בוקר אור מחר לפנות בוקר עוברים לשעון קיץ

deebeebee

New member
לא אני הגזמתי

יעלון ואנשים שנוהגים ברכוש צה"ל והמדינה כאילו היה פרטי שלהם הם המגזימים. הוצאות הממשלה? יש לקצץ באלה לפני שמקצצים בקצבאות של אלה החיים בצמצום רב, קשישים, חד הוריות ונכים.

יש אנשים שמגיעים לדרגה שחושבים שמותר להם הכל

התירוץ של עבודה עד שעה מאוחרת הוא תירוץ עלוב כמו כל התירוצים העלובים.
העובדה ש-שר שממונה על הצבא חושב בכלל לקחת את החבר'ה במסוק צבאי ולטוס טיסה פרטית, עצם המחשבה על כך היא בלתי נסבלת במדינה מתוקנת.
התירוץ שהוא היה מאחר לחתונה הוא תירוץ מטופש לחלוטין. שיפסיק את הישיבה מוקדם יותר וייסע. ואם הוא עבד עד הצהריים והחתונה בשעה 1600, אין שום סיבה שלא יספיק להגיע, כולנו מכירים את ציר הנסיעה וזה לא לוקח 4 שעות.

מעבר לכל זה, אם היו לו ישיבות דחופות, אז עם כל הצער בדבר, היה מפספס את האירוע, זה המחיר של שירות ציבורי.
אני משך השירות שלי פספסתי הרבה דברים, הייתי מעט מאוד בבית כי התפקיד שלי היה חשוב לי לתת בטחון ושירות לציבור, ומעולם לא חלמתי לקחת ניידת לאירועים פרטיים, ובטח שלא להזעיק את המסוק המשטרתי.

ואף יותר. אם הוא חשב שלא יספיק, שיזמין מסוק פרטי, ובשום אופן לא ישתמש במסוק צבאי מבצעי. התירוץ שזו בלאו הכי היתה טיסת אימונים, נשמעת שוב ושוב ושוב . כמה זמן אפשר לשקר לציבור ?
וממתי מסוקים צבאיים מתאמנים באיזור גרופית ? ואיך זה שתמיד כשהוא צריך להגיע לאיזה מקום, בדיוק יש מסוק שטס באותו כיוון ?
אז לפני שהוא מדבר על הצורך בנעליים גבוהות בקריה בגלל הנחשים, שיבדוק קודם ממה מסריח שם, אולי הוא דרך בחרה???

יוליקה

Member
מנהל
זהו שורש העניין

..."אם הוא חשב שלא יספיק, שיזמין מסוק פרטי, ובשום אופן לא ישתמש במסוק צבאי מבצעי. ...

deebeebee

New member
אה, אז חבל שלא ידעתי

הייתי גם אני מבקשת טרמפ ממנו..........

אולי אתם צודקים, היה צריך להזמין

מסוק פרטי על חשבונו!, נשאלת השאלה האם יש לו את השמכות להזמין מסוק צבאי בלי למסור דין וחשבון לאף סמכות עליונה???? האם כל שר יכול להזמין לו טיסה , בלי לקבל אישור?

אפילי

New member
המשכורות של הבכירים במשק כל כך

קטנות, רחמנות עליהם, לא יכולים לגמור את החודש,
נכנסים לקופת המדינה וסוחטים את הא...... שלה
ובינתיים בבנק נצבר הון עתק בחשבון הפרטי.
בואו נרחם עליהם.

המשך חג שמח

תביטי בפוליטיקאים

איפה החיים הצנועים של בן גוריון, בגין ודומיהם, שמה שהיה חשוב זו המדינה.
היום במקום ראש זו הנהנתנות. למה ברק לפחות חצי ימים מהשנה נמצא בחו"ל ? לת הרצאות בהן הוא גובה מחירי עתק.
אף פעם לא הבנתי איך יכול להיות שאדם משרת בצהל 30 שנה בצבא קבע, יוצא לחיים אזרחיים, ותוך כמה שנים בפוליטיקה הוא הופך למליונר.....
התשובה לא יכולה להיות אחרת אלא - שחיתות.

למעלה