לכל מי שהכין חמין בתאבון.

אצלכם כן. בתפוז לא למרות שפעמיים

החלפתי ניק. פעם אחרונה היה שמי עוז1131. משום מה לא יכולתי להיכנס.
ניסיתי ולא הלך לי לכן החלפתי לשם חדש.
בעבר הרחוק מאוד היה VERED007. הנה כל ההיסטוריה שלי על כף ידך.
פיזרתי בכמה מקומות כי מנסיוני לא בכל מקום מתייחסים. אני לא יודע אם במקום אחר ענו לי. משום מה מדי פעם התגובות של גולשים נעלמות.
העברתי מסר להנהלה בעניין.

יוליקה

Member
מנהל
בענין רופאים..רציתי קצת להבהיר לפני ששופטים

כלתי רופאה.
ב-1996 היא טיילה בדרום אמריקה ושם הכירה את בני...
היא חזרה ארצה והתחילה את לימודי הרפואה באוניברסיטת תל אביב...סיימה בהצטינות.
החלה את הסטאז' בבתי חולים ברחבי המדינה כולל צפת.
לפני כ-10 שנים סיימה את התואר. אח"כ החלה את ההתמחות ברפואת ילדים כ-5 שנים...
ואח"כ החלה את תת ההתמחות בנאורולוגיה של ילדים...וסיימה בימים אלה את התואר .

במשך שנות לימודיה הרבים ילדה לי 2 נכדות מהממות.

תעשה חשבון...כמה שנים משקיע רופא בלימודיו כדי לקבל תואר מומחה...
ואתה מבטל אותו במחי יד כאילו היה הסנדלר השכונתי שלא תיקן לך את הנעל לשביעות רצונך....

שתהיה בריאה הרופאה הצעירה שלך

אבל מה שכתבת לא שייך לעניין.
כתבתי ששכבתי פרקדן ולא יכולתי להתיישר ללא עזרת הידיים. גם בשובי לביתי ואפילו על מיטה רכה לא הצלחתי לעשות כזה דבר.
אבל הרופא השקרן הנוכל והרמאי כתב שקמתי משכיבת פרקדן בכוחות עצמי.
רופא כזה מקומו בכלא. כפי שמקומו של הירשזון שהיה אדם הכי מכובד שיש ושר אוצר מקומו בכלא.
כפי שהנשיא קצב אדם מכובד מספר אחד בישראל שעשה מעשה נפשע אנס את הפקידה שלו מקומו בכלא. נקודה.,
אגב התקל שלי עם משרד הביטחון החל עם רופא אחר שזייף מסמך שהגשתי מבית לוינשין..
הרופא היה מקושר עם קצין תגמולים וסיפק לו ולעוד שני קציני תגמולים אישורים על נכות של 50% שבגינם הם קיבלו תחנות דלק ומספרים ירוקים.
אם את לא מאמינה לי תלחצי ותחפשי בגוגל על קציני התגמולים שנתפסו נשפטו והודחו מאגף השיקום. גם להם היתה אימא, נשים, וילדים, והם היו רמאים וגנבים, משום שלחצו על רופא עלוב לזייף למענם נכות שלא הייתה מגיעה להם. אותו רופא עצמו קרע אותי בשקריו ולכן הנכות שלי נדחתה בעשר שנים של משפטים כאשר אני מפגין מול הקרייה וכותב במפורש שרופא כל וכך רמאי וכי משרד הביטחון שיתף עימו פעולה..
זה היה לפני שהם נתפסו. רק לאחר 10 שנים לפתע אני מוצא כתבה בעיתון על מעללי הרופא וקציני התגמולים
.

לא חולקים על המקצוענות של הרופאים ככלל

למרות שפה ושם אני רואה רופאים שממש לא הייתי נותן להם לתקן את הנעליים שלי, אבל על רוב המוחלט של הרופאים אני סומך (יש לי ברירה?) ותמיד נזהר ובודק ואני יכול למלא בלוג שלם בסיפורים.

האמירה כאן עוסקת ברופאים של וועדות שקובעים גורלות של אנשים.
נכון שקופות החולים פעמים רבות מידי מנסות לחסוך כסף על חשבון המבוטחים, שזו בפני עצמה מעילה באמון, כיוון שתשימי לב כמה פעמים משנים את התרופות שמקבלים ? כי תמיד יחפשו תחליף זול יותר ושלא ממש משרת את מטרתו.
גם שיקולים שונים למשל אם לשלוח אותך לצילום רגיל או אמ-אר-אי הוא שיקול כספי נטו, למרות שבוודאות פרטים רבים לא רואים במכשיר הרגיל ויודעים זאת. או שיקולי השקעה בצעירים או מבוגרים (!) בהם נוטים להשקיע פחות בעיקר בחולים הכרוניים.

אבל הרופאים היושבים בוועדות הם בעיה קשה מאוד כיוון שיש להניח שיש עליהם לחצים לא לפעול כשורה כמו למשל לא לתת 30% אלא רק 28% כי שלושים אחוז כבר אלו תשלומים גבוהים יותר לחולה. הורדת אחוזי הנכות אחרי שנה למרות שלא חלה הטבה אלא בגיל מבוגר יש החמרה, גם היא באה לחסוך כסף.

ניסיתי להבין פעם את שיקלול האחוזים ולא הצלחתי. למשל (סתם דוגמא כי אני לא זוכר בדיוק) עם כל יד היא 10% וכל רגל 15%, איך זה שמי שנפגע בשתי ידיים ושתי רגליים מקבל רק נאמר רק 30% במקום 50% ?
אתן לך דוגמא ממני: יש לי פריט אחד עם 20% נכות, פריט נוסף 40% נכות ופריט שלישי 30%. איך זה שהנכות שלי רק 67% ?

כל התלונות של הנפגעים הם על ההתנהלות הזו ולא על מקצועיות של הרופאים, כי אף אחד מהנפגעים לא יכול לשפוט מהי רמת המקצועיות של הרופאים.

הבעיה שהרופאים רוצים להתפרנס, ומתקפלים לפי דרישות הממונים גם בעבודה הראשית שלהם, גם בעבודות בשכר כמו וועדות, אחרת לא ניתן להבין בשום אופן התנהלויות מוזרות בכל מיני נושאים.
רואים זאת גם כאשר הולכים לאותם רופאים בפרקטיקה הפרטית, ומקבלים לאותן בעיות מענה אחר לגמרי.

emmy5

New member
חמין ? לא חשבתי בכלל,אבל..

הילדים שלי באים,
הנכד הקטן נסע לפולין .
לקח איתו תמונה של סבא וסבתא שנשפו באושביץ..
שלח לנו תמונות מיער הילדים

גם אשתי עשתה חמין, וכרגיל שלושה סירים גדולים

לכל המשפחה, אבל בלי בשר כי הבן טבעוני.

כיוון שאני כותב כעת את זכרונותיי, ערכתי מסע בין בני משפחה לאיסוף תמונות ודי הצלחתי בכך ובסוף אני מעריך שזה יצא ספר בן כ-200 עמודים או יותר.
חשוב מאוד להעלות על הכתב דברים תמונות ומסמכים כי אחרת, זה נעלם יחד איתך. ואילו כתבים נשארים למזכרת ולמורשת.

בזמנו נהגתי להופיע בכנסי גימלאים של המשטרה ולהסביר לאנשים שמוטב ויתנו פריטים שיש להם מהמשטרה כולל משטרת המנדט והמשטרה הטורקית, כך שזה יגיע למוזיאון המשטרה ויירשם תחת שמם, כי אחרת , אחרי שהם מתים, רוב הסיכוי שהילדים ישליכו הכל לפח. ואמנם, כך העברתי המון פריטים למוזיאון המשטרה, כולל פריטים שלי אישיים שהיום מוצגים שם.

emmy5

New member
ער הילדים? מאוד מרגש,לא ידעתי על זה

כמו הרבה דברים שלא יודעת...
בית הקברות לילדים בפולין (יער בוצ'ינה
-----------------------------------------

במהלך נוב' 2010 הייתי חלק ממשלחת קורס פו"מ לפולין, במהלך הסיור פסענו במשעול החיים היהודים בוורשה, קראקוב, לובלין, לנצו'ט ועוד... שאותם גדע ביד אכזרית הכורת הנאצי ימח-שמו בשנות הזעם של מלחמת העולם השנייה ושזיכרונם מהדהד מאדמת פולין במחנות מאידנק, אתר השילוחים בוורשה, ואתר ההשמדה אושוויץ-בירקנאו ועוד עד ימנו אלה.

נפל בחלקי לערוך טקס ביער-בוצ'ינה מקום שקרוי: "זביליטובסקה-גורה"
אתר הנמצא בליבו של יער וגיא עטור צמחייה בין שתי גבעות שבו הנאצים ירו למוות ביהודים והושלכו לבורות ענק ביער כ-10,000 איש, בניהם 800 ילדים שהובלו מבית-היתומים בצ'רנוב הסמוכה, בכניסה לשטח ההריגה ניצבת אנדרטה לזכר הנרצחים והבורות עומדים להם כ"גל-עד" עולם לתקופת הזעם הארורה הזו, אנא ה' אל-תכסה דמם, ויהיו נא מליצי יושר עבור כל אחיינו ואחיותינו היהודים הפזורים בכל ארצות תבל ובפרט בארץ-ישראל.

מאת: רב כלאי, ירון-חורי, קצין אסירים בכלא אוהלי קידר

מצרפת עו תמונה של נכדי,תמונה של האחים וההורים של בעלי ,שנספו בשואה.

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לשבת בבוקר

אני באמת מודאגת מהמצב הפוליטי.
המשיכה ימינה של ליכוד+בנט+אנשי בן ארי - תגרום לאינטיפאדה שלישית
בנוסף לכפייה דתית שתבוא בתמיכתם של ש"ס ואגודה.

בענין ירושלים - אני מכירה את התפיסה השמאלנית שאומרת שדין הבניה בירושלים
כדין ההתנחלויות - אבל הבניה בירשלים במשך כל השנים היתה פועל יוצא של כל ממשלות
ישראל ואי אפשר להאשים בזה את הליכוד בלבד!!!

אני כשם שאני תומכת בהשארת גושי ההתיישבות כמו אריאל, גוש עציון ועוד כמה.. אני חושבת
שירושלים כדינם ויש להשאיר את פסגת זאב, מעלה אדומים וכד' - אסור לחלק שוב את ירושלים.

אני תומכת בהסכם שלום אם יהיה עם מי לעשות אותו - כעת ניראה שהחמאס משתלט גם ביהודה ושומרון
והוא לא מכיר במדינת ישראל כישות עצמאית... ולכן התפיסה השמאלנית של ויתורים מפליגים בלי הסכם
שלום לא מקובלים עלי.

יהיה לי מאד קשה להצטרף לגוש החוסם של מפלגות המרכז-שמאל כי הן נתמכות ע"י מרצ רק מפני שהן
נגד כפייה דתית - יש דברים נוספים שיש לקחת בחשבון - כמ מצפון למשל....

אפי 7

New member
בוקר מעונן וגשום ולמרות זאת

בבית חם ונעים.

עושה אתנחתא מכל הפוליטיקה,
מכל הצרות
מכל התחלואים
מכל הסובב והלא נעים

קוראת ספר
צופה בטלוויזיה בתוכניות מעשירות
צופה בסרטים מדהימים
פשוט נהנית בכל שעה ושעה.

מחרוזת אחרונה ששזרתי (להגדיל)

המשך יום נעים
אפי

יוליקה

Member
מנהל
אזהרה חמורה בכתיבת צ'קים

אל תקבלו מאף אחד עט לכתיבת צ'ק

deebeebee

New member
הרופאים בוועדות

הם רופאים "מטעם" בוועדה שמטרתה לחסוך בהוצאות הביטוח הלאומי או משרד הבטחון. הם לא באותה קטגוריה של רופאים הממונים על הבריאות. אני מכירה מקרים בהם אנשים לא וויתרו (שזה מה שהם מצפים שיקרה), נלחמו בהם באמצעת גופים שונים וניצחו.

הם בכוונה מתישים את האנשים !

ולא לכל אחד יש את האפשרות כספית להלחם !!!

יוליקה

Member
מנהל
גם בעלי עבר ועדה רפואית של ביטוח לאומי

ליבנת פורן צריכה ללמד עוד משהו את הניגשים לוועדה
חוץ מלצייד אותם במסמכים ובבדיקות מפרכות ומסובכות...

צריך ללמד אותם משחק!! איך לצלוע, איך לגנוח, איך להעזר בהליכון (מזוייף) וכיו"ב....

bimbo.

New member
גם אני עברתי וועדה של ביטוח לאומי, וקיבלתי

66.5%. מספר רופאים אמרו לי שמגיע לי יותר, אבל אם רוצים לערער,
קיימת אפשרות סבירה ביותר שיקבעו אחוז נכות נמוך יותר.
אז ויתרתי.

למעלה