בוקר טוב אביב הגיע פסח בא

mati40

New member
בוקר טוב אביב הגיע פסח בא

חזרתי מהליכה של 40 דקות מעט מותשת וזו המטרה
חשבתי שחם בחוץ אבל די קריר ויצאתי עם שרוול קצר וזה עבר בסדר ולבסוף הרגשתי שאטיני מסוגלת יותר אז עצרתי מונית וכשהגעתי עליתי להביא לו כסף עבור הנסיעה

יוםפ נעים ונפלא לכולםפ

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לשבת בבוקר

אני נמצאת אצל הבת שלי כבר מיום רביעי.
היום אני חוזרת הביתה ואעשה קצת סדר...נפתחו המון נושאים...

י מ י ת 2

New member
זה נכון שהרב פירון עדיין לא התחיל את

תפקידו. אבל אמר שהוא מלא עוז ועיזוז זה לא ציטוט אבל רוח הדברים. זה יפה שהוא כל כך משתוקק להתחיל בתפקיד שר החינוך ושיש לו מוטיבציה להכניס רוח חדשה ושינוים וכד' אפשר לברך אותו על כך, אך מדוע התחיל דוקא בתפילה? זה מראה את הרקע שלו ולא יעזור שום דבר הוא בא מהעולם הדתי וזה אוצר הדימוים שלו וחמרי המחשבה שלו וכך הוא רואה את תפקידו. אבל ניתן לו כמה ימי חסד. דוקא שמעתי מבתי המורה שהמורים מרוצים ממנו. אני מקוה שהפירגון יהיה מוצדק ויוכיח את עצמו.

בת אל7

New member
ימית אני שמעתי מה הוא אמר ומה הכונה

לא תפילה לאלוהים,,אלא ,כל תלמיד יחבר לו את התפילה ןההודיה בעצמו ושל עצמו איך שכל אחד רוצה,
אחד יתפלל ויודה להוריו,,שני יתפלל ויודה למוריו,,שלישי למדינה,,,,מי שירצה יתפלל לאלוהים מה רע בכך???

לא יותר יפה מאשר לפתוח בסכינאות??

ללמד לתת כבוד והודיה ולא חשוב למי ,כל אחד לפי רצונו
מדוע לבחול בכך??זה דבר ערך והלואי שיתקבל
ושיחזירו את הקימה כאשר מורה נכנס לכיתה,,ולהתישב רק כשהמורה יציין זאת

המורים מזמן הפסיקו לגלות מה באמת חושבים

המערכת השתנתה, והיום מורה שלא תלך בקו של המנהלת, תעוף.
נראה את המורה שיהיה לו אומץ לאמר משהו נגד שר החינוך - לא יהיה כזה......

מאיר, פה אני מתנגדת לדבריך !

גם לשר בחינוך וגם למנהלת יש סמכות , בשביל זה יש מנהלת שהיא אחראית על הנעשה בבית הספר, לא יתכן שכל אחד יגיד או יעשה מה שבא לו ! נכון, לא תמיד דבריהם עולים בקנה עם דעותיו הפרטיות של הפרט ,לכן יש סמכות עליונה , שצריכים לשמוע לדבריהם ולא ללכת תמיד נגד !!!

עמיקם10

New member
פעם הייתי רץ..אחר כך רק הלכתי ולפני חדשיים

עשיתי סיבוב- גדול מדי..ומאז אני רק הלך לטייל ברחוב רוטשילד..אנשים בני 77 מחזירים ציוד..ויש לי עוד קצת אבל אני נזהר.
נ.ב.
לא כולם שמעון פרס. ואולי הוא בכלל זייף את הגיל.הרי הוא נולד בפולין..אז מי יודע מה רשמו לו כאן..

mati40

New member
לא היית באפיסת כוחות

פשוט החלטתי שזה מספיק ליום אחד

למעלה