בוקר אור מחר לפנות בוקר עוברים לשעון קיץ

עמיקם10

New member
בוקר טוב-עיתונאים מייעצים ליאיר..מה לעשות!

הדה מרקר של הארץ-מלא בעצות לשר האוצר החדש.
ובקשר לטיסה של שר הבטחון לחתונה של בתו בערבה-
נמסר שזה במסגרת טיסות אימון. אז יש לי רעיון..נחשו מה ?

מחפשים תרוץ לשימוש בבלקהוק

כדי להגיע לחתונה, וזו לא פעם ראשונה שהוא עושה את זה. אם רק 6000 - למה שלא ישלם בעצמו?

לפיד מכניס רוח חדשה למשרד

האוצר - ראשית, מדבר ישירות אל האוכלוסיה דרך הפייסבוק. שנית, הורה לכל לעובדי המשרד לעבוד בפסח, לא פגרה ולא בטיח. שלישית, העביר 50 מיליון שקלים לניצולי השואה - כמה זמן הם מחכים לזה? רביעית - הוא צודק שהקלות מס לא מביאות צעירים לפריפריה.

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב וחג שמח

אני מביאה לכם, את דבריו של אייל גפן כפי שכתב בפייסבוק:

Eyal Gefen
יושבים מדושנים מעונג אורן וינגפלד וקרן מרציאנו מדברים חדשות בערוץ שתיים ועושים צחוקים על יאיר לפיד.
יש להם סוף סוף איזה קצה של זנב להצליף בו..
יאיר לפיד משווה את עצמו למשה רבנו הם מודעים בנחת רוח מופגנת ועוד רגע מתפוצצים מצחוק... מביך כמה האינטלגנציה לא בשימוש אצלהם.
יאיר לפיד הביא איזה דוגמא בשפה לא כל כך שר אוצרית.
ומבחינתם הם עטים למתג את הטיפשות והיהירות של לפיד. יוצא לנו לא פעם וגם למגישי חדשות לצטט אנשים חכמים לא כי אנחנו רוצים להיות כמוהם כי באמצעות החוכמה שלהם אנחנו רוצים להיות יותר מובנים או יותר מדויקים .
והם נוסעים הלוך ושוב בתוך אייטם שלם של נמיכות שנולדת משעמום כי אם הינו באמצע התרחשות יותר מדממת לא היה צ׳אנס שמישהו יזכיר באופן כל כך רחב ומדושן.
אנשים משועממים הם אנשים מאד מסוכנים.
אני מזפזף לערוץ עשר ושומע את קולו הזועף של פר׳ מעוז המצליף העדתי ששופך קיטונות של אשמה על הטעויות שיאיר לפיד הולך לעשות .
הלו בן אדם מה הולך מי הולך.
יושב יאיר לפיד סביב השעון ומנסה ללמוד את עומק הבור של הכלכלה המזהירה שלנו שכולם מדברים בשבח הישגיה רק לא זכרו להגיד את המספר ארבעים מיליארד שזה חרבון שבגללו תולים אנשים, ולפיד שלא קיבל שום החלטה רק מקשיב ונחרד מהאי סדר מקבל ממעוז ציונים נמוכים על החלטות שהוא הולך לעשות.
מישהו פה לא חי על הפס הנכון.
לפני שבוע נכנס יאיר לפיד לתפקיד של כמעט אלוהים ולכולם יש טענות כמו גרעינים של רימון שהוא לא מביא שום דבר חדש.
אנשים כל כך ישנים לא יבינו בחיים מה זה חדש

emmy5

New member
יוליקה,לא זכור לי איפה למדתי...

בן אדם , כדי שיהיה מנהל עבודה (זה גם מאוד דומה לשר בממשלה)
חייב להיות חזק ,ללא רגשות כלפי העובדים שלו ..אם לא מספק את התפקיד.
עובד יספר שיש לו שישה ילדים בבית,אבל לא יודע לעבוד..מבקש רחמים...
המנהל ,לא יקבל אותו לעבודה .

לא כל בן אדם מתאים לכל תפקיד ,
נקווה שיאיר לפיד יהיה מספיק חזק ,כדי להצליח.

י מ י ת 2

New member
בינתיים לפי התרשמותי לפיד בתור שר אוצר חדש

שלא מבין בכלכלה לפי דבריו, מדבר יותר מדי בטרם למד משהו. זה שהוא מתקשר בפייסבוק זה אומר שהוא מתקשר עם חברי מפלגתו ולא מדבר אל שאר חלקי העם. לדעתי הוא קפיטליסט דומה לביבי וככזה אין לי ציפיות גדולות ואני חושבת שכן הגיעו אנשים צעירים לצפון ולנגב בעקבות ההקלות שקבלו. ולקחת מהם עכשיו את התנאים המקלים האלה מסכן את פיזור האוכלוסיה.

איך שאנשים לא מפרגנים פה בארץ,

כבר אמרתי??????????????
רק כמה ימים שנכנס לתפקיד וכבר עשה דברים יפים !!! תנו לו 90 יום כדי להשתלב קצת בעניינים, שיפסיקו ליעץ מרחוק,
יועצים לא חסרים לו !!! כל אחד שינסה את העיצות בבית שלו, ושיתנו לו להתחיל לעבוד ! הוא קבל שק של שרצים, עם חובות גדולות, אין הוקוס פוקוס, יש לפניו עבודה שרק אלהים יודעה איך הוא יסתדר עם זה, היה טוב אם האנשים היו פחות מתערבים לו ונותנים לו לעבוד בשקט !!! הממשלה הקודמת , רימת את העם ולא סיפרה את האמת, האם זה יותר טוב ???

אפילי

New member
חיוכון לתוך הרצינות

שתי בלונדיניות עולות לשמים והמלאך אומר להן: "אני אספר לכן עכשיו עשר בדיחות גסות. אם תצחקו, תלכו ישר לגיהנום. אם לא תצחקו, תלכו לגן עדן".

מתחיל המלאך לספר את הבדיחה הגסה הראשונה. אחת הבלונדיניות מיד צוחקת, והמלאך מעיף אותה לגיהנום.

ממשיך המלאך לספר ומגיע לבדיחה העשירית, ואיך שהוא בא לסיים אותה- הבלונדינית השניה מתחילה לצחוק...
"החזקת עשר בדיחות, למה דווקא עכשיו התחלת לצחוק?", משתומם המלאך.

"מה אתה רוצה", צוחקת הבלונדינית, "רק עכשיו הבנתי את הבדיחה הראשונה"...

צריך אומץ למטלה כזו

לקחת אסון כלכלי ולהילחם בו למי שאיננו כלכלן (אבל אולי זה טוב, לא תהיינה לו דיעות קדומות ארכאיות, ויוכל ללכת בדרך חדשה) מצריך בהחלט אומץ רב.
דוגרי, אם אני הייתי בראש מפלגה, הייתי דורש שראש הממשלה יהיה גם שר האוצר, ושיתקן מה שקילקל.
ואם יעיז לצפצף ציפצוף הקל ביותר נגד לפיד, צריך למרוח לו את הפרצוף בזפת, בגין כך שבמשך שלוש כהונות הביא את המדינה למצב הזה של גירעון ב-50 מיליארד שקלים.
הוא מזכיר לי את הקיסר המשוגע נירון, שבעוד רומא בוערת, הוא אוכל שותה ומנגן בכינור, מנעמי החיים בכיף...

הדרך שהוא מתחיל נכונה- גם להוריד ככל האפשר את התשלומים לפרזיטים, החל מחרדים וכלה בבטלני-עבודה סתם, להטיל מיסים על מי שצריך, ולעצור פרוייקטים שבינתיים אפשר גם בלעדיהם. אם 65 שנה יכולנו בלי רכבת לאילת, זה ימתין עוד שנתיים-שלוש.
ולוודא שכל הבטלנים שבכוונה לא לומדי לימוד ליבה כדי לטעון שהם לא אשמים שהם לא יכולים ללכת לעבוד, יפסיקו.
חוץ מזה ללכת לעבוד בעבודות פשוטות אין צורך בתיחכום. שילכו לעבוד בבנין ויעיפו משם את הפועלים הזרים והערבים מהשטחים. לזה לא צריך לימוד ליבה.
ולדאוג שצעירים ירצו ללכת לגור בפריפריה, זה קישקוש שהורדת המס תדרבן אותם. רק ייצור מקומות עבודה ידרבן אנשים לעבור לפריפריה. כולם צחקו על הממשלות הראשונות שהקימו מפעלים כושלים. רק כך יכלו בכלל להקים את ערי הפריפריה, והיה ברור שחלק מהמפעלים יצליח וחלק ייכשל. אבל הישובים קיימים, זו עובדה.

י מ י ת 2

New member
הענין הוא לא איזה עצות נותנים לו

הענין הוא עם איזה השקפת עולם הוא מגיע לאוצר ומכיוון שהוא בהשקפה שלו תואם ביבי אז זה מה שנקבל אולי עם שיפצים קוסמטיים פה ושם. אבל מה, אני מוכנה לתת לו אפילו מאתיים ימי חסד נראה מה יצא.

עמיקם10

New member
דבר ראשון שמאות אל"מים וסא"לים יחפשו עבודה

באזרחות. דבר שני-מקצץ ב-10 אחוז משכורות גבוהות מעל 50 אלף. דבר שלישי- מפסיק חגיגות ומסיבות ע"ח הציבור בממשלה ובעיריות.
דבר רביעי-בודק שם הוצאות על כיבודים. דבר חמישי מפסיק לכולם את המכוניות המושכרות. שיסעו ברכב הפרטי. כמו בארה"ב.
דבר ששי - כבר לא יצטרכו לקצץ.

עמיקם10

New member
ובנושא אחר-שפו לרון..חולדאי.

אתמול לקחתי חמשת נכדי לגן חדש ברחוב קרית ספר ליד הרחובות לינקולן-וילסון על מגרש חניה עשו גן 'מה זה יפה' עם בריכה.ודגים-ומתקנים.
שעות אפשר לבלות שם.

mati40

New member
אני משערת שיאיר מספיק חכם לדעת ממני ללמוד

ואיני רואה פסול בזה ששר הבטחון יצא לחתונת בהליקופטר וביחוד שעד לרגע האחרון הוא היה בישיבות עבודה

שיפסיקו להעביר בק'ורת שלילילת על השרים

deebeebee

New member
שר הבטחון

השתמש במסוק צהלי לטיסה פרטית שלו, אשתו ועוד אורחים פרטיים, טיסה שעלתה ששים אלף שח, ואין זו הפעם הראשונה שהוא עושה זאת, וגם אז היו בבלק הוק הוא ומקורבים לו, וגם אז עלתה הטיסה עשרות אלפי שח למשלם המיסים.
יפסיקו להעביר ביקורת שלילית על השרים כשהשרים יכבדו את משלמ/ת המיסים הישראלי/ת ויתנהגו בהתאם לנורמות שאינן משדרות שחיתות וזלזול.

דיביבי, ראשית הגזמת במחיר !! פשוט מגיע לו

במקרה הזה !
העבירו אנשים שטיילו על דעת עצמם, נהגו נגד כללי הזהירות, נפצעו ומסוקים העבירו אותם לבתי חולים, יש דברים ששיכים
להוצאות הממשלה !!!

למעלה