתאים שמאמינים בשטויות האלה???

יושבת מתקשרת מול הלקוח שלה שמבקש ליצור קשר עם הרב איפרגן...
היא מנפנפת בידיים עושה סימן של מגן דוד באויר...מכסה את העיניים.. ומדברת עם הרב איפרגן....
והלקוח שואל שאלות שהיא מבקשת תשובות מהרב... ועל זה משלמים לה הון תועפות...

deebeebee

New member
הבל הבלים אמר כבר מישהו מזמן מזמן

ואת אותן שטויות יש גם בערוץ 10 בכל יום. ולא רק אלה מאחזי עיניים, גם הרנטגנים למיניהם שהונם נאמד במיליארדי שקלים בזכות אותם טפשים.

הדסהש1

New member
בוקר אור ליום שבת של חול המועד

אני לשאלתך יוליקה לא רורה שן תכנית של ההזויים והמהפנטים למינהן.
אני צפיתי בערוץ 2 את התכנית גלגל הזהב עוד תכנית של פרסים
,והייתי רוצה לזכות אבל להביא כל מיני אנשים הזויים לפריים טיים?
המנחה נהדר אבי קושניר .התשובות שהאנשים נותנים לפעמים לא מתקבלות
על הדעת.זאת תכנית בידור נחמדה.

יוליקה

Member
מנהל
את מתכוונת לכלוב הזהב..

גם אני צפיתי בזה...ואני ממש לא מאמינה שיש אנשים כמו
ההזויה הזאת שהתמודדה עם קול ציפציפי שכזה... בוגרת אוניברסיטה
באנגלית מדעית...וכל כך טיפשה... שאבי קושניר כבר לא ידע איפה להחביא את עצמו ממנה....

אני בטוחה שהיא כבר תהיה "מודל לחיקוי" בארץ נהדרת או משהו כזה....

הדסהש1

New member
חוץ מזה שהתכנית משעשעת בחסותו של קושניר

יש לקחת את הענין שזה מלחיץ כולם רוצים לזכות
אבל לבא בפריים טיים ולבזות את עצמך זה נורא.
כל תכניות על ידע חייבים לבא אנשים שאמורים לדעת
חלק גדול מכל נושא.

י מ י ת 2

New member
את התכנית על כלוב הזהב אני לא רואה,

מסתפקת בפרומואים שעושים לי פריחה. ההתבהמות בהתגלמותה. באשר למתקשרים למיניהם הרי ראיתם מי מגיע אליהם? שעי הארץ בעיני עצמם. אחרי שהם מקבלים עצות מהרנטגן ופועלים לפי עצותיו ומבזבזים את כספי הפנסיה שלנו על כל מיני עסקאות הזויות וכושלות הם באים אלינו לבקש תספורות. זה הגלגל המסתובב.

ואני נוסעת עוד מעט עם בתי לטיול שרשים במחוז ילדותי בדרום תל אביב. מענין מה אמצא שם מלבד עובדים זרים למיניהם.
חג שמח.

"אין חדש תחת השמש"- אמרו קונפוציוס/קוהלת

האנשים שיש להם הכל וכבר חוו את הכל, מתחילים "לחפש את עצמם".
אז יש מהם רבים הפונים לאנשי דת שמוכרים להם סיפורי הבל , ויש מהם שהופכים בעצמם לדתיים ויש המון דוגמאות לכך, כי למעשה משעמם להם בחיים והם מחפשים ענין. הטרנד עם הדתיים נמשך כבר שנים רבות ונראה שהוא מיצה את עצמו, והיום יש לכל המשועממים הללו טרנד חדש : המתקשרות.

תמיד יהיו מוכרי לוקשים ותמיד יהיו קוני לוקשים, זה דרך העולם. קחי ביד את עיתון לאשה, יש שם כל שבוע לפחות שלושה-ארבעה כותבים קבועים על דברי ההבל הללו.
אגב, אלו שכותבים "הורוסקופ", כבר פעמיים תפסתי אותה כותבת שטויות. למשל על רכבת העמק כי כתבה קישקושים שאין להם שום קשר למציאות.
וזה לא רק זה, מחקרים בכל העולם הוכיחו שככל שהאנשים משכילים יותר, הם מתרחקים יותר משטויות כאלו ומהדת הטיפשית. כל הידוענים הללו רק מוכיחים שעם כל כישוריהם לקשרים או לעסקים, הם באופן פרטי, טיפשים או בורים או עלובים או גם ןגם ןגם.

מצחיק אותי שאנשים שנראים חכמים ומפורסמים באמינים בשטויות שזה מוזר בעיני, החל מחזרה בתשובה, דרך קעקועי שם אלוהים על הגוף (שלפי הדת זה אסור) ועד אמירות כל כך מטומטמות שמילד לא הייתי מצפה לכאלה. למשל צופית גרנד זו שעושה תוכניות על אומללות בטלויזיה, יש לי אתקטע שלה במחקר שלי על התנ"ך בו היא מספר שיום אחד עמדה עם המכונית ברמזור ופתאום אלוהים נכנס לה לאוטו בלי לאמר מילה.....
אז גם לי אין מה לאמר אחרי סיפור מטומטם כזה.

זה שאת לא מאמינה בכל השטויות הללו, זה רק מוכיח לעצמך שיש לך ענין בחיים, וזה בכלל לא משנה אם מדובר בטיפול בבית, או בגינה, או בנכדים,או סתם לצאת לשוח או לעסוק ביצירה וכדומה, או גם וגם וגם וגם.....

אשתי סיפרה לי שלפני שנים רבות כשהיה לנו איזה משברון, אחותה שמאמינה בדברי ההבל הללו, גררה אותה לאחת כזו, ואשתי החליטה לעשות בדיוק ההפך ממה שאותה אחת אמרה לה, והכל חזר למקומו, ואם היתה עושה כמו שאמרה לה אותה אחת, היינו גרושים מזה כמה עשורים (אנחנו נשואים 44 שנים). והיא גילתה לי זאת רק אתמול בערב בעיקבות תכנית ההבל של המתקשרות.

מאידך, יש לי חבר, היה לי חבר משך יותר משלושים שנה, חבר יותר מאח, ופתאום אחרי יציאה לפנסיה גילה את מרכז הקבלה בדיזנגוף, מצאו חן בעיניו הסיפורים שם והוא החל ללכת לשם יותר ויותר, פעם ניסיתי להסביר לו משהו והסתבר לי שאין לו בכלל תנ"ך בבית !!! אנשים כמוהו נסחפים אחרי סיפורי הבל בלי שום קשר לדת. הוא ניסה להכריח את אשתו להיות דתיה והיא סרבה, הוא כמובן מתנהג כדתי, ולמעשה אין ביניינו יותר שום קשר.
זה מה שעושים כל האנשים הללו, שגוררים אליהם במתק שפתיים ובסיפורים מדהימים את כל חלשי האופי למינייהם שיהיו עדר הנוהר אחריהם. וזה בכלל לא משנה שיש בעדר הזה ידוענים וטייקונים, בבסיס הם פשוט בהמות חסרות דיעה.
היה חבר, ואיננו.

יוליקה

Member
מנהל
כבר הוכח יותר מפעם אחת שהקבלה זה מיסטיקה

המטיפים לקבלה, בדרך כלל מוציאים שורה או פסוק בתנ"ך
וע"י איסוף האותיות הראשונות מצליחים להוכיח לך שיש בזה נבואה
או מימוש ציפיות וכד'
אלא שאת אותו משחק אותיות ניתן לעשות גם בספר טלפונים...

אבל מאמינים תמיד ימצאו בכל תחום...

deebeebee

New member
בכל פעם שאני מזפזפת לערוץ 66

אני רואה פרצוף דומיננטי אחד- הרב לייטמן, וזה אחד המאפיינים של כת. תמיד יש דמות מרכזית אחת בכתות. חוץ מזה, גם כאן לא רואים נשים.............

פריירים רק מתחלפים כבר אמרתי????

קבלתי עתון לאשה שיצא כמה חודשים לפני הבחירות, שם משהיא מתנבאת על הבחירות, שם היא כותבת שביבי לא יהיה השנה ראש ממשלה , אלא שלי יחימוביץ ויצטרפו אליהלפד ווציפי לבני, ובכן , לא דובי ולא נבואה, הכל דיבורי סרק !
ראיתי את "הנביאות" בטלויזיה וגם שמעתי כמה דקות שאת השטויות שלה, מיד עברתי לערוץ אחר, פשוט אין לי סבלנות
לטימטום הזה !!!

ימית ,אין מה לראות בדרום תל-אביב ביום שבת !!! אם את רוצה לעשות טיול לדרום תל-אביב , תבואי איתי באמצע השבוע
ואעשה לך טיול מהנה , אני גרתי שם הרבה מאוד שנים, גם החנות שלנו בקרבת מקום, אני מאוד אוהבת לטייל בסמטאות
הדרום, יש לי הרבה זיכרונות משם ויש מה לראות !

י מ י ת 2

New member
לאה, אני הלכתי לחפש את השרשים שלי.

ובאמת הדבר היחידי שמצאתי היה הבית שבו בעלי גר בו לפני שנישאנו ברחוב מירון. הבית שגרתי בו איננו, בית הספר איננו ובקיצור השורשים נשארו בלבי.
אבל כדי להתנחם נסענו בתי ואני לנמל יפו בקושי מצאנו מקום חניה אבל מצאנו שולחן במסעדת הדייגים אכלנו דגים טעימים וחזרנו הביתה. שמחות ומאושרות.
חוץ מזה אשמח לטייל אתך בדרום תל אביב או בכל מקום אחר.

ימית, בהזדמנות ,או במסר אתן לך כתובת

של מסעדת דגים מעולה, ששם יהיה לך גם חניה, זה קצת לפני הים ! ולא יקר ! אנחנו עם הילדים הולכים אליהם מידי פעם !

עמיקם10

New member
את רכבת העמק-המחודשת יאיר בטח יפסיק..

זה יהיה לנכדים שלנו. אגב הנכד שלי ודרום תל אביב- גנבו להם אופניים מהכניסה לבית..אז הוא אמר שזה אלה מדרום תל אביב. גם זה מורשת המהגרים תישאר לחמשת הנכדים שלנו בתל אביב.

שבוע טוב וחג פסח שמח לכל חברי הפורום המקסימים

שתזכו להרבה חגים עם בריאות טובה , נחת , אושר , שלווה , ושמחת חיים אמן ,
מונירה

אפילי

New member
היום כלתי בני ושתי נכדותיי הגדולות ואני

טיילנו בספארי ברמת גן.
כשהם אמרו שהולכים לספארי, אמרתי לעצמי
מה זה, בדרך כלל הולכים עם ילדים קטנים,
אך להפתעתי היו שם הרבה חברה צעירים
שבאו בחבורות.
היה מאוד נחמד להסתובב בין החיות
אני מסוגלת לעמוד ולהסתכל בקופים - שעות.
הקוף שממול היה מאוד מצחיק, הוא שם על
ראשי מן זר מענף ירוק - ופשוט הושיט יד
וביקש מאנשים אוכל.

לאחר מכן מסעדה - והבייתה.
יום מעייף את מלא סיפוק.

אפי

יוליקה

Member
מנהל
מונירה, שמחה שוב לראותך כאן

עמיקם10

New member
הפירמידות קדמו לרעמסס 2 באלפי שנים

'ערי המסכנות' הן לא הפירמידות. זה אולי 'דרום תל אביב'..הבו לנו לבנים וחומר..לכו קוששו..לכם..הקיצר שתי אלמנות נכנסו לבית אבות. היהודיה לבית של יהודים. והגויה לבית של גויים.
אחרי חצי שנה הן נפגשו על הספסל-בגינה והחליפו רשמים. מה אני אגיד לך נחמד.אמרה היהודיה-הכל כלול ויהיכרתי חבר ואנחנו מדברים וגם..קצת מתגפפים..ואת ? הגויה אמרה שנחמד מאוד הכל כלול..והיכרתי חבר אבל אנחנו לא יודעים יידיש..אז אנחנו סתן מזד..

למעלה